Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

VERYANSIN!
Alt 04.11.2012, 22:12   #81
serrrkan
Yiğido

serrrkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

101 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 serrrkan BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart VERYANSIN!

Bugün Orduspor'u devirsek 100.galibiyetimizi alıp iyi bir iş başarmış olacaktık ama olmadı maç geride kaldı.
Ama söylenecek çok şey var! Maçı 90 dakika gözünü kırpmadan izleyenler beni daha iyi anlayacaklardır. Bu takımda Grosicki,Erman,Eneramo,Doğa,Uğ ur algısı değişmediği sürece bizden hiçbir halt olmaz kimse kusura bakmasın.Nedenmi?

1-Grosicki Maç boyu bir tek olumlu hareketi yoktu sahada gezindi durdu.Şımarık çocuklar gibi istediği topa koştu alabileceği toplara 1 metre mesafede iken hamle yapmadı.Bunun en büyük nedeni tabiki yedekte alternatifinin olmaması.Fakat bu adam bu işten para alıyorsa eşşek gibi oynaması lazım aga!Yok öyle..Yağmur çamur demeden stada koşan,çoluğunun çocuğunun rızkından kesip orjinal forma alan Sivasspor taraftarı enayi değil! Rıza hocanın grosicki'yi son kez uyarıp aynı hareketleri tekrarlaması halinde SÜRESİZ KADRO DIŞI bırakması lazım! Bakın beşiktaş-quaresma örneğine..Takımın en değerli ismi idi,grosicki ile aynı karakterde bir futbolcu idi.Ne yaptı Samet hoca? Quaresma'yı sildi onlarca mücadeleci futbolcu kazandı bedavadan!

2-Bir zamanlar gözbebeğimiz olan ERMAN KILIÇ! Nerdesin Erman?! Aklın nerde kardeşim. Yine hangi büyük takımı hayal ediyorsun sahada?! Geçen sezon ölü halinle maç çıkarırdın bu sezon değişen ne? Basamak olarak gördüğün Sivasspor'umuza olan borcunu ne zaman ödeyeceksin? Sonra maçın son saniyesinde kaleye 20 m mesafede iken karşında iki stoper varken,sağında pedriel bomboş durumda iken hangi mantıkla kaleye vurup 'bana niye atmadın' diye saçını başını yolan Pedriel'e s.. çekip,utanmadan yalan söyleyip görmedim diyorsun? İşini yap Erzincanlı Kardeşim işini.Anadolu çocuğu olmanın gereğini yap.Bir anadolu kulübü olan Sivasa ihanet etme.Aldığın paralar kursağında kalır bilesin..

3-ENERAMO! Sen nerde yatıp kalkıyorsun michael?! üç tane %100'lük gol pozisyonuna gireceğin anda depara kalkamadan yerlere serildin.Seninde derdin belli.Kenarda ADAM yok değilmi?! Rahatın yerinde.İster koş ister koşma seni her halinle sahaya süren yumuşak yüzlü,iyi kalpli bir Rıza hoca var zaten.Grosicki için önerimi Eneramo içinde sunuyorum.Son kez uyarılsın.Uyarılmadığı taktirde Süresiz kadro dışı bırakılsın! Abdulkadir form tutarsa eneramo yu unutturur!olmadı paftan adamla devreyi kapatırız.Kanıma dokunuyor arkadaş bu adamların Sivassporumla d.. geçmesi! Biz bu adamlar sahada g.. oynatsın diye fedakarlık yapmıyoruz! Herkes aklını başına alsın!

4- DOĞA KAYA! Kimse yanlış anlamasın 4 eylül Belediyespor'u asla küçümsemek için bunu söylemiyorum. Gidin herhangi bi hafta Muhsin YAZICIOĞLU stadına 4 eylülün ortasaha oyuncularını izleyin.Yemin ederim Doğayı üçe dörde katlarlar! Bu adam sivasımıza resmen kakalandı arkadaşlar..İyi adam olsa bize bırakmazlardı.Adamı kovdular resmen kulüpten.Kimsesizler yurdu yetkilisi gibi koşa koşa gittik aldık başımıza bela ettik adamı.Olmuyor Doğa..Bitmişsin gitmiyor kardeşim pres yok,mücadele yok,teknik yok,defans yok,ofans yok! Senin özelliğin ne? Süper lig artık sana lüks..Yolun açık olsun doğa..

5- En önemli ismi sona bıraktım UĞUR KAVUK! Bu maçta iyice ciddi şekilde Uğur'un Mecnun Başkanla bi akrabalığımı var acaba diye düşünmeye başladım.Eyvallah Sivassporumuza büyük katkıları oldu,zor zamanlarda takıma abilik yapıp toparladı ateşledi. Fakat bugünde gördükki 33 yaşına gelen takım kaptanımızın vücudu artık karşılık vermiyor.Bu sezon oynanan maçlarda tüm atakları bize göre sağ taraftan yedik.Allahtan bugün rıza hoca ermanı uyarıp o bölgeye yakın oynattıda farktan kurtulduk.Diğerlerinden ayrı tutuyoruz Uğur'u.Artık sözleşmesinin beklenmesi ve Sivastaki mazisine yakışır bir şekilde uğurlanması gerekiyor kaptanın..

Evet Futbolcularmız kısmı bu kadar. Geçelim maçın hakemi Fırat aydınus'a. Sana o fifa kokartını verenin .. deyip bol bol günaha yettik fırat sağol.Tamam yıllardır moda Sivasspor'u ezmek! Ama bu kadarda bariz yapılmaz be! Ayıptır günahtır! 10 cm çizgiyi geçen o golü nasıl göremedin! Veya o golü nasıl vermedin! Yazık sana. Hele o penaltı pozisyonu evlere şenlik. Elle müdahele daha nasıl olur anlat bize fırat.. illa sivasspor maçlarında rakip oyuncunun cezasahası içinde topu eline alıp hocam penaltı verin demesimi lazım.Eminim o derece birşey olsa yine bişey çıkarır vermezsiniz penaltı falan.Sana beddua etmeyeceğim.Karın çoluğun çocuğun var,tüm hakemlerin ve federasyonun. Eğer kasıtlı olarak bu takıma zulmediyorsanız ki öyle görünüyor Allah aldığınız paraların hesabını sorsun sizden.Başka birşey demiyorum.

Dikkate alınır veya alınmaz.İçimi döktüm.Yanlışım olduysa affola..İnşallah takımımız bi an önce gereken önlemleri alırda eski günlerimize döneriz..
serrrkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı serrrkan'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 04.11.2012, 22:20   #82
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

karabükde beklenen ayrilik oldu Michael Skibbe gitti bence bizde rıza hocayla yolari ayirip Michael Skibbe getirmemiz lazim
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 22:21   #83
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 610 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

çünkü olmuyor rıza hocayla bi türlü istakrar yakalayamadi hep iyi oynayan oyunculari çikarip kötüleri oynatiyor frmayi hak edene vermiyor bu takimda atilla asla forma alamaz
Alt 04.11.2012, 22:22   #84
ledig
Acemi Yiğido

40 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 ledig FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben artık Rıza hocaya birşey demiyorum. Aylardır bizim gördüğümüzü Rıza hoca göremiyor mu diye soruyorum ama kasten yapıyor gibi aynı futbolcularda ısrar ediyor. Yenilgilere bizim kadar üzülüyor mu, takımın başındayken uğradığımız tarihi herzimetler, aldığımız farklı yenilgiler hocayı rahatsız etmedi mi. Cevap evet ise hocanın bazı ısrarlarının sebebini açıklamasını bekliyoruz.
ledig isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 22:23   #85
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tek kelime ile ATİLLLAAAAAA
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: VERYANSIN!
Alt 04.11.2012, 22:24   #86
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 481 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: VERYANSIN!

Digerlerini bilmem ama Riza beyin Eneramodan vaz gececegini hic sanmiyorum. Adam sahada dökülüyor yinede cikarmiyor, olacak is degil ya. Halbuki Eneramo verdigi görüntüyle adeta yalvariyor hocam beni oyundan al diye.

Haydi Abdulkadiri adam yerine koymuyorsun, Pedriel forvet oynamaz diyorsun o zaman al PAF takimdan bir forvet oynat, Eneramo efendide anlasin formasinin hakkini vermesinin gerektigini. Yanlis anlasilmasin ben Abdulkadirin klas oyuncu oldugu kanaatindeyim ama Riza hocanin düsüncesi bu, verdigi demeclerde bunu hep hissettiriyor.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 22:24   #87
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

bizim takimda forvet sikitisi yok bence çünkü forvet oyuncusuna gol atircak kanat oyuncularimiz yok bugün ortasahada bi tek kanat oynayan kamil vardi onuda oyundan çikardi dogayi forvet arkasina koyupda ermanida kanada koymakla olmuyor birak illa doga oynayacakmi oynatma ermani koy forvet arkasi kanada hiç olmadi Ricardo Pedriel Suarez koy hiç degilse dogadan daha fazla katti salardi
Alt 04.11.2012, 22:25   #88
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : Geçen seneki gibi defans hattımızın çok kötü olduğu ilerisinin iyi iş yaptığı formata döndük maalesef. Bu işin Atilla ile olmayacağı çok net.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : 2-0 geriye düştük takımımız savunma pozisyonunda hiç organize olamıyor, takım savunmamızda sıkıntılar devam ediyor. Grosicki Eneramo Aatıf kalitesinde bir de defans almamız lazım, Navratil'de yetersiz.

Maçın en iyisi kimdi : Kamil Grosicki ve Mehmet Nas (Erman da çok istekliydi.)

Maçın en kötüsü kimdi : Tabiki Doğa Kaya ve Atilla

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Türkiye'nin en iyi 2.hakemi bile bize gelince hiç yapılmayacak hatayı yapıyor. Anlamak çok zor Sivasspor maçlarında özellikle hata yapacaksınız talimatı falan mı veriyorlar anlayamıyoruz artık.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Doğa'ya 88 dakika katlanması, Mehmet Nas'ı iyi oynarken oyundan çıkarması ve Abdülkardir'i 40 dakika 2-0 yenik oynamamıza rağmen son 2 dakika alması önemli hatalardı.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2012, 22:26   #89
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca dakka 87 idi sanırım abdülkadiri alması ilginçdi erken almasını bekledim almadı ve ondan önce de mehmet neas değişikliği dahada ilginçdi çıldırdım al doğayı ya.....:(((
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahhguzum'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: VERYANSIN!
Alt 04.11.2012, 22:29   #90
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: VERYANSIN!

Gayet hak veriyorum yazdıklarına. Sivas'ta çok garip bir denge var, mesela Eneramo'nun yeri o kadar garanti ki, bir maçta Abdülkadir'in 90 dk oynaması, benim 90 dk oynamamla aynı ihtimal. Pedriel'in de öyle. Formlarıyla falan ilgisi yok, sanki farz gibi.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Soyözen'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
artık, değerlendirelim, maçı, veryansin, yeter