Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 03.10.2010, 21:30   #81
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dogru söylüyon gardaş gitmedim ama yinede içim yandı.bu sözlerim kızgınlıkla söylemiş sözlerdir.karmaşık duygular içindeyiz.rabbim yardımcımız olsun.6 maçta 8 puan alan bilo yu kovan yönetim 6 maçta 6 puan alan bakkala neden sabrediyo anlayamadım.demekki onlar kurdukları takımın kapasitesini biliyolar ondan bakkala suç bulmuyolar anlaşılan.
Ya sen gerçekten bu işi takip etmiyorsun bunu anladım.. Geçen sene Bülo 6 maçta 8 puanı ne zaman almış.. Sen herhalde gözünün ucu ile takip ediyorsun.. Bülent istifa ettiğinde 8.Hafta'da ilk galibiyetini aldığı Antalya maçı idi ve 4 puanla takımı bıraktı.. herhalde senin taraftarlığın bu olsa gerek..
Alt 03.10.2010, 21:33   #82
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet, ama üç tane önemli eksiğimiz var:

1- ankara
2- denizli
3- diyarbakır

bu üçü de olsaydı kesin düşmeyiz derdim ama yerleri çok boş kaldı şimdi

orayı da biz dolduracaz galiba
Sende amma takıntılıymışsın be kardeş.. Çok seviyorsun herhalde bu üçlüyü.. sende onlarla beraber kare yapar; bir okey çevirirsiniz artık..
Alt 03.10.2010, 21:37   #83
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
Caner POLAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Skora göre yorum yapmaya lüzum yok.Hakemin hataları göz ardı edilemiyecek kadar fazlaydı.Maça gelenler ve tvden takip edenler bilir yani.İyi ki gitmemişim böyle daha güzel oluyo diyenler değil.Zaten onlar 2.haftadan beri hocayı şuçluyor.
Top çizgiyi qeçtiqi halde verilmeyen golümüz , yan hakem onun allah belanı versin.Birkaç net pozisyonun yalan yanlış yere kesilmesi.Şuan hatırladığım ermanın pozisyonu vardı mesela.
Sonuna kadar destek, hesp destek güzel kardeşim.. Biz böyleyiz zaten iyi günde varız, kötü günde kösteğiz.. Bunlara alışığız artık.. Skor yorumluğu yerine spor yorumluğu yapan kardeşlerime yürekten destek verirken.. Diğerleri içinde Stadın etrafından geçmesinler; yeter.. Zaten deplasmanlara gelmezlerde.. Son sözün şu "gölge etmeyin, başka ihsan istemiyoruz" biz bir avuç olumlu düşünen ve tam destek veren kardeşlerimizle bu ligde kalacağımıza yürekten inanıyoruz... Öyle değil mi arkadaşlar... Sesinizi daha güçlü duyurun.. iyi gün taraftarı istemiyorsuzzzzzzzzzzzzzzz.
Alt 03.10.2010, 21:40   #84
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM Kİ İYİCE OKUNSUN DİYE.TAKIMIN HALİ ORTADAYKEN ŞU ELEŞTİRİ YAPANLARA KIZANLARI ANLAMIYORUM ARKADAŞ.SADECE SİZ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ SİVASSPOR U SADECE SİZ Mİ SEVİYORSUNUZ SİVASSPOR U SEVDİĞİNİZ İÇİN Mİ ELEŞTİRMİYORSUNUZ YOK SA.HERŞEY ORTADAYKEN BAŞARISIZLIK,KADRO YETERSİZLİĞİ,YÖNETİM BASİRETSİZLİĞİ,HOCA YETERSİZLİĞİ APAÇIK ORTADA İKEN SİZ KİMİ KANDIRNAYA ÇALIŞIYORSUNUZ.BEN VE BENİM GİBİLER TAKIM ÇOK İYİ SÜPER DEYİNCE TAKIM İYİ Mİ OLACAK GÖRÜNEN KÖY ORTADA.BAZILARI HAKEM HATALARI DEMİŞ BU MAÇ HARİÇ BİZİM BU SEZON HANGİ MAÇIMIZDA SKORU ETKİLEYECEK ALEYHİMİZE HAKEM HATALARI OLMUŞTUR.BİLEN VARSA YAZSIN BURAYA BEN BİLDİĞİMİ YAZAYIM GS MAÇINDA MEHMETİN YERE ATLAMASINA HAKEM FAUL VERDİ SERBEST ATIŞTAN GOL OLDU.HERHALDE İSTİYORSUNUZ Kİ HERKES KRALA BİAT ETSİN.HERKES PADİŞAHIM ÇOKYAŞA DESİN.KRAL ÇIPLAK ARKADAŞLAR
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.10.2010, 21:42   #85
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
yigido_sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
artık hayrettin, uğur kavuk, kadir pekmezci, sedat bayrak gitmeli bu takımdan...

özellikle hayrettin.sol kanat otoban gibi.onun oynadığı topu paf takımdan dinamik genç bir futbolcuda oynar...
Sen çık oyna istersen.. Yada sen kadronla gel..
Alt 03.10.2010, 21:47   #86
şarkışla 58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 781 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Hayrettinin kaderi bu herhalde oynar beğenilmez oynamaz keşke hayrettin olsa der yolunu gözleriz ne senle ne sensiz
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2010, 21:49   #87
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Cool Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazı arkadaşların iyimserliklerine hayranım doğrusu.Takımın gidişatı belli ama onlar hala iyimser anlamıyorum.Eleştiri yapanlarıda hain ilan ediyorlar.Daha transfer sezonu bitmeden söyledim şimdide söylüyorum aynı şeyleri bu kadro ile ligde kalma savaşı veririz.Arkadaşlar hala umut aşılıyorlar.Arkadaşlar haftaya-haftaya diye diye bir bakacağız daha hafta kalmamış haftalar geçiyor hep aynı tas aynı hamam.Neymiş eksikler varmış kimmiş eksikler Murat mış yav Murat olsa ne olur olmasa ne olur.Neymiş taraftar maça gitmemiş gittiği zaman ne oldu tribün dolu olunca çok mu şey değişiyor.Taraftarı mutlu edin ki gelsin.Mesut hoca yı destekliyordum ama artık bir değişikliğe ihtiyaç var gerçi sadece Saurez i oynatmadığı için eleştiriyorum.Saurez ile hoca arasında kesin bir olay var valla bak.
Sen antrenmalarına gittin mi bu takımın.. O çok bel bağladığınız Suarez'in deyim yerindeyse; ikili mücadelelerde resmen zopa yiyor.. ağaında top tutamıyor.. Kondisyonu yeterli değil. Kuvvetli değil .. Öncelikle bunları yapsın.. sonra belki oynar.. Herhalde hepiniz teknik direktör olup; Pro lisans alıp bir kaç sene sonra Sivasspor'u çalıştırırsınız..

iyimser değilim.. aksine inançlıyım.. Bu takım kendine yakışanı yapacaktır.. eksiklerinde geri dönmesiyle üst sılara tırmanacaktır.. Biz kimseyi vatan haini ilan etmiyoruz.. hep söylüyorumm "gölge etmeyin başka şey istemiyoruz" Biz pazara kadar değil; mezara kadar bu takımın arkasında olacağız.. 3.Lig bataklığında yaşanan badireleri; geçtiğimiz cendereleri bire bir yaşayan biri olarak diyorum.. Bari yorum işlr düzelene kadar sabredin yorum yapmayın.. iyi günde yorumlarınız büyük bir iştahla okuruz artık..
Alt 03.10.2010, 21:58   #88
şarkışla 58
Usta Yiğido

Alıntı:
muratto_kellechi32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen antrenmalarına gittin mi bu takımın.. O çok bel bağladığınız Suarez'in deyim yerindeyse; ikili mücadelelerde resmen zopa yiyor.. ağaında top tutamıyor.. Kondisyonu yeterli değil. Kuvvetli değil .. Öncelikle bunları yapsın.. sonra belki oynar.. Herhalde hepiniz teknik direktör olup; Pro lisans alıp bir kaç sene sonra Sivasspor'u çalıştırırsınız..

iyimser değilim.. aksine inançlıyım.. Bu takım kendine yakışanı yapacaktır.. eksiklerinde geri dönmesiyle üst sılara tırmanacaktır.. Biz kimseyi vatan haini ilan etmiyoruz.. hep söylüyorumm "gölge etmeyin başka şey istemiyoruz" Biz pazara kadar değil; mezara kadar bu takımın arkasında olacağız.. 3.Lig bataklığında yaşanan badireleri; geçtiğimiz cendereleri bire bir yaşayan biri olarak diyorum.. Bari yorum işlr düzelene kadar sabredin yorum yapmayın.. iyi günde yorumlarınız büyük bir iştahla okuruz artık..
Saurez i kim aldı bu takıma ben mi aldırdım.Senin hocan kendi aldığı adamı oynatmıyor.Ayakta durmakta zorlanan Mehmet le bu kadar olur o zaman forvette sıkıntımız var sen Saurez i oynatmıyorsun dene bir maç 90 dk işte kardeşim de Saurez bu kadar adam de.Hangi eksiklerden bahsediyorsun Kamanan dan herhalde bir tane o var o da sanki SİVASSPOR a geldiğinden beri ne yaptı ki şimdi ne yapacak.Bide şu sahiplenme edebiyatını bir bırakın.Sadece siz SİVASSPOR lusun eleştirenler adanasporlu değil mi
Alt 03.10.2010, 21:58   #89
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla millet boş boş konuşuyo, bu eleştiriye gelmeyenler kimin adamları merak ediyorum!!!!!!!!! biraz eleştiride hopur hopur hopluyorlar, ilginçççç

sivas selam, yapıcı eleştiriye devam!

Ben Mesut Hoca'nın adamıyım.. Hayati Hoca'nın adamıyım.. Mecnun Başkanın adamıyım.. Mehmet Yıldız'ın adamıyım, Hepsi bana burda Yönetimin Teknik Direktör ve Futbolcular için pof poflayıcı yazılar yazman için yorum başına belli bir miktar için sezon sonuna kadar anlaşma yaptım.. Üçüncü şahılara önemle duyrulur..

Ne kadar yazık yaa.. "komplo teorisi" üretmekte üstümüze yok vallahi.. herkes senin gibi düşünecek diye bir durumda yok güzel kardeşim.. Kimi takımı beğenmez yıkıcı yorumlar yapar, kimi içi boştur yorum yaptığını zanneder, o yazdıkça ondan dangır dundur sesler çıkar.. Kimide sabreder belki olumlu eleştir yaparken gerçekleride görür.. Ama at gözlükleri takıp yorumlar yapmak ise tamamen büyü bir maharet ister...

Arfi olan anlar..
Alt 03.10.2010, 22:23   #90
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM Kİ İYİCE OKUNSUN DİYE.TAKIMIN HALİ ORTADAYKEN ŞU ELEŞTİRİ YAPANLARA KIZANLARI ANLAMIYORUM ARKADAŞ.SADECE SİZ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ SİVASSPOR U SADECE SİZ Mİ SEVİYORSUNUZ SİVASSPOR U SEVDİĞİNİZ İÇİN Mİ ELEŞTİRMİYORSUNUZ YOK SA.HERŞEY ORTADAYKEN BAŞARISIZLIK,KADRO YETERSİZLİĞİ,YÖNETİM BASİRETSİZLİĞİ,HOCA YETERSİZLİĞİ APAÇIK ORTADA İKEN SİZ KİMİ KANDIRNAYA ÇALIŞIYORSUNUZ.BEN VE BENİM GİBİLER TAKIM ÇOK İYİ SÜPER DEYİNCE TAKIM İYİ Mİ OLACAK GÖRÜNEN KÖY ORTADA.BAZILARI HAKEM HATALARI DEMİŞ BU MAÇ HARİÇ BİZİM BU SEZON HANGİ MAÇIMIZDA SKORU ETKİLEYECEK ALEYHİMİZE HAKEM HATALARI OLMUŞTUR.BİLEN VARSA YAZSIN BURAYA BEN BİLDİĞİMİ YAZAYIM GS MAÇINDA MEHMETİN YERE ATLAMASINA HAKEM FAUL VERDİ SERBEST ATIŞTAN GOL OLDU.HERHALDE İSTİYORSUNUZ Kİ HERKES KRALA BİAT ETSİN.HERKES PADİŞAHIM ÇOKYAŞA DESİN.KRAL ÇIPLAK ARKADAŞLAR
Senin alt kimliğin Sivasspor.. üst kimliğin de belli olmuş zaten "Galatasaray" o kadar çok zoruna gitmiş ki lehimize verilen ve ulusal medyanın gazından nasibi alarak bir poziyonu örnek vermişsin.

1- Sivas-Bursa maçı maç 0-0 devam ediyor.. Ömer topa son anda bir müdahele yapıp topu kalecisine vemek istiyor verdiği pas kısa kalıyor, o anda zita o topa ayağını uzatıyor, Ömer topa vurduktan sonra.. Top Mehmet'in önünde kalıyor Mehmet Kalecinin yanında topu içeri bırakıyor.. Düttttt yok Cüneyt Çakır golü iptal ediyor iki pozisyon önceki duruma faul çalıyor.. Gidiyor puan yada puanların.. O gün kü oynanan oyunla puanı hakemediğimizi kim söyleyebilir ki...

2- Trabzon Sivas maçı.. İlk dakikardaki klasik Trabzon baskısın atlattıktan sonra, ortada geçen bir oyun... Mehmet topu alıyır Egemeni geçiyor Egemen son adam..Egemen mehmet'in formasını nerdeyse formasını çıkaracak hakem Bülent Yıldırım yardımcının uyarı ise bi zahmet düdük çalıyor.. Faul var sarı kart bile yok..

3- Yine aynı maç.. Ceyhun ceza sahasına topla dirpling girmek üzere arkadan Colman net bir faul yapıyor hakem oyna diyor dönen topta Sedat aynı hareketi Teofilo'ya yapıyor hakem cırt faul .. Hemde kaleyi karşıdan görüyor ve Trabzon'un ilk golü geliyor..

4- Yine Colman bir atağımızda topu bir basketbolcü gibi blok yapıyor. faul var kart yok...

5- Ceyhun yine ceza sahasına girerken arkadan Colman bir faul daha yapıyor.. Hakem yine art niyetli .. Top Giray'ın önüne düşüyor ve uzun topla yattara'yı buluşturuyorlar ve trabzonun ikinci golü... Sonrasında ortadaki tüm takdir haklarını Trabzon lehine kullanan bir hakem ve futbolcularımızı azarlayan bir hakem.. Bizim eb ufak itirazlarımızda kartını çıkaran bir hakem.. Ve sonunda takım çözülüyor fark geliyor film kopuyor ve Sedat'ın da sinirleri kopuyor.. Hırsızın hiç suçu yok değil mi güzel kardeşim hıı..

6- Bugün Halis Özkayha ortada olan tüm faulleri evsahibi biz değilde Gaziantepmiş gibi hep onların lehine kullanıyor... Ömer Erdoğan'ın antep'te antep'e attığı gole benzer ama ondan daha temiz bir pozisyonda kadir'in attığı golü iptal ediyor.. Bizde antepliler gibi sahaya girmiyoruz.. Suç bizde. Biz otutur çekirdeiğimi çıtlatır, kendi oyuncummuza küfrederiz..(Bu sözüm sana değil..bugün oyuncusuna küfür eden sözüm ona taraftarlara)

Al sana kardeşim hakem hatalar raporu.. İstersen Lig Tv'de tekrar tekrar izlersin.. Eyvallah takımızın şu an çok iyi durumda değil.. Elbettede eksikleri var.. Elbetteki G.saray maçından bu yana sakat ve cezalardan dolayı ayno kadroyla çıkamıyoruz.. Elbette kadro derinliğimizde mevcut değil... Elbette sezon başı kadro yapılanmasında eksiklerimizde var.. Ama tüm bunlar takımızı eleştirmek olsunda ne olursa olsun şeklinde olmamalı.. Aklı selim ve yapıcı olmalı.. Herşey Mesut gitsin Rıza gelsin.. yarın rıza'da gidecek başkasının gelmeyeceğini garnti verebilirmisin.. Şu an mevcut ile yapılacaklar bunlardır.. Kapasite budur.. Ama bunları yreklendirecek seyirci, takımı ateşleyici taraftar topluluğu nerde.. Önce biz kendimiz bakalım.. Sonra o iki yıl başarıya koşan takımda hep vasat oyuncular vardı.. bu iş gönül işi.. yeterki biz elimizdeki kadroya sonuna kadar güvanelim.. Yapılması gereken de bu değilmidir..

Etiketler
antep, değerlendirelim, maçı, yiğido