Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzon'a Uygun düşer mi?
Alt 13.10.2009, 10:20   #71
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Trabzon'a Uygun düşer mi?

Trabzonspor taraftarının nefret ettiği bir adam oldu Bülent Uygun ve yine o kulübün birçok taraftarından olur olmaz küfürler yedi ve asla gitmemeli o kulübe.
Alt 13.10.2009, 10:27   #72
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bülent uygun eger derse kötü söz sahibine aittir ben bir profosyonelim o takıma giderim diyebilir
Alt 13.10.2009, 10:43   #73
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Ağza alınmayacak sözlerle Bülent hoca'ya saldıran, her hareketiyle ve konuşmalarıyla dalga geçen ts taraftarının büyük bir bölümü şimdilerde Bülent Uygun'un elde ettiği başarıları övmeye başlamış sitelerinde...Bazıları ise kesinlikle bu fikre karşı tavır takınmış durumda...
Bülent Hoca'nın bize emeği inkar edilemez...Tabi Sivasspor'unda onun üzerinde hakkı var...İnşallah onun için de Sivasspor için de hayırlı olur...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.10.2009, 10:46   #74
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 957 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

bence kesinliklikle gitmemeli giderse kaybeden bülent hoca olur..... hem trabzonda mutsuz olur hemde sivaslıların sevgisini saygısını kaybeder... trabzonda da başarılı olamaz..
Alt 13.10.2009, 10:51   #75
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1595 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence kesinliklikle gitmemeli giderse kaybeden bülent hoca olur..... hem trabzonda mutsuz olur hemde sivaslıların sevgisini saygısını kaybeder... trabzonda da başarılı olamaz..

en baştada benim..............
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.10.2009, 10:54   #76
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 957 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[/B]

en baştada benim..............
senin gibi benim gibi düşünen yüzbinlerce sivasspor taraftarı aynı şeyleri düşünüyor
Alt 13.10.2009, 12:41   #77
bozkurt187
Tecrübeli Yiğido

bozkurt187 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 bozkurt187 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence teklif edlirse Bülent uygun kabul eder ama ben Bülent Hocanin Milli Takimin basina gecmesini isterim
bozkurt187 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.10.2009, 15:12   #78
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BÜLENT UYGUN EBEDİYYEN SİVASLI TRABZON GİBİ BİR TAKIMI ÇALIŞTIRACAK KADAR DÜŞMEDİ..
Alt 13.10.2009, 17:19   #79
Sivas Meydan
YASAKLI ÜYE

17 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas Meydan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent Uygun Trabzon haber sitesine açıklama yapmış.

BÜLENT UYGUN'DAN AÇIKLAMALAR

Eski numarasını kapatıp kendine yeni numara alan ve kimsenin ulaşamadığı Bülent Uygun, medyatrabzon’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bülent Uygun’a önce herkesin merak ettiği soruyu sorduk:
Trabzonspor’dan teklif aldınız mı?

Henüz Trabzonspor’dan resmi bir teklif almadığını ifade eden genç teknik adam “Takımın başında bir teknik direktör varken teklif almış olsam dahi gidip görüşme yapmam benim karakterime uygun düşmez. Trabzonspor’un önünde Galatasaray maçı gibi önemli bir maç varken bu konuların konuşulması da hoş değil dedi.
Trabzonspor’u çalıştırmanın hedefleri arasında olduğunu da söyleyen uygun hayırlı neyse o olsun eğer Trabzonspor da şampiyonluk yaşayacaksam Allah bana bu takımda çalışmaya nasip etsin” diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Sportif Direktör Ünal Karaman’ın kendisine methiyeler dizdiğini belirten Bülent Uygun, “Sağdan, soldan hem başkan Sadri Şener, hem de Ünal Karaman’ın benimle ilgili güzel sözlerini duyuyorum bu beni son derece mutlu ediyor. Sonuçta bende Karadenizliyim Trabzonspor gibi büyük bir camiada görev almak son derece mutluluk verici olur. Ancak takımın başında hocası varken benim transfer görüşmesi yapmam doğru olmaz” şeklinde konuştu.

Sivasspor da çok kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attıklarını belirten Uygun, “Sivasspor küme mücadelesi verirken, teknik kadroda görev almamızdan sonra şampiyonluğa oynayan tarifinde ilk kez şampiyonlar ligi ve UEFA ligi heyecanı yaşayan bir takım oldu. Bu sezon 9 sakat oyuncumuz vardı. Aldığımız 4 yabancı oyuncu şehri beğenmediği için Sivas’dan ayrıldı. Yönetim transfer konusunda isteklerimize cevap veremedi taraftar desteğinden bu sezon yararlanamadık. Trabzonspor taraftarı gibi bir taraftar kitlesini hiçbir takımda bulamazsınız. Ben de Antalyaspor maçına kadar takımı düzeltip ayrılacağımı söyledim ve ayrıldıktan sonra 15 dakika içinde de istifam kabul edildi. Kulağıma milli takımla ilgili duyumlarda geliyor. Sanırım Ermenistan maçında sonra bu konuda netleşir. Bundan sonra yaşanacak gelişmeleri beklemek zorundayız” dedi.

Görünen o ki teklif gelmese Bülent Uygun Trabzon'a gitmeye dünden razıymış
Sivas Meydan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.10.2009, 17:38   #80
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1595 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Sivas Meydan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bülent Uygun Trabzon haber sitesine açıklama yapmış.

BÜLENT UYGUN'DAN AÇIKLAMALAR

Eski numarasını kapatıp kendine yeni numara alan ve kimsenin ulaşamadığı Bülent Uygun, medyatrabzon’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bülent Uygun’a önce herkesin merak ettiği soruyu sorduk:
Trabzonspor’dan teklif aldınız mı?

Henüz Trabzonspor’dan resmi bir teklif almadığını ifade eden genç teknik adam “Takımın başında bir teknik direktör varken teklif almış olsam dahi gidip görüşme yapmam benim karakterime uygun düşmez. Trabzonspor’un önünde Galatasaray maçı gibi önemli bir maç varken bu konuların konuşulması da hoş değil dedi.
Trabzonspor’u çalıştırmanın hedefleri arasında olduğunu da söyleyen uygun hayırlı neyse o olsun eğer Trabzonspor da şampiyonluk yaşayacaksam Allah bana bu takımda çalışmaya nasip etsin” diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Sportif Direktör Ünal Karaman’ın kendisine methiyeler dizdiğini belirten Bülent Uygun, “Sağdan, soldan hem başkan Sadri Şener, hem de Ünal Karaman’ın benimle ilgili güzel sözlerini duyuyorum bu beni son derece mutlu ediyor. Sonuçta bende Karadenizliyim Trabzonspor gibi büyük bir camiada görev almak son derece mutluluk verici olur. Ancak takımın başında hocası varken benim transfer görüşmesi yapmam doğru olmaz” şeklinde konuştu.

Sivasspor da çok kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attıklarını belirten Uygun, “Sivasspor küme mücadelesi verirken, teknik kadroda görev almamızdan sonra şampiyonluğa oynayan tarifinde ilk kez şampiyonlar ligi ve UEFA ligi heyecanı yaşayan bir takım oldu. Bu sezon 9 sakat oyuncumuz vardı. Aldığımız 4 yabancı oyuncu şehri beğenmediği için Sivas’dan ayrıldı. Yönetim transfer konusunda isteklerimize cevap veremedi taraftar desteğinden bu sezon yararlanamadık. Trabzonspor taraftarı gibi bir taraftar kitlesini hiçbir takımda bulamazsınız. Ben de Antalyaspor maçına kadar takımı düzeltip ayrılacağımı söyledim ve ayrıldıktan sonra 15 dakika içinde de istifam kabul edildi. Kulağıma milli takımla ilgili duyumlarda geliyor. Sanırım Ermenistan maçında sonra bu konuda netleşir. Bundan sonra yaşanacak gelişmeleri beklemek zorundayız” dedi.

Görünen o ki teklif gelmese Bülent Uygun Trabzon'a gitmeye dünden razıymış
evet dünden razı bence sadece teklif bekliyor
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
düşer, trabzona, uygun