Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 14.10.2010, 11:21   #61
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakkala niye yükleniyorsunuz bu konuda?
Cezayi veren yönetim kurulu.
SIKIYORSA onlara sallayin
Haklısın, bu karara en büyük tepkiyi eminim Bakkal vermiştir, zor bi dönemeçteyken 2 iyi oyuncusundan mahrum edilmiştir ve bu yönetim tarafından verilen bir kararla olmuştur. Zorlu Kayseri maçı öncesi eli iyice zayıflatılmıştır.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.10.2010, 11:24   #62
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakkala niye yükleniyorsunuz bu konuda?
Cezayi veren yönetim kurulu.
SIKIYORSA onlara sallayin
niye yönetimin dokunulmazlıgımı var
ben herzaman diyorum bedava futbolcu mantıgıyla hareket eden sivassporu bu hale düşüren ve yok sunu aldık yok bu gelıyor deyipte sonra fıss cıkan yonetimi coook elestirdim

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2010, 11:25   #63
tribalzx
Acemi Yiğido

tribalzx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tribalzx isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ayip ya ayip gereksiz bakkal futbolculari tartar ariza mi ne ya Allah Allah
tribalzx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2010, 11:31   #64
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

ya arkadaşlar hemen mesut hoca mesut hoca hocayla ne alakası var belkide hiç alakası yok tesislere taş yağsa mesut hoca bırak git diyeceksiniz bi huzursuzluk oldugu belliydi mehmetinde güçsüz halleri bu durumu birazda anlaşılır hale getirdi bencede isabetli karar kimsenin gözünün yaşına bakılmaması lazım kimsenin babasının çiftliği değil orası umarım net bir açıklama yapılır
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2010, 11:32   #65
badger5858
Acemi Yiğido

52 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 badger5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Olay neydi ?? neden böyle bir karar verildi?? tam olarak bilmiyorum ama geçen sene hayrettin'de kadro dışı bırakıldıktan sonra fırtına gibi dönmüştü inşallah Mehmet'te böyle bir dönüş yapar...
Sonuçta Sivasspor'u Sivasspor yapan oyuncuların başında Mehmet Yıldız geliyor, umarım böyle önemli bir isim daha fazla kırılmadan iş tatlıya bağlanır...
kayseri gibi önemli bir maç öncesi bu kararda çok manidar... farklı bir kayseri mağlubiyeti sonrası bence bırakın Mesut hocayı yönetiminde ipi çekilmiş olur...
badger5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badger5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.10.2010, 11:33   #66
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

gsde arda canerin ağzını burnunu kırdı.Barıştırdılar bitti.Biz neden kadro dışı bırakıyoruz.Yedeğimizdeki Messi ile İbrahimoviç'e mi güveniyoruz.Mesut Bakkal sen Sivasspora geleli iki gün olmuş yaptığın ortada Mehmet Yıldız'ın yaptığıda ortada.Bu takımda birisi kadro dışı bırakılacaksa oda sensin.Neyine güvenipte kadro dışı bırakıyorsun!Korkuyorum açıkcası şans mans kayseriyi yenerizde sen kalırsın die.Bir takım bu kadar mı sahipsiz olur ya..
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2010, 11:40   #67
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gsde arda canerin ağzını burnunu kırdı.Barıştırdılar bitti.Biz neden kadro dışı bırakıyoruz.Yedeğimizdeki Messi ile İbrahimoviç'e mi güveniyoruz.Mesut Bakkal sen Sivasspora geleli iki gün olmuş yaptığın ortada Mehmet Yıldız'ın yaptığıda ortada.Bu takımda birisi kadro dışı bırakılacaksa oda sensin.Neyine güvenipte kadro dışı bırakıyorsun!Korkuyorum açıkcası şans mans kayseriyi yenerizde sen kalırsın die.Bir takım bu kadar mı sahipsiz olur ya..
bu mantalite ve bu tavır çok yanlış kardeş. herkes böyle düşünürse takımda herhes birbirisinin kafasını kırar ve yaranmaya çalışır. disiplin şart. hem randımanlı oynamayacaksın verimli olamayacaksın hemde kavga edeceksin. muıtlaka affedilirler ama ceza alması şart. sadece kadro dışı bırakılması yetmez bence. zaten bu sitede herkesin ortak kanısı mehmet yıldızın sürekli hata yaptığı ve 7 maçta 1 gol attığı verimli olamadığı yönünde değilmiydi. biraz dinlensin belki daha iyi olur. zaten varlığıda yokluğuda belli değildi. kötü futbolcu demiyorum ama daha hazır değil aklını başına alması gerek.
Alt 14.10.2010, 11:41   #68
okyay58
Yiğido

okyay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 245 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 okyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOKokyay58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar futbolcularımız antremanda kavga ettikleri için kadro dışı bırakılmışlar.

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita'nın süresiz kadro dışı bırakılmasıyla ilgili olarak, ''İdmanda kavga ettiler, yönetim kurulu toplandı ve aldıkları kararla kadro dışı bırakıldılar'' dedi.

AA muhabirinin görüştüğü teknik direktör Mesut Bakkal, takım kaptanı Mehmet Yıldız ve Malili orta saha oyuncusu Souleymane Keita'nın idmanda kavga ettiklerini belirterek, bu kavganın ardından yönetim kurulunun toplandığını ve her iki oyuncunun süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verildiğini söyledi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig...SXHBQ209606SXQ
Alt 14.10.2010, 11:41   #69
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu konuda onca kisi nasil yorum yapti ben hayret ediyorum, isin aslini bilmeden kac kisi yönetime ve kac kiside bakkala yüklenmis, hele bir durun olayi ögrenelimde ona göre yorumumuzu yazalim, degil mi?
Alt 14.10.2010, 11:44   #70
halilim5858
Yiğido

halilim5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 285 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 halilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKhalilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda, kulüp disiplin talimatlarına aykırı davranışları sebebiyle takım kaptanı Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita'nın süresiz kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

Mehmet Yıldız'dan boşalan kaptanlığa Ceyhun Eriş'in getirildiği, bu futbolcuların bundan sonraki antrenmanlarını A2 takımı ile sürdüreceği kaydedildi. BAKKAL: ''İDMANDA KAVGA ETTİLER, YÖNETİMİN KARARIYLA KADRO DIŞI BIRAKILDILAR''
Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Mehmet Yıldız ve Souleymane Keita'nın süresiz kadro dışı bırakılmasıyla ilgili olarak, ''İdmanda kavga ettiler, yönetim kurulu toplandı ve aldıkları kararla kadro dışı bırakıldılar'' dedi.

AA muhabirinin görüştüğü teknik direktör Mesut Bakkal, takım kaptanı Mehmet Yıldız ve Malili orta saha oyuncusu Souleymane Keita'nın idmanda kavga ettiklerini belirterek, bu kavganın ardından yönetim kurulunun toplandığını ve her iki oyuncunun süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verildiğini söyledi.

Her iki oyuncunun A2 takımı ile idmanlara çıkacağını ifade eden Bakkal, Mehmet ve Kieta'nın idmanda birbirlerinin üzerine yürüdüklerini, kavganın büyümeden önlendiğini söyledi.
halilim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkal, diledi, duyuru, dışı, dışılar, ettiler, kadro, kaldı, kavga, kaydi, keita, kulübümüzden, mehmet, myıldız, neden, niye, sİvas1in, sİvasin, İdmanda, yildiz, yildizi, yıldız, Özür