Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Büyük Başkan Savunuyor!
Alt 25.02.2012, 08:08   #81
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Büyük Başkan Savunuyor!

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben bu takımın taraftarıyım. suçu varsa çekecek tabı.

taraftar olarak fenerle kıç kıça olmak istemıyorum. ve fenerlı olduğunu söyleyen bir başkan istemıyorum. bu kadar basit. fenerbahçelisin ne işin var sivassporun başında.
Mecnun Odyakmaz Fenerbahçeliyim demiyor.Fenerbahçeliydim diyor , son 10 yıldır sadece Sivasspor var hayatımda diyor.
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mnt3'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2012, 08:18   #82
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kardeş fikrine saygılıyım, lakin sen başkana ve onca emeğe saygısızlık yapıyorsun malesef...Türkiyede yıllardır 3 büyük gerçeği var, İlhan Cavcav gs kongre üyesidir aynı şekilde antep başkanın kardeşi bjk kongre üyesidir. teknik direktörümüz rıza çalımbay bjklidir..senin mantığına bakacak olursak herkes birilerinin arka bahçesi o zmaan. kaldı ki en başta senin benim sivasporlu olan herkesin reddedip gülüp geçeceği sağda solda konuşulan şeyleri sen kendin büyütürsen birlerinin istedği ekmeğe yağ sürersin..trabzon 95-96 da şampiyonluğa oynuyor kendi sahasında fenere yeniliyor şampiyonluk gidiyor...bundan 1 yıl sonra o kadroda as oyuncular olan abdullah ve ogün fenere gidiyor...eğer senin mantığınla bakacak olursak o zaman ogun ve abdullah da şike yapmış oluyor değil mi? bundan 4-5 yıl önce ilhan cavcav gsli olduğunu kongre üyesi olduğunu açıkça söylemişti ve o dönemlerde gençler fenre hep ters geliyordu gs ise alıyordu maçları...o zmaan bu ligde sen temiz takım da adam da bulmazsın!!! 3.lig batağından sayın Osman Seçilmişle birlikte devraldığı bu takımı avrupalra kadar taşıyan sayın başkanı bu şekilde suçlar ve bir kalemde silersen hem futbola hem sivasspora büyük saygısızlık yaaprsın...eğer o üst sıralra oynadığımız dönemelrde şampiyonlukları kaçırmamak adına şike yapılmak istenseydi başkan - hani fenerli ya- azizi de başka güçleri de devreye sokar ve şampiyonluğu alırdık değil mi? kaldı ki ozmaanlar fener 2 yarrşışta da erken havlu atmıştı rakipleri olmasın sivasspor olsun diye elinden geleni de yapardı o zaman...

eleştirin, kızın ama saygsıslzık yapıp onca emeği bir anda silmeyin lütfen...eğer mahkemeden beraat kararı çıkarsa ne yapacaksınız? o zaman da mahkeme yanlış karar mı verdi diyeceksiniz? iddialar avrken onca kişi haksızca içeri alınırken adalet var suçsuz bulunur beraat ederse yok mu dersiniz acaba?

az kaldı, siz üzüleceksiniz malesef...gerçek sivasspor taraftarı biraz daha sabır sadece...bu arada adam gibi adam mecnun başkanın savunamsı ve söyledği sözler herşeyi tek tek açıklaması bizler için yeterli...eğer adalet hakikaten varsa bu saaten sonra mekanizme işlmeye başalr...dayan başkanım az kaldı!!!
Çok güzel tespitler yapmışsınız,hepsine katılıyorum.Ben senelerce Sivasspor'un Kayseri Emniyetspor ile, Yeni Sincanspor ile, Merzifonspor ile oynadığı maçları izledim.Mecnun Odyakmaz sayesinde Sivasspor Anderlecht ile, son uefa kupası sahibi Shaktar Donetsk ile resmi maçlar yaptı,şampiyonlar ligi ön elemesi oynadı.Senelerce 3.lig batağında, 2.ligde bu takımı içeride,deplasmanda cefakarca destekleyen taraftarları ile bu noktalara geldi.Bence artık tüm Sivaslıların tek yürek olması ve Sivasspor u daha yukarılara nasıl taşıyabileceğimizi düşünmesi lazım.İnternet ortamında da Barış Şimşek,Abdullah Yılmaz gibi Trabzonlu hakemlerin Sivasspor u Denizlispor kupa, Eskişehirspor lig maçlarında kasten nasıl ezdiklerini anlatmamız, Karabükspor'un Emenike'yi Fenerbahçe'ye sattığı için Fenerbahçe maçında neden oynatmadığını, o maçta oynatmadım Trabzonspor maçında oynatırsam olmaz deyip ligin son maçı olan Trabzonspor maçında da neden oynatmadığını, Karabükspor'un Trabzonspor a o maçta sahasında adeta sahada yürüyerek farklı yenilmesine rağmen neden bu maçın hiç gündeme gelmediğini anlatmamız lazım.
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mnt3'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2012, 08:24   #83
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
artık fenerli başkan istemiyoruz mecnun başkan.

kılavuzumuz karga olmasın artık.
düzgün okuman yazman yok herhalde kadıköyde büyüdüm oradaki herkes gibi fenerbahçeli oldum diyor ancak son 10 yıldır sivassporluyum konu sivasspor olunca babamı tanımam diyor bu lafları anlamıyorsan buda senin sorunun akifesk
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Büyük Başkan Savunuyor
Alt 25.02.2012, 08:27   #84
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Büyük Başkan Savunuyor

baskan serbest arkadaslar yemin ederim su an yeni aldim haberi hala agliyorum sevinçten annem bana saskin saskin bakiyor niye agliyorum diye essek kadar herif
Alt 25.02.2012, 08:36   #85
yiğidoyiğit
Acemi Yiğido

yiğidoyiğit - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 yiğidoyiğit FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkanım bir tanesin, şu yaptığın savunmasının zerresini Sadri bey yapamadı. Sen onurunla takımını ve kendini savundun onlar ince ayar yapma telaşında. Savcı bey ince ayarcıları ne zaman bu davaya dahil edeceksiniz....Gerçek şikecileri göstereceksiniz.
yiğidoyiğit isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğidoyiğit'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2012, 09:52   #86
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tahliyelerin anlami:

1- Tahliye edilenler tutuksuz yargilanacak!
2- Örgüt üyeliginden degil, sikeden yargilanacaklar!
3- Örgüt kurmak, örgüte üye olmak ve sike yapmaktan suclananlar tutuklu yargilanacak!
oooo şike uzmanı gelmiş.

gözümüz yollarda kalmıştı. neyse artık bundan sonra sivasspor için güzel günler başladı. uzunca bir süre uğramazsın siteye, değil mi? öyle ya verecek kötü haber yok, niye gelesin ki? sivasspor senin umrunda mı?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2012, 09:55   #87
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

özgürlük aşkına mecnun başkanımıza gelsin:

ey özgürlük!

http://www.youtube.com/watch?v=ZVjPOeASRwQ
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2012, 10:46   #88
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ramazan5842 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allahın izniyle bi aksilik olmazsa şunu söylemek istiyorum:
Aramıza tekrar hoşgeldin BÜYÜK BAŞKAN..
Allahın izniyle artık serbestsin BÜYÜK BAŞKAN...
Alt 25.02.2012, 12:33   #89
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Başkanımızın şike yapacak bir insan olmadığına inanıyorduk. Sonunda tahliye edildi. İnşallah mahkeme sonunda da tamamen suçsuz olduğu ortaya çıkar ve beraat eder.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.02.2012, 14:35   #90
hugo 58
Yeni Yiğido

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hugo 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
valla arkadaş burda kimseyi tanımam sivas doğumluyum. sivasspor dan başka takım tutmadım. sivassporu süper lige çıktıktan sonra doğal olarak daha fazla takip eder oldum. yani ben başkan gibi veya bazıları gibi önceden bazı takımları tutan biri değildim. sivasspor 3.liglerdeyken futbolla fazla da ilgilenmıyordum açıkçası. aklım yetti yeteli sivassporluyum. bunu başkanımız bile söyleyemıyor.

önceden bazı takımları tutanlar o zaman sivas alt liglere düşerse ( düşmez inşallah) tekrar eski takımlarına dönsünler..

memleketımın takımını severim hepde bu takıma destek vermısımdır. 4 eylülde çok da maça gıttım. hala fenerbahçelıyım dıyen başkan istemıyorum..
ya kardes sende bir denge bozuklugu var anlasilan, kafanmi almiyor yoksa anlamakmi istemiyorsun sen, baskanimiz olmasa belki 2 -lig belki 3-ligde oynuyorduk. o zaman sen hangi yüzle illede sivassporu tut diyecektin. ama su an gögsünü kapartarak sivassporluyum diyebiliyorsun. mecnun baskanimizin sayesinde. ve bu konuyuda kapat herkezi kendine antipati yapiyorsun
hugo 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baŞkan, büyük, savunuyor