Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İstediğimiz Oyuncuları Alamadık
Alt 30.01.2013, 09:45   #71
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İstediğimiz Oyuncuları Alamadık

Yönetim'in Rıza Çalımbay'dan önce ki transfer politikasıyla şimdi ki politikayı karşılaştıranlar Rıza Çalımbay'ın bahane ürettiğini kendilerinin de buna çanak tuttuğunun farkına varacaklardır.

Bu yönetim Rıza Çalımbay döneminde yaptığı transferleri hiçbir zaman yapmadı.Ama Rıza efendi kendi başarısızlığının üstünü kapatacak ya bahaneleri sıralıyor.

Şuan ki kadro bu lig için yeterli.Yeterli ama o bu kadroyu kullanabilecek bir hoca için yeterli.Rıza bu takımın başındayken Messi,Ronaldo,Falcao,Neymar,Pi que'de gelse çok fazla birşey değişmez.Falcao'ya top şişiririz o Messi'ye indirir.Messi kişisel yetenekleri ile birşeyler yaparsa yapar.

En kısa sürede yapılacak bir hoca değişikliği ile yalakalar bu siteden uzaklaşacakken yalaka olmayanlarda Sivasspor'daki potansiyelin farkına varacaklar.İddalıyım.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.01.2013, 12:07   #72
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

yönetim neden boşi verdi bi türlü anlam veremiyorum.demekki yönetimde düşecegimizi kabullendi artık
.ne adam gibi transfer yapıyolar nede takımadaki ruhsuzluga ve vurdumduymazlıga müdahele ediyolar
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2013, 13:13   #73
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

“ "Efsane Es-Es’i yeniden ayağa kaldırdık. ancak bu sezon defansa takviye yapmak istedik. İstediklerim alınmadı. Geride kalan 6 hafta beni çok yordu. Öte yandan çok hırslandırdı. Teknik direktörlüğe yeni başlamış gibiyim. Eskişehirspor’dan böyle gitmeyi hak etmedim. Süper Lig’de daha iyi, daha pahalı kadrolar var. Onların durumları da istedikleri gibi değil ama herkes hocasına sahip çıkıyor." ”
Bu sözler Rıza hocanın eskişehirspordaki görevinden alındığı zaman yaptığı konuşma. Tarih tekerrürden ibaretmiş ki Rıza hoca takımımızda da aynı başarıyı göstermek üzere.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nefhret_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.01.2013, 13:26   #74
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimse istifa falan beklemesin arkadaşlar istifa etmez sn rıza çalımbay daha bizlere sunacağı bahaneleri bitmedi çünki yönetim desen varmı yokmu belli değil üç beş kişi maçta falan laf edeceklerde başkan çıkacak iki kelam edecek yoksa oda yok sonra takımdan başarı bekleniyor çok zor çok bu mantelite ile şu önümüzdeki 6 karşılaşmayı en az hasarla çıkarsak ne mutlu bize yoksa hep beraber helva yeriz.
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 13:46   #75
hakan367
Acemi Yiğido

hakan367 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 hakan367 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alternatif oyuncun yok mu senın alınan oyuncuları yönetım mı aldı faslı ile burhan dısında ıstediğin başka oyuncu mu var 5-6 transfer dedın 2 oyuncu dışında tamam zaten elimizde ki kadro kalıtesı çoğu takım da yok ama oynatamıyosun ''hoca ''
hakan367 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.01.2013, 15:46   #76
şamatacılar
Yiğido

şamatacılar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 472 şamatacılar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yönetim neden boşi verdi bi türlü anlam veremiyorum.demekki yönetimde düşecegimizi kabullendi artık
.ne adam gibi transfer yapıyolar nede takımadaki ruhsuzluga ve vurdumduymazlıga müdahele ediyolar
Ben Sivasspor'un bir yönetimi olduğunu düşünmüyorum ..bir başıboşluk almış başını gidiyor yıllardır . Kimse gıkını çıkarmıyor ..
Bu Konuda şamatacılar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2013, 08:53   #77
nefhret_58
Yiğido

Siz hangi oyuncuyu kaça almayı bekliyordunuz.
arkadaşlar tt arena stadının locasından gelecek finas ile adamlar iki yılın transfer parasını çıkartırlarken 5 tl ye maç izlememek için ellerinden geleni yapan Sivaslılar hala kahvelerde digitürk e para vermeyi çok görmüyorlar. ben artık nediyeyim. evde forma koleksiyonum oldu ki sivasımıza küçük bir katkı olsun. bu kentin çocukları sahip çıkmıyorsa bizde büyük takımlar gibi yapalım.
Nasıl mı? zamanında kombine biletler bilinen kolej ve özel kurumlarda mecburi olarak satılıyordu. her öğrenci için belirlenmiş bir fiyattan. esnaf için satılıyordu. Varsın gelmesin stada arkadaş ama bari Sivasspor a yakışan transferleri yapması içiin biraz destek olsun. bunu da geçelim stad geliriyle klübün cebinden para çıkmadan stad bakımı yapılsın. kombineler ne kadara gider ki?
ptt süperlig farketmez. biz sivaslıyız ve millet 3 kuruş parası olmayan sivasspor diye bieryerleriyle gülüyor.
sivasspor-fenerbahçe kupa maçı arasında a haberde yapılan yorumlara bakıyordum evimde. eneramo için doğal olarak sivassporuuz için öyle bir laf etti ki adam, yenilir yutulur gibi değil. 15 metre ofsaytta kalıyorsa bir takımın oyuncusu bu futbol cahilliğindendir dedi. evet cahil bir seviyedeyiz ki ben kendimi bildim bileli bu takımın taraftarıyım, amatör küme takımları gibi bir oyun sergiliyoruz.

birde Allah aşkına stada çekirdek girmesin. papağan gibi çekirdek öğütüyoruz. delikanlıya yakışmaz.
Namımız nasıl Sivaslı ise ruhumuzda Sivaslı olsun.
Alt 31.01.2013, 09:00   #78
nefhret_58
Yiğido

Ayıp arkadaş gelen futbolculara bunu mu diyorsun sen Rıza Hocam:"Kardeşim ben sizi istemiyordum ve düşünmüyordum bile ama ne yapalım geldiniz işte bari oynayın yarı sezon. Sen futbolcuya gelmeden bizim istediğimiz oyuncuları alamadık dersen oyuncu kendinde bir kıymet, kulube de aitlik hisseder mi? Ruh yokmuş takımda tabii olmaz. gelmeden oynamadan ruhlarını al çocukların sonra iş bekle onlardan.
Kınıyorum Rıza hocam, acaba oyuncuyken sen böyle birşey duysan teknik direktörünle ne kadar bağ kurabilirdin
Alt 03.02.2013, 00:28   #79
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Rıza bir sus ya. Sende hedef yok hırs yok, aksine takımı ve taraftarı demoralizasyon var. Transfer olmamışmış. Sus artık işine bak. Yenilgilerden sonra sağa sola sataşacağına, bir kere de deki "ben takımı oynatamadım". Diyemezsen, kendine suç bulamazsın, neden mi, çünkü eziksin. O kadar eziksin ki kendini ezmeye kıyamazsın. Yönetim gönderin şu teknik direktörü daha ne duruyorsunuz. Sıkıldım artık bahanelerden, Rızanın açıklamalarını bu websayfasinda her görüşümde tüylerim diken diken oluyor artık.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kadirakin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2013, 02:55   #80
Gangstayigido
Yiğido

59 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Gangstayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ertugrul saglam senol hoca hikmet karamani getir bu takimin basina bu kadroyu ilk bese oynatmasa, her sene en az bir oyuncu alt yapidan cikartmassa ne olayim
riza hoca ezberlemis bir kadro onu sahaya sürüp duruyor hep günü kurtarma derdinde hic ileriyi düsnmüyor.
Gangstayigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Gangstayigido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
alamadık, oyuncuları, İstediğimiz