SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=91)
-   -   YENİÇERİLER Kayseri Maçı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31455)

85200258 14.03.2011 01:07

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

[QUOTE=eyupk;701018]birkaç çapulcu akılsız beyinsiz kötü şeyler yaptı diye bütün kayserisporlu kardeşlere kötü sözler söylemek bir insana yakışmaz. benimde kayserili arkadaşlarım var çok iyi insanlar. ben asla bi kaç çapulcu akılsız yüzünden kayserili kardeşlerimi satamam.[/QUOTE]

Kardeş bu sayfada ve adı Sivasla anılan her yerde kayseriyi savunman Sivaslılara küfürdür. Arkadaşın varsa yorum yapma bence en iyisi bu.. Kayseri dost filan degil kardeş... Bence daha bu iş uzamadan sen savunma mekanizmanı kaldır. Yada ikametgahını degiştir. Sarı kırmızı formayı giy. Ben eleştirilmesi gerekeni eleştiririm.
Daha öncede dedim İbrahim Dagaşana yapılanlar yanlıştı. Ama Kayseri çokta tınnn yani..
Bu arada pankart on numara olmuş. Düşünenenin ve hazırlayanın eline saglık...

eyupk 14.03.2011 01:08

[QUOTE=inadınayeniceri;701021][B]Sen kayserili kardeşlerine üzül bilader. Benim günahım sevabım amelim seni hiç mi hiç ilgilendirmez. ok. Benim için dua etmekte sana kalmadı. Uza şimdi.[/B][/QUOTE]
soruyorum senin gibi kişilere küfürle kavgayla ne elde ediyorsunuz, hedefinize ulaşıyormusunuz? beşiktaş ve bursaspor taraftarlarını gördünüz birbirlerine girdiler resmen, peki ne elde ettiler, gördük kimi hastaneye kimide hapsi boyladı. [B]sivassporlu ve kayserisporlu taraftarlarında birbirine girmesinimi iştiyorsunuzda bu tür küfürler pankartlar açıyorsunuz.[/B]

inadınayeniceri 14.03.2011 01:11

[QUOTE=eyupk;701025]soruyorum senin gibi kişilere küfürle kavgayla ne elde ediyorsunuz, hedefinize ulaşıyormusunuz? beşiktaş ve bursaspor taraftarlarını gördünüz birbirlerine girdiler resmen, peki ne elde ettiler, gördük kimi hastaneye kimide hapsi boyladı. [B]sivassporlu ve kayserisporlu taraftarlarında birbirine girmesinimi iştiyorsunuzda bu tür küfürler pankartlar açıyorsunuz.[/B][/QUOTE]

[B]Gircek olan benim seni ilgilendirmez. Ok? Hadi yeter şimdi bunları kayserili dostlarına söyle. Hadi hadiii.[/B]

85200258 14.03.2011 01:13

Dipnot: Sivasspor taraftarı sahaya pet şişe bile atmaz. Merak etmeyin bi pankart yada küfür yüzünden olay çıkartacak bi taraftarımız yok bizim. Bence bu muhabbet artık uzadı :) Tamam Sivas-Kayseri eleele.. gönlün olsun :D

yeniceri_can 14.03.2011 01:13

[B]sana it dedikleri pankarta diyecek bi şey bulamıyosun heralde..girerse birbirine Sivasspor taraftarı girer rahat ol..Sivasspor taraftarıda kayserililere şimdiye kadar yaptıgı adiliğe karşı göz yummayanlardır..[/B]

eyupk 14.03.2011 01:20

[QUOTE=yeniceri_can;701028][B]sana it dedikleri pankarta diyecek bi şey bulamıyosun heralde..girerse birbirine Sivasspor taraftarı girer rahat ol..Sivasspor taraftarıda kayserililere şimdiye kadar yaptıgı adiliğe karşı göz yummayanlardır..[/B][/QUOTE]
benim sözümü yanlış anlıyorsunuz sanırım. bize karşı hakaretler eden, kötü hareketler edenleri savunmadım ben onlar gerçek kayserisporlu olamaz dedim hatta. beni üzen nokta genelleme yapılmasıdır.

yeniceri_can 14.03.2011 01:21

[B]bizde gerçek Sivassporlu değiliz dersek buraya yazmaktan vazgeçecekmisin ?[/B]

eyupk 14.03.2011 01:25

[QUOTE=yeniceri_can;701030][B]bizde gerçek Sivassporlu değiliz dersek buraya yazmaktan vazgeçecekmisin ?[/B][/QUOTE]
bu site gruba ait bir site değil, bu site bütün sivasspor taraftarının sitesidir.

yeniceri_can 14.03.2011 01:27

[B]bu siteye değil bu başlığa ..[/B]

eyupk 14.03.2011 01:30

[QUOTE=yeniceri_can;701032][B]bu siteye değil bu başlığa ..[/B][/QUOTE]
ben söylüyceğimi söyledim zaten, yorumlarında değerlendirmesini sevgili yiğidolarımıza bırakıyorum ve bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum.

yeniceri_can 14.03.2011 01:31

[QUOTE=eyupk;701033]ben söylüyceğimi söyledim zaten, yorumlarında değerlendirmesini sevgili yiğidolarımıza bırakıyorum ve bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak iştemiyorum.[/QUOTE]

[B]Allaha Şükür ..bizde senden bunu bekliyoruz..[/B]

NAUGHTYBOY58 14.03.2011 01:32

[B]Tamam İşteme O Zaman :)[/B]

inadınayeniceri 14.03.2011 01:35

[QUOTE=NAUGHTYBOY58;701035][B]Tamam İşteme O Zaman :)[/B][/QUOTE]

[B]Katılıyorum.. :)[/B]

okyay58 14.03.2011 08:12

Bir Gayserili takımını ve memleketini bu kadar savunmazdı. Ne gayseri aşkı varmış arkadaş da! Adamlar 40 taraftarımızı şehit ettiler. Bunu yapanlar da bir kaç sahte gayserisporlu muydu? Özellikle Can 'ın söylediği maçlarda ve diğer tüm maçlarda her fırsatta bize saldırmaktan, küftertmekten kaçınmayanları mı savunuyorsunuz halâ?
Harbiden ömründe bir kez Sivas - Gayseri maçına katılmışsan ve yinede aynı düşüncelerdeysen Allah akıl fikir versin yahut ıslah etsin diyorum...

ReFRaCToRY 14.03.2011 08:41

[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Arial Black"]Ya yazmayım yazmayım dedim bu daha fazla yorum yapmak i"Ş"temeyen kendini olgun zannedip kendi bile inanmadığı halde sırf sivrilmek amaçlı yorum yapan eyupK'yı görünce benim yorum yapasım geldi... Ben sana 2 soru soruyorum ve lüfen cevap ver ?
1. Kimliğinin bir yerinde SİVAS yazıyor mu hiç?
2. SİVASSPOR aşkına son nefese kadar bağıran kilometrelerce yol kahrını çeken YENİÇERİLER'den daha mı SİVASSPORLUSUN?[/FONT][/COLOR][/B]

merkez-2 14.03.2011 09:00

leblebi kardeş
birkaç kişiden bahsediyorsan birkaç maça bakmışsındır heralde
anamızın ebemizin bacımızın yemediği küfürler kalmadı bu rekabette
bu pankart bence genel olarak değerlendirilerek hazırlanmış ve açılmış
birkaç kişi bin ikibin kişi... bunlar çok etti
şunu anlatmaya çalışıyorum
17 yıl bunlarla bir araya gelmememiz için geçmişte hamleler yapıldı
o malum kötü olayı biliyorsun
sonra geldik bir araya ama aynı kayserili aynı kayserili
leblebi kardeş
sen daha bu rekabeti çözememissin
bunun adı derbiii
olur böle şeyler
yeniçeriler bunlar..bırakta sahip çıksınlar davamıza

bulutyiğido 14.03.2011 09:04

spRR YeniçeRİLER oLmasydı Kayseri TaRaFTaRLarı cıkmıck Teş. yeniçeri .:)

58hsn58 14.03.2011 09:24

vallah ellerinize, ayaklariniza salik yeniceriler... cok guzel destek verdiniz, bide pankartlar superdi... Tesekkurler yeniceriler...

merkez-2 14.03.2011 09:28

[url]http://www.youtube.com/watch?v=zuBwpaD4TxU[/url]

Süperrrr olmuş... KAYSERİ ZOR DURUMDA

eyupk 14.03.2011 10:53

[QUOTE=ReFRaCToRY;701070][B][COLOR="DarkRed"][FONT="Arial Black"]Ya yazmayım yazmayım dedim bu daha fazla yorum yapmak i"Ş"temeyen kendini olgun zannedip kendi bile inanmadığı halde sırf sivrilmek amaçlı yorum yapan eyupK'yı görünce benim yorum yapasım geldi... Ben sana 2 soru soruyorum ve lüfen cevap ver ?
1. Kimliğinin bir yerinde SİVAS yazıyor mu hiç?
2. SİVASSPOR aşkına son nefese kadar bağıran kilometrelerce yol kahrını çeken YENİÇERİLER'den daha mı SİVASSPORLUSUN?[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE]
hatırlatırım sana bende yeniçeriler grubundanım ve maçlara yeniçeriler grubumuzla gidiyorum, evet kimliğimde Sivas yazıyor ve senden daha çok Sivas sevdalısı olduğumda ortada. beni anlayan anladı siz anlamasanızda olur güzel kardeşim.

sebasteia 14.03.2011 10:59

eyüp kardeş bu foruma yazma denildikçe yazıp uzatıyorsun olayı.

tamam bir kez söyledin, fikrini beyan ettin, insanlar sana katılmadıklarını söylediler. niye hala beşyüzüncü kez tekrar peşindesin? yapma ama, olmuyor!

eyupk 14.03.2011 11:05

[QUOTE=sebasteia;701108]eyüp kardeş bu foruma yazma denildikçe yazıp uzatıyorsun olayı.

tamam bir kez söyledin, fikrini beyan ettin, insanlar sana katılmadıklarını söylediler. niye hala beşyüzüncü kez tekrar peşindesin? yapma ama, olmuyor![/QUOTE]
ben konuyu uzatmıyorum, bana sormuş bir kardeşimiz, kimliğinde Sivas yazıyormu birde Sivasspor aşkına son nefese kadar bağıran kilometrelerce yol kahrını çeken YENİÇERİLER'den daha mı SİVASSPORLUSUN diye sordu bende bunu cevapladım, bu yorumumda Kayserililer konusunu uzattığımı göremiyorum nedense ben.

serhatcan 14.03.2011 11:35

[QUOTE=eyupk;700944]Kayserisporlu kardeşlere karşı yapılan o pankartı kınıyorum, yakışıksız bir pankart. Taraftar grubumuza yakıştıramadım o pankartı.[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığımızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcilikle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.

serhatcan 14.03.2011 11:40

[QUOTE=58_SEMİH_58;700947][B]Allahım yarabbim ne kardeşinden bahsediyorsun sen ya ? Onlar kim ne kardeşligi ! :mad:

[/B][/QUOTE]
sende ezik biprofilçizmişsinkardeşim.evetkomşunsa kardeşdiyeceksin. komşı komşunun külüne muhtaçtır sözü atasözüdür. gün gelir birbirinizeel açmak zorundakalırsınızkiiii vede araştır kaçtane kayserili sivasta ekmekyiyor,kaçtane sivaslı kayseride ekmek yiyor. bu yüzden senin yaklaşımın ezik bir insanın yaklaşımı.çünküü onların her alanda üstünlüğünükaldıramıyorsun. kaldırmamanın nedenide tembel olman.nteresandır ki bu yapından dolayı sivaslı yiğidoyum diyede önvünüyor olman.

YiğidoGençlik 14.03.2011 11:40

[QUOTE=eyupk;701004]ben taraftar gruplarımızdan olan yiğido gençliğin bu kadar düşmanlık yaptığını görmedim, ama yeniçeri grubumuz düşman kazanmak için büyük çalışmalar yapıyor resmen. bende yeniçeri taraftar gurubundan biri olarak taraftar grubumuzun yöneticilerini kınıyorum kusura bakmayın. yakında yeniçeri grubumuyla, sahte kayserisporlular birbirine girerse bi futbol oyunu yüzünden şasırmam. çünkü durum öyle hal almışki, ana avrat küfürler havada uçusuyor, hakaretler havada uçusuyor.[/QUOTE]

[B]KAYSERİ TÜM SİVASLILARIN DÜŞMANIDIR..BİLMEYENE..![/B]

ReFRaCToRY 14.03.2011 11:57

[QUOTE=eyupk;701106]hatırlatırım sana bende yeniçeriler grubundanım ve maçlara yeniçeriler grubumuzla gidiyorum, evet kimliğimde Sivas yazıyor ve senden daha çok Sivas sevdalısı olduğumda ortada. beni anlayan anladı siz anlamasanızda olur güzel kardeşim.[/QUOTE]

[B][FONT="Arial Black"]Sen bizim gruptasın ? Hımm ok tamam bulurum ben seni güzel kardeşim sevdamızı koyarız ortaya bakalım kiminki daha büyük olur mu ;)[/FONT][/B]

HooLigAnSsS 14.03.2011 12:00

Biz Böyleyiz Ulan Başta Gayseri Sonra Trabzon Konya DÜŞMANIZ Bu Takımlara...!
Kimseyede Hesap Verecek Degiliz Kimseyi Yeniçeri Formuna Zorla Sokmuyoruz Dostluk Yapacaksanız Gidin Başka Yerde Yapın Yeniçerinin 3 Tane Dostu Vardır Ankaragücü Sakarya Adanaspor Ayık Olun Burada Gayseriye Dost Yazanlarada Düşmanız...!

ReFRaCToRY 14.03.2011 12:03

[QUOTE=serhatcan;701117]Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığımızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcilikle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.[/QUOTE]

[B][FONT="Arial Black"]Serhatcan kendi adına konuş birader ezilmişliğin varsa da bizi ilgilendirmez bizim kimseye ezilmişliğimiz falan yok ekonomik olarak bizden iyi durumda olmaları falan da maçla alakası olmayan bir konu bunu bu şekilde dile getirmen gerçekten ezilmişliktir ama senin adına.. İyi demişsin yiğidoluk çalışmakla falan olur da karşında anana avradına söven bir TOPluluk varken ne yaparsın hala çalışmaya mı devam edersin ? Yoksa hadlerini bildirmeye mi kalkarsın?

Son olarak herkese şunu söylüyorum YENİÇERİLER hiç bir husumetin peşinde değillerdir fakat hiç kimseye de yaptığını yanına kâr bırakmamıştır bırakmayacaktır! Daha fazla konuşmayın bu konu hakkında sahip çıkmıyorsanız sahip çıkanlara laf etmeyin kâfi!![/FONT][/B]

HooLigAnSsS 14.03.2011 12:07

[QUOTE=serhatcan;701117]Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığımızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcilikle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.[/QUOTE]

Bu Sözleri Bize Degil Sivasın Koyun İnsanlarına Söyle Bizde Bu Memleket İçin Bişeyler Yapmaya Çalışıyoruz Örnegin Stad Kampanyası... Verilen Ve Tutulmayan Sözler Var Sivasa Bu Stad Sözü Onlardan Biri İlerleyen Zamanlarda Stad Bize Söz Verilen Ve Bizim İstedigimiz Standartlarda Olmazsa Sivası Yoksayan Diger Şeyleride Gözler Önüne Dökecez FAkat Benim Küçük Beyinli Küçük Düşünen İnsanlarım Bize Yok Şimdiki Stadı Dolduramıyoz Yok 25bin Yeter Yok Şu Yok Bu Diyolar...

Ayrıca Bu Düşmanlık Ezilmişlik Degildir Şu Düşman Takımları Bi İnceleyin Derim Örnegin Sakarya-Kocaeli Burada Hangisi Ezilmiş Onu Söyleyin Veya Mersin-Adana... Siz Bu Duyguyu Anlayamazsınız Çünki Siz SEYİRCİSİNİZ Biz TARAFTAR...!

58_SEMİH_58 14.03.2011 12:11

[QUOTE=serhatcan;701119]sende ezik biprofilçizmişsinkardeşim.evetkomşunsa kardeşdiyeceksin. komşı komşunun külüne muhtaçtır sözü atasözüdür. gün gelir birbirinizeel açmak zorundakalırsınızkiiii vede araştır kaçtane kayserili sivasta ekmekyiyor,kaçtane sivaslı kayseride ekmek yiyor. bu yüzden senin yaklaşımın ezik bir insanın yaklaşımı.çünküü onların her alanda üstünlüğünükaldıramıyorsun. kaldırmamanın nedenide tembel olman.nteresandır ki bu yapından dolayı sivaslı yiğidoyum diyede önvünüyor olman.[/QUOTE]

[B]Tamam artık gerçek Sivassporlular olaya el biz birşey bilmiyoruz siz kendi çapınızda kendinizi eglendirin.Benim gittigim maç sayısı senin yaşını 2ye hatta daha fazlaya katlar.Kimin ne oldugunu bilecek seviyedeyim.Sen kendi işine bak burada bana ezik demeyi bırak.Burada mesaj yazarak ezik duruma düşen aslında sensin !Burada gelip benim anama avradıma söven adama ben kardeşim mi diyeyim ? Kayseri ve trabzon benim düşmanımdır.Bu 2 şehir benim düşmanım degil diyen adamında Sivaslılıgından şüphe ederim!Şimdi git bakıyım Kayseri forumlarına Sivasspor bizim dostumuz yazsana ne cevap verecekler sana ;) Hadi şimdi işine bak yazma bu foruma daha.
[/B]

85200258 14.03.2011 12:53

Tamamen saçmalık... Sivaslı olan kimsenin ezilmişlik duygusu yok arkadaşım. Özellikle sportif olarak ezilen bi taraf varken biz 2 sene üst üste şampiyonluga oynarken misket oynayan gayseridir. Senin gibi Sivaslılar olacagına Kayserili olsun katılıyorum. Artık bende kayseriye laf söylemiyorum. İçizdeki İrlandalıları temizlemeliyiz öncelikle...

85200258 14.03.2011 12:59

Kral çıplak demişsin.. Bende sana kraldan çok kralcı olmak diyorum... anlayana!

HooLigAnSsS 14.03.2011 13:01

[QUOTE=85200258;701146]Tamamen saçmalık... Sivaslı olan kimsenin ezilmişlik duygusu yok arkadaşım. Özellikle sportif olarak ezilen bi taraf varken biz 2 sene üst üste şampiyonluga oynarken misket oynayan gayseridir. Senin gibi Sivaslılar olacagına Kayserili olsun katılıyorum. Artık bende kayseriye laf söylemiyorum. İçizdeki İrlandalıları temizlemeliyiz öncelikle...[/QUOTE]

Haklısın Önce İçimizdeki İrlandalıları Temizlemeliyiz...!

eyupkocak 14.03.2011 13:13

pankart işi futbol kültürünün bir parçasıdır bundan rahatsız olunmaz sen çarpıcısını bulursun olur biter bunu tartoşmak saçma küfürlü vs gibi
kayseri bizden gelişmiş diye pankart da mı açmayak :mad:

resimler güzel olmuşş yapanın eline sağlık

sinansakru 14.03.2011 13:16

Benim garibime giden Her SİVASSPORLU trabzon ve kayseriden bize dost olmiyacagını bilir trabzonun da kayserininde bize ne yaptığı geçmiştee var kardeşim . Bizim kendimizden başka dostumuz olamaz . Lütfen onlarla bizi aynı kefeye koymak bile akıla mantıga sıgacak bişey değil .

risale69 14.03.2011 13:19

ne gerek vardı o çirkin pankarta.
hangi yiğitliğe yakışır bu. başkalarını bilmem ama bizim taraftarımıza yakışmıyor bunlar. o pankartı hazırlayanları da, asanları da kınıyorum.

eyupkocak 14.03.2011 13:20

[FONT="Arial Black"][COLOR="black"]şişttt ağır ol BİRADERRR :mad:
bunlar ağır laflarr sen alttan alttan sivaslıları eziyorsun hemde sivas formun da [/COLOR][/FONT][FONT="Fixedsys"]
kardeşim ne olmuş yanii kayseriden az gelişmissekk yani o zamn futboluda bırakalım çekilelim mi bi keneraa tenbelliğik konusun da bu şahsi bir şeydir bunda başarı olanda olmayan da tüm şehre indirgenemezzz[/FONT]

eyupkocak 14.03.2011 13:24

[QUOTE=risale69;701152]ne gerek vardı o çirkin pankarta.
hangi yiğitliğe yakışır bu. başkalarını bilmem ama bizim taraftarımıza yakışmıyor bunlar. o pankartı hazırlayanları da, asanları da kınıyorum.[/QUOTE]

tabii birazz küfür abartılmışş

ama onlar da da aynı küstahça tavır takınanlar var

bu tür olaylar saha içinde olup bitmeli stad dışna çıkmamalıı

:rolleyes:

inadınayeniceri 14.03.2011 14:39

[B]Asıl ben bu pankarta laf edenleri kınıyorum. Ya maçta değildiniz yada kayseri yalakalığı yapmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. Hiç birinizi kaale almıyoruz. Tribünden anlayanlar gelsin ;)[/B]

ReFRaCToRY 14.03.2011 15:54

[QUOTE=inadınayeniceri;701165][B]Asıl ben bu pankarta laf edenleri kınıyorum. Ya maçta değildiniz yada kayseri yalakalığı yapmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. Hiç birinizi kaale almıyoruz. Tribünden anlayanlar gelsin ;)[/B][/QUOTE]

[B][COLOR="black"][FONT="Arial Narrow"][FONT="Arial Black"]var mı ki öyleleri ? =)[/FONT][/FONT][/COLOR][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:55.