Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Gençlerbirliği Kazanır. 6 5,00%
Sivasspor Kazanır. 94 78,33%
Berabere Sonuçlanır. 22 18,33%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 120. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gençlerbirliği-Sivasspor
Alt 23.11.2010, 01:42   #71
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1013 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Gençlerbirliği-Sivasspor

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güzel we mantıklı bir yorum olmus ..bilet fiyatları o kadarda insafsızca değil bence ..klasik deplasman fiyatlarının biraz üstünde olmus çokta abartılı değil...
Size göre,bana göre değil ama,oraya gidecek taraftar portföyüne göre düşünüce biraz insafsızca.Ulaşım ücretsiz bile olsa,oraya giden gençlerin çoğu 5 liralık kale arkası bilete bile para verirken belki zorlanan arkadaşlar. Bu çocuklar Cumartesi sabahı Ankara'da olacaklar,ister istemez maç saatine kadar ihtiyaçları olacak. Normalde kaç liradan veriyorsa Cavcav efendı versın o fıyatdan
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2010, 07:08   #72
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bizde eksik olan özgüvendi.Bu da Karabük maçıyla kazanıldı artık.SİVASSPOR 1 puanı alırda inşallah 3 puan olur.G.Birliği yabana atılacak takım değil.1-0 olsun bizim olsun.Keşke imkan olsada Karabük maçınının 2-1 den sonraki gollerini geçmiş maçlara yazabilsek.Onun için 1-0 olsa keşke.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.11.2010, 08:07   #73
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 945 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Gençlerbirliği-Sivasspor

Çok çabuk gaza gelen bir milletiz vesselam !

Çok zor deplasman ve 1 puan bile iyidir. Yenersek tabii ki çok önemli bir adım atmış oluruz.

Ama tekrar ediyorum gaza gelmemek lazım !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.11.2010, 09:36   #74
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

çok ama çok zor maç...bence ankarada 1 puan sivasspor için iyi olur...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.11.2010, 10:23   #75
demiryurt58
Acemi Yiğido

demiryurt58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 demiryurt58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln Cevap: Gençlerbirliği-Sivasspor

YENECEĞİZ BU HAFTAKİ OYUNU OYNARSAK FARKLI YENERİZ BENCE 3.1 YENERİZ
demiryurt58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.11.2010, 10:31   #76
demiryurt58
Acemi Yiğido

karşımız da eski g.birliği yok biz oynarsak rahat yeneriz gaza gelmeynen ne alakası var rıza hoca bilir işini biz ne söylesek boş hoca yeneceğiz dedi
Alt 23.11.2010, 10:36   #77
demiryurt58
Acemi Yiğido

BU MAÇ BİZİM İÇİN 15 PUANLIK MAÇ MUTLAKA YENECEĞİZ(^_^)
Alt 23.11.2010, 11:00   #78
taraf
Yiğido

taraf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 taraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISI

Şansı iyi değerlendirdim

23 Kasım 2010Sivasspor'un Karabükspor ile oynadığı maçta 3 gol atarak farklı galibiyette başrol oynayan Bolivyalı Pedriel Suarez, kendisine verilen şansı iyi değerlendirdiğini belirterek, takımı daha iyi noktaya taşımaya çalışacaklarını söyledi.

Sivasspor'un Giresunspor'dan transfer ettiği Bolivyalı golcüsü Pedriel Suarez, fırsat beklediğini ve bu imkanı bulduğunda da iyi değerlendirdiğini söyledi. Türkiye'de bir maçta üç gol atan ilk Bolivyalı oyuncu olduğunu ifade eden Pedriel Suarez, "Daha önce Bolivya Ligi'nde de 3 gol atmıştım. Ancak Avrupa'da ilk kez 3 gol atma başarısı gösterdim. Bana verilen bu şansı değerlendireceğimi biliyordum. Burada uzun zamandır iyi antrenmanlar yapıyoruz, iyi çalışıyoruz. Ben de ekstra çalışıyorum. Gerçekten iyi çalıştığıma inanıyordum ve bulacağım ilk fırsatta iyi şeyler yapabileceğime inanıyordum ki öyle de oldu. İnsanların dikkatine çektim, bu çok sevindirici, mutluluk verici. Ama yapmam gereken bundan sonra ki maçlarda da bunu devam ettirmek. Daha da iyi bir performans sergilemek. Öncelikle takımımız bulunduğu durumun farkındaydı. Üç puan alabilmemiz için yapabildiğimizin daha da ekstrasını yapmamız gerekiyordu. Bunun için çalıştık, mücadele ettik. Sadece biz değil burada bizimle birlikte olan ailelerimiz, teknik heyetimiz. hepimiz gerçekten elimizden gelenin daha fazlasını yaptık haliyle ortaya böyle bir sonuç çıktı" dedi.

Sezon başında kadroya girmekte zorlandığını, Mesut Bakkal döneminde bulduğu şansı iyi değerlendirmediğini belirten Pedriel Suarez, "Bekli eksiklerim vardı o dönemde kadroya almamıştır hocamız. Kendimi her zaman oynayacakmış gibi hazırlıyordum. Şimdi bulduğum fırsatları daha iyi değerlendirmeye başladım. Ayrıca Karabük galibiyetinin ardından takımımızdaki futbolculara öz güven geldi. Birebir yapılan toplantılarla, konuşmalarla kendimize güven geldi ve yeni hocamızla da iyi sonuçlar almaya başladık" ifadelerini kullandı.

İyi bir taraftara sahip olduklarını söyleyen Suarez, "İyi günde, kötü günde bizi sürekli destekliyorlar, hep yanımızdalar. Böyle devam etmelerini istiyorum. Bizi motive etsinler, desteklesinler ki biz de bu destekle Sivasspor'u daha iyi yerlere getirelim" dedi.

Sezon başında kendisini Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın transfer ettiğini bunun için kendisine teşekkür borçlu olduğunu ifede eden Suarez, "Burada bir futbolcunun aradığı her türlü imkan var. Şehir ve kulübümüzün alt yapısı futbolcular için çok uygun" diye konuştu.

Sezona iyi başladıklarını ama kötü devam ettiğini belirten pedriel Suarez, Karabük maçında alınan sonucun takımı yeniden kendine getirdiğini ve bu sonuçları tekrarlamak istediklerini sözlerine ekledi. Ligde 4 golü bulunan Pedriel Suarez, bunu artırmak için de çok çalışacağını kaydetti.
taraf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.11.2010, 15:18   #79
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bir 5 gol de gençlere atacağız inşallah..
Benim düşünceme tercüman olmuşun gardaş 5 gol atalım yeter fazla bir şey beklemiyorum yigidonun dönüşü muhteşem oldu artık bir gol 2 gol bizi kurtarmaz böyle 5 den az olmaz inşallah
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.11.2010, 16:12   #80
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Gençlerde sakatlıklar can sıkıor..

Spor Toto Süper Lig'de, sahasında Sivasspor ile karşılaşacak Gençlerbirliği'nde, 12 oyuncunun sakatlık yaşaması teknik kadroyu sıkıntıya soktu.

Başkent ekibi, bugün yapılan antrenmanda sakatlıklar nedeniyle 12 eksik futbolcuyla çalışmak zorunda kaldı. İdmana A2 takımından Doğancan, Emre ve Uğur ile denenmek üzere getirilen Frank dahil edildi.

Gençlerbirliği'nde, Curri, Harbuzi, Jedinak, Mustafa, Stewart ve Zec ligin ilk yarısını kapatan oyuncular olurken, kaleci Serdar, Kulusic, Mahmut'un ise hafif sakatlıkları bulunuyor. Kırmızı-siyahlılarda ayrıca, Orhan'ı Sivasspor maçına yetiştirmek amacıyla yoğun bir tedavi uygulanırken, stoper Aykut'un bu maçta da forma giymesinin zor olduğunu öğrenildi.

Antrenmanda, Mahmut ve Kulusic hafif koşu yaparken, Serdar, Orhan, Aykut ve Jedinak tesislerde doktor kontrolünden geçti. Başkent ekibi oyuncuları hafif koşu ve ısınma hareketlerinin ardından topla istasyon ve koordinasyon çalışması gerçekleştirdi. Çalışmanın son bölümünde yarı sahada maç yapan oyuncuların hırslı olması dikkat çekti. Futbolcuların birbirlerine sert girmesi ve bazı oyuncuların da hafif sakatlık geçirmeleri teknik heyeti korkuttu.

-SMELTZ'E UYARI-
Yardımcı antrenörlerden Mustafa Kaplan bir pozisyon sonrasında Yeni Zelandalı golcü futbolcu Smeltz'i uyardı.

Kaplan, Smeltz'in bir pozisyonda topun kornere çıktığını iddia etmesi ve itirazda bulunması sonrasında oyunu durdurarak, Yeni Zelandalı oyuncuya Türkçe olarak ''Burada kararları biz veririz. Düdük ben de. Ben devam diyorsam devam edeceksiniz'' diyerek ikazda bulundu.

Gençlerbirliği, Sivasspor maçı hazırlıklarını yarın sabah yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
gençlerbirliğisivasspor