Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

CANLI ANLATIM... Galatasaray-Sivasspor
Alt 26.11.2011, 16:52   #1
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1436 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart CANLI ANLATIM... Galatasaray-Sivasspor

İşte Kadromuz...

Milan Borjan
Uğur Kavuk
Hayrettin Yerlikaya (K)
Jacoup Navratil
Jack Faty
Kıvanç Karakaş
Kadir Bekmezci
Kamil Grosicki
Erman Kılıç
R.Pedriel Suarez
Morten Rasmussen

Murat Akça: 12 yıl formasını giydiğim takıma karşı oynamak çok değişik bir duygu. 2 yıl A takımda bulundum. Ali Sami Yen de forma giyememiştim. Şimdi Arenadayım, yine forma giyemiyorum. İyi bir müsabaka olacağını tahmin ediyorum. Bizde güçlü bir ekibiz. Umarım tv'lerin başındaki ve buradaki seyircilere iyi bir müsabaka seyrettiririz. Bol gollü bir müsabaka diliyorum...

Orhan Kaynak : Zor bir periyoda girdik. Galatasaraydan puan alacağımızı tahmin ediyorum. Eneramo sakatlığı için oynamayacak. Ama bu maç Grosickinin maçı olacak, Polonyadan hocasıda geldi. Benimde hocamdı. Ayrıca bu stad'da kötü maç oynanmaz umarım iyi bir sonuç alırız.

Her iki takım ısınma hareketlerini bitirerek müsabaka için soyunma odalarına yöneldiler...

İstanbuldaki Sivaslılar nerde!!! İşte ilk eleştiri sunuculardan geldi... Maçta az sayıda seyirci bulunuyor...

Her iki takım seramoni için sahaya yöneliyorlar...

Milli marşımız okundu...

Top kale seçimi için hava atışı yapıldı... Müsabakaya Sivassporumuz başlayacak...

İLK YARI

3. dk Kıvançın ara pasına Kamil hareketlendi ancak pozisyon ofsayt gerekçesi ile yarıda kaldı.

5. dk Grosicki çalımlarla ceza sahasının önüne kadar geldi, şutu auta gitti.

6. dk Eboe nin uzun taç atışına Baros vuramadı...

10. dk Ceza sahası sol köşesinde Engine yapılan hareket sonunda Kıvanç sarı kart gördü. Bu dakikalarda Riera bir sakatlık geçirdi.

12. dk Selçuk serbest atışı kullandı, auta gitti.

19. dk Kadirin uzaklardan vuruşu çok kötü.. Top auta gitti... Müsabaka çok yavaş ve zevksiz bir şekilde devam ediyor.

24. dk Defansta çok beceriksiz ve gereksiz paslaşmalar sonucunda top Eboe nin önüne düştü bu futbolcunun vuruşu autla sonuçlandı.

25. dk Hakem çifte standartı başladı. Kıvançla aynı pozisyonda sert giren Semihe sarı kartını göstermedi...

26. dk Ermanın ortasına Rasmussen iyi yükseldi bu topu Muslera zorda olsa bloke etti.

30. dk Orta saha oyunu devam ediyor. Tek pozisyon var oda Sivassporumuzun yakaladığı pozisyon. Grosickinin etkisiz futbolu göze çarpıyor.

32. dk Orta sahayı paslarla geçen Kadir topu Uğura çıkardı Uğurun ortasına Grosicki iyi vuramadı top auta gitti.

33. dk Eboe bir pozisyon sonunda sakatlık geçirdi. Tedavisinin sonunda sahaya geri döndü..

36. dk Bu defada Engin Baytar sakatlandı. Oyun sık sık duruyor. Engin tekrar sahada...

40. dk Ujfaluji'nin Uğur'a yaptığı sert hareket sarı kartla cezalandırıldı.

44. dk Grosickinin ortasına Rasmussen dokunamadı Top kaleci Muslerada kaldı. Bu dakikalarda Grosicki Eboe yi çok zorluyor...

45. dk Hakem müsabakaya 1 dakika uzatma verdi...

45+1 Hakemin yine bir facia kararı ile topu önünde bulan Engin ağlarımıza gönderdi... 1-0

İKİNCİ YARI

Müsabakanın ikinci yarısı Galatasaray tarafından başladı..

53. dk Yaklaşık 7 dakikadır pozisyon yok.

54. dk Milan Baros ceza sahası içinde kandini yere attı. Hakem Bu pozisyonda sarı kartı es geçti.

58. dk Paslarla ceza sahamıza gelen Baros, Borjan tarafından düşürüldü. Borjan sarı kart gördü. Penaltı atışını kullanan Baros ağlarımıza gönderdi. 2-0

63. dk Sivassporumuzda oyuncu değişikliği Rasmussen çıktı Cerny girdi, Kıvanç çıktı Mehmet Nas girdi...

66. dk Pedriel Semih tarafından düşürüldü hakem devam dedi...

71 dk GOOOooooLLLL
Erman çok güzel çalımlarla ceza sahası içine girdi. Sert ve düzgün vuruşu gol oldu şimdi skor 2-1

72 dk Kadirin ceza sahası içinden vuruşu Muslera da kaldı.

74. dk Ermanın ara pasında Pedriel iyi buluştu top kaleci Muslera da kaldı.

81. dk Mehmet Nasın şutu Muslera da kaldı.

81. dk Engin Baytarın Borjana yaptığı hareket sonucu kırmızı kart gördü.

84. dk İkinci yarı oyuna giren Sercan çıktı Servet girdi.

86. dk Sivassporumuzda Grosicki çıktı Kerim girdi.

88. dk Ermanın ortasında Pedrielin kafası autla sonuçlandı. Baskımız arttı bu dakikalarda.

89. dk Hayrettin'e sert giren Elmander kırmızı kart gördü. Hakem müsabakaya 4 dakika uzatma verdi.

90+2 Navratil bir pozisyon sonunda sarı kart gördü.

Müsabaka 2-1 Galatasarayın lehine sonuçlandı.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: CANLI ANLATIM... Galatasaray-Sivasspor
Alt 26.11.2011, 17:18   #2
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: CANLI ANLATIM... Galatasaray-Sivasspor

haydi hayirlisi... Arenadan 3 puan almak dilegiyle.... yanliz defans biraz agir kalabilir Ugur-Navratil-Faty-Hayrettin dörtlüsü.....

FB MACINDAKI HIRSI, AZMI, ISTEGI GÖRMEK ISTIYORUZ! HAYDI YIGIDO, GÖSTER KENDINI!!!!!
Alt 26.11.2011, 17:26   #3
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gazamız mübarek olsun...
Alt 26.11.2011, 19:57   #4
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

o son dk larda bi girmedi top ya neyse sağlık olsun zaten bu maça kayıp olarak bakıyordum ben. önemli olan haftaya hamsisporu yenmek...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
anlatim, canli, galatasaraysivasspor