Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ESKİŞEHİRSPOR
Alt 12.05.2012, 11:47   #731
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 930 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: ESKİŞEHİRSPOR

Halen şehre sahip çıkmak diyorsun. Şehrine sahip çıkmak başka memleketten olan insanları veya başka takım tutanları satırla bıçakla kovalamakla olmaz. Bir gün yolun Sivasa düşerse, Kent Meydanında Sivas aleyhinde sözler söyle veya bir eylem yap. O zaman görürsün şehrine sahip çıkan 2-3 şehirden birini.
Alt 12.05.2012, 12:01   #732
EsEs2626
Acemi Yiğido

EsEs2626 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 209 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 EsEs2626 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben sivasda 2 yıl çalıştım botaşın işinde sivas formalıdan çok gs fener formalısını gördüm kusura bakma bizim sayımız artmadıkça onlar azalmayacak bu böyle biline ( ayrıca bizim tepkimiz sivaslıya kayseriliye deyil bunu anlamıyorsunuz tepkimiz istanbul yalakalarına istanbul şakşakçılarına !Eskişehirde Doğdum Eskişehirsporluyum ! )
Alt 12.05.2012, 12:06   #733
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eskişehirspor'u tutmanız güzel bir durum. Saygı duyarız. Ama biz her takımı tutana saygı duyarız. Kimsenin tercihlerine müdahale edilemez. Her takıma , her renge saygı duymaktayız.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasdergi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.05.2012, 14:39   #734
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

yiğidolar ben sızle aynı goruste değilim bu kadar,sivasspor ve kırmızı-beyaz gozbebeğimız,super lig takımıyız,çarsı pazar gs li fb li formalı suratsızlarla dolu,ben şahsen uzuluyorum,biz uzulurken bu kişilıksizler sevinmesin,sevındırılmesın,siv as sahıpsız değıl,ha ben bu faır-playcileri yarın gorecem,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda infial§'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.05.2012, 15:10   #735
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Valla Eskişehir tamam Sivastan daha gelişmiş ekonomik açıdan daha iyi ama emin ol Türkiye'de bulunan en medeni insan topluluğu Sivas'ta yaşar...Gerektiğinde diğer takımın taraftarlarına şampiyonluk kutlamaları için izin verir,gerektiğinde Sivas aleyhinde konuşanlara gerekli cevabı her ne olursa olsun verir...
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı burak58as553'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.05.2012, 17:37   #736
EsEs2626
Acemi Yiğido

EsEs2626 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 209 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 EsEs2626 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı..Koskoca sezonda bütün tv kanallarında saatlerce bu takımların golsüz, zevksiz maçlarının yorumlarını dinleyip, 4-5 gollü maçlarımızın 2 dk lık özetlerini kaçırmamak için mecburen saatlerce o takımları izleyen ilkokul ve lise çağındaki kardeşlerimizin beyinleri yıkanıp hepsi üç istanbul takımlarında birini tutmaya mecbur bırakılırken bugün bize sallayan kendini bi bok zanneden üniversiteli gençlik herhangi bir tepki vermiş midir? TT arena stadında 10 yaşında bir çocuğun kafasına şişe atarak ölümden dönmesine sebep olup, üstüne bu suçu da bizim üzerimize yıkmaya çalışanlarda bu kendilerini medeni sanan arkadaşların ta kendileri değil miydi? O zaman gs taraftarına hayvan, şerefsiz barbar gibi kelimeler kullanmışlar mıdır? Eğer biz 3. liglere kadar düştüğümüzde bu şehirde şampiyonluk kutlamasına izin verilseydi şu an benim yaşıtlarım ben de dahil olmak üzere İstanbul takımlarından birinin yalakası olmuştuk. Kimse bana eşitlikden, özgürlükten , medeniyetten bahsetmesin. Bu ülkede Eskişehirspor taraftarları hiçbir zaman eşit, adil bir tavır kimseden görmedi ki, kimseye göstersin.Saraçoğlunda 2 koltuk kırıldı diye ne hayvanlığımız kaldı ne barbarlığımız. Bugün o medeni şerefsizler polisle çatışarak teröristlerden bi farkı olmadığını göstermiştir. Bize dün haksız yere defalarca şiddet uygulanmasına rağmen devletimizin polisine en ufaak bir küfür bile olmamıştır. Son olarak burada hiçbir zaman bizden başka kimsenin şampiyonluğu kutlanmayacak. Normal günlerde bile formayla gezdirmeyiz. Denk gelirsek kötü olur. Uyarılarımızı dikkate almayanlar kendileri bilirler. İnşallah Allah bize Eskişehir'de şampiyonluk kutlandığı günleri gösterir(amin)...
Alt 14.05.2012, 18:40   #737
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ESKİŞEHİR ZATEN SUPER LIGDE DEGILMI ARKADASLAR?
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 19:07   #738
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sorun eskişehir taraftarı, bursa taraftarı, sivas taraftarı, trabzon fener vs taraftarı değil...bir taraftar gurubunun topluca suçlanması adil olmadığı kadar gerçekçi de değil...sevgili esesli arkadaşım, bizim millet olarak futbolu algılayışımızda bir sorun var...kadıköyde yaşananları gördük, tam tersini düşünelim, fener arenada kupa alsaydı gs taraftarı da aynı şeyi yapardı...peki kadıköy yakıldı yıkıldı, bir hafta önce trabzon yakıldı yıkıldı, kime ne faydası oldu bu görüntülerin?? elbette doğuştan beri sivassporlu olan benim gibi taraftarlar için, sivasın göbeğinde, üstelik de sivaslı geçinenlerin gs nin şampiyonluğunu kutlaması utanç verici...ama bunu önlemek için cinayet mi işlenmeli??? ben centilmenlik kavramına inanan bir insanım...yok dost takımmış, yok kardeş takımmış ben bu kavramlara inanmam...zaten futbol literatüründe yeri de yoktur bu kavramların, bize özgü ucubeliklerden birisidir...biz birbirimize karşı centilmen olalım yeter...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etzel1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2012, 19:22   #739
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Barbarlaşan futbol kültürümüzün meyvesi bunlar..Bir Glatasaray taraftarı medenice Eskişehir'de şampiyonluk kutlayamayacak mı? Bu,futbol değildir.Bu,holiganizmdir,terö rizmdir, bireyin en doğal hakkına engel koyma suçudur.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2012, 20:34   #740
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Es es'e İskoç rakip,avrupa ligi 2.ön eleme turunda İskoçya'nın St.johnstone takımıyla eşleşti,ilk maçlar 19 Temmuz da rövanş ise 26 Temmuz da oynanacak.es-es'in Avrupa kupalarına katılmasının (CAS) kararına bağlı olduğu ifadesi yer alıyor.KAYNAK;FOTOMAÇ
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
efsanesi, eskişehir, eskişehirspor, eskİŞehİrspor, resimler