Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ŞİMŞEKLER GRUBU / Adana DEMİRSPOR
Alt 30.04.2009, 13:02   #81
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ŞİMŞEKLER GRUBU / Adana DEMİRSPOR

türkiyede satılık taraftar grubu olduklarını hiç çekinmeden söyleyen nadir gruplardandır.hatta en başında gelir.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2009, 13:54   #82
mysuskunx
Tecrübeli Yiğido

mysuskunx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 mysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOKmysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOK

TEŞEKKÜR EDERİZ......
SİZEDE BAŞARILAR.....

Seni Sebepsiz SEVDİK, SEVECEĞİZ...

mysuskunx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2009, 15:54   #83
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şunlara teşekkür edenler yok mu deli oluyormm yaw yaw işiniz gücünüz yokmu gardaşlar gidin diğer yerlere mesaj atın.bize küfreden adamlara teşekkür ediyorlar yaw.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2009, 15:15   #84
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
YARALI_AŞIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Demirspor'a başarılar dilerim...
Başarılar diledik kayseri maçında su şişeleri felan filan.
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2009, 22:38   #85
Venceremos
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Venceremos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gelen Sivas taraftarı hıcbır sorun yasamadılar mac oncesı Bellı yasta gelen teyzelere amcalara bır ıstegı olup olmadıklarını sorduk Hıcbır sorun yasanmadı dıyebılırım en azından ben gormedım Burda yanlıslık varsa duzeltebılırsınız Kayserıspora gelecek olursak Evlerındekı 3 macı Adanada oynucaklardı Yanı kendı evlerınde gıbı 3-4 kere aradılar sonunda Komsu komsunun kulune muhtac dıyerek tamam dedık Aradıklarında hıcbır sey talep edılmedı Jest olarak kayserı yonetımı deplasman masraflarınızı karsılamak ıstıyoruz dedıler Bülent uyguna su sisesi atanı ben gormedım ama bızden bırı attıgından emınsenız haklısınızdır Son olarak tekrardan basarılar dılerım ( bu durumdan yararlanarak bıze atıp tutan 2 malum taraftarında ne kadar delıkanlı oldugunu gorduk )
Venceremos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2009, 22:58   #86
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
8 nolu nalçacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.... sana mı soracam hangi siteye gidip gitmeyeceğimi ayrı zamanda sırf senin gibilerine inat küme düşmeyecez adanademirde süperlige gelecek estirecez ortalığı
Yoruma bak
Adam ne kadar emin kendinden;
Senin gibilere inat küme düşmeyecegiz
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2009, 23:10   #87
sivaslimete
Tecrübeli Yiğido

sivaslimete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 263 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 sivaslimete Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

SİMSEKLER SİZDEN NEFRET ETTİGİMİ BİLİN....

VALLAHA SİTEDE ATİLAN TASLARİN SİSELERİN FOTORAFİ VARDİ BURDA KENDİNİZİ SÜTTEN CİKMİS AK KASİK OLARAK GÖSTERME.BURDA SENİN KİMSENİN DELİKANLİLİGİNİ ELESTİRMEYE HAKKİN YOK TABİİKİ ATAR TUTARLAR SEN O ADAMA TAS ATMİSSİN O AMA SİSE FİTLATMİSSİN O SEN YAPMAMİS OLABİLİRSİN AMA YANİNDAKİLER.

BU ARADA ADANANİN RENGİ TURUNCUDUR

Konu sivaslimete tarafından (13.06.2009 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir..
sivaslimete isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2009, 01:57   #88
guitar0123
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 guitar0123 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Selamünaleyküm sivaslı gardaşlarım.Ben sivasta okuyan ölümüne bir ADANADEMİRSPOR taraftarıyım.Gurur duyuyorum.Şimşekler grubunu çok iyi tanırım.Sivasta da bi kaç maçta sivas taraftarını görmüşlüğüm oldu.Yani iki grup hakkında da istediğiniz kadar konuşurum. Sırf buraya yazılan mesajlar için üye oldum bu siteye.Kendime yediremedim. Duvarlarını ADS yazılarına boyadığım şehrin taraftarları benim takımıma laf söyleyince kötü oldum.Biz öyle satılmış taraftarlar gördükki bilseniz aklınız almaz.Senelerdir 2.ligde oynayan takımımıza sonsuz destek olduk.Bizim için demirspor dendiği zaman allahı bile durduramaz.Sivas taraftarlarını da çok yakından görme şansım oluyor.Bizim tribün kültürümüzle kıyaslanacak olursa,şampiyon olmasına ramak kalmış bi takımın taraftarına göre mükemmel diyebiliriz.Ben sivasspor un yaratıcı bi pankartıyla karşılaşmadım daha.Veya bi bestesiyle.Bunları Sivasspor u sevmediğim için söylemiyorum.Yoksa eminim organize edilse epey ses getirecek bi potansiyeli var.Ama organize olamamışlar.Bir maçta gelin 5 ocak stadına ve bir 2. lig takımı olmasına rağmen her maç istisnasız 15bin insanın nasıl organize bir şekilde haykırdığını görün.Bize takımımız için ölürüz diye satıcı diyorsanız varın deyin anasını satayım.Biz neler duymadık ki bunca sene.Salaklara bak 2. Lig takımı tutuyorlar dediler.Ama bilmiyorlardıki biz o armaya aşıktan da öteydik.Biz ki 2. lig yükselme grubunda 3 sene önce Bursaya 15 bin civarında,geçen sene yine 2.lig yükselme grubunda Konya’ya 30 bin taraftar götürmüş bir grubuz.Sırf bunun için bize satıcı diyorsanız deyin gardaşlarım.Çünkü biz takımımız için hayatlarımızı satmışız.Gençliğimizi satmışız.Mavi bir sevdanın peşinden sürükleniyoruz.1-2 taraftar dengesizlik yaptı diye tüm Şimşekler Grubunu eleştirmek yanlıştır.Yoksa bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok.Tek derdimiz ADANADEMİRSPOR olmuş zaten.Sivaslı gardaşlarım belki kızacak ama önce süper lig de oynadığınız maçlarda stadınızı doldurun,yaratıcılık adına az da olsa bişeler yapın,ondan sonra canımızı yeyin.Sivasta duvarlarda görüyorsunuzdur koca koca ADS yazılarını.Belki anlamını bilmiyordunuz.Şimdi öğrenmiş oldunuz.Herşeye rağmen,ne kadar bize kötü laf da söyleseniz,İstanbul takımlarına köle olmadığınız için,kendi şehrinizin takımını yüceltmeye çalıştığınız için sizi tebrik ediyorum Sivaslı Gardaşlar.

ADANA,DEMİRSPORLUDUR...SEVİYOR UK!!!
MAVİ DÜŞLERİN,LACİVERT GÖLGESİYİZ
guitar0123 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2009, 02:07   #89
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eyw arkadasım bazı cumlelerın yanlıs olsada dogru duzgun bı yorum yazmıssın sıvasspor evınde oynadıgı her macı en az 10 bın 15 bın kısıye oynuyor bunu belırteyım ocelıkle bızım takımını sonuna kadar destekleyen bır taraftarımız yok gelnler cogunlukla seyırcı ama taraftarlık kımlıgı yavas yavas ouruyor sıvasta eskıden sıvasta ıstanbul takımları yendıklerı mactan sonra rahat rahat gezerken suanda durum aynı degıl sıvas deplasmanına ellerını kollarını sallayarak gelemıyorlar emın olkı yavas yavas her sey degısıyor bzımde takımını sonuna kadar destekleyecek taraftarımız en kısa zamnda olacak cunku potansıyel var sen sıvasspor tarftarının olmadıgı hıc bır deplasman gordun mu bana soylermısnn hersey yavas yavas duzelıyor merak etme ayrıca ads taraftarı nıye kayserı destekledı bunuda netlıge kavusturusan yanı sevınırım tam olarak
Alt 11.07.2009, 02:27   #90
guitar0123
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 guitar0123 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cümleler konusunda haklısın.Aceleyle yazdım o yüzdendir.Ben tribündeki abilerimin tercihini sorgulayamam.Ama aynı durumda sivas belki destek istese,sivasa destek verilirdi.Ben bu forumda daha fazla konuşmamın,ŞİMŞEKLER GRUBU'nun duruşuna zarar getireceğini düşünüyorum.Aslında yazmam bile yanlıştı ama tutamadım kendimi.Çünkü takımıma kötü söz söyleyen taraftara karşıda bir saygım var.Belki inanmazsınız ama dolabımda ADS formasından başka bir tek sivasspor forması var.Neyse daha fazla uzatmayayım.Sivaslı Gardaşlarıma selamlar.Umarım bu sene şampiyon olursunuz...
guitar0123 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adana, demİrspor, grubu, ŞİmŞekler