SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ortak Basın Bildirisi (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37562)

YGTayfa 11.02.2014 10:30

Cevap: Ortak Basın Bildirisi

[QUOTE=poyrazer5858;898460]sözümün arkasındayım. korkak insanlarsınız siz. sizin gibilerin tek başınayken sesi soluğu çıkmaz .siz ancak bir grup olduğunuzda etrafa dayılık yaparsınız. yolunuz yol değil. sizin gibilerin sonu belli. su testisi su yolunda kırılır.[/QUOTE]

eleştri yapabilirsin ama hakaret edemezsin yorumlarını doğru düzgün yazarsan kimse sana birşey demez önce üslubunu düzelt ondan sonra konuş bende sözümün arkasındayım ne kadar rant güden ne kadar bilet satan varsa hepsi staddan temzilensin ben grubumaza kefilim ama başkalarını bilmem aksini iddia eden varsa hodrimeydan..

poyrazer5858 11.02.2014 10:38

[QUOTE=YGTayfa;898463]eleştri yapabilirsin ama hakaret edemezsin yorumlarını doğru düzgün yazarsan kimse sana birşey demez önce üslubunu düzelt ondan sonra konuş bende sözümün arkasındayım ne kadar rant güden ne kadar bilet satan varsa hepsi staddan temzilensin ben grubumaza kefilim ama başkalarını bilmem aksini iddia eden varsa hodrimeydan..[/QUOTE]
doğru söyledin, üslubum hoş değil. kızgınım. sebebi de bir avuç insanın centilmenliğiyle, yiğitliğiyle anılan bir şehrin imajına zarar vermesi.
senin grubun karborsa bilet satmayabilir.
senden şunu da söylemeni bekliyorum. gerek kendi evimizde gerekse de deplasmanlarda rakip takım futbolcularına taraftarlarına küfretmiyoruz diyebiliyormusun. bunu söylersen özür dileyeceğim sizden.

YGTayfa 11.02.2014 10:44

[QUOTE=poyrazer5858;898464]doğru söyledin, üslubum hoş değil. kızgınım. sebebi de bir avuç insanın centilmenliğiyle, yiğitliğiyle anılan bir şehrin imajına zarar vermesi.
senin grubun karborsa bilet satmayabilir.
senden şunu da söylemeni bekliyorum. gerek kendi evimizde gerekse de deplasmanlarda rakip takım futbolcularına taraftarlarına küfretmiyoruz diyebiliyormusun. bunu söylersen özür dileyeceğim sizden.[/QUOTE]

onu söyleyecek Türkiye'de hiç bir taraftar grubu yok herkez bunu yapıyor ama bunu tasvip etmiyoruz en aza indirmek için elimizden geleni yapıyoruz..

poyrazer5858 11.02.2014 11:22

[QUOTE=YGTayfa;898465]onu söyleyecek Türkiye'de hiç bir taraftar grubu yok herkez bunu yapıyor ama bunu tasvip etmiyoruz en aza indirmek için elimizden geleni yapıyoruz..[/QUOTE]
eyvallah.. makul birine benziyorsun.
anladığım kadarıyla grubun lideri sensin. bak kardeşim, yiğitlik, delikanlılık ; vurup kırmayla, küfretmekle olmuyor.
ister sıradan taraftar ol ister grup lideri, sen önce sivas halkını, sonra da sivasspor u temsil ediyorsun. bunu ututmasan iyi olur.

Forum Kontrol 11.02.2014 11:48

[I][B]Sivasspor.com taraftar sitemizin ana ilkelerinden olan iletişim, diyalog ve paylaşım ilkesi, bu konu içerisinde; kişisel yaşanılan olumsuzlukların deşifre edilmesine kadar giden yorumlara neden olmaktadır.

Hafta sonu yaşanan "çirkin tezahüratlar", Sivassporumuz yönetim kurulundan, teknik kadroya, futbolcusundan taraftarların tamamına yakınını son derece üzmüştür.

Açılan basın açıklaması konusuna yapılan yorumların, kişiselliğe indirgemesi ile de birtakım çirkin telaffuzları beraberinde getirdiği gözlemlenerek, tamiri mümkün olmayan kırgınlıklara yol açacağı düşüncesiyle;

Ortak sevdamız olan, Sivasspora ve onun başarısına kenetlenmek üzere, konunun kapatılmasının uygun olacağını düşünüyor, yorum yapan halisane düşünceli tüm yiğidolara teşekkür ediyoruz.

İyi forumlar.

Sivasspor.com site yönetimi[/B][/I]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:13.