Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..
Alt 05.03.2014, 23:11   #61
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..

Ankaragücü taraftarı bu akşam muhteşemdi Milli takıma çok güzel destek verdi. bu maç sivasta oynansaydı taraftarın katkısını acaba böyle olurmuydu. Sivastaki yiğidolar çok fırın ekmek yemeniz lazım
Alt 06.03.2014, 00:39   #62
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 982 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankaragücü taraftarı bu akşam muhteşemdi Milli takıma çok güzel destek verdi. bu maç sivasta oynansaydı taraftarın katkısını acaba böyle olurmuydu. Sivastaki yiğidolar çok fırın ekmek yemeniz lazım
buda görüntüler

https://www.youtube.com/watch?v=cDxwwUEL82s
Alt 06.03.2014, 00:59   #63
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2014, 01:10   #64
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abi öncelikle sağol acik yurekliliginden ötürü ancak buradan yani site üzerinden kendi taraftar grubunuz yada birleşmeyle ilgili veyahut tribunde yapilacak diğer olumlu şeyleri yazman daha iyi olmazmi herkesin görmesi acisindan .
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2014, 01:38   #65
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 889 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ımızda en zor olan eylem, güçlerin birlikteliğidir.

Maalesef "Az olsun benim olsun" mantığı daha ağır basıyor.

Merak edilen soru ise, "Grupların ayrı olması, kimlere nasıl bir maddi/manevi katkı sağlıyor" şeklindedir
yazı karekterinden benden büyük görünüyorsunuz neden derseniz bende bu siteye yıllarımı verdim modaretörlük yaptım site yönetimi beni iyi tanır derneğimi iyi tanır rüştü elmasa ayhan bayrağa günay kardeşimize sora bilirsiniz az olsun benim olsun mantığını anlayamadım maddiyatmı sinirden güldüm ALLAH razı olsun pek gülmeyi becerememde telefon numaramı veriyorum .................. mesaj çeke bilirsiniz araya bilirsiniz ben sizi arayabilirim hangi konuda nasıl sorunuz olursa cevap vereceğim ben yalan söylemem site yönetimi bilir beni tanışmış olurum iş yerimdede misafir ederim saygılar güzel insan
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2014, 01:48   #66
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
GÜZEL İNSAN İNSANLARIN KÜLTÜRLÜ OLDUĞUNU KÜLTÜRSÜZ OLDUĞUNU NERDEN BİLİYORSUN TRİBÜN LİDERLERİ KÜLTÜRLÜ OLSAN DİYORSUN EYVALLAH MARATONDATİ TRİBÜN LİDERİ KARDEŞİMİZİN HANGİ OKUL MEZUNU HANGİ TEVLET KURUMUNDA MÜDÜR OLDUĞUNU ARTI BU SİTEYE SENELERDİR HİZMET VEREN BU SİTEDE ADMİNLİK YAPAN KİŞİDİR O KİŞİ HAKKINDA BİLGİLERİ SİTE YÖNETİMİNDEN RÜŞTÜ ELMASTAN AYHAN BAYRAKTAN GÜNAYDAN ÖĞRENE BİLİRSİN ONLAR NE SÖYLERDE DOĞRU DİYECEĞİM HER KONUDA BENDEN BİLGİ ALMAK İSTİYORSAN TELEFON NUMARALARIMI VERİYORUM ..................... BU NUMARALARA MESAJ ÇEKE BİLİRSİN ARAYA BİLİRSİN SENDE TELİNİ VERİRSEN BENDE ARAYA BİLİRİM İMDİİİİ ŞUNUDA UNUTMADAN SÖYLEYEYİM BENİDE BU SİTENİN YÖNETİCİLERİNE SORA BİLİRSİN DERNEĞİMİDE SORA BİLİRSİN ONLAR BENİM HAKKIMDA NE DERSE DOĞRUDUR DERİM BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR DERİM SAYGILAR GÜZEL İNSAN
Güzel abim, ben başkanınıza yani sana veya reıslerıne kultursuz demedım, grubun ıcersınde cok fazla amıyane tabırle, dovusten kavgadan baska hıcbıseyden anlamayan tıpler var, ıkı dakıka konusulamayacak gorus alıs verısınde bulunulamayacak kısıler var. Bu tıp ınsanları aranızdan uzaklastırmanız lazım, bunlar oldugu surece elıt ınsanlar o gruplara asla dahıl olmaz. Ben kendım ıcın demıyorum yanlıs anlasılmasın. Sivasta aslında cok da fanatık olan Sivasspor'a gonul vermıs olan o kadar gencımız varkı, tertemız bılınclı nerde ne yapması gerektıgını bılen. Bu kısılerı dernek veya grup her neyse dahıl edersen ınan daha kalıtelı bır grup olusturursun. Genelleme yapmıyorum suankı gruplarda Sivasspora gercekten gonul vermıs ıyı nıyetlı elemanlar da var tabıkı. Ama su arka yapmaya calısan tıplerı uzaklastır abı gruptan, nacızane tavsıyemdır. Baskanın dedıgı lafları daha once bırınden daha duymustum, o aslında guclu bır taraftra kıtlesı ıstemıyor, elestırılmek ıstemıyor! Saygılar canım abım.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2014, 02:05   #67
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel abim, ben başkanınıza yani sana veya reıslerıne kultursuz demedım, grubun ıcersınde cok fazla amıyane tabırle, dovusten kavgadan baska hıcbıseyden anlamayan tıpler var, ıkı dakıka konusulamayacak gorus alıs verısınde bulunulamayacak kısıler var. Bu tıp ınsanları aranızdan uzaklastırmanız lazım, bunlar oldugu surece elıt ınsanlar o gruplara asla dahıl olmaz. Ben kendım ıcın demıyorum yanlıs anlasılmasın. Sivasta aslında cok da fanatık olan Sivasspor'a gonul vermıs olan o kadar gencımız varkı, tertemız bılınclı nerde ne yapması gerektıgını bılen. Bu kısılerı dernek veya grup her neyse dahıl edersen ınan daha kalıtelı bır grup olusturursun. Genelleme yapmıyorum suankı gruplarda Sivasspora gercekten gonul vermıs ıyı nıyetlı elemanlar da var tabıkı. Ama su arka yapmaya calısan tıplerı uzaklastır abı gruptan, nacızane tavsıyemdır. Baskanın dedıgı lafları daha once bırınden daha duymustum, o aslında guclu bır taraftra kıtlesı ıstemıyor, elestırılmek ıstemıyor! Saygılar canım abım.
bu sitede ömrüm yazmakla geçti sanalda anlatamamki derdimi sana herkese yazdım burdan hepsine cevap vermeye hazırım telimi verdim benim verdiğim cevapları bildiklerimi anlatsam gerçekmi dersin güzel insan sırf bu yüzden saat 3 olmuş yazı yazıyorum herkese doğruları vermek için
Bu Konuda 1967_DERNEK_MUSTAFA'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2014, 02:19   #68
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
1967_DERNEK_MUSTAFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu sitede ömrüm yazmakla geçti sanalda anlatamamki derdimi sana herkese yazdım burdan hepsine cevap vermeye hazırım telimi verdim benim verdiğim cevapları bildiklerimi anlatsam gerçekmi dersin güzel insan sırf bu yüzden saat 3 olmuş yazı yazıyorum herkese doğruları vermek için
Az çok biliyorum abi diyeceklerini biri zamanında anlatmıştı birşeyler
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2014, 23:35   #69
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dikkat ediyorum da gruplar adına olumlu yada olumsuz görüş bildiren kimsecikler yok buraya yazan...biran önce bu konu ciddi olarak konuşulmalı ve çözülmelidir
sanal alemde yazılacak şeyler vardır yazılmayacak şeyler vardır her doğru her yerde söylenemiyor malesef hangi konuda bilgi almak istiyorsanız hangi soruyu sorarsanız sorun sizi tadmin edecek cevaplarım var tel numaralarım .............mesaj çeke bilirsiniz araya bilirsiniz ben araya bilirimde saygılar
Alt 07.03.2014, 12:57   #70
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Dernek içerisinde bir kısım çürük elmalar var onların en kısa zamanda ayıklanıp atılması lazım hepsi değil ama o çürük elmalarının ayıklanıp çöpe atılması lazım mustafa bey sonra başınız çok ağrır zaman geçmeden belirli insanların müdahele etmesi lazım geç olmadan

Etiketler
birlikhemen, ses, takim, tek, tribünde, Şimdi