Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

KEMAL ÇAĞLAYAN abimizi tebrik ederim.
Alt 07.11.2005, 18:56   #1
antalyali_yigido
Yiğido

antalyali_yigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 antalyali_yigido isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart KEMAL ÇAĞLAYAN abimizi tebrik ederim.

kemal abi tebrikler benimde katılmış olduğum Anadolu gazetelerini özendirme yarışmasında mizanpaj dalında aldığın 2. likten dolayı seni kutluyorum. Anadolu basını seninle gurur duyuyor. seninle aynı kulvarda yarışmak benim için onur verici senin yaptığının gazetenin yanında bizimkinin lafı bile olmaz. saygılarımı sunarım. tekrar tebrikler.
antalyali_yigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
sivasa gelirsem ilk senin ziyaretine gelecem abi
Alt 07.11.2005, 19:00   #2
antalyali_yigido
Yiğido

Standart sivasa gelirsem ilk senin ziyaretine gelecem abi

mizanpaj ve tasarım konusunda senden çok öğreneceklerim var.
Alt 07.11.2005, 19:05   #3
GuNaY
Gast

Kemal ÇAĞLAYAN abimi bu başarısından dolayı tebrik ediyorum.. en kısa zamanda zirveye ulaşır artık

Alt 07.11.2005, 19:07   #4
osman_58_1967
Acemi Yiğido

osman_58_1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 osman_58_1967 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gazetemize Ödül.
Genel Yayın Müdürümüz Kemal Çağlayan,Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nce (BYEGM) düzenlenen Anadolu Basınını Özendirme Yarışmasında 1300’ü aşkın gazete arasından mizanpaj dalında ikinci oldu.
Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gazeteci-Yazar Dr. İsa Kayacan, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdülrezak Altun, Gazeteci Doğan Bulgun, BYEGM Foto Film Şube Müdürü Celal Çelikhan, BYEGM Bülten Şube Müdür Yardımcısı Zeliha Doğan Yeşil'den oluşan yarışma jürisinin değerlendirmesine göre, dallarında ilk üç dereceye giren gazeteciler şöyle:

MİZANPAJ DALI: Birinci Sinan Alemdar (Trabzon Taka Gazetesi);
İkinci Kemal Çağlayan (Sivas Yeni Ülke Gazetesi); üçüncü Turan Şahinbaş (Van Postası Gazetesi).
FOTOĞRAF DALI: Birinci M. Kemal Bektaş (Karadeniz Ereğli Önder Gazetesi), ''Yoksulluk, Teknoloji, Oyuncak ve Çocuk'' başlıklı fotoğrafıyla; İkinci Akın Bodur (İskenderun Ses Gazetesi) ''Köyde Yaşam Biraz Sisli'' başlıklı fotoğrafıyla; Üçüncü Yavuz Göktaş (EdirneHudut Gazetesi), ''Tunca'da Kızlar Plajı'' başlıklı fotoğrafıyla.
ARAŞTIRMA-RÖPORTAJ DALI: Birinci Mehmet Halis İş (Midyat Habur Gazetesi), ''Mutluluğa Doğru Yanlış Adımlar'' başlıklı araştırma-röportajıyla; ikinci Arif Arslan (Batman Çağdaş Gazetesi),
''Yaşayan Son Eşkıya Samedo'' başlıklı araştırma-röportajıyla; üçüncü Yücel Yönal (Sivas Anadolu Gazetesi), ''Cumhuriyet'in Temelini Burada Attık'' başlıklı araştırma-röportajıyla.
YEREL HABER DALI: Birinci Osman Hakan Kiracı (Yozgat Gazetesi) ''Bir Kemal Sunal Filmi Gibi'' başlıklı haberiyle; ikinci Reşat Yiğiz (Batman Çağdaş Gazetesi) ''Taşımalı Yaya Kaldı'' başlıklı haberiyle;
üçüncü Diya Yarayan (Siirt Mücadele Gazetesi), ''Gökten Üç Elma Gibi Dün Havadan Siirt'e Umut Yağdı'' başlıklı haberiyle.
MAKALE DALI: Birinci Gönül Uyanıktır (Edirne Hudut Gazetesi) ''Kırkpınar 1-2-3-4'' başlıklı makaleleriyle; ikinci Şahiye Say (Samandağı Gazetesi) ''Arabistan Gerçeği ve Dağılmış Aileler'' başlıklı makalesiyle; üçüncü Güner Dokuyucu (Gazete Hürsöz-Aydın) ''Aydın'a Bakan Yok'' başlıklı makalesiyle.
Yarışmada dereceye giren gazetecilere ödülleri 28-29 Kasım 2005 tarihlerinde Ankara Başkent Öğretmenevi'nde düzenlenecek Meslekiçi Eğitim Semineri'nde verilecek.
YARIŞMA HER YIL DÜZENLENECEK
Öte yandan, açıklamada, Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdür VekiliSalih Melek'in, jürinin toplantısında yaptığı konuşmada, 13 yıl aradansonra bu yıl yeniden düzenlenmeye başlayan Anadolu Basınını Özendirme Yarışması'nın, bundan böyle her yıl yapılacağını söylediği bildirildi.
Yerel medyayı yakından takip ettiklerini belirten Melek'in, ''Yerel medyada ne tür ihtiyaçlar ya da olumlu gelişmeler var, bunlarıbelirleyip devletin en üst makamlarına sunuyoruz. Bu şekilde küçük tirajlı gazetelerin bile en üst makamlara ulaşmasını sağlıyoruz'' ifadelerini kullandığı kaydedildi.
HABER:
Yeniülke Gazetesi
osman_58_1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
kemal abinin yolunda ilerliyorum
Alt 07.11.2005, 19:08   #5
antalyali_yigido
Yiğido

Standart kemal abinin yolunda ilerliyorum

kemal abi gazetelerine ulaşabilirsem bana çok faydası olacak
Alt 07.11.2005, 19:21   #6
muRTix1
Yiğido

muRTix1 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muRTix1 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kemal çağlayan beye tebrikler
muRTix1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 19:27   #7
antalyali_yigido
Yiğido

kemal abi mizanpaj ustam gazetelerine bi ulaşabilsem
Alt 07.11.2005, 19:44   #8
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 907 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Kardesim Kemal CAGLAYAN´nin basarisini kutluyorum. ayrica Bize www.sivasspor.com `a vermis oldugu desteklerden dolayi tüm Sivasspor Taraftarlari adina tesekkür ediyorum. bize cok yardimlari olmustur Allah razi olsun.
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
BRAVO...
Alt 07.11.2005, 19:52   #9
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 825 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt
Standart BRAVO...

Sayın Kemal Çağlayan'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum..

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2005, 19:54   #10
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK

<<<<<<tebrikler
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır