SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Fenerbahçe'den Sivasspor'a teşekkür.. (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31988)

Örükcülü 27.05.2011 12:00

Cevap: Fenerbahçe'den Sivasspor'a teşekkür..

Eh birgün "gün olur devran döner bizde sararız yari"... O zaman görün nasıl sarılırmış, yar. Nasıl yenilirmiş Fener... Bize Fener yüzünden demediğini bırakmayan takımlar ve bilcümle insanları o zaman göreceğim. Birgün elimize düşeceksiniz.

bahadır erdem 27.05.2011 12:33

yalakalığa gelince iyi teşekkürünü sizin olsun

Buraq58 27.05.2011 13:35

[FONT="Verdana"][B]Ricaa Ederiz Herzamann. :D Fenerbahçe Yenilseydi Ts alsaydi Tsk edeveklerini Sanmıyordum [/B][/FONT]

effenberg 27.05.2011 14:10

[B]Ya Külüplerin bir birlerine tesekür etmeleri gayet normal......
Ama son zamanlari bu forumda bir normallik yok cünkü sanki II.antu olduk acilan yazilanlara bakilinca.[/B]

yigidolar06 27.05.2011 14:26

[QUOTE=favori58;717465]o BU DEĞİLDE ŞU eRGÜDER'İ ADAM YERİNE KOYUYORLARYA O NA İSYAN EDİYORUM. aDAM sİVASSPOR'A VE sİVAS(A İHANET ETTİKÇE DEĞERİ ARTIYOR. fENER YALAKALIĞINI YAPMAYA DEVAM ETS İN. oNUN GİBİ sİVASLI OLMAZ OLSUN[/QUOTE]Helal olsun bu sivaslı kardeşimize 100 tana özürlü insanımızı mutlu etti ya sende içlerinden birini hiç olmazsa (senin gibi düşünen zavallılara söylüyorum) alın o özürlü kardeşlerimizi sivas cadde ve sokaklarında sivasspor forması alıp giydirin vede sivasımızı gezdirin terbiyesizler

aerdogan 27.05.2011 14:27

arkadaşlar ayıptır bee adamlar kutlama mesajı yayınlşamış siz nelerden bahsediyonuz söler msiin yazanlar başka hangi takımları tutuyor tek sivası tutanlar bunu böle yorumlamaz ayıp be ayıp serveti rüyanda göremezken adam sana bedava verdi en büyük rakibine parayla sattın onuda geçtim sivassporu süper lige cıkaran hoca kim ismail kartal peki bu adam şu an nerede fenerde yardımcı antrenör her şeyi bırakıp o adama tezahurat yapaydınız unuttunuz bee 2 ligde formalar kimden geliyordu ne yazıyordu fenerıum bunları görmezlikten gelenler şimdi fener düşmanı kesildi başımızaa adamlar misafirperverlikten dolayı kutluyor sizin sölediginize bakın bee keşkee bi kaç olay cıkarsaydınız bursaya dönseydi sivas o zman mecnun başkanı sivası küçük düşürdü siz mi anlardınızzz

aerdogan 27.05.2011 14:29

ve şu da var sivas 2 sene önce antebe yenildigi zaman fener en ktü zamanında beşiktaşı inönüde yendiki sivas olsun diee

SaYa 27.05.2011 16:37

[QUOTE=58MUAMMER58;717712]HERKESE teşekkür etmişlerde eksik kalmış,elimden geldiğikadar teşekkürü hakeden kesimleride ben yazıyım,benim hala anlayamadığım fb dostumuz bırakın yatalım diye burda dolaşan 2 yüzlü yalakalara,sizi havalimanından otele kadar konvoy yapan yaparak şehre sokan sivaslı geçinen kansızlara,tribünlerde sivas gol attığında sevinen 1 avuç yiğidoyu stadın dışına aldıranlara FBLİLERİN PANKARTINA DOKUNMAYIP YİĞİDOLARINKİNE İZİN VERMEYENLERE, ,kendi takımının formasını giymekten gocunup, fnerium tırını yağmalayan zengin sivaslı yalakalara,tribünde ve dünyanın 4 bir köşesinde fb gol attıkça çılgınlar gibi sevinen ZEVKTEN 4 KÖŞE olan orgazmın doruklarına ulaşan ,hadii alex nasılsa şehrini satın aldığımız sivasspora 5.golü yerleştir,koy golü diye bağıran kanı bozuk yavşak sivaslılara,size yalakalık olsun diye dükkanları sarı laciverte süsleyen karaktersiz esnaf geçinen dallamalada birteşekkür etseydiniz çokmu olurdu çünkü en çok teşekkürü onlar hakediyor,sizin yerinize ben ediyim_______HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER__________[/QUOTE]

BU YAZININ ALTINA IMZAMI ATIYORUM , BRAVO DOSTUM NE GUZEL IFADE ETMISSIN.

üçyıldız58 27.05.2011 18:25

[QUOTE=58MUAMMER58;717712]HERKESE teşekkür etmişlerde eksik kalmış,elimden geldiğikadar teşekkürü hakeden kesimleride ben yazıyım,benim hala anlayamadığım fb dostumuz bırakın yatalım diye burda dolaşan 2 yüzlü yalakalara,sizi havalimanından otele kadar konvoy yapan yaparak şehre sokan sivaslı geçinen kansızlara,tribünlerde sivas gol attığında sevinen 1 avuç yiğidoyu stadın dışına aldıranlara FBLİLERİN PANKARTINA DOKUNMAYIP YİĞİDOLARINKİNE İZİN VERMEYENLERE, ,kendi takımının formasını giymekten gocunup, fnerium tırını yağmalayan zengin sivaslı yalakalara,tribünde ve dünyanın 4 bir köşesinde fb gol attıkça çılgınlar gibi sevinen ZEVKTEN 4 KÖŞE olan orgazmın doruklarına ulaşan ,hadii alex nasılsa şehrini satın aldığımız sivasspora 5.golü yerleştir,koy golü diye bağıran kanı bozuk yavşak sivaslılara,size yalakalık olsun diye dükkanları sarı laciverte süsleyen karaktersiz esnaf geçinen dallamalada birteşekkür etseydiniz çokmu olurdu çünkü en çok teşekkürü onlar hakediyor,sizin yerinize ben ediyim_______HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER__________[/QUOTE]

kardeş bende sana teşekkür ediyorum duygularıma tercüman olmuşsun

Metal Gear 27.05.2011 18:35

Fenerli Sivaslılar...
Şampiyon oldunuz..Gidin kutlayın..Burada kime neyi anlatmaya çalışıyorusunz..?
Sivas'ın küçük FB olduğunu cümle alem gördü,biz de o cümle alem içindeyiz,gördük yani..Ben Fenerli olsam bu forumlarda gezmezdim..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:02.