Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

YÖNETİM UYGUN'A SAHİP ÇIKTI
Alt 09.03.2009, 19:13   #1
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1040 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart YÖNETİM UYGUN'A SAHİP ÇIKTI

Yönetim, Uygun'a sahip çıktı!
Sivasspor yönetimi, teknik direktör Bülent Uygun'a sahip çıktı! Uygun'un Ankaraspor maçı sonrası tepkisinin abartılarak kamuoyuna sunulduğu belirtilerek, "Teknik direktörümüz Bülent Uygun'un sonuna kadar arkasında olacağımızın futbol kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz" denildi..

Sivasspor Yönetim Kurulu tarafından kulübün resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, pazar günü sahalarında oynadıkları ve 1-1 berabere kaldıkları Ankaraspor maçından sonra yaşanan olayların camiayı fazlasıyla üzdüğü belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Maçın bitiminden sonra teknik direktörümüzün kendisine zarar vermekten öteye gitmeyen, ancak iyi görüntü de vermeyen tepkisinin abartılarak futbol kamuoyuna sunulması bizleri daha fazla üzmüştür. Öncelikle teknik direktörümüzün kendine zarar verici hareketlerinden dolayı kulübün ağır ceza almasını söyleyenler Sivasspor hakkında maksatlı yayın yapan kişilerdir ve amaçları önümüzdeki haftalarda kendi takımlarına avantaj sağlamaktır.''

4 Eylül Stadyumu'nun 4 sezondur Türk futboluna örnek olacak güzelliklerin yaşandığı bir stadyum olduğunun unutulmaması gerektiğinin ifade edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:
''Bu güzel atmosferin bu maçta bozulmasında tabiri caizse 'hırsızın hiç mi suçu yoktur?' Biz son 2 sezondur takımımızı başarıdan başarıya koşturarak milyonlarca Sivaslı'yı ve Anadolu insanını mutlu eden teknik direktörümüz Bülent Uygun'un, tek olumsuz hareketini bahane ederek yerden yere vurmak isteyenlerin Sivasspor ve Türk futboluna yaptığı hizmetleri unutmalarını normal karşılıyoruz. Çünkü onlar bunu Anadolu takımlarına hep reva görüyorlar. Sivasspor yönetimi olarak, hem futbolculuğunda, hem de teknik direktörlüğünde gerek Türk futboluna ve gerekse Sivasspor'un 2. ligdeki şampiyonluğundan bugünkü başarısına kadar büyük hizmetleri olan teknik direktörümüz Bülent Uygun'un sonuna kadar arkasında olacağımızın futbol kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz. Öte yandan Anadolu'dan şampiyon çıkmasını istediklerini söyleyen bazı etkin ve yetkin kişilerin tek olumsuzlukta gerçek yüzlerini görmenin de üzüntüsünü yaşamakla birlikte, her şeye rağmen Turkcell Süper Lig'in lideri ve şampiyonluğun da en büyük adaylarından biri olduğumuz da asla unutulmamalıdır. Sivasspor camiasının kenetlenmesiyle bu uzun ve ince tuzaklarla dolu yolda azimle inadına yürümeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.''

Açıklamada, Sivasspor'un şampiyonluk yürüyüşünü engellemek için hakemlerin sürekli baskı altında tutulduğunun da son haftalarda gözlemlendiği, Sivasspor'un Türk hakemliğinin desteğe en çok ihtiyacının olduğu dönemde üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiği, bundan sonra da böyle olacağı görüşüne yer verilerek, şöyle denildi:

''Bugüne kadar aleyhimize yapılan hataları gündeme getirmeyişimiz bu sebeptendir. Fakat isteğimiz dışında lehimize yapılan hakem hataları rakip camialar ve yandaşları tarafından sürekli gündemde tutulmuştur. Ancak her türlü olumsuzluğa rağmen biz kurulan veya kurulması muhtemel olan tuzaklara düşmemek için azami gayreti göstereceğiz. Bugüne kadar soğukkanlılıkla üstesinden geldiğimiz olumsuzlukların bundan sonra da üstesinden geleceğimizden de kimsenin kuşkusu olmasın. Sivasspor yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcularıyla ve mükemmellikte de lider olan taraftarıyla Türk futboluna katkıda bulunmaya devam edecektir.''
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: YÖNETİM UYGUN'A SAHİP ÇIKTI
Alt 09.03.2009, 19:16   #2
SenSetik
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1040 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: YÖNETİM UYGUN'A SAHİP ÇIKTI

kenetleneceğiz ve istanbul medyasına inat takıma da hocaya da sahip çıkacağız...başka yolu yok...

oyuna gelmeyelim arkadaşlar....
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2009, 19:18   #3
mehmetyildiz58
Tecrübeli Yiğido

mehmetyildiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 219 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 mehmetyildiz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tabi sahip çıkacak....Bülent UYGUN bir gün giderse ancak o zaman anlarsınız değerini...Çok ama Çok haklıydı hakeme kızdığı zaman ve soyunma odasının camlarını indirdiği zaman...eğer öle yapmasaydı..günler haftalar geçtikçe hakenler daha çok üstümüze gelirdi...şimdi korktular...HLL OLSUN Bülent UYGUN'a....
Alt 09.03.2009, 19:19   #4
58zarali
Yiğido

58zarali - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58zarali ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bende tepki gösterdim ama iyiyken iyi kötüytek köstek olmayacağız destek olalım tabiki
58zarali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58zarali'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2009, 19:28   #5
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1263 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sadece yönetim olarak değil taraftarlar olarakda Bülen Hocamızın arkasındayız.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2009, 19:30   #6
azgeç
Acemi Yiğido

33 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 azgeç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

taraftar olarak pek arkasında değiliz galiba hala hazımsızlar var aramızda --- yönetimin bu acıklaması çok güzel oldu
Alt 09.03.2009, 19:32   #7
ademgoze
Usta Yiğido

ademgoze - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

215 Mesajına 367 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 901 ademgoze isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tamam bülent hocanın yaptıgı hareket belki dogru degil ama ne kadar sivassporlu oldugunu hırslı oldugunu gördün bende maçtan sonra aynı tepki gösterdim tabloya vurup elimi kestim bence maç sonrası bu sinir normal
ademgoze isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2009, 20:02   #8
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda klavye başında taraftarlık çok kolayy yaz iki süslü laf lay lay lomm
ben burda hataları eleştiririm taraftarlığında kralını yaparımm çok konuşup hiçbirşey yapmayanları ankaragücü deplasmanına bekliyorumm
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2009, 20:11   #9
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 934 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

BİZ SİVASSPORLUYUZ YAŞASIN SİVASSPOR...
Alt 09.03.2009, 21:11   #10
SenSetik
Usta Yiğido

Mehmet yıldız'a bir maçta kaç kere faul yapılıyor, bu pozisyonların kaçında faul çalınıyor biliyormusun sen !!!?

eskişehir bursa maçlarındaki penaltılar dile takılmış gidiyor, Sivasspor'un verilemyen penaltıları kaç kere tv lerde tartışıldı duyuyormusun sen !!!?

alex'e üflesen sarı kart veriliyor, Sivasspor'lu futbolcular kaç kere haksız atıldı görmüyormusun sen!!!?

aç izle bakalım kayseri maçındaki kırmızı kartı, hakem hatalarını...
aç izle bakalım ilk yarıdaki eskişehir antalya maçlarını...

bırakın bu anadolu ayaklarını artık...
anadolu kulüplerinin başkanları bile Sivasspor'un şampiyonluğunu is-te-mi-yor..

neden biliyormusun? maymun gözünü açıp hesap soracak diye...Sivasspor bu imkanlarla şampiyon oldu bursasporumuz, eskişehirsporumuz, kayserisporumuz antepsporumuz neden olamıyor diye hesap soracak taraftar...

yaşasın Bülent UYGUN...
yaşasın ona sahip çıkan YÖNETİM...
yaşasın bu kötü günde takımını yalnız bırakmayan TARAFTAR...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
Çikti, sahİp, uyguna, yÖnetİm