Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'un Grubu Belli Oldu
Alt 14.12.2012, 20:05   #81
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor'un Grubu Belli Oldu

Seribaşı olsaydık çıkma ihtimalimiz daha kuvvetli olabilirdi. En kötü 2. oluruz diyorum ben, FB o kadar asılmaz lig maçı, avrupa ligi derken kupada yedek ağırlıklı çıkar.
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nightmare58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2012, 20:40   #82
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Hem grup güzel, hem de fikstür...

Hayırlı olsun...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2012, 21:51   #83
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

9 puan bize yeter gibi bir üst tura rahat çıkmamız gerekiyor eğer değerli rıza hocamız macera aramazsa ki arama şansı yüksek :(
Alt 14.12.2012, 22:04   #84
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bence de güzel bir kura...tahminim fener ile sivas bu gruptan çıkar...9 puan alırsak veya 10 2.olarak bu gruptan mutlaka çıkarız..10 puanın üstünde alacağımız ekstra her puan çıkma ihtimalimizi daha da kesinleştirir...Fakat burada hem takım hem taraftar olarak ayaklarımızı yere sağlam basmalıyız ve bu maçların puan maçları olduğunu unutmamalıyız...İçeride asla puan kaybetmemeliyiz..1461 ts maçlarında 6 puan alır bursayı burada yener deplasmanda da 1 puan alırsak bu gruptan 2.olarak çıkarız..fener maçlarından alınacak her puan ise işimizi daha da sağlamlaştırır. Geçen yıl ayağımıza gelen fırsatı kaçırdık ama bu sezon lütfen hoca ve takım kupanın avrupaya giden en kısa yol olduğunun bilincine artık varsınlar...
Alt 14.12.2012, 22:50   #85
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Genel bir düşünce peydah olmuş bu başlıkta..Kim çıkar bilememde bir çok kardeşimiz fb bütün maçlarını alır gruptan kesin çıkar ardındanda 2 .takım kim olur hesapları yapılmış..Haa favorimidir elbette favoridir..Ama ben buna inanmıyorum...Gs da elendiği maçı bir çok kişi seyretmedi bile..Kesin tur atladı diye...Fb fovori olabilr..Hiç farketmez...Bu işin favorisi falan kalmadı..İşin ucunda büyük paralar dönüyor..Gruptaki tüm takımların çıkma olasılığı vardır Ve en az fb kadarda kuvvetlidir...
Alt 14.12.2012, 23:27   #86
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Gruptan çıkmamız için fb'den puan değil, puanlar almamız lazım. Kupaya çok iyi motive olacak bir Bursa'yı ve çok koşan , inançlı bir futbol oynayan ve kaybedecek bir şeyi olmayan , 1461 Trabzon'u bu kadroyla bu futbol kalitesiyle, yenmemiz kolay değil. Çoğu üyenin düşüncesinin aksine;gruptan çıkabilmemiz için Uefa ve lige motive olacak fb'yi geçmemizin gerektiğini düşünüyorum. Şu an ki takımların yapısına ve görüntüsüne baktığımızda, şahsen en şanslı takımın Bursaspor olduğunu düşünüyorum.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2012, 23:33   #87
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1079 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Genel bir düşünce peydah olmuş bu başlıkta..Kim çıkar bilememde bir çok kardeşimiz fb bütün maçlarını alır gruptan kesin çıkar ardındanda 2 .takım kim olur hesapları yapılmış..Haa favorimidir elbette favoridir..Ama ben buna inanmıyorum...Gs da elendiği maçı bir çok kişi seyretmedi bile..Kesin tur atladı diye...Fb fovori olabilr..Hiç farketmez...Bu işin favorisi falan kalmadı..İşin ucunda büyük paralar dönüyor..Gruptaki tüm takımların çıkma olasılığı vardır Ve en az fb kadarda kuvvetlidir...

Bu guruptan Bursa ve Sivas cikar FB bu kupada nal toplar.Fenerbahce lig ,UEFA kupasi ve Türkiye kupasini bir arada götürecek ne teknik kadroya,nede futbolcuya sahip.Bu gurupta FB 3. olur.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2012, 23:52   #88
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 762 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu guruptan Bursa ve Sivas cikar FB bu kupada nal toplar.Fenerbahce lig ,UEFA kupasi ve Türkiye kupasini bir arada götürecek ne teknik kadroya,nede futbolcuya sahip.Bu gurupta FB 3. olur.
Size katılıyorum...En azından gönlümden geçende budur..Ama itiraf edelimki bu yıl ne Bursa nede Sivas istenilen futbolu oynamıyor..Bursa ve Sivas arasında ben her daim ilginç bir kıstas yapıyorum...Bursa gidiyor Sivasa 4 atıyor aynı Sivas haftasına gelip Bursaya 4 atıyor..İki takımda pimi çekilmi el bombası gibi..Yanlız Bursasporun gözle görülür takımsal oyunsal ve taraftar üstünlüğü belki işine yarayabilir..
Alt 15.12.2012, 00:03   #89
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1079 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Size katılıyorum...En azından gönlümden geçende budur..Ama itiraf edelimki bu yıl ne Bursa nede Sivas istenilen futbolu oynamıyor..Bursa ve Sivas arasında ben her daim ilginç bir kıstas yapıyorum...Bursa gidiyor Sivasa 4 atıyor aynı Sivas haftasına gelip Bursaya 4 atıyor..İki takımda pimi çekilmi el bombası gibi..Yanlız Bursasporun gözle görülür takımsal oyunsal ve taraftar üstünlüğü belki işine yarayabilir..
Eger yanilmiyorsam Bursaspor bize Ocak ayinin 2 haftasi kupa karsilasmasi icin gelecek Sivas o vakitler cok soguk olacak ve takviyesini yapmis bir Sivas bulacak karsisinda o macda ibre bizden yana olur ve Sivas o maci alir gibi geliyor bana.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.12.2012, 00:13   #90
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eger yanilmiyorsam Bursaspor bize Ocak ayinin 2 haftasi kupa karsilasmasi icin gelecek Sivas o vakitler cok soguk olacak ve takviyesini yapmis bir Sivas bulacak karsisinda o macda ibre bizden yana olur ve Sivas o maci alir gibi geliyor bana.
Evet iklim futbolda belirleyici faktör oluyor...Ama açık konuşayım bizde Batalla yı bağlasınlar Bursaspor kilitleniyor .Tüm oyunu kuran çeviren adam ...Bir karış boyuyla çok büyük işler yapıyor...Rıza bu detayı atlamaması lazım ..Mağlubu olmayan bir maç izleyeceğim yine

Etiketler
belli, bellİ, çekilecek, grubu, gruplar, kupada, kuralar, oldu, oludu, oluyor, sivassporun, yarın