Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bunlar Nasıl Sivas'lı ?
Alt 23.02.2011, 11:32   #71
mm1970
Acemi Yiğido

61 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 mm1970 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivas'lı ?

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böylesi tiplerden utanç duyuyorum, bunları Sivaslı olarak da kabul etmiyorum. Yukarıda bir arkadaşımızın da belirttiği gibi Zaraspor başkanı Sivas Fenerbahçeliler Derneği başkanıymış peh peh peh!.. Sivas'a üç kuruşluk katkıları olmaz ama İstanbul takımlarına yalakalıkta sınır tanımazlar. Böyle karaktersizler Sivaslı olmaz, olamaz. Orada 15-20 bin TL fiyatla satılan İstanbul formalarını da evime pas pas olarak bile koymam. Hepsinin canı cehenneme... Bize Sivassporumuz yeter!
yav kardeşim iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır senin başkanın fenerbaaaaaaahçe yönetiminde deilmide başka başkanlara laf atıyon ayıp deilmi senin yaptığın o başkan dernek başkanıda olsa fenere maç satmaz bırakın bu işleri istbulda sıvasspora yardım gecesinde zaralı işadamları para yağdırdı bir hafta sonra fenere maçı sattınız şampiyonluğu sattınız siz kendi yönetiminize gelince susun zarayı hedef alın siz kendinize rakip olacak diye korkuyorsunuz korkmayın ve destek olun hiç bir zaralı büyük takımlara yalakalık yapmaz bende zaralı bir işadamıyım ist bulda yaşıyorum ve inşallah zara seneye 3. ligte
mm1970 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.02.2011, 12:56   #72
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mm1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yav kardeşim iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır senin başkanın fenerbaaaaaaahçe yönetiminde deilmide başka başkanlara laf atıyon ayıp deilmi senin yaptığın o başkan dernek başkanıda olsa fenere maç satmaz bırakın bu işleri istbulda sıvasspora yardım gecesinde zaralı işadamları para yağdırdı bir hafta sonra fenere maçı sattınız şampiyonluğu sattınız siz kendi yönetiminize gelince susun zarayı hedef alın siz kendinize rakip olacak diye korkuyorsunuz korkmayın ve destek olun hiç bir zaralı büyük takımlara yalakalık yapmaz bende zaralı bir işadamıyım ist bulda yaşıyorum ve inşallah zara seneye 3. ligte
İlk olarak Sivasspor maç sattı diyen adam şu siteden defolsun gitsin.

İkinci olarak ne rakibi görcez sizi. Siz kimsiniz? Amatör ligde oynayan takımı gelip burda bizle yarıştırma olayına giren bir insanın ben aklından şüphe ederim.

Üçüncü olarak konuyu baştan aşağı okursan kimse zaraya laf etmiyor. Zara'da senin gibi zihniyete sahip insanlara laf ediyor. Bunu ayır kafanda. Aramızdaki fark şu ki; sen Sivas'lı olduğun halde kendi yönetiminiz filan dersin Sivasspor'u kabullenmezsin ama biz isteriz ki Zaraspor 3.lige çıksın, memleketimizin takımı sonuçta. Biz Sivaslıyız arkadaş. Zara'da bizim, Divriği'de bizim, Şarkışla'da Gemerek'te İmranlı'da. Bunu kafanıza sokun.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda inadınayeniceri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2011, 13:12   #73
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:

Kardeşim,sen önce yazdıklarına bir bak! Sivasspor'dan bahsederken nasıl olurda sen " Senin başkanın," ve " Fener'e maçı sattınız" gibi laflar edersin. Senin derken anlaşılıyorki kendini Sivas'ın dışında tutuyorsun. Haddini bil,Sivasspor'a ve başkanına çamur atma,ayrıca Sivaslıyım diyen hiç kimse Fenerbahçe derneğinin yalakalığını,yapamaz,yaparsada karşılığını alır.
Benim bir tarafımda zaralı ama senin gibi zihniyetler korkarımki daha şimdiden Zaraspor'a cephe aldırıracak.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2011, 13:52   #74
Rallim58
Gast

Alıntı:
yav kardeşim............. zarayı hedef alın siz kendinize rakip olacak diye korkuyorsunuz korkmayın ve destek olun hiç bir zaralı büyük takımlara yalakalık yapmaz bende zaralı bir işadamıyım ist bulda yaşıyorum ve inşallah zara seneye 3. ligte
Arkadaşım, yav'lı mav'lı söze başlamanız "işadamı"na yakışmıyor.

Zara'nın şampiyonluğunu Sivasspor taraftarı olarak, çekememezlik yada istememezlik gibi bir durum içerisinde olan arkadaşımızın olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca hiç bir zaman Zaraspor hedef alınarak korku endişesi yaşanacağını da düşünemiyorum.

Önce yazdıklarınıza siz kendiniz inanın. Zarasporun, seneye BAL liginde olmasından dolayı şimdiden 3. lig hayaline kapılmanıza gerek yok. Zira Zarasporun yapacağı karşılaşmalarda desteğini esirgemeyecek olan yine Sivas'ta yaşayan ve bu sitenin mudavimleri olan genç kardeşlerimizdir. Zarasporun şampiyonluğunu, sizden daha fazla isteyen, yiğidoların oluşturduğu gruplar, topluluklar ve taraftarlar bu sitenin güzide üyeleridir.

Yazdığınız yorumlarda, hakaret ve aşağılayıcı cümlelerin olmamasına özen göstermenizi isteriz.

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2011, 13:59   #75
mm1970
Acemi Yiğido

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlk olarak Sivasspor maç sattı diyen adam şu siteden defolsun gitsin.

İkinci olarak ne rakibi görcez sizi. Siz kimsiniz? Amatör ligde oynayan takımı gelip burda bizle yarıştırma olayına giren bir insanın ben aklından şüphe ederim.

Üçüncü olarak konuyu baştan aşağı okursan kimse zaraya laf etmiyor. Zara'da senin gibi zihniyete sahip insanlara laf ediyor. Bunu ayır kafanda. Aramızdaki fark şu ki; sen Sivas'lı olduğun halde kendi yönetiminiz filan dersin Sivasspor'u kabullenmezsin ama biz isteriz ki Zaraspor 3.lige çıksın, memleketimizin takımı sonuçta. Biz Sivaslıyız arkadaş. Zara'da bizim, Divriği'de bizim, Şarkışla'da Gemerek'te İmranlı'da. Bunu kafanıza sokun.
kardeş sözüm sana deil üstteki yazıyı okursan adam ne karekter bırakmış ne başka bir şey ben sivaslı ve sivassporlu olmasam burda ne işim var o kadar işin arasında burda forumları takip ediyorum ama çok yenilir yutulur laflar edilmemiş milletvekilimiz sayın selami uzuna bile laf atılmış bunlar ayıp şeyler yönetime gelince içim acımasa ve sıvassporun başarısını istemesem burda ne işim var ilgilenmem bile ama dost acı konuşurmuş bırakalım feneri beşiktaşı ts yi gs yi şampiyonlar liginde oynayacak takımın tüm fulbolcularını kim sattı bunun cevabı ortada şu anki durumda ortada yoksa 12000 nufuslu zara üst ligte oynasa ne olur oynamasa ne olur tamam memleketim ama önce sivaslıyız kardeş saygılar
Alt 23.02.2011, 14:23   #76
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kardeş sözüm sana deil üstteki yazıyı okursan adam ne karekter bırakmış ne başka bir şey ben sivaslı ve sivassporlu olmasam burda ne işim var o kadar işin arasında burda forumları takip ediyorum ama çok yenilir yutulur laflar edilmemiş milletvekilimiz sayın selami uzuna bile laf atılmış bunlar ayıp şeyler yönetime gelince içim acımasa ve sıvassporun başarısını istemesem burda ne işim var ilgilenmem bile ama dost acı konuşurmuş bırakalım feneri beşiktaşı ts yi gs yi şampiyonlar liginde oynayacak takımın tüm fulbolcularını kim sattı bunun cevabı ortada şu anki durumda ortada yoksa 12000 nufuslu zara üst ligte oynasa ne olur oynamasa ne olur tamam memleketim ama önce sivaslıyız kardeş saygılar

İşte şöyle! Bundan önceki yazına bak şimdikine bak. Sivasspor'dan söz ederken " Siz" filan dersen tabiki yanlış anlaşılır tepki gösterilir. Rallim'inde dediği gibi Zara 3.lige çıkarsa ( inşallah çıkar) bu takıma en çok destek verecek olan yine Sivasspor taraftarıdır,bizleriz yani. Siz bile belki bir sezonda 1 veya iki maçını izlersiniz ama biz Sivas'daki belkide deplasmanlardaki maçlarınıda takip ederiz. Ayrıca Sivasspor'un şampiyonluğu kaybetmesinde yönetimin veya başkanın maçı sattığını filan yazıyorsun. Bu işler o kadar basitmi? Gözünle şahit oldun mu? Ayrıcada öyle bile olsa şimdi konumuzun bununla ne alakası var. Hiç bir gerekçe Sivaslıların yaptığı bir gecede Sivasspor formasını rencide etmeyi gerektirmez. Ben yine söylüyorum yine. Eğer bir kişi Sivas'tka yaşıyor ve bende Sivaslıyım diyorsa Sivassporu tutmak mecburiyetindedir. Ergüder ve onun zihniyetinde olanlar Sivas'a en büyük ihaneti yapıyor.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.02.2011, 14:46   #77
mm1970
Acemi Yiğido

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşte şöyle! Bundan önceki yazına bak şimdikine bak. Sivasspor'dan söz ederken " Siz" filan dersen tabiki yanlış anlaşılır tepki gösterilir. Rallim'inde dediği gibi Zara 3.lige çıkarsa ( inşallah çıkar) bu takıma en çok destek verecek olan yine Sivasspor taraftarıdır,bizleriz yani. Siz bile belki bir sezonda 1 veya iki maçını izlersiniz ama biz Sivas'daki belkide deplasmanlardaki maçlarınıda takip ederiz. Ayrıca Sivasspor'un şampiyonluğu kaybetmesinde yönetimin veya başkanın maçı sattığını filan yazıyorsun. Bu işler o kadar basitmi? Gözünle şahit oldun mu? Ayrıcada öyle bile olsa şimdi konumuzun bununla ne alakası var. Hiç bir gerekçe Sivaslıların yaptığı bir gecede Sivasspor formasını rencide etmeyi gerektirmez. Ben yine söylüyorum yine. Eğer bir kişi Sivas'tka yaşıyor ve bende Sivaslıyım diyorsa Sivassporu tutmak mecburiyetindedir. Ergüder ve onun zihniyetinde olanlar Sivas'a en büyük ihaneti yapıyor.
canım kardeşim sonuna kadar sıvaslı ve sivassporluyuz benim sözüm bize hakaret eden yazısından alıntı yaptığım sahsa ait elbetteki sizlere deil yalnız ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama şirketler zaraaaar ettiklerinde ya yönetimi değiştirirler yada küçülmeye giderler bizim yönetim iki yıldan beri başarısız ve ısrarla yönetimde kalıyorlar ya takım küme düşüyor artık bırakın taze kan gelsin başkaları gelsin bu bir bayrak yarışı deilmi VESTEL bile takım başarısız olunca bıraktı gittti yani takım bank asyaya düşüncemi bırakacaksınız deilmi eğer bu takım şu an şampiyonluğa oynamış olsa idi zasiadın gecesinde sivasspor formaları kapışılırdı ama yorumları oku akla gelmeyecek hakaretler var neymiş zaraspor başkanı sivas fener dernek başkanıymış ardından aza alınmayacak küfürler e sivasspor başkanı aziz yıldırımın yardımcısı deilmiydi ona niye laf yok işadamlarına agır hakaretler ne karakter kalmış nede başka bir şey ben birçok zaralı işadamı tanıyorum organizede fabrikası var ve sivas halkına iş veriyor kardeşim aslında bu konuyu açanda hata var ve bu konuyu kapatmayan milleti birbirine düşüren site yönetiminde hiç birimizde suç yok
hepinize sonsuz saygı ve sevgilerimle Murat MERT
Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?
Alt 23.02.2011, 15:06   #78
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?

Murat bey burada sadece size hakaret edilmemiş o geceye katılıpta o formaya saygı göstermeyen değer verip alma gereği duymayan herkese hakaret edilmiş,Siz de varsanız payınıza düşeni alın ve çekilin.

İyi gününde canım gülüm Sivasspor kötü gününde fb,gs,ts,Yok öyle ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.......

Zaralı hemşerilerimiz üzerine alınmasın,Biz hiçbir ayrım yapmadan başta Sivasspor olmak üzere Sivası temsil eden tüm takımları seviyor ve destekliyoruz..
Alt 23.02.2011, 15:16   #79
mm1970
Acemi Yiğido

Alıntı:
DubailiYiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Murat bey burada sadece size hakaret edilmemiş o geceye katılıpta o formaya saygı göstermeyen değer verip alma gereği duymayan herkese hakaret edilmiş,Siz de varsanız payınıza düşeni alın ve çekilin.

İyi gününde canım gülüm Sivasspor kötü gününde fb,gs,ts,Yok öyle ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.......

Zaralı hemşerilerimiz üzerine alınmasın,Biz hiçbir ayrım yapmadan başta Sivasspor olmak üzere Sivası temsil eden tüm takımları seviyor ve destekliyoruz..
aslında en doğrusu ne biliyormusun? başkanımız bir hata yapmış orada sadece zarasporun formalarını satacaklardı neyse yakında gene gece düzenlerler tekrardan bu hatayı yapacaklarını sanmıyorum
Cevap: Bunlar Nasıl Sivaslı ?
Alt 23.02.2011, 15:22   #80
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
aslında en doğrusu ne biliyormusun? başkanımız bir hata yapmış orada sadece zarasporun formalarını satacaklardı neyse yakında gene gece düzenlerler tekrardan bu hatayı yapacaklarını sanmıyorum
Sadece zarasporun forması satılsa bizde gurur duyardık,Bizim tepkimiz üç büyütülmüş takımların formalarına verilen değer Sivasspor formasına verilmeyişi.Bizim ne zarasporla nede zarılarla hiç bi problemimiz yok olamazda zaten.

Bizim burada bu yanlışı dile getirmemiz,Bundan sonraki yanlışların önüne geçmektir.Benim gibi tüm yiğidolarda bu çirkin olaya üzülmüş ve kırılmışlardır.

Etiketler
bunlar, nasıl, sivaslı