Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.03.2015, 19:43   #71
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Borcumuzda yok, golcümüzde yok, Puanimizda yok.

Müthis bir basari.
Sayın başkana ve yönetime duyurulur.
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2015, 19:52   #72
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 607 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Başkan diyorki bu oyuncular bedavaya oynamiyo hatta bi çoğu çokiyi para alıyor. O zaman bende soruyorum o kadar para vererek neden kotu topçular aliyosunuz.yoksa aranızda bazı bilmediğimiz seylermi dönüyor.biri çıksın aciklasin.taraftar transfer istedikce borç var deyip akmiyon gidiyon ikinci lig topçusuna iyi para vererek aliyon hem takimi dusuruyon hem taraftarı uxuyon.aklım karıştı neden acaba
Alt 14.03.2015, 19:56   #73
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu altinda yazilanlar maci degerlendireceklerine Sivasspor´u elestirmisler.Yerden yere vurmuslar.Sivasspor´un bu macdan önce Rize´ye yenilecegini herkes biliyorduda,Sivasspor´a atan tutanlar bilmiyordu demekki öylemi.O vakit o atan tutanlar iki hafta önce Rize-Eskisehir macini seyretmemisler.Sivas bugün hemen hemen tek kale oynadi,fakat bizde is bitirecek ayak yok bu yüzden bu durumlara düsüyoruz.

Yapilan transferleri elestirenler var,simdimi geldi yapilan transferler akillara.

Herkes otursun kalksinda Karabük´ün yenildigine sükretsin.Yarinda Besiktas yener Sivas suya ,sabuna dokunmadan isi götürür....

Eneramo gelmesin istemiyoruz diyenler,suanda Eneramo´yu kurtarici olarak görüyorlar.Iste Sivasspor´un ne kadar caresiz oldugunu gösteren en acik delil...
Arkadaş bu yönetim iyi takim yaptida bizmi goremiyoz.tarafta her zaman sooledi takıma kaliteli oyuncu alınmasını ama yönetim iplemedi bile taraftarı.suç tamamen yonetimindir
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 20:03   #74
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazmayayım diyorum ama duramıyorum. şimdi sergenidemi göndereceksiniz. yahu borç olmasın diyerek takıma helük hülükleri doldurdunuz. ortada gezen kalitesisz kalibresiz yeteneksiz ne kadar işe yaramaz varsa doldurdunuz. takımı büyük bir ehemniyet içinde küme düşürüyorsunuz. ellerinize sağlık. kime hizmet ettiğinizi bilmiyorum ama bildiğim tek şey sivasa ve sivasspora hizmet etmiyorsunuz. mecnun başkan transfer işini kime verdiysen o adamı kov işine son ver. yeter artık sivasın geleceğiyle oynatma. bir sürü adam var yönetimde bunlar ne işe yarıyor bir söyleyin bana. ellerini ceplerine sokmuşlarmı hiç. ne yapmışlar sivas için sivasspor için. yapmayın. sivas ve sivasspor bunu unutmayacak. hangi futbolcuya ceza verdiniz. hangi futbolcuyu adam ettiniz. yok yok. bir kaç futbolcu çalışıyor diğerleri umurunda bile değil. bu skorlardan utanıyorum.boş kaleye topu gönderemeyen futbolculara sahibiz. çoğu bank asyada dahi oynayamayacak futbolcular. yazıklar olsun.
İcimiz yanıyor ama kimsenin umrunda değiliz.icimizi buraya dönüyoruz.çokzor ama kazara ligde kalirsak bu sezon bu yyönetim gelecek sezon yine ayni şeyleri yapacak olan bize oluyor vesselam
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 20:06   #75
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

Utaka ve batuhanin yerine paf takiminin forvetini koysak daha başarılıo olacağına eminim
Alt 14.03.2015, 20:06   #76
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Zor bir dönemden geçiyoruz fikstürde zor maçlar üst üste geldi.Bugün rakibimize yenilmek kötü oldu ama ümitsizliğe kapılmaya gerek yok.Bursa'yı yenip,Es es'e yenilmeden dönersek.Fikstürümüz biraz rahatlıyor.Sadece biraz inanç hem futbolcular hem bizler.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 20:11   #77
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu macin hic iyitarafi yokki degerlendiresin batuhan önünde top kale bos ama adamda göz yokki görsün ayyas gibi gözleri baska seyler ariyor utaka dersen degnek olmus ortada dikiliyor hocaya sormak lazim sen gercekte sivassporu kurtarmayami geldin yoksa carlos vari kendini göstermeyemi bu takimin kaderini degistirmek varken asagiya dogrumu degistiriyorsun neden ibrahim akinla baslamiyorsun nered musa sinan nerede kadir bu ne vurdum duymazlik artik canimiza tak etmeye basladi sunun surasinda on maclik periyot kaldi alttakilerle puan farki kapaniyor eger yapamayacaksan biran önce karar verde bizde baska caresine bakalim olmuyor sergen hoca üc mac kazanmakla bu isler bitmiyor bundan sonraki maclar bu günkindende zor haftaya bursayimi yeneceksin iyivallah hemde kupa maci varken artik bizde morel felan kalmadi gerisini siz düsünün yazik bu sehrin takimi bu kadere mahküm olmamali idi
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2015, 20:26   #78
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Az gittik, uz gittik, altı ay bir güz gittik, ama gittiğimiz yere geri geldik. Diğer taraftan ikinci yarıda yedi hafta sonra başladığımız yere geri döndük...

Şimdi düşme basamağının bir üstünde diken üstünde oturuyoruz. Ne güzel başlamıştı Sergen'li günler. Amma baharımız kısa sürdü ve de mum gibi eridi, hazan yaprakları gibi dökülmeye başladık. Niye?

İyi oynadığımız söyleniyor. İyi oyun iyi puan demektir. Puan yoksa Atıf Messi gibi, Burhan Ronaldo gibi oynasa ne yazar. Yazacak olan belli: Sıfır. Peki ama niye?

Sorunumun şu değerli arkadaşlar. Maçlar sadece hücumla kazanılmaz, aynı zamanda müdafaa yapmayı da bileceksiniz. Ama sadece defans hattında değil, orta sahada ve ileride de. Biz ne ileride ne de orta sahada müdafaa yapmıyoruz, yapamıyoruz. İleride veya ortada oynayan oyuncularımızın rakiplerinin hareket koridorunu kapatmasını müdafaa olarak saymıyorum. Müdafaa, rakibi yıldıracak, hataya zorlayacak ve top kaybına neden olacak fiziki bir efor ve kararlılıkla yapılırsa müdafaadır. Bugünkü maçta Atıf'ın üzerine giderek basmadığı rakibin topu ile başlayan pozisyon sonucu gole gitti Rizespor. İkinci gol pasını da sağ olsun kaptanımız hediye edince Rize maçı bir anda koparıverdi. Korcan'ın kurtarışları olmasa farkı bile bulabilirmiş Rizespor.

Nazenin bir Utaka'yla, bencil bir Atıf'la, savruk bir Burhan ile ve de orta sahada oyun kurma becerisi olmayan bir Hakan ile iş yapması mümkün değil bu takımın. Bu oyuncular, bu özellikleri ile hem hücum gücümüzü zayıflatıyor, hem de rakibe basmayarak kolay oyun kurmalarına imkan veriyorlar. Yaptığımız birkaç pas, rakip ceza alanında gözükmemiz bize iyi oynuyormuşuz gibi geliyor ama asla iyi oynamıyoruz.

Hafta içi kupa, hafta sonu Bursa maçı var. Teknik heyet takımı bu maçlara bu eksiklikleri görerek hazırlamalı. Yoksa kupada da Bursa maçında da havlu atarız, Allah korusun...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahmet Ateş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2015, 20:47   #79
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kendi kendimi yiyip guduruyom arkadaş.

ya bu kaleci denen adam Korcan ilk golde o topa niye çıkmıyor anlamadık Havadan süzüle süzüle yarım saatte gelen topuda almazsan neyi alacan sen Korcaaaaaaaaaan
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2015, 20:50   #80
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu takimin patronu olan Mecnun baskanin artik bu Batuhan sevdasindan vaz gecerek ilk onbire dahi alinmamasi icin teknik kadroyla görüsmesi lazim.Batuhan´in Sivasspor´a katkisi olmadigini herkes görüyor.

Sergen Yalcin bazi oyunculari resmen koruyor,takima faydasi olmayan oyuncu bile dahi forma sansi buluyorsa,bence Musa Sinan gibi oyunculra cok yazik oluyor.Ben Aydin´in perfonmasinin Batuhan´dan kötü olduguna inanmiyorum.Sirf inat ugruna kadroya almiyor.Bunu taraftar cözdüde yönetim su anda uyuyor....

Korcan ve Batuhan Sergen hocanin torpillileri.I.Akin ise G,Antep macindan beri sahada yok.Aatif asiri egoist,Burhan ahi gitmis vahi kalmis durumda.Utaka bu ligin oyuncusu degil.

Peki Erciyes pes pese iki mac kazansa bu Sivas´i PTT ligine rahat göndermezmi.Öyle bir gönderirki Mecnun baskanda sasar kalir.

Birde sunu acikliklikla bildirmek istiyorum,sayet Sivasspor küme düserse hedefdeki kisi Mecnun baskan olacak.Saygi ve hürmet hersey ayaklar altina alinacak ve cok büyük hakaretlere maruz kalacagini bugünden bildirmek istiyorum...

Yaptigi transferler bu kötü gidisatin habercisi degilmiydi zaten.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı