Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Haydi Zara, Kalk Ayağa
Alt 05.05.2013, 16:40   #71
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 956 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Haydi Zara, Kalk Ayağa

Karadeniz dayanışması da bir yere kadar !

Eğer BAfra Bulancak'a teşvik primi verdiyse, sen 2 KATINI VER BE KARDEŞİM !

Burası Türkiye !

AHLAKLILAR VE İYİLER HER ZAMAN KAYBEDER ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2013, 17:33   #72
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Haydi Zara, Kalk Ayağa

:( :( play off tan çıkarız bari inşallah...
Alt 05.05.2013, 17:45   #73
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 905 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Gerçekten anlayamıyorum son maçta bir takım nasıl işi bitiremez. Rakibin iddiası yok. Karşı takımda 22 adam bile oynasa şampiyon olacaksan kazanırsın. Çok ilginç, çok yazık. Play-off için önce moral motivasyon ve yeni bir ümitle harekete geçmek lazım.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2013, 18:52   #74
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 956 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Haydi Zara, Kalk Ayağa

Alıntı:
yiğido58sinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
:( :( play off tan çıkarız bari inşallah...
Bu sene play-Off yok arkadaşlar.

Sadece şampiyonlar çıkıyor.

Sezon bitmiştir ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.05.2013, 19:01   #75
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sezon bitti evet ne play offu. Play off olsa biz neden bu kadar kahrolalım. Yeter abi ben dayanamıyorum daha
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2013, 21:52   #76
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

geçen sezon takıma iyi destek verilmişti busene o desteği göremedim bilmem yanılıyormuyum?sivaslıyım demeden önce zaralıyım demeyi iyi bilen sivasspor formasını tuvalet kağıdı gibi buruşturup yere atıp zara formasına 50 milyar ödeyenler bu sezon destek vermediler neticede zaraspor şansını çoktan kaybetmiş bafrayı yenince yeniden şansı artmıştı ,normal maç olsa bulancakı yenerdi takım heyecanı kaldıramadı hoca ve oyuncular iyi konsantre olmamışlar anlaşılankaradeniz grubundan kolay kolay çıkılmaz sivasspor böyle gruptan 13 yıl çıkamadı
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2013, 23:49   #77
58fatihcan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 585 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
geçen sezon takıma iyi destek verilmişti busene o desteği göremedim bilmem yanılıyormuyum?sivaslıyım demeden önce zaralıyım demeyi iyi bilen sivasspor formasını tuvalet kağıdı gibi buruşturup yere atıp zara formasına 50 milyar ödeyenler bu sezon destek vermediler neticede zaraspor şansını çoktan kaybetmiş bafrayı yenince yeniden şansı artmıştı ,normal maç olsa bulancakı yenerdi takım heyecanı kaldıramadı hoca ve oyuncular iyi konsantre olmamışlar anlaşılankaradeniz grubundan kolay kolay çıkılmaz sivasspor böyle gruptan 13 yıl çıkamadı
Kardesim bende zaraliyim. Binlerce zarali tanidigim var. Bir tanesi sivastan once zara demedi ve sunu soylim istanbuldaki maclara bak en fazla zarali yok a gel yuzume tukur. Buradaki taraftar derneginde bile adamlar zaralilar olmasa nasil yuruyecek is diyor. Belki sivasta durum farklidir ama ben bunlari ne zara da gordum ne istanbulda
Bu Konuda 58fatihcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2013, 09:14   #78
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesim bende zaraliyim. Binlerce zarali tanidigim var. Bir tanesi sivastan once zara demedi ve sunu soylim istanbuldaki maclara bak en fazla zarali yok a gel yuzume tukur. Buradaki taraftar derneginde bile adamlar zaralilar olmasa nasil yuruyecek is diyor. Belki sivasta durum farklidir ama ben bunlari ne zara da gordum ne istanbulda
demek istediğim zaralı işadamlarının bu sene gerekli desteği vermediğiydi ,doğrudur elbetteki kanı ,sütü,mayası temiz zaralılar herzeman heryerde sivasın üstünde olmuyor, öncesivaslı sonra zaralı oluyor,ancak sende biliyorsunki zaralı olduğunu söyleyen çok kişide bırak zarayı ne sivasla ne zarayla ilgili ,geçen sezon sivasspor formasını ortada bırakan zaralılarda vardı,fb tarafına geçip zara atkılarıyla sivas seyircisine zırra verende vardı ,siz ve sizin gibileri tenzih ediyorum ,maalesef durum böyle söz konusu zara spor olduğu için dedim ,yoksa sözde sivasın ilçesi geçinipte hiçbir destek olmayan hiçbir maçına gitmeyen ,uzaktan bile sevmeyen ,nerelisin gardaş deyince direk ilçe adını söyleyen işte biz aslında sivaslı sayılmayız şurdan geldik burdan geldik,yolumuz sivastan geçiyor diye sivaslı oluyoz ,yada sivasla alakamız yok yolumuz bile geçmez diyen,biz olmasak sivaslılar acından ölür diyen milyonlarca sözde ,güya hemşerimiz var onlar gibi düşünenzaralılar destek olmadı dedim kal sağlıcakla
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.05.2013, 18:49   #79
58fatihcan
Usta Yiğido

Alıntı:
demek istediğim zaralı işadamlarının bu sene gerekli desteği vermediğiydi ,doğrudur elbetteki kanı ,sütü,mayası temiz zaralılar herzeman heryerde sivasın üstünde olmuyor, öncesivaslı sonra zaralı oluyor,ancak sende biliyorsunki zaralı olduğunu söyleyen çok kişide bırak zarayı ne sivasla ne zarayla ilgili ,geçen sezon sivasspor formasını ortada bırakan zaralılarda vardı,fb tarafına geçip zara atkılarıyla sivas seyircisine zırra verende vardı ,siz ve sizin gibileri tenzih ediyorum ,maalesef durum böyle söz konusu zara spor olduğu için dedim ,yoksa sözde sivasın ilçesi geçinipte hiçbir destek olmayan hiçbir maçına gitmeyen ,uzaktan bile sevmeyen ,nerelisin gardaş deyince direk ilçe adını söyleyen işte biz aslında sivaslı sayılmayız şurdan geldik burdan geldik,yolumuz sivastan geçiyor diye sivaslı oluyoz ,yada sivasla alakamız yok yolumuz bile geçmez diyen,biz olmasak sivaslılar acından ölür diyen milyonlarca sözde ,güya hemşerimiz var onlar gibi düşünenzaralılar destek olmadı dedim kal sağlıcakla
Kardeşim ben seni de anladım. Haklısın destek verilmedi kulüpte para yok.. Hatta fener tribününde de oldular doğru ama sen pire için yorgan yakıyorsun ben binlerce kişiden bir kişiyi sivasın üstünde görmedim. Sana istisnalar denk gelmiş heralde kardeşim. Onlara da sivasın daha üstün olduğunu anlatırsın Allah'a emanet kardeşim
Alt 06.05.2013, 18:52   #80
58fatihcan
Usta Yiğido

Alıntı:
He kardeşim bu arada da senin bu ayrılık olayı suşehri tarafında çok var. Ben buna yüzlerce kez denk geldim. Adam sivaslıyım demiyor. Bak sana diyalog:
-Nerelisin emmi
-Suşehri
-Sivaslısın yani
-Hee suşehriliyim

Adam ısrarlar suşehri diyor. Ve zarada böyle diyenleri de sevmezler

Etiketler
ayağa, haydi, kalk, zara