Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın Ardından
Alt 10.05.2009, 00:30   #71
komşu
Acemi Yiğido

20 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 komşu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçın Ardından

gecen sezon devre arasında kayserıden etık olmayacak şekılde gokhan unalın aklını calan gs-adnan polat aynı oyunu bu sezon sıvasa yanı mehmet yıdıza yaptı vede mehmet yıldız.ıkıncı devrede tek mac oynamadı.ınanın yıldıza gs bırmılyon dolar dahı vermez malesef oyuna gelındı buna bırde bulent hocanın antıpatısı...cok konuşması eklenınce konsantre bozuldu bence
komşu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 00:33   #72
yigidoabdullah
Acemi Yiğido

yigidoabdullah - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 yigidoabdullah FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bilica 1 sene daha sivaslaymis dogrumu ?cevap yazin lutfen
sivasspor yeni transferler yapacak mi ? cevap yazin lutfen
sivasspor sampionlar ligine gitsin bana yeter inshallah sampionlar ligine gider ve gruplarinda fransiz takim olur sivassporu fransaya bekliyorum inshallah
yigidoabdullah isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 00:36   #73
sahinok
Acemi Yiğido

sahinok - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sahinok isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hemşerilerim bence çok karamsar davranıyorsunuz. Tamam herkes çok üzgün çok sinirli. Ben hala kendime gelebilmiş değilim haftaya hacettepeyi yenene kadar ve BJK yenilene kadar da kendime gelemem heralde. Ama ben hala ümitliyim. 3 maçı da kazanacağız ve şampiyon olacağız buna inanın. Bu yenilgi bizim GSyi yenmemizi mecbur kıldı sadece. Yenseydik İstanbula şampiyon olarak giderdik. Fark sadece bu. Şampiyon olacağız buna inanın. Şampiyon olacağız olacağız olacağız lanet olsun laneeeeeeeeeeetttt...
sahinok isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 00:39   #74
yigidoabdullah
Acemi Yiğido

inshallah sampion olacagiz sivassporu fransaya bekliyorum sampiyonlar ligine
Alt 10.05.2009, 00:40   #75
yigidoabdullah
Acemi Yiğido

bilica 1 sene daha sivaslaymis dogrumu ?cevap yazin lutfen
sivasspor yeni transferler yapacak mi ? cevap yazin lutfen
sivasspor sampionlar ligine gitsin bana yeter inshallah sampionlar ligine gider ve gruplarinda fransiz takim olur sivassporu fransaya bekliyorum inshallahcevap yazin lutfen
Alt 10.05.2009, 00:59   #76
58svsvs58
Acemi Yiğido

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 58svsvs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

keşke belediye maçında bizim mahalleden 11 mahalleli oynasaydı. iş buraya gelmiş ölürlerdi yine yenilmezlerdi.
58svsvs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 01:05   #77
58svsvs58
Acemi Yiğido

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 58svsvs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

keşke belediye maçında bizim mahalleden 11 mahalleli oynasaydı. iş buraya gelmiş ölürlerdi yine yenilmezlerdi.
58svsvs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 01:10   #78
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
komşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gecen sezon devre arasında kayserıden etık olmayacak şekılde gokhan unalın aklını calan gs-adnan polat aynı oyunu bu sezon sıvasa yanı mehmet yıdıza yaptı vede mehmet yıldız.ıkıncı devrede tek mac oynamadı.ınanın yıldıza gs bırmılyon dolar dahı vermez malesef oyuna gelındı buna bırde bulent hocanın antıpatısı...cok konuşması eklenınce konsantre bozuldu bence
Suçlu Adnan Polatmı yoksa onla oturupda Acemi pazarlığına tutuşanlarmı.
Mehmet'in aynısını buldum, mehmet yıldız stılıktır bu takım için olmazsa olmaz diyerek bir anda motivasyonunu bozanlarmı ve bunu bir strateji gereği değilde ben bu işi biliyorum demeye getirip, kendini ispatlamaya gereği duyanlarmı.

Bunun olacağı belliydi ama keşke son haftalarda olmasaydı 2 - 3 hafta önce olsaydıda herkesin yol yakınken hatasını görme şansı olsaydı.
Ama çok geç oldu. Beşiktaş elbette puan kaybedebilir ama bu saatten sonra beşiktaşın kaybedeceği puanların bi önemi yok çünki bu futbolla ve moral bozukluğuyla bizim puan almamız artık kolay değil.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.05.2009, 01:13   #79
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şampiyonluğu kaybetmiş bir takımın hocası olarak yapabileceğin en trajik komik, iğrenç açıklamayı yaptın hocam tebrik ederim. hani konyada aldığımız bir puan bizi şampiyon yapacaktı,oysa bu son 3 maçı alsak 7 puan farkla liderdik, hani onları parası laylası vardı......

sen bu atmosferi yaşarken zevk alırken bizler ağladık hocam, hemde çocuklar gibi hüngür hüngür ağladık, sana ve futbolculara inandığımız için, bu rüyayı kabusa çevirdiğiniz için ağladık, el alemin ağzına sakız olduk diye ağladık, tezgaha mı karıştınız diye ağladık, çocuklarımza anlatacağımız bir şampiyonluğu yok yere harcadığınıza, bu rüyayı çocuklarımıza anlatamıyacağımıza ağladık, paramız yoktu yüreğimiz vardı diyemediğimize ağladık, kısacası ağladık hocam bilmem sizin için bişey ifade edermi ama.....

ağladık.....

yazıklar olsun diyorum başkada bişe demiyorum....

ALLAH'ina gurban gardas yav bu isyani bu yangini bu uzuntuyu bu kamyon kirigi futbolcular gormuyomu hicmi internete girmiyonuz bre ruhsuzlar zerre kadar ruh olsa yenemiyosan yenilmezdiniz ve iki hafta berabere kalsaniz yine liderdik en azindan amma sizde nerdeo sevk istek arzu neyse yav valla allah baskana sabir versin ipleri bulet uyguna verdigine bin pismandir simdi ula bulo hoca git yav valla delikanlica sessiz sedasiz medyadan uzak kalarak bi lig yasasak yenilsek bu kadar uzulmezdim senin showman ligin yakti bizi milletin kondisyonunu ikiye dorde katladin besiktaa bile kayardik evimizde yok bes yeriz alti olmaz yedi yeriz sekiz olmaz dedin bjk ile berabere kaldik senin yardim aldigin psikologun ben dibine vuruyum o nasil mentalistmis ki futbolculari motive ediyomus nabal okuyon ancak sen git gures takiminda hocalik yap takima iki yildir top degil gures yaptiriyon fizikmis bilmem ne futbol sadece fizikle olsa ayilardan bi takim kurardik hersene sampiyon olurduk breee.....
Alt 10.05.2009, 01:15   #80
komşu
Acemi Yiğido

20 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 komşu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Shan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Suçlu Adnan Polatmı yoksa onla oturupda Acemi pazarlığına tutuşanlarmı.
Mehmet'in aynısını buldum, mehmet yıldız stılıktır bu takım için olmazsa olmaz diyerek bir anda motivasyonunu bozanlarmı ve bunu bir strateji gereği değilde ben bu işi biliyorum demeye getirip, kendini ispatlamaya gereği duyanlarmı.

Bunun olacağı belliydi ama keşke son haftalarda olmasaydı 2 - 3 hafta önce olsaydıda herkesin yol yakınken hatasını görme şansı olsaydı.
Ama çok geç oldu. Beşiktaş elbette puan kaybedebilir ama bu saatten sonra beşiktaşın kaybedeceği puanların bi önemi yok çünki bu futbolla ve moral bozukluğuyla bizim puan almamız artık kolay değil.
suc tabıkı adnan polatta herşeyden once etık deıl yaptıgı hersezon aynı seneryo....bu arada senın begenmedın kışıler bulupta getıdı bugun yerlere koyamadın.blıcayı onlar getırdı sıvası ıkı sezondur gonullerın şampyonluna sızın şehri
komşu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ardından, maçın