Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?
Alt 22.02.2011, 08:27   #61
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?

Utanç verici.
Hani demiş ya N.Fazıl, -Sakarya Türküsü- adlı şiirinde; ".... Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!...." bizde öyle olduk orda yapılanlar karşısında.Yedi milyon sivaslı var dediler, artık inanmıyorum, inanmayacağım, 7 tane Sivaslı olsa idi orda adam akıllı, bu kadar gam yemezdik...
Alt 22.02.2011, 09:48   #62
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Utanç verici demek bile çok hafif bir ifade.
Alt 22.02.2011, 12:28   #63
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tek kelime yazıklar olsun size....ayıp ayıp Sivasa gelipde Sivaslıyım diye ortada dolanmayın.ne işi var diğer takımların formasının orda...Tüm gerçek Sivaslılara sesleniyorum böyle adamlara dikkat etsinler peşlerinden gitmesinler kaybeden Sivasımız olur...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.02.2011, 12:35   #64
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Siz sanıyor musnuz ki galatasarylıyım diyen herkes tribüne gidiyor,forma alıyor,kombine alıyor,dekoder alıyor.kesinlikle almıyor.
herkes gitse bilet bulunmaz.
onun için 7 milyon sivaslının hepside sivası tutmuoyor.1 milyonu tutsa bize yeter.
ben sivas merkezin dahi hepsinin tuttuğuna inanmaıyorum.çünkü yabancı formayla gezen çok kişi var biz önce bunlara bir terbiye vermeliyiz.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2011, 18:54   #65
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Bunları ağzınıza alıp konuşmaya bile değmez Yiğidolar.

Bunların hepsi yalaka anlayın artıkkkkkkk.
Alt 22.02.2011, 19:58   #66
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

biz önce sivas caddelerine bir sivas terbiyesi vermeliyiz.adam yabancı takım formasıyla gezerken can derdine düşecek kadar korkmalı.
bunu başka bir zaman ALLAH izin ederde kurtulursak başka şekilde konuşalım.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.02.2011, 01:09   #67
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
güneşyurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz önce sivas caddelerine bir sivas terbiyesi vermeliyiz.adam yabancı takım formasıyla gezerken can derdine düşecek kadar korkmalı.
bunu başka bir zaman ALLAH izin ederde kurtulursak başka şekilde konuşalım.
Bu düşünce doğrultusunda sezon başında 'Sivas'ta tek renk, tek takım' adıyla bir kampanya başlattık. Diğer taraftar gruplarıyla görüştük, dedik ki: ' Bundan sonra Sivas caddelerinde Sivasspor'dan başka takımın adı duyulmayacak. Duyurmak isteyen varsa sonucuna katlanır!' Hepsi kabul etti. Gruplardan bir tanesi biraz diklenir gibi oldu ama sonunda zorlada olsa boyun eğdiler.

Bu sezon dikkatimi çeken Sivas caddelerinde başka takım atkılarıyla formalarıyla gezenlerin sayısı azaldı.

Münferit anlamda İstanbul takımlarının önüne geçemiyoruz, ürün giymelerine bazen engel olamıyoruz ama zamanla oturcak herşey.

Hani yazdığın gibi dayak yeriz diye korksunlar istiyoruz. Bugün gördük bi tane Trabzonlu meydan dayağı attık ne zaman görsek dövüyoruz. Ha önce çıkar onu deyip eğer ki diklenirse ondan sonra dayak. Ama bazı Sivaslı dayılar var ki yapmayın etmeyin diye bizim üstümüze yürüyorlar.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.02.2011, 07:58   #68
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Geceyi azda olsa izledim, ama o iğrenç '( Sivasspor ve Zara hariç) formaların satışlarını görmedim iyikide görmedim,ama maalesef Sivasspor formasına sıradan muamele yapılmış.
Bu ********liği Sivas basınında yalnızca Hürdoğan'ın haber yapıp eleştirmeside ayrı bir düşündürücü olay.Televizyonlarda Sivassporluyum diyen gazeteciler nerede?
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.02.2011, 11:11   #69
Ertugrul
Gast

Sivas Milletvekili sayın Selami Uzun bey forumda yayınlanmasını istediği bir ileti elimize ulaşmıştır. Objektif habercilik anlayışımız gereği Selami beyin yayınlanmasını istediği iletiyi aynen paylaşıyoruz.

Sivasspor.com ailesine selamlarımı iletiyorum. Sitenizde taraftarların forum bölümündeki yorumlarından anladığım kadarıyla istanbuldaki zara işadamları gecesinde yapiılan forma satışlarında fenerbahçe formasını benim yani Selami Uzun'un almış olduğu yönündeki bilgiler doğru değildir. Gecede hiç bir şey satın almadım. Fenerbahçe formasını kimin aldığını dahi bilmiyorum. Bu bilgiyi sitenizde yayınlamanızı istiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Selami Uzun
Ak Parti Sivas Milletvekili

Alt 23.02.2011, 11:28   #70
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Ertugrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas Milletvekili sayın Selami Uzun bey forumda yayınlanmasını istediği bir ileti elimize ulaşmıştır. Objektif habercilik anlayışımız gereği Selami beyin yayınlanmasını istediği iletiyi aynen paylaşıyoruz.

Sivasspor.com ailesine selamlarımı iletiyorum. Sitenizde taraftarların forum bölümündeki yorumlarından anladığım kadarıyla istanbuldaki zara işadamları gecesinde yapiılan forma satışlarında fenerbahçe formasını benim yani Selami Uzun'un almış olduğu yönündeki bilgiler doğru değildir. Gecede hiç bir şey satın almadım. Fenerbahçe formasını kimin aldığını dahi bilmiyorum. Bu bilgiyi sitenizde yayınlamanızı istiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Selami Uzun
Ak Parti Sivas Milletvekili
Milletvekilimizin siteyi takip edip bu yanlış anlamalara son verecek bu yazıyı paylaşması son derece güzel.Acaba bu mesajımı görürse Sivassporumuz-Gs maçına neden Fb beresiyle geldiginide açıklar umarım.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bunlar, nasıl, sivaslı