Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hakem mi suçlu, yoksa Sivasspor mu?
Alt 19.09.2011, 11:03   #71
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hakem mi suçlu, yoksa Sivasspor mu?

Suçlu aranması gerekiyorsa bu öncelikle kendi içinde olmalı.Tamam oyuna olumsuz yönde etki eden faktörler de vardı bunların başında da hakem.ama hakemden önce de takıma bakmak gerek.teknike direktör sahaya iyi kadro süremedi, oyuncularımız iyi mücadele edemedi, birlik ve ebraberlikten yoksun, motivasyonu olmayan bir takım ile maç kazanamayız.Radikal kararlar almak gerek, hakemler bizi düşürmeye yönelik kararlar veriyor denilse de sonuna kadar mücadeleci bir yapı ile maçlara asılmalıyız, rakibe sahayı dar etmeliyiz.asıl olan işte o zaman hakemlerin niyeti ortaya çıkar.biz kendi kendimiiz düşürmeye çalışıyoruz. bir,iki ve bu yıl inşaallah üç olmayacak düşmemeye oynamak.sürekli düşmemeye oynamanın verdiği psikoloji ile maçlara gitmek hoş olmuyor.
Alt 19.09.2011, 11:15   #72
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hakeme bahane bulmayın kendinizi kandırmayın.

ilk yarı 2-2 bitse tamam o zaman derim ki takım da iş var.

ama ilk yarı 2-0 biiti. yani biri şu navratile futbol oyun kurallarını anlatsın iki haftadır bizi yakana ADAMLAR NAVRATİL VE HOCASI RIZA ÇALIMBAYY..

HAKEME KIZIP KENDİMİZİ AVUTMAYALIMM..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 11:24   #73
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SUÇ 3 sezondur ne yaptığını bilmeyen SAÇMA SAPAN TRANSFER POLİTİKASI YÜRÜTEN YÖNETİMDE İKİNCİSİ RIZA HOCADA ESKİŞEHİR GİBİ BİR TAKIM KUR ONDAN SONRA GÖR TAKIMI HAKEMMİŞ BİLMEM NEYMİŞ NE YAPTIĞINI BİLMEYEN KALEYE BİR ŞUT BİLE ÇEKEMEYEN RUHSUZ TOPCULARDA ONLARINDA SUÇU YOK GALİBA PAFTAN 2. LİGDEN ADAM ALIRSAN HEMDE KURTARICI GÖZÜYLE BAKLARSAN OLACAKLAR BU OLUR İŞTE 4 AYDIR DAHA TAKIM OLAMAYAN TAKIMDA SUÇ YAPTIĞIN TRANSFERLERİN HEPSİDE SAKAT NERDE SAKATLANDI BU ADAMALR ANLAŞILIR GİBİ DEĞİL
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 11:33   #74
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Kadir böylesine önemli bir maçta neden yedek ?????

İnşallah sakatlığı vardır inşallahhhhhh yoksa ......
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 14:15   #75
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

0212 362 24 80 arayin dahili nr 24 89 tuslayin ve trabzon bolgesi hakemi istemediginizi ve iki haftadir maclarin katledildigi ve bu sekil devam ederse siddetin olabilecegini insanlarin sabrinin artik tahammul edemeyecegini soyleyin
eger devam ederse ts hakemleri o zaman sesimizi biraz daha kalinlastirir ve kelimeleri sertlestirebiliriz lutfen eger sorunlari cozmek istiyorsak arayalim haydi
Alt 19.09.2011, 14:25   #76
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

SUÇLU KİM VEYA KİMLER?
1-Yönetim de çünki takımın motivasyonu ve hazırlanmasının bir kısmı onların görevi.Tranfer sıkıntısında şartların dışın da da hataları var.
2-Rıza hoca da çünki Kıvanç gibi dönenleri, sekenleri toplayan oyuncu bulmuşsun adamı defansın önüne koyuyorsun.İdman hatası olabileceğini düşündüğüm kas sakatlıkları fazla.Orta sahayı tutayım demeden her rakibe aynı şablon ve taktikle oynuyoruz.Varyasyon yapacak geniş kadromuzu kullanamıroruz.4-3-3 olabilir/4-3-1-2 olabilir/4-5-1 olur.Ama hocam sadece 4-2-3-1 deniyor.
3-Tabiki taraftar olarak bizde;Desteklemeyi bilmiyoruz.Kaç kişi kombine aldı.Tahrike kapılsak, takım ceza alsa son maçta; karımız ne olacak.Kaybedilen sadece 1 maç.Daha Kayserinin G.Antebin puanı yok.
Sonuç olarak aynı sıkıntıları yaşayan Fenerin yaptığı gibi Yönetim,Taraftar,Hoca ve Futbol Takımımız suçlu aramak yerine birlikte çıkacağız bu durumdan deyip, yola çıkacağız.
HAYDİ VİRA BİSMİLLAH
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 14:25   #77
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben hakeme hiç bir şey demiyorum onun her zmanki şerefsizliği.Ama Sivasspor yönetimi transfer yapmayı bilmiyor arkadaşlar.Hep övünüyorlar bizim kimseye borcumuz yok diye.Adam gibi transfer yapmassan tabi borcun olmaz ama böyle sürünürsün işte.Keşke borcumuz olsa ama kaliteli futbolcularımızda olur o zman onlar nasıl olsa aldırdıkları galibiyetlerle kendi paralarını çıkarırlar.Bunu ben taraftar olarak düşünüyorum ama yönetim nasıl düşünemiyor yada düşünmek mi istemiyor anlamıyorum.biz son 3 yıldır bonservisi elinde olan adamları topladık ondan beride düşmeye oynuyoruz. geçen devre arası biraz paraya kıydılar ligde kaldık ama yetmiyor işte seneyi kurtarınca olmuyor.
Bu kadar boş beleş almaları yerine keşke tek bir adam alsalardı ama adam gibi birini alsalardı şimdi elimizde 3 tane sağlam adam olmuştu(geçen 3 yılı baz alarak söylüyorum.) netice itibariyle işimiz yaş.Rıza hoca ilk geldiğinde ''keşke sezon başı gelseydim bu takıma'' demişti.İşte sezon başı ama değişen bir şey yok.Hoca değişti,futbolcuların alayı değişti ama hala düşmemeye oynuyoruz.Sizce değişme sırası kime geldi???
Alt 19.09.2011, 14:36   #78
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hakem çok kötüydü....
Takımımız ise hakemden de kötüydü...
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.09.2011, 14:46   #79
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hakemden önce ne yaptı bu takım ben bir şey göremedim..Şike olayı darmadağın etti bizleri heveste kalmamış istekte adı olsun diye çıkıyoruz maçlara işte. bir Mecnun Otyakmaz gerçeğini kimse görmemezlikten gelmesin ..Yetersiz çok yetersiz bir kadron var senin kimse kandırmasın kendisini bu takımla iş gitmez diyorum ben.Hocanın kararları ve yaptığı takımda cabası..Allah sonumuzu hayretsin çok kötü çok.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU
Alt 19.09.2011, 14:52   #80
mucahit_58
Yiğido

mucahit_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mucahit_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaleyi bulan şutumuz yok...
Buda kaçarmı denecek pozisyonumuz yok...
Üst üste yaptığımız 5 pas yok...

Hakemi sadece ofsayt pozisyonu ile eleştirilebiliriz sadece o kadar. Hayrettin 47. dk da atılabilirdi yine hakem tolerans gösterdi. Borjanın pozisyonunu göremedik o yüzden birşey yazamayacağım.
imzami atarim agzina saglik
mucahit_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hakem, sivasspor, suçlu, sİvasspormu, yoksa