Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 12.06.2011, 09:50   #71
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Sakin olaki bu yil bu takim küme düsmeye oynamasin,yoksa seyirciden cekeceginiz var.Sezon basi takimi sen kuruyorsun RIZA HOCA bu takimdan ve olacaklardan en az yönetim kadar suclusun.Sivas´li seni affetmez,cünki gecen yil öyle iddaali kanustunki topu Mesut Bakkal´a attin.Demistinki ,sezon basinda takimin basinda ben olaydim takim baska yerlerde olurdu demistin .Iste sana gene sezon basi ve Sivasspor´un basindasin.Göster enerjini Riza hoca. Birde yönetim seninle neden bir yiillik anlasma yapti bunu anlamis degilim.Demekki yönetimin güvenini sen ve kurmaylarin kazanamadiniz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2011, 10:48   #72
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alcağımız sağ bek uğur un yedeği olacak seviyedeyse alttan birini çıkartın en aşşağı olur kadar
Alt 12.06.2011, 10:50   #73
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
vallaha billaha yalan malan degil be ustaaa cok positifim suan bence firtina oncasi sessizlik bu yonetim bize saka yapiyo sag gosterip sol vuracak yigido_halil_58 demisti dersin
Tabi sana da inanmak isteriz.
Alt 12.06.2011, 11:10   #74
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Borca girip iyi transferler yapacağız denildi.Şimdi ise topa yeni dokunan futbolcular alıyoruz.Bizim bu iç transferlerimiz böyle Uğur Kavuk gibi olacaksa bu sene ilk 15 haftada kümeye düşmeyi garantileriz.Fit futbolcu lazım bize Uğur kaç kere bi futbolcudan top almış ben hatırlamıyorum ??
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2011, 11:25   #75
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hoca adama sorarlar borjanı alıp yabancı kontenjanını neden yedek kaleciye ayırdın diye ?? Alişanı neden yolladın veya devre arasında akın vardarı neden yollayıp lubosu aldın ?? yabancı kontenjanını bu sene hiç şans bulamayan, varlıkta gösteremeyen kalitesi vasatın altındaki sandroyla neden dolduruyorsun ?? elinde keita gibi bir oyuncu var onu bile bir iki maçta 10 dk falan oynattın, o mevkide oynayan rada da var e o zaman keita da yabancı kontenjanını dolduruyor..Ha çık o zaman " benim hedefim yüksek falan değil ligde kalsam yeter alacağım yabancı oyuncu da elimdekilerden iyi olmaz " de bu taraftar da ona göre beklenti içine girsin veya girmesin ..Ama göz göre göre aynı hatalar yapılıyor görünen köy kılavuz istemez ama malesef yine aynı sıkıntıları çekeceğiz yine taraftar haklı çıkaca..hoş şu an itibariyle sen rengini belli ettin ama neyse ..Allah sonumuzu hayır etsin..İlla bizi sıradan bir anadolu kulübü yapacaksınız
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.06.2011, 11:43   #76
hakiki
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 hakiki FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

uğur sağdaysa kesin önümüzdeki sene şampiyonuz
hakiki isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2011, 16:53   #77
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yılmaz Vural : "Sıkıntı çekecek takım Karabükspor ve Sivasspor takımları gibi görünüyor"
Bunu YILMAZ VURAL´in söylemesine gerek yokki,su ana kadar olan transferler icler acisi.Bu takim paraya kiyip gercek bir santrafor bulamazsa isimiz cok zor.Enaramo güven vermedi ,veremezde kilo cok fazla ve hareketleri cok agir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.06.2011, 00:21   #78
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

1 Jakub Navratil
2 tomas Rada
3 Sandro
4 kamil Grosickil
5 michael Eneramo
6 ricorda Pedriel
7 Jacques Faty
8 Milan Borjan
9 Akeem Agbetu kalcak herhelde rıza hoca yabanci hakimiz dolu diyor başkada aklima kimse gelmiyor
10 çek anlaşildi daha ismi verilmedi
romoviçde gider zaten
Milan Borjan aldik ben tahminimi yürüttüm agbetu kalcak herherlde çünkü yabanci hakimiz dolu diyorlar başka akima gelen yok bilen varsa yazsin ıvonos ve keita lubos kesin gitti
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 01:02   #79
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

diollo yu unutmuşum şimdi aklima geldi egbetu gidiyor ozaman önümüzdeki sene bu yabancilar olcak
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 01:51   #80
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eğer ki Rıza hocanın söyledikleri şaka değilse veya yönetim sağ göterip sol vurmayacaksa önümüzdeki sezonda şunların olması büyük ihtimal..

Lig başlar ilk hafta sezon başı kampının verdiği gazla rakibimizi yeneriz.Sonra taraftarlarımız başlarlar o sene bu sene şampiyonuz(Hele birde İstanbul takımı ise şampiyonlar ligini alacağımızıda iddaa edenler çıkacaktır )

Haftalar ilerledikçe takım şamar oğlana döner ve taraftarımız bu ne ya bu nasıl takım falan diye söylenmeye başlarlar.

Bir iki hafta daha geçince başlarlar Çalımbay istifa Çalımbay istifa diye.Ve Rıza Çalımbay gider...

Sonra başka birisi gelir.Yeni gelen hocayada biraz zaman tanınır.Sonra bakılırki yok olmayacak bu iş..

Bu kez taraftar başlar bağırmaya yönetim istifa yönetim istifa diye...

Yönetim hemen radikal kararlar alır ve devre arası her türlü fedakarlığın yapılacağını ve Sivassporumuzun kümede tutulacağı söylenir...

Bizler başlarız gün saymaya.Devre arası gelir takıma takviyeler yapılır(Bu arada çekirge üçüncü kez sıçrar mı bilinmez)

İkinci yarı başlar.........(Burdan sonrasını hepimiz hatırlıyoruzdur malüm yakın geçmişimiz)Tabi sonucunuda kestiremiyoruz yine şansımız yaver gidermi bilmiyoruz..

Şimdi bu yazdıklarım size tanıdık geliyor mu.Acaba?
bu filmi izlemeye ucuncu kez kalbim yetmez dusunmek bile istemiyorum takimi birakirim daha iyi en azindan kalp krizi riskim azalir valla ciddiyim

Etiketler
Çalımbay, dolu, hakkımız, yabancı