Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ESKİŞEHİRSPOR
Alt 26.06.2012, 21:36   #741
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: ESKİŞEHİRSPOR

Hiç kimseyi hedef alarak yazmıyorum..Sakın kimse beni yanlış anlamasın...Kendi taraftarım Türkiyede şiddetin en tavan yapmış grubuyken ben doğma büyüme Bursaspor sevdalısı olarak şiddete karşıyım ..Eskişehirsporla bizim yıllar öncesine dayanan husumetimiz vardır..Son yıllardaki kardeşlik dostluk laflarıda tamamiyle laftır..Bu husumeti bilmeyen bilmez ama olan olaylarda ölümlerle sonuçlanmış derelere otobüsler atılmıştır...Eskişehirspordan ve taraftarından her ne kadar hoşlanmasakta bir husus vardırki hakları yenmez...Türkiyede Bursasporla beraber ilk deplasman yapan gruptur..Ve taraftarı oturmuş köklü bir gruptur..Aynı Bursadadaki gibi stad önlerinde rakip takım atkı beresi sattırmazlar...Burada bir kardeşimle başka bir takımın şampiyonluğunu benim şehrimde kutlamalarına izin vermeyiz anlamında konuyu tartışmıştık ..Ben ısrarla bundan gurur duyduğumu dile getirmiştim...Bakınız bu olay şehrine veya şehir takımına sahip çıkma anlamındadır..Eğer Eskişehirli arkadaş bunu anlatmaya çalışıyorsa ben bu konuda bu arkadaşla aynı fikirdeyim..Tabiki bunu yaparken şiddetle değil tatlı sert ve esprili yöntemlerle yapmak daha uygundur..Ama maalesef her ne kadar istemesekte futbolun içinde mutlaka bir parçada şiddet görülüyor..Burada Sivas tribünlerinde ist takım formalı taraftarların olduğu söylendi ve gözlendi..Fb Sivasa geldiğinde muhteşem bir karşılama yapıldı..Sivasta Sivasspor sevdalıları elbette var ama maalesef olmayanlarda var...Benim burada en çok konuşmak istediğim konu hep tribün ve taraftar konuları olmustur..Sivas meydanında Sivasa laf söylenildiği zaman elbette söyleyene tepki verilir bu sadece Sivasta değil Anadolunun hemen hemen her yerinde böyledir zaten..Ama şehrine sahip çıkmak bana göre bir yerde bunu yaparken rakip takım özelliklede ist takımlarının hegomonyasını yaşadığımız şehirden tamamen ortadan kaldırabilmektir..fb gs b .jimnastik kimki benim şehrime gelince ben karşılayayım veya karşılanmasına izin vereyim..Bunlar değilmidir yıllardır Anadoluyu sömüren bunlar değilmidir futboldaki büyük rantları kendi ceplerine atan...Bakınız bu konun alt başıklarına indikçe Sivasa 25 000 kişilik stadın dayatılmasına kadar inersiniz..Neden final maçı olunca bile orda deilde kendi şehirlerinde kendi takım taraftarlarına izlettirebilmek için...Belki düşüncelerimize faşist düşünce şiddet içerikli düşünceler diyen kardeşlerimiz olabilir ama inanın şehrine sahip çıkmak en başta şehrinizin takımına sahip çıkmaktan başlıyor...Tekrar söylüyorum ..Eskişehirspor taraftarından rekabet anlamında hoşlanmam destek falanda çıkmıyorum..Hoşlanılmayan bir gruba elbette destek çıkılmaz..Ama şehrine sahip çıkma anlamında Eskişehirspor taraftarının yaptıkları geldikleri konumuda tartışmam...Bence doğrusunu yapan bir kaç şehirden biridir...saygılar..
Alt 19.07.2012, 12:16   #742
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Eskişehirspor bugün UEFA Avrupa Ligi 2.Eleme Turu ilk maçında St. Johnstone ile kendi evine karşı karşıya geliyor.

Eskişehirspor'a Avrupa Liginde yürekten başarılar.Allah utandırmasın.Vurdukları gol olsun inşallah.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.07.2012, 12:40   #743
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

37-38 yıl sonra avrupaya gidiyorlar o da yıldırım demirören in ve yönetiminin bjk yi batırması sayesinde gerçek bu fakat Türk takımıdır başarılar ama Türk kimliği olan bir takım avrupa ve başarı terimlerinin yan yana gelmesi çok zordur
Alt 19.07.2012, 12:51   #744
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Mac yayını varnı programda göremedim
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2012, 14:11   #745
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1286 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

basarilar diliyorum .!!!
Alt 19.07.2012, 16:08   #746
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Eskişehirspor'a yürekten başarılar dilerim, inşallah biz Türk halkını iyi temsil ediceklerdir Uefa'da. Bu arada maç Trt Sporda yayınlanıcak bugün saat 20.00'da.
Alt 19.07.2012, 16:32   #747
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende nefret ediyorum bu takımdan eskişehirde yaşayan anlar rahatça başka takımın formasını giydirmezler...benimde önümü çevirdiler sivas forması giydim diye ama yemedi birsey yapamadılar...gerçi üç büyük takımın formalarını giydirmiyorlar bu cahilliktir zorbalıktır saygı duymayı öğrenmeleri lazım...keza tramvayı sallamaları, arabaları porsuğa atmaları, şampiyonluğu kutlayaanları linç girişimleri say say bitmez bursalı kardeşime katılıyorum.bak bizde bursalı adam üye orda onuda yaptırmazlar...o yüzden tek kaldılar sahte dostlarıda kasımpaşa...onuda bu sene görcez kasımpaşa yenerse onlada dostluk bozulur bence hep kendileri yenerse sorun yok...ha birde sivas es es maçlarımız hep kırmızı kartla bitmiştir ordan da nefret kaldı biraz..benim için artık sivas es es maçı derbi niteliğindedir.yatıp kalkıp bjk ye şükretsinler ama yinede türk takımıdır öfkemi yeniyorum ve başarılar diliyorum))
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahhguzum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.07.2012, 17:58   #748
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Avrupa ligi'nde oynamayı biz hak etmiştik. Hakemlerin yüzünden mahrum kaldık. Ne denilebilir ki çok yazık.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2012, 19:55   #749
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Eskişehirspor 1-0 Stj ilk yarı sonucu. Hadi Eskişehirspor ikinci yarıda farka gidip rövanşa avantajlı gidin.
Alt 19.07.2012, 20:34   #750
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eskişehirspor 1-0 Stj ilk yarı sonucu. Hadi Eskişehirspor ikinci yarıda farka gidip rövanşa avantajlı gidin.
ya arkadaş anlamıyorumki biz şampiyolar ligi elemesinde yenildiğimizde bütün takım taraftarları dalga geçiyordu bir tane dostumuz yoktur siz iyi dileklerinizi gönderiyorsunuz beter olsunlar yenilsinler sizene ya sivasspora destek vermeyenleri bende desteklemem hiç işim olmaz.
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kara'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
efsanesi, eskişehir, eskişehirspor, eskİŞehİrspor, resimler