Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!
Alt 18.01.2010, 23:18   #81
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!

Beyler bırakın gidenin arkasından yorum yapmayı siz yeni gelenlere bakın...Nabil Taider ilk yarıda vasattı amaaaaa Elrio Van Heerden müthiş oyuncu.. umarım ilerleyen haftalarda daha da iyi olur..
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.01.2010, 23:32   #82
sVs
Tecrübeli Yiğido

sVs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sVs ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

hocam ellerine kararına her şeyine sağlık hocam çok güzel verilmiş bir karar arkadaşlara da hak veriyorum 58 in hatrına b,r şey yapamayacaklar mı sandın ben senin ilk forma giydiğin günleri biliyorum o zamanda böyleydin şimdide aynı zerre kadar ilerleme yok sende güle güle hayro efendi havaalanında kahkahalar atıyordun ya aynısını şimdi ben sana atıyorum
Alt 18.01.2010, 23:34   #83
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

muhsin hocayı çok iyi anlyor ve duygusal yaklaşmayıp dogru karar verdıgını düşünüyorum muhsin hoca boş biri degil verıdgı karara saygı duyuyorum
Alt 18.01.2010, 23:40   #84
aykut-akay
Usta Yiğido

aykut-akay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 824 aykut-akay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o kadar emegi gecen bi r oyuncu ve ki kaptan böyle olmamasi lazimdi sezon sonuna kadar iyi kötü tutulup sezon sonunda ayrilirdi ama bu hic iyi olmadi
aykut-akay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.01.2010, 23:47   #85
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1025 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Duygusal olarak baktığımda kadro dışı kalması beni üzdü ama işin asıl bakılması gereken tarafdan yani takım menfaati açısından olaya baktığımda son derece isabetli bir karar oldu.Muhsin Hocayı en cok bu yüzden seviyorum,görünüşüne bakan etliye sütlüye dokunmayacak biri olarak görebilir ama klüp menfaatleri için alması gereken kararlarda son derece kararlı ve sert olmasıda bence takdire değer.Hayrettin son zamanlarda takımın elinin ayağının kangren olmasına sebep oluyordu,bunu gören hocada kolu kesdi attı,daha fazla sıkıntı yaşamama adına.Hem takımımız adına hemde Hayrettinimiz adına hayırlı uğurlu olsun.Malesef futbolda duygusallığa yer yok,kişiler gelir geçer armalar baki kalır!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.01.2010, 00:15   #86
sivaslı yıldız
Yiğido

sivaslı yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

101 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 sivaslı yıldız isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Muhsin Ertuğral Sivasspor'a gelişinden bu yana dinlediğim her konuşmasında futbola gereğinden fazla duygusal yaklaştığımızdan yakındı.. Şimdi şu son olayla ilgili yapılan yorumları okuyorumda; hiç de haksız değil..

Bence Hayrettin biran önce Sivasspor' dan özrünü dilemelidir.. Bende başarılar diliyorum bundan sonraki futbol yaşantısında Hayrettin' e..
sivaslı yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 00:51   #87
dangerous58
Acemi Yiğido

dangerous58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 dangerous58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BENCE MUHSİN HOCA GÜZEL ŞEYLER YAPIYOR DOGRU YERDE DOGRU KARARLAR ALIYOR TAKIMI ADAM EDECEK İNŞAALLAH ZATEN TRABZON MACINDA BELLI OLUR YENMELERINI BEKLEMIYORUM AMA YENILMELERINI KESINLIKLE ISTEMIYORUM EN AZINDAN BERABERE BILE BITSE BU MAC BILINKI TAKIM DUZELIYOR..
dangerous58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 00:59   #88
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Hayrettinin kadro dışı kalması tabiiki iyi birşey değil ama öbüryandanda iyi tabii hayrettinin yaptiğı hataları 3lig stopperi bile yapmaz.. aklını başına alması lazım
Alt 19.01.2010, 01:18   #89
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Sivasspor çok zor merhalelerden geçerek,ciddi bir maddi ve manevi destek almadan en üst kademe de taraftarına güzel günler göstermiştir.Şimdi de kötü günlerin pençesinden kurtulmanın çırpınışlarını yaşarken takım kaptanı diye adlandırılan,altyapıdan yetiştiği ve A takımda bilmem kaç sene bulunduğu diye sıfatlandırılan şahsın yaptığı terbiyesizlik affedilir bir nitelik değildir.Muhsin hoca gibi ılımlı,iyi niyetli,elemanından en iyi derecede istifade etmek isteyen,her maç forma veren bir teknik direktöre sürekli zıt hareketler sergileyen bu futbolcunun saygısız ve adi hareketi sadece Muhsin hocanın şahsına değil tüm Sivasspor camiasına olmuştur.

İlk önce yönetimin sonra da Muhsin hocanın direktifi ile kulüpten haklı olarak bağı kesilen sporcunun hakettiği bu durumu bir anlık öfkeden ziyade kendisine tahammül sınırının son derecesi olarak yorumlamak gerekir.Örneğin Muhsin hoca hakemle diyaloğa girilmeyeceğini söylediği halde bu sporcunun maçlarda bildiğini okumaya devam ettiğini 3 dakikalık görüntülerde bile görmek mümkündür.Muhsin hoca saha kenarında direktif vermek istediğinde hocaya kaale almaz davranışlar sergileyen de kendisidir.Bu gibi şeyler taraftarın görebildiği basit ve küçük enstantenelerdir.Ama küçük şeyler üst üste geldiğinde çok şey olmaktadır.Daha fazlasını da Muhsin Hoca bildiği için onun takdirini saygıyla karşılamak gerekmektedir.

Toraman haklı ya da haksız gerekçelerle forma numarasını değiştirdiğinde nasıl ortalık yıkıldıysa ve ona karşı sert tepkiler oluşmuşsa memleketinin takımında oynayan ve memleketin evladı olan kişinin yaptığı saygısızlığın hoşgörülecek,basite indirgenecek tarafı hiç yoktur.Muhsin hoca da zaten takımda bir daha görmek istemediğini beyan etmiş yönetimde gereken prosedürü akabinde uygulamıştır.Bütün bu olanlardan başka sporcuların da dikkate almasını ümit ederek kendilerinin sadece Sivasspor için çalışması daha hayırlı olacaktır.

Özetlersek;Ulu Önder ATATÜRK'ün değerli sözlerinden birisi en iyi şekilde açıklamaktadır:

''Ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim..''
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gülkız'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.01.2010, 01:22   #90
dv9000
Yiğido

dv9000 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 dv9000 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaslı yıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Muhsin Ertuğral Sivasspor'a gelişinden bu yana dinlediğim her konuşmasında futbola gereğinden fazla duygusal yaklaştığımızdan yakındı.. Şimdi şu son olayla ilgili yapılan yorumları okuyorumda; hiç de haksız değil..

Bence Hayrettin biran önce Sivasspor' dan özrünü dilemelidir.. Bende başarılar diliyorum bundan sonraki futbol yaşantısında Hayrettin' e..
herseyden once taraftan ozur diliyorum pankartiyla cikmali statyuma orasi universite degil istedigi gibi hareket edemez
dv9000 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dakika, dışı, hayrettin, kadro