Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Tebrikler Mehmet Nas
Alt 10.11.2012, 00:48   #1
Rallim58
Gast

Standart Tebrikler Mehmet Nas

Eskişehirsporun devrilmesinde büyük pay sahiplerinden olan Mehmet Nas yiğidoların gönlünü yeniden fethetti.

Beyefendi kişiliği, sempatik tavırlarıyla yiğidoların sevgisini kazanan Mehmet Nas, Eskişehirspor karşısındaki performansı ile gönülleri bir kez daha fethetti.

Yedek bırakıldı, itiraz etmedi. Kadroya alınmadı ses çıkarmadı. Ama hiç yılmadı, O hep çalıştı. Kazancı da bu nispette bol oldu.

İlerleyen yaşına rağmen, yaşını hissettirmeden yüreğiyle oynayan Mehmet Nas'ın bu performansının devamını diliyor, Eskişehirspor karşısındaki başarılarınızdan dolayı tüm futbolcularımızı ve sizi tebrik ediyoruz.
Cevap: Tebrikler Mehmet Nas
Alt 10.11.2012, 00:54   #2
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Tebrikler Mehmet Nas

Egri gemi dogru sefer oldu vede Riza hoca mehmet Nasin kadroda oldugunu hatirladi tebrikler Mehmet Nas
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 01:00   #3
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 04:11   #4
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

mehmet bı tane vallahı super adam elınden ne gelırse ıyı nıyetle yapıyor
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı dogan5880'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 06:58   #5
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Mehmet i canlı izlemek daha keyif veriyor gerçekten mehmet bize kazandıran mesut bakkala ve sahada oynamasina izin veren rıza hocaya çok teşekkür ederim ilerlemiş yaşına rağmen sahada canla başla mücadele eden mehmet nas aldığın para sonuna kadar helal olsun
Alt 10.11.2012, 08:02   #6
izmirliyigido
Gast

Geçen sene ki performansını hatırlıyorum da, 1 maç iyi oynarsa 3-4 maç saç baş yolduruyordu (bana). İki tane pas yapamıyor, şut çekemiyor, boşta ki adamı göremiyordu. Hasbel kader 3 tane gol atmıştı o bile affettirmiyordu kendini benim nazarım da.

Bu sene yerine adam alındı, yedek bırakıldı, sonradan oyuna girdi küsmedi, kızmadı, çalıştı. Bu sene gördük ki, tüm takımdan daha iyi, adeta tek başına tüm takımın performansını yüklenmiş. Dinamo gibi, bir ileride, bir geride, pas atıyor, şut atıyor, hele hele ara paslar yapıyor, stoperlerin önünde stoper gibi atak kesiyor.

Dün akşam Eskişehirspor maçında ise bence formunun zirvesine çıktı. Beni geçen sene ki söylediklerimden dolayı mahcup etti, şu 11 haftalık performansını göz önüne aldığımız da bu başarısından dolayı tebrik ediyorum ve herkesin huzurun da özür diliyorum.

Herkes onun oynadığının yarısı kadar performans gösterse tüm taraftarlar futboldan zevk alır. Bence Mehmet Nas'a bunun karşılığı kat be kat verilmeli hatta KAPTANLIK PAZUBANDI Mehmet Nas'a verilmeli. Onun hakkı.

Seni bir kez daha alnından öpüyoruz MEHMET NAS !..

.
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 08:28   #7
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1264 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alex Ferguson, Tugay Kerimoğlu'nu izledikten sonra keşke 35 değil de 25 yaşında olsaydın 10 yıl bu takımda oynardın diye söylediğinde Mark Hughes ise 10 yaş genç olmasını istemezdim öyle olsaydı Barça'da oynardı konuşması aklıma geldi. Tabi Mehmet Nas o seviyede değil ancak Eskişehir maçındaki performansı ile keşke 10 yaş daha genç olsaydı dedirtti.

Mehmet Nas'ın bu performansı beni çok mutlu etti, takımda ki başta gençler ve teknik heyet olmak üzere herkese ders olacak nitelikte. Yedek kalır küsmez, formayı en çok o hak ederken yine yedek kalır sesini çıkarmaz, şehre taraftara takıma bir gün bile kötü söz söylediğini duymadım.

Teknik heyet ve Yönetimimizde görev alabilecek futbolu bıraktıktan sonra da Sivasspor'la çalışması gereken kişiliği ile örnek bir sporcu. Uğur Kavuk yerine Mehmet Nas'ın kaptan olmasını canı gönülden isterim.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 08:41   #8
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 902 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Valla ben geçen yıl da Mehmet Nas'ı beğeniyordum ve burada maçlardan önce hep Mehmet ile Kadir'in oynamasını istiyordum ön liberoda. Efendiliğiyle ve mücadeleci kişiliğiyle bizim takıma çok uygun bir isim.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 10:27   #9
Rallim58
Gast

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..................... Bence Mehmet Nas'a bunun karşılığı kat be kat verilmeli hatta KAPTANLIK PAZUBANDI Mehmet Nas'a verilmeli. Onun hakkı.

Seni bir kez daha alnından öpüyoruz MEHMET NAS !..

.
Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
........................ Uğur Kavuk yerine Mehmet Nas'ın kaptan olmasını canı gönülden isterim.
Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
........................ Efendiliğiyle ve mücadeleci kişiliğiyle bizim takıma çok uygun bir isim.

Taraftarlardan bu kadar övgü alan kişiye de herhalde kaptanlık verilir.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2012, 10:47   #10
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1079 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Seyirci her seyi görüyorda bazilari bunu kabullenemiyor.Kabullenmeyi gururlarina yediremiyorlar.Dünki maci kaybetseydik,su anda seyircideki moral ne drumda olurdu,Riza hoca´nin belkide durumu gözden gecirilecekti yönetim tarafindan.Bir galibiyet her seyin üstüne gecici olarak sünger cekti.Her sey yalan ,tek gercek ;BU TAKIMA ARA TRANSFERDE KALITELI OYUNCULAR KATILMALI.M.Nas bu takimda banko oynamali.Onu kimsenin köreltmesine müsade etmeyiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
mehmet, nas, tebrikler