Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor'dan teklif aldım
Alt 26.12.2014, 12:33   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor'dan teklif aldım

B takımı ile idmanlara çıkan Fenerbahçeli Milos Krasic, içinde bulunduğu durumun nedenleri, transfer seçenekleri ve gelecek planları üzerine çok konuşulacak ifadeler kullandı.

Fenerbahçe'nin Juventus'tan 7 milyon euro bonservis bedeli ile transfer ettiği ancak şu an B takımı ile idmanlara çıkan Milos Krasic, Sırp basınına açıklamalarda bulundu. Takımdaki durumunu değerlendiren 30 yaşındaki futbolcu, transferle ilgili de samimi itiraflar yaptı. Krasic 'Oturuyor ve maaşımı alıyorum' dedi ve kendisi ile ilgilenen Süper Lig ekibini açıkladı.

Sivasspor'u doğruladı

Sivasspor'un kendisi ile ilgilendiği iddialarını yorumlayan Krasic, "Bu doğru. Takımın başında Roberto Carlos varken Sivas beni almak için girişimde bulundu. Ancak Carlos geçtiğimiz günlerde ayrıldı ve ondan sonra kulübün ilgisi kesildi. Yazık oldu, çünkü Sivassspor hiç de fena bir takım değil. Bir de Elche olayı var. Şartları tatmin ediciydi. Ne var ki FIFA transferlerle ilgili İspanyol kulübüne engel çıkardı" dedi.

Bu durum beni rahatsız ediyor

Artık bu saatten sonra yeni takımını seçerken çok titiz davranması gerektiği itirafında bulunan Sırp futbolcu, "Hata yapmamalıyım. Özellikle son iki yıl sürekli olarak futbol oynamadığımı göz önünde bulunduruyorum. Üzerine iyi düşünmeli ve doğru kararı vermeliyim. Aslında Fenerbahçe ile iki yıl daha kontratım var. Ancak içinde bulunduğum durum beni çok rahatsız ediyor. Futbola geri dönmek ve tekrar oynamaya başlamak istiyorum" diye konuştu.

Her ligde oynayabilirim

Futbolculuk kariyerinin en başarılı yıllarını CSKA Moskova formasıyla geçiren Milos Krasic şöyle devam etti: "Rusya benim evim sayılır. Oraya uyum sağlamak benim için hiç de zor olmaz. Aslına bakacak olursanız her yerde oynayabilirim. Yeter ki fizik olarak hazır olayım. O zaman hiç bir lig sıkıntı olmaz".

Oturuyor ve maaşımı alıyorum

Yıllık 2.3 milyon euro aldığı sarı-lacivertli ekipte bekleneni verememesini de değerlendiren deneyimli oyuncu, "Fenerbahçe'de şanssızlıklar yaşadım. Sakatlandım ve iki ay sahalardan uzak kaldım. Sonrasında yeni oyuncular geldi. Onlarla ilk 11 için forma rekabetine girmek zordu. Bir ara Bastia'ya forma giyme ümidiyle gittim. Ancak olmadı. Şimdi Fenerbahçe'de oturuyor ve maaşımı alıyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: Skorer

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'dan teklif aldım
Alt 26.12.2014, 12:43   #2
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor'dan teklif aldım

Ben herzaman demisimdi Sivasspor Roberto Carlos sayesinde Transfer isini kolaylastirirdi diye.
ama carlos gitti ve boylece transferdede isimiz zora girdi.
eminimki avrupada carlos ile calismak isteyen bir suru kaliteli topcu bulunurdu eger Sivasspor Yönetimi elini tasin altina koysaydi ama gecti artik.

krasic ise bence Sivasspor a faydali olabilirdi gelseydi.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.12.2014, 12:48   #3
TK58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2-3 senedir ayağına antremandan başka bir yerde top değmeyen Krasic mi faydalı olacaktı yapmayın ne olur Aydın dönerse onun da başarılı olamayacağını düşünüyorum bu kadar maç eksiği normal değil. Yönetimin para harcaması bu transfer döneminde şart!!
TK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı TK58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 12:56   #4
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sen kal kaldigin yerde biz böyle iyiyiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.12.2014, 12:58   #5
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben herzaman demisimdi Sivasspor Roberto Carlos sayesinde Transfer isini kolaylastirirdi diye.
eminimki avrupada carlos ile calismak isteyen bir suru kaliteli topcu bulunurdu eger Sivasspor Yönetimi elini tasin altina koysaydi ama gecti artik.

aynı fikirdeyim.herzaman bende bunu söyledim.yönetim pintilikten kurtulup carlosu araya sokarak real madridin genç oyuncularını bile takıma getirebilirdi.elimizde böyle bir fırsat varken değerlendiremedik.neyse olmuşla ölmüşe çare yok sağlık olsun.
Alt 26.12.2014, 13:11   #6
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kariyerinin doruk noktasında bile fiziği çok kötü olan bir oyuncudan üstüne yaklaşık 1 senedir düzgün idman yapmamış ve 3 senedir düzgün maç oynamamış durumda iken özellikle süper lig gibi fiziğin ön planda olduğu bir ligde verim almayı beklemek ahmaklıktır.Çok şükür ki transferden vazgeçmişler.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 13:19   #7
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bu canlı cenaze ile ne işimi var bundan futbolcu olsaydı şimdiye kadar olurdu
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 13:20   #8
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

hemşerim sen şimdi krasic sivasspora faydalı olur diyorsun yani olabilir fikrne saygı duyarım amaaaaa
forumda ssivassporda transfer harekatı başlığı var
oradaki yorumunda da transferde adı geçen futbolcular hakkında bayat ekmek diye yorum yapmışsın peki onlar bayat ekmekte krasic fırından yenimi çıktı dumanı üstünde mi tütüyor

bana sorarsan bu onların yanında bayat ekmek değil küflenmiş ekmek adam ağzıyla söylemiş zaten iki senedir yatıyorum yattığım yerden 2.3 milyon Euro kazanıyorum diye bize yatmaktan paslanmış oyuncu lazım değil bize başarıya aç oyuncu lazım
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58sinan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.12.2014, 17:33   #9
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Yahu krasicin gelmesi ile Carlos'un ne alakası var.Krasic kim oluyor ki Calrlos var diye gelsin şuan adama zaten talip çıkmıyor ki kendi bile diyor rusyadan bir takım çıkmış işte adam şimdi bile gelmeye Razı kim ne yapsın krasici şükür ki getirmediler bundan futbolcu falan olmaz sen bu adamın oynadığı tek iyi bir maçını hatırlıyormusun yazık olacaktı eğer gelseydi Carlosıun gidişine bir kere daha sevindim yoksa Krasic kim ya
Alt 26.12.2014, 17:40   #10
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ben herzaman demisimdi Sivasspor Roberto Carlos sayesinde Transfer isini kolaylastirirdi diye..
Carlos'un futbolcu getirme gibi bir misyonu hiç bir zaman olmadı aldığı me yaptı Brezilya'dan Oldoni Aldı sonra Peru'da tanıştığı Refingo diye bir adam Aldı şimdi gitmiş Krasici alacakmış Allah korumuş bizi şimdi diyeceksin Carlos'a pinti yönetim aldırmadı eee gardaş bu atıf şeşu Fransa'da bir amatör takımdan Aldı geldi bizim Rıza Çalımbay işi biliyorsan paran yokken de iyi adam bulursun ama Carlos o işi hep yönetime attı.

Etiketler
aldım, sivasspordan, teklif