Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Neden Başarısız Olalım ?
Alt 30.07.2012, 21:52   #1
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Neden Başarısız Olalım ?

Giden-----Yerine Gelen

Sandro--->--->---Aatif

Rada--->--->--->-Doğa

Kıvanç--->--->---Alican

Cihan--->--->--->Abdulkadir

MuhammedAli--->-Erhan

Kaan--->--->--->Şaban

Senekcy--->--->-?YOK?

Eneramo--->--->-Omotoyossi+YENİ FORVET(?N'doussel?)

Görüldüğü üzere gecen sene giden bu sene gelen oyuncuları mevkiilerine göre eşleştirdim 7 kişi geldi+1 tane daha alınacak 8 kişi gitti bunlardan 5 kaleci olduğu için senecky gönderildi ve yerine kimse alınmadı.Diğer transferler ise çoğu gecen sene gidenlere göre daha iyi Kıvanç ve Eneramo hariç...

*Kıvanç yerine alınan Alican hakkında yorum yapamam nasıl bir oyuncu olduğunu bir kaç maç sonra anlarız ama kağıt üstünde Kıvanç daha iyi oyuncu olarak gözüküyor.

*Eneramo yerine alınan Omotoyossi aynı mevkii oyuncusu olsalarda tam anlamıyla aynı görevleri üstlenecek forvet değiller bu nedenle Eneramo'nun yerine daha bir forvet almadık. ilk 11 'den giden tek oyuncu olan Eneramo bu nedenle ilk transferimiz bir forvet alarak gerçekleştirmeliydik ama hala gerçekleşmedi..İsmi geçen Ndoussel Eneramo'nun yerini doldurabilir.Carew yaşı nedeniyle bir soru işareti ama ben Abdulkadir'in ilk 11'i kapacağını düşünüyorum ve 10 gol barajını aşacak gibime geliyor yanına N'doussel güzel olur,Omotoyossi ve Pedriel yedek olur

Şöyle düz bir hesap yapalım geçen seneyi gayet başarılı bazı nedenlerle hakkettiğimizin 2-3 sıra altında 8.bitirdik.bu sene 8 oyuncu gönderdik,bunların sadece 1 tanesi ilk 11'den gerisi hep yedek hatta ilk 18'e giremiyorlardı.Yerine aldığımız oyuncuların 6 tanesi eskilerden çok daha iyi futbolcular,en az 4 tanesi ilk 11'de oynuyacak kapasitede (Aatif,Doğa,Abdulkadir,Yeni forvet>(?N'doussel?))

O halde Soruyorum siz
BU DURUMDA NEDEN BAŞARISIZ OLALIM ?
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Neden Başarısız Olalım ?
Alt 30.07.2012, 21:54   #2
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 827 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Neden Başarısız Olalım ?

O halde Soruyorum size
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2012, 21:56   #3
Countach
Yiğido

70 Mesajına 116 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 Countach FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ksr bakma benim hiç inancım yok hersene ne oldugu bellı olmayan adamları topluyolar ya tutarsa diye sıkıldık artık ..
Countach isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2012, 22:00   #4
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Geçen sene yedek kulübemiz çok zayıftı ve takımiçi rekabet de pek yoktu lakin bu yıl daha iyi oluruz inş.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.07.2012, 22:03   #5
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Bembeyaz bu sezon daha başarılı olacagimiza inanıyorum bunun sebepleri giden forvet yerine iki tane alınıyor atıf çok yetenekli ve forma nede olsa benim diyenler artık yedeğe çekilecek (uğur erman kamil...) basimizda yetkili kişi olacak vekaleten bakan değil kimse diyeceksiniz demeyecek takımın kafasi rahat inşallah ilk 3 sırada yer alacaz duseriz diyenlere inat
Alt 30.07.2012, 22:06   #6
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Şöyle düz bir hesap yapalım geçen seneyi gayet başarılı bazı nedenlerle hakkettiğimizin 2-3 sıra altında 8.bitirdik.bu sene 8 oyuncu gönderdik,bunların sadece 1 tanesi ilk 11'den gerisi hep yedek hatta ilk 18'e giremiyorlardı.Yerine aldığımız oyuncuların 6 tanesi eskilerden çok daha iyi futbolcular,en az 4 tanesi ilk 11'de oynuyacak kapasitede (Aatif,Doğa,Abdulkadir,Yeni forvet>(?N'doussel?))

O halde Soruyorum siz
Burada mantik hatasi var.
Bu yeni kadroyu gecen seneki rakiplerle kiyasliyorsun.
Diger 17 takimlar da takimlarini güclendirdi.
O yüzden ne olacagini kestirmek zor.
Bekleyip görmek lazim..
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:12   #7
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

haklısın kardeşim geçen senede diyorlardı aynı olacağız diye ama biz zoru başardık yine başarırız...
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2012, 22:13   #8
Ferhat06
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 765 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bembeyaz bu sezon daha başarılı olacagimiza inanıyorum bunun sebepleri giden forvet yerine iki tane alınıyor atıf çok yetenekli ve forma nede olsa benim diyenler artık yedeğe çekilecek (uğur erman kamil...) basimizda yetkili kişi olacak vekaleten bakan değil kimse diyeceksiniz demeyecek takımın kafasi rahat inşallah ilk 3 sırada yer alacaz duseriz diyenlere inat
Senin de bahsettiğin gibi Kamil ve Uğur başta olmak üzere çoğu oyuncumuzun alternatifi yoktu.Rıza hoca adamsızlıkdan son 20 dk da RADA gibi futbolla alakasız birini sahaya sürüyordu.
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2012, 22:16   #9
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burada mantik hatasi var.
Bu yeni kadroyu gecen seneki rakiplerle kiyasliyorsun.
Diger 17 takimlar da takimlarini güclendirdi.
O yüzden ne olacagini kestirmek zor.
Bekleyip görmek lazim..
sözüm direkt sana değil, yorumun içeriği ile ilgili. senin bu söylediğini her sezon başı onlarca insan bu forumlarda yazıyor. onları dinleyince bir anda şok oluyorsun, rakipler inanılmaz transferler yapıyor, yıldız yağdırıyor, sivasspor yönetimi ise uyuyor! komşunun tavuğu komşuya kaz görünüyor. mantık hatası burada işte.

ben bu sene ilk 8'de olacağımızı ve ilk 6'yı zorlayacağımızı düşünüyorum. bunu da yazdım buraya. zamanı gelince kopyalarım bu mesajı.

kısacası benim görüşüm, eneramo'nun yeri hariç geçen seneden çok daha iyi/alternatifli bir kadromuz var ve rakiplerimiz de kesinlikle geçen senelerden çok daha iyi durumda değiller.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.07.2012, 22:26   #10
Ferhat06
Usta Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sözüm direkt sana değil, yorumun içeriği ile ilgili. senin bu söylediğini her sezon başı onlarca insan bu forumlarda yazıyor. onları dinleyince bir anda şok oluyorsun, rakipler inanılmaz transferler yapıyor, yıldız yağdırıyor, sivasspor yönetimi ise uyuyor! komşunun tavuğu komşuya kaz görünüyor. mantık hatası burada işte.

ben bu sene ilk 8'de olacağımızı ve ilk 6'yı zorlayacağımızı düşünüyorum. bunu da yazdım buraya. zamanı gelince kopyalarım bu mesajı.

kısacası benim görüşüm, eneramo'nun yeri hariç geçen seneden çok daha iyi/alternatifli bir kadromuz var ve rakiplerimiz de kesinlikle geçen senelerden çok daha iyi durumda değiller.
Arkadaşlar çabuk unutuyor işte mersin,kayseri şöyle transfer yapdı şöyle uçtu falan.Aynı mersin geçen sene de bjk dan ,gs dan bütün şöhretleri topladı,sonuç ne: hiç.Çok transfer çok başarı değildir,biz iskeleti koruyup akıllı transferlerle altternatifli iyi bir kadro oluşturduk.
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başarısız, neden, olalım