Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Yiğidolar Çocuklar Duymasın'a minnettar
Alt 05.04.2011, 07:03   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1591 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Yiğidolar Çocuklar Duymasın'a minnettar

Uzun süredir atv'de yayınlanan ve beğeniyle izlenen “ Çocuklar Duymasın” adlı yerli dizi,son bölümünde yüzbinlerce Sivaslı'ya ayrı bir gurur yaşattı.
Dizide,sık sık Sivas'dan söz edilirken,senaryo gereği, Sivas'ta Beşiktaş maçına gelen Anne-oğul,üzerlerinde siyah-beyaz formayla yanlışlıkla Sivas tribününe giriyor,ancak buna rağmen rahatlıkla Beşiktaş'a destek oluyorlar. Çocuğun annesi “ Sivas çok güzel bir şehirmiş,ayrıca Sivaslılar'da son derece medeni insanlar, Beşiktaş bayrağını rahatlıkla salladık”diyerek Sivas'a olan hayranlığını dile getirmesi Yiğidoları ayrıca mutlu etti.
Sivaslılar,bu dizinin yapımcı ve senaristine Valilik,Belediye,TSO ve Esnaf Odalarının mutlaka teşvik ve teşekkür amaçlı hediye vermesi gerektiğini belirttiler.

Hürdoğan.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yiğidolar Çocuklar Duymasın'a minnettar
Alt 05.04.2011, 07:22   #2
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yiğidolar Çocuklar Duymasın'a minnettar

Arkadaşlar,bundan sonrada bu tür konuların yer alması için ve dizi oyuncularına jest için imkanı olan herkes diziye tebrik ve teşekkür mesajı gönderip altına yiğidolar adına diye isimini yazsın
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2011, 07:33   #3
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Bu diziyi ara sıra bende takip ediyorum gerçekten harika.

Bu dizi ile ilgili sporaktife canlı yayına katılan Mecnun başkanımıza dizi hakkındaki görüşü soruldu yanlış anlamadıysam bu dizinin yapımında iki Sivaslı olduğunu ve Aydın Sarman beyi tanıdığını ,Aydın beyle beraber dizi ekibini İBB Sivasspor maçına davet edeceklerini belirtti.
Alt 05.04.2011, 08:22   #4
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 965 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=g8pUTZ32Nt4
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mustafa_kavak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2011, 08:23   #5
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Evet.Spor Aktif`tede konuşulduğu gibi,onları maça davet etmek lazım.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2011, 08:51   #6
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu konuda haklısın bu dizi hem güzel hemde bizi güzel yansıtıyor sivasın bu dizi için özel birşeyler yapması şart bu kadar iyi niyetli olan bir yapımcının sivas tarafından davet edilmesi bence mükemmel olur.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Alişan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2011, 09:26   #7
Rallim58
Gast

Cuma akşamı çocuklarla izlerken dikkat çekici sahneler vardı. Zeyno Günenç'in Dominant Teyze tiplemesiyle oynadığı dizide, oğluna "Seni Beşiktaş maçına götüreceğim" deyince "oleeey" diye sevinç çığlığıyla başlayan "Sivas reklamı" beraberinde geliyor.

Sivas'a uçak bileti, Sivas otellerinden yer ayırmak, yanlışlıkla alınan maç bileti nedeniyle yiğidoların arasında izlemesi, Sivaslıların medeni insanlığı, Sivas'ın güzelliğinden dem vurulması, bir Sivaslı olarak sevindirici sahnelerdi.

Sivaslı Yiğido Yakup'un kahvesi ile ünlenen ve beraberinde Şükrü (Şükrü Koruyucu), Hüseyin (Alparslan Özmol) olmak üzere diziye renk katan Havuç Emre (Furkan Kızılay) gibi, simaların, toplu olarak Sivas'ta FB karşılaşmasına getirilmesi için girişimde bulunulmasını dilerim.

Mevcut diziler arasında izlenebilecek "aile dizisi" olarak "çocuklar duymasın" dizisinin, izlenme oranı yüksek olduğunu düşünüyorum
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2011, 09:37   #8
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

PATLADI GİTTİ
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoyuzz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.04.2011, 09:56   #9
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

ne guzel gurur verici birsey... insallah sivasimizin adi daha cookk duyulacak..
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2011, 10:19   #10
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 861 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Teşekkürler Birol Güven

04.Nisan.2011, 19:54

Ali İzgi

Sivasspor geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Beşiktaş’ı konuk etti. Sahadan galip olarak ayrılması hiç kuşku yok ki bütün Sivasspor taraftarını çok sevindirdi. Bucaspor’un İstanbul’a yenilmesi sonucu kümede kalma noktasında büyük bir rahatlık sağladı. Ancak bugün konumuz bu değil. Sonuca çok mutlu oldum ancak beni bu hafta asıl mutlu eden o maç öncesinde bir dizinin yaptığı Sivas ve Sivasspor reklamı oldu.

Televizyon ekranlarında fenomen olan Çocuklar Duymasın dizisini yayına başladığı 2003 yılından itibaren ilk versiyonlarını kaçırmadan izledim. Ancak bu yıl tekrar ekranlara dönen bölümlerini izlemiyordum. Cuma günü nasıl oldu bilmiyorum ama kumanda elimde zap yaparken ATV de takılı kaldım. Ekrandaki dizi Çocuklar duymasındı. Dizinin yeni bölümlerinde kahvehane olarak kullanılan mekânda asılı olan Sivasspor atkısı, bayrağı ve Sivas haritası uzun süredir duruyordu. Hatta bu durumdan rahatsız olan diğer takımların tepkisi üzerine mekâna o takımların posterleri de asılmıştı. Ama yine Cuma günü yapılan jesti ben diziden beklemiyordum. Dizinin Cuma günü ki bölümünü izlemeyenler ne oldu diyebilir hemen aktarayım.

Replik dizinin ana karakterlerinden usta oyuncu Zeyno Güvenç’in hayat verdiği Gönül ( dominat teyze ) ile oluğunu yani Alperen Khamis’in canlandırdığı Orçun arasında geçiyor. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Orçun maça gitmek istiyor. Mızmızlanan bir tonla Anne okuldaki tüm arkadaşlarım hafta sonu Babası ile maça gidiyor benim Babam yok diye dert yanıyor. Basanın yokluğunu aratmak isteyen Gönül oğlum bizde gideriz bende seninle gelirim diyor. Buna başka inanmak istemeyen Orçun Annesinin kararlı olduğunu görünce sevinç oley Anne o zaman otelde bakmak lazım diye ilave ediyor. Gönül o niye deyince işte o an Senarist Birol güven dizeye Sivas ve Sivasspor reklâmını yerleştiriyor. Orçun çünkü bu hafta Beşiktaş Sivas’ta Sivasspor ile oynuyor bende hep deplasmana gitmek istemiştim diye sevinç gösteriyor. Önce biraz şaşıran Gönül çaresiz Sivas’a gelmeyi kabul ediyor. O ara diyalogun içine Anneanne rolündeki Fatma Karanfil dahil olarak “ Ay gönül madem beni götürmüyorsunuz, Sivas’ın köftesi çok meşhurdur orada köfte yiyin, etli ekmekte mutlaka yiyin hatta Balıklı çermiğe gidin orada Balıklar şifa dağıtıyormuş” diyor.

Bu kadarı bile binim tüm yağlarımı eritmeye yeterken sahne değişiyor. Orçun annesi ile Sivas’a gelmiş. Maçı izlemiş ama Orçun mutsuz çünkü Annesi biletini Beşiktaş tribünlerinden değil Sivasspor tribünlerinden almış. Anne Annesi ne yani yavrum bayrağını sallayamadı mı diye çıkışıyor. Gönül “ Ne münasebet Anne forması hep üstündeydi bayrağını da doyasıya salladı Sivassporlular çok medeni insanlar, ayrıca Sivas’ta çok güzel bir yermiş” demez mi. Ben iyice mest oldum.

Sonra düşündüm biz milyonlar versek bu kadar güzel reklâm yaptıramazdık. Bu nedenle Dizinin yapımcı senaristi Birol Güven yürükten bir teşekkürü hak ediyor. Bu nedenle bir kez daha Birol Güven’e bir Sivaslı bir Sivasspor taraftarı olarak çok teşekkür ediyorum.

Gerçi maçta Sivasspor taraftarının kendi evladına İb.. İbrahim Toraman diye tezahürat yaptığını duysa böyle bir replik yazarmıydı bilmem ama gerçekten teşekkürler Birol Güven…

Bu konuyu maç’ı izlerken meslektaşım Abdulah ( abi) Yigit ile de konuştuk. O da çok sevinmiş hatta sevinmekle kalmamış Belediye Başkanı Ticaret Sanayi Odası Başkanı ve bazı STK’ları arayarak duyarlı olmalarını istemiş. Bende aynen katılıyorum. Biliyorum ki maharet iltifata tabiidir. Şehrimizi yönetenler en azından Birol Güven’e bir telefon açarak teşekkür etmelidir. Hatta bunu Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın da yapmasında fayda var….

http://www.gazeteizci.com/yazar/1654...rol-guven.html
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çocuklar, duymasına, minnettar, yiğidolar