SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=91)
-   -   YENİÇERİLER Kayseri Maçı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31455)

emre41 15.03.2011 23:09

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

[QUOTE=serhatcan;701528]Yav relaxssss. bana yiğidoluğun tarifini yapın dedim. ne bu saldırganlık,hatta defol git diyenler bile oldu,bu siteyede yazma diyenler:)) eee işin çekirdek yanı bu işte,ben sivaslıyım ama sizden farklı düşündüğüm için linç edildim bu sitede. ve beni yanıltmadınız sağolun. ( yıllarca birbirinizi kırdınız düşmanı dışarda aramayın demiştim hatırlarsanız) şimdi siz beni eleştirdiğim için düşmanda görürsünüz. Ama şunu askıl edemezsiniz. Asıl düşman cahillik,tembellik,sevgisizlik,tahammülsüzlük. yıllarca sivaslılar bunu göremedi bundan sonrada görürlermi bilmiyorum. Ama ben yinede umutlutyum:)))Ben yazımda hepiniz demedim kii:)) sazan gibi hemen atlayanlar oldu. kaçınız dedim. bakın beni yerden yere vuranlar,şunu iddaa ediyorum( çünküü sivasın sosyoekonomik yapısını biliyorumj) eğer iddaa ettiğimden az ise ben burada eşşek gibi bağırırım. ben eşşeğim derim. gelin trübünde tek tek o ahkam kesen yiğidolarla konuşalım araştıralım. eğer %80 i benim çizdiğim profile uymuyorsa ben burada eşşek gibi bağırırım.biriniz çıkmışsınız bide ünv tede öğrenci olacak ne demiş. ben öğrenciyim babamdan para alamammı demiş. vayy ki vayyy. bir ünüvertite öğrencisi yazdığım yazıyı anlamadan okuyupta yorum yapıyorsa vay benim ülkemin geleceğini emanet edeceğim öğrencilere vayy. ben kaçınız okuyan çocuğunuzun okul masraflarını eksiksiz tamamlıyor diye soruyorum. o diyorki ben öğrenciyim babamdan para alamammı diyor:))))). beylerr kayseriyi yada bursayı yada gaziantepi yakalamanız imkansız,istanbul takımlarını saten yakalayamazsınız. nedenide sanayiidir,ekonomidir,.bir bursa sanayiisinin yarısı,bir antep sanayyiinin yarısı,bir kayseri sanayyiinin yarısı sivasta olsa inanın sivassporda başarılı olacaktır.haa sosyal kültürel dengelerde önemli unutmayınız. bakın sivasspor şampiyonluğa oynadığı seneler( o iğrenç futbolu izlemeyi hiç istemememe ramen) istanbuldan kalkıp sırf maç için hafta sonu 3-4 maçına gittim. ve trübünlere baktım. 7 enfazla 8000 seyirci.düşündümmneden diye. ama inanın yadırgamadım. işsizliğin kol gezdiği,gençlerin aylak aylak gezdiği,esnafın iş yapamadığı,sanayyiinin oolmadığı bir şehirde insanların kalkıp maça gelmelerini beklemek ahmaklık olur diyede düşündüm.adam çalışmıyuor vereceği 5 lira onun için çok büyük paradır ( çalışmayan genç arkadaşlarımız bunu anlayamazlar)benim genelde anlatmak istediğim budur. siz nekadar yiğidoyum desenizde ben gülerim. çünküü sizin isşyerlerinizi ellerinizden aldılar gıkınız çıkmadı,kapattılar gene guk demediniz,gelip trübünde burada yiğidoluk naraları atıyorsunuz.size bülent uygun gibi bir adam gelecek,milliyetcilikten,camiden,asker selamından dem vuracak,geçici başarılarla uyutacak ve sizde övüneceksiniz. ama uyandığınızda bi baktınız s,ibvasspor kümmede kalmaya oynuyor.keşke hep uyanık olsanız,soyal kültürel anlamdada olsanız,sizi uyutanları şakşaklayacağınıza tanısanız. dedim yaa kral çıplak. takımın bu halde olmasının nedeni bülent uygun ve onun zihniyetindekilerdir ona destek verenlerdir. yaww offff çok yazacak şeyler var spora dair de zaman ve yer önemli. neyse yinede siz benim yazdıklarımı irdeleyerek okuyun dedim. sövsenizde,,tehdit etsenizde :)))))))))))))))),yazma bidaha desenizde yinede irdeleyerek okuyun.Haa buarada futboluda çok iyi bilirim bilginize. hemde çok çok iyi bilirim:)))[/QUOTE]

Velev ki siz haklısınız. Her dediğiniz doğru ancak bunların bu topicle ne alakası var?

Bir pankarttan sosyokültürel olaylar devşirmek her kişinin işi değildir. Sizi tebrik ederim. Futboldan da sosyolojiden anladığınız gibi anlıyorsanız, helal olsun size.

serhatcan 15.03.2011 23:23

[QUOTE=zaralı19;701529]serhat sen hangi ülkede yaşıyorsun söyler misin tamam sivasta işsizlik az onun için taşındık ama şehrimize yatırım yapıyoruz yapacağız sivasta gelişiyor gelişmeye de devam edecek sen siyasi yöne çekiyorsun biz burda futbolla ilgili konuşuyoruz sen ne diyorsun biz ne diyoruz ilk onu anlar mısın[/QUOTE]

yine beni anlamadın be kardeş:))))futbol bir endüsrtidir,futbol bir kültürdür,sosyal aktivitedir,dostluk barış kardeşliktir. YETERLİMİ. ASLINDA tüm yazdıklarım ın özetidir bu:)))))biraz geniş bakıp okusan keşke ozaman anlayacaksın beni biliyorum.

kağanhan58 15.03.2011 23:25

[B]ne kadar da kayseri hayranı varmış aramızda!!! maçı tribünü bırakmışlar kayseriyi övüyorlar. onlara cevabım: ben ne adamlar gördüm elbisesi olmayan,ben ne elbiseler gördüm içinde adam olmayan!! .şehir olarak gelişmiş olabilir ama sivas kültürünün yanında onların adı bile geçemez. [/B]

serhatcan 15.03.2011 23:32

[QUOTE=kağanhan58;701538][B]ne kadar da kayseri hayranı varmış aramızda!!! maçı tribünü bırakmışlar kayseriyi övüyorlar. onlara cevabım: ben ne adamlar gördüm elbisesi olmayan,ben ne elbiseler gördüm içinde adam olmayan!! .şehir olarak gelişmiş olabilir ama sivas kültürünün yanında onların adı bile geçemez. [/B][/QUOTE]

kardeş. senin bu yazdığın vecibeyi artık 5 yaşındaki çocuklar söylüyor. Sen daha farklı bişey söyleyebiliyormusun. eğer varsa farklı söylemin yaz. ama bu yazdığın sözle kültür anlamındaki terazinin neresinde olduğunu sen göremiyorsun ama ben görüyoorum. sen önce yazılanları iyi oku. bu kayseri hayranlığımı yoksa her alanda gerikalmışlığın bi eleştirisimi.sende şimdi çıkıp bu elbise insan örneklemesiyle yiğidoluk naraları atarsın:))))))

kağanhan58 15.03.2011 23:45

[QUOTE=serhatcan;701539]kardeş. senin bu yazdığın vecibeyi artık 5 yaşındaki çocuklar söylüyor. Sen daha farklı bişey söyleyebiliyormusun. eğer varsa farklı söylemin yaz. ama bu yazdığın sözle kültür anlamındaki terazinin neresinde olduğunu sen göremiyorsun ama ben görüyoorum. sen önce yazılanları iyi oku. bu kayseri hayranlığımı yoksa her alanda gerikalmışlığın bi eleştirisimi.sende şimdi çıkıp bu elbise insan örneklemesiyle yiğidoluk naraları atarsın:))))))[/QUOTE

benim gözümde kayseri hayranlığıdır. önce kendi değerlerine sahip çıkmasını öğrenmeliyiz. sende edebiyat yapınca mı ileri gittiğini zannediyorsun?

serhatcan 15.03.2011 23:51

[QUOTE=kağanhan58;701540][QUOTE=serhatcan;701539]kardeş. senin bu yazdığın vecibeyi artık 5 yaşındaki çocuklar söylüyor. Sen daha farklı bişey söyleyebiliyormusun. eğer varsa farklı söylemin yaz. ama bu yazdığın sözle kültür anlamındaki terazinin neresinde olduğunu sen göremiyorsun ama ben görüyoorum. sen önce yazılanları iyi oku. bu kayseri hayranlığımı yoksa her alanda gerikalmışlığın bi eleştirisimi.sende şimdi çıkıp bu elbise insan örneklemesiyle yiğidoluk naraları atarsın:))))))[/QUOTE

benim gözümde kayseri hayranlığıdır. önce kendi değerlerine sahip çıkmasını öğrenmeliyiz. sende edebiyat yapınca mı ileri gittiğini zannediyorsun?[/QUOTE]

sen öyle görüp algılıyorsan senin o gözlerin için ve algılama yeteneğin için ne diyebilirim ki:)))). kardeşş bana bişeyler söyle, sesin sesime değsin şarkılansın dillensin,anlamında sen olasın,ben olayım,o olsun ve dünyaaa olsun,ama birşeyler söyle ama hakkaten anlamlı olsun:)))

kağanhan58 16.03.2011 00:02

[QUOTE=serhatcan;701541][QUOTE=kağanhan58;701540]

sen öyle görüp algılıyorsan senin o gözlerin için ve algılama yeteneğin için ne diyebilirim ki:)))). kardeşş bana bişeyler söyle, sesin sesime değsin şarkılansın dillensin,anlamında sen olasın,ben olayım,o olsun ve dünyaaa olsun,ama birşeyler söyle ama hakkaten anlamlı olsun:)))[/QUOTE]

bakıyorumda şu konu başlığına neleri tartışıyoruz. kayseri yüzünden çıkıpta hemşerimle tartışmam. boşver sen öyle düşünmeye devam et bende böyle:)

serhatcan 16.03.2011 00:07

[QUOTE=kağanhan58;701542][QUOTE=serhatcan;701541]

bakıyorumda şu konu başlığına neleri tartışıyoruz. kayseri yüzünden çıkıpta hemşerimle tartışmam. boşver sen öyle düşünmeye devam et bende böyle:)[/QUOTE]

Buna tartışmak demeyelim. daha olumlu bakışla yaklaşalım , birbirimize tahammül ederek fikir alışverişi diyelim:)( çünkü fikirlere bile tahammül edemeyen bir toplum profili çiziyoruz bu yüzden ikimiz örnek olalım).....)))))))

PoTt! 16.03.2011 00:12

[B]serhatcan gibiLerine cvp dahi vermeyin konuşsun kendi kendine buna da cvp verme kendini düşürme bizden de kimse '' O '' kişiye cvp atmasın[/B]

kağanhan58 16.03.2011 00:14

[QUOTE=serhatcan;701543][QUOTE=kağanhan58;701542]

Buna tartışmak demeyelim. daha olumlu bakışla yaklaşalım , birbirimize tahammül ederek fikir alışverişi diyelim:)( çünkü fikirlere bile tahammül edemeyen bir toplum profili çiziyoruz bu yüzden ikimiz örnek olalım).....)))))))[/QUOTE]

tamam tartışma demeyelim münazara diyelim:) örnek taraftar profili çiziyoruz:)

antik58 16.03.2011 00:32

üniversiteyi kayseride okudum 5 sene kaldım orda kayserililer hakkında az çok bilgi sahibiyim diyebilirim ve maça gelenler(hepsi için değil tabi) kayserinin ayak takımı diye nitelendirdiğimiz çakal tayfası ciddiye almaya bile değmez yani biz önümüze bakalım...

yeniceri_can 16.03.2011 00:36

[B]konuyu dağıttınız tebrikler..
Yeniçerilerin bu konudaki görüşüde duruşuda bellidir..beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez..[/B]

Army 16.03.2011 00:37

[QUOTE=serhatcan;701537]yine beni anlamadın be kardeş:))))futbol bir endüsrtidir,futbol bir kültürdür,sosyal aktivitedir,dostluk barış kardeşliktir. YETERLİMİ. ASLINDA tüm yazdıklarım ın özetidir bu:)))))biraz geniş bakıp okusan keşke ozaman anlayacaksın beni biliyorum.[/QUOTE]

[B][I]"Futbol bir endüstridir, futbol bir kültürdür" diyorsun ama bilmiyorsunki futbol kültürü endüstriyel futbola karşıdır. Ve hala burda birşeylerin savaşını veriyorsun kendini anlatmaya, anlattıklarını anlamamızı sağlamaya çalışıyorsun. Ama boşa uğraşıyorsun bizler seninle bu noktada ayrılıyoruz işte. Siz futbola bir endüstri gözüyle bakarken yani sömürülmesine yok edilmesine göz yumarken, bizler futbolu endüstriye karşı bir kültür olarak algılıyoruz.

Endüstriyel futbola karşıyız..

Ayrıca; Siz tribünü izliyorsunuz, biz yaşıyoruz. O yüzden sizden ricamız hariçten gazel okumayınız ![/I][/B]

ReFRaCToRY 16.03.2011 08:35

[QUOTE=Merkez_ArMaĞaN;701549][B][I]"Futbol bir endüstridir, futbol bir kültürdür" diyorsun ama bilmiyorsunki futbol kültürü endüstriyel futbola karşıdır. Ve hala burda birşeylerin savaşını veriyorsun kendini anlatmaya, anlattıklarını anlamamızı sağlamaya çalışıyorsun. Ama boşa uğraşıyorsun bizler seninle bu noktada ayrılıyoruz işte. Siz futbola bir endüstri gözüyle bakarken yani sömürülmesine yok edilmesine göz yumarken, bizler futbolu endüstriye karşı bir kültür olarak algılıyoruz.

Ayrıca; Siz tribünü izliyorsunuz, biz yaşıyoruz. O yüzden sizden ricamız hariçten gazel okumayınız ![/I][/B][/QUOTE]

[FONT="Arial Black"][B].....NOKTA.....[/B][/FONT]

serhatcan 16.03.2011 09:59

[QUOTE=Merkez_ArMaĞaN;701549][B][I]"Futbol bir endüstridir, futbol bir kültürdür" diyorsun ama bilmiyorsunki futbol kültürü endüstriyel futbola karşıdır. Ve hala burda birşeylerin savaşını veriyorsun kendini anlatmaya, anlattıklarını anlamamızı sağlamaya çalışıyorsun. Ama boşa uğraşıyorsun bizler seninle bu noktada ayrılıyoruz işte. Siz futbola bir endüstri gözüyle bakarken yani sömürülmesine yok edilmesine göz yumarken, bizler futbolu endüstriye karşı bir kültür olarak algılıyoruz.

Ayrıca; Siz tribünü izliyorsunuz, biz yaşıyoruz. O yüzden sizden ricamız hariçten gazel okumayınız ![/I][/B][/QUOTE]

YavVV dur hele.Ben günümüz dünyaa futbolunun resmini çizdim. Sen kalkıp endüstri futbola karşıyız diyorsun. Bunu söylerken kendinle,dünyaa görüşünle çelişmiyorsun demi. Meselaa endüstri futbola karşı olanlara sosyalist,yada komunist derler. şimdi sen şunuda dersin. Endüstri futbola karşı olanlar komunist sosyalistse ben komunistimde sosyalistimde dersin. Hele bi de bakim sivasta ,yada arkadaşlarının arasında barınabiliyormusun.tekrar diyorum ben futbol endüstri derken günümüz futbol dünyasının profilini çizdim. endüstri futbolu savunduğumu söylemedim.

serhatcan 16.03.2011 10:03

[QUOTE=ReFRaCToRY;701567][FONT="Arial Black"][B].....NOKTA.....[/B][/FONT][/QUOTE]

sANA GELİNCE. Saten başkasından alıntı yapıpta yorum yapmadan tek bir kelime yazanın dünyası noktalanmıştır. yani sen bırak çevrene kendine bile faydası olmayan bir dünyaa kurmuşsun kendine farkında değilsin.çünkü söylemi olmayanın eylemide olmaz.- ben bikaçtane nokta koyayım da dervamının olduğunu anla.......................::)

deli_yigido 16.03.2011 10:08

Dışarıdan göründüğü gibi değil tribün mantalitesi.
İçinde olmadan anlayamazsınız ki.
O yüzden icraatlara saygı duymalısınız.

kemal38 16.03.2011 10:25

Kayseri maçı yorumlarına şöyle bir göz attım sanki bir asker şehit olmuşta herkes içinden gelen öfkeyi laneti pkk ya kusmuş gibi,başta eyüp kardeşim olmak üzere (ajanssporda) birkaç sağduyulu kardeşime teşekkür ediyorum.
Yiğido denince benim aklıma Muhsin Yazıcıoğlu geliyor,tüm Türk dünyasını birleştirmek isteyen bir liderin memleketinin komşu takıma maç boyu küfür etmesi hiç yakışmadı,gerçi buna fazla takılmamak gerek stadyum psikolojisi,önemli olan çocukların bu psikolojiyle yetişmemesi…
Ben kendi adıma maçın verdiği sinirle bazı sitelerde yazdığım yorumlar için tüm Sivaslılardan özür diliyorum,komşu şehirle hatta ve hatta komşu olmuş,kız almış,kız vermiş,memleketimin insanlarına kin,nefret beslememe vesile olacaksa böyle sporun aq…

ReFRaCToRY 16.03.2011 10:26

[QUOTE=serhatcan;701586]sANA GELİNCE. Saten başkasından alıntı yapıpta yorum yapmadan tek bir kelime yazanın dünyası noktalanmıştır. yani sen bırak çevrene kendine bile faydası olmayan bir dünyaa kurmuşsun kendine farkında değilsin.çünkü söylemi olmayanın eylemide olmaz.- ben bikaçtane nokta koyayım da dervamının olduğunu anla.......................::)[/QUOTE]

[B][FONT="Arial Black"]Sevgili AMCA! Edebiyat yapmaya çalışmadan önce kısıtlı Türkçe'ni geliştirmeni tavsiye ediyorum. Evet ben kendime bir dünya kurdum, sizin gibi memleketinin davasını güdenleri hor görenlerin bulunmadığı bir dünya. Bizim her zaman söylemimiz de vardır eylemimiz de saptırdığın konunun başındaki resimlere bakarsan gayet iyi anlarsın bunu. Senden rica ediyorum, daha fazla konuyu dağıtıp da sert tepkiler çekme, çünkü sen bu konuyu uzattıkça bize yakışmayan yorumlar gelebilir. İster beğen ister beğenme yapılanları kimse senden tebrik beklemiyor eleştirileri de bize faydası olacaksa kaâle alırız fakat senin gibi kendi ezikliğini tüm Sivas'a mâl edenlerin söylediklerini daha fazla kaâle almıyoruz ;) Umarım bir gün SİVAS'ım tüm bu çıktığı kabuğu beğenmeyenlerden kurtulur...[/FONT][/B]

serhatcan 16.03.2011 10:45

[QUOTE=ReFRaCToRY;701594][B][FONT="Arial Black"]Sevgili AMCA! Edebiyat yapmaya çalışmadan önce kısıtlı Türkçe'ni geliştirmeni tavsiye ediyorum. Evet ben kendime bir dünya kurdum, sizin gibi memleketinin davasını güdenleri hor görenlerin bulunmadığı bir dünya. Bizim her zaman söylemimiz de vardır eylemimiz de saptırdığın konunun başındaki resimlere bakarsan gayet iyi anlarsın bunu. Senden rica ediyorum, daha fazla konuyu dağıtıp da sert tepkiler çekme, çünkü sen bu konuyu uzattıkça bize yakışmayan yorumlar gelebilir. İster beğen ister beğenme yapılanları kimse senden tebrik beklemiyor eleştirileri de bize faydası olacaksa kaâle alırız fakat senin gibi kendi ezikliğini tüm Sivas'a mâl edenlerin söylediklerini daha fazla kaâle almıyoruz ;) Umarım bir gün SİVAS'ım tüm bu çıktığı kabuğu beğenmeyenlerden kurtulur...[/FONT][/B][/QUOTE]

Evet. bak yavaş yavaş kendi resmini deşifre etmeye başladın.Meselaa daha fazla sert tepkiler alma gibi,meselaa bize yakışmayan yorumlar yapmak zorunda bırakma gibi:))).BAK YAZINDA MEMLEKET DAVASI DEMİŞSİN. Hadi sana bir(1 ) tek soru soracağım ve cevaplamanı istiyorum. Memleket DAVASI ndan neyi anlayalım,memleket davası nedir yada nelerdir. lütfen bana cevap verirmisin.

sinan-58 16.03.2011 14:36

tribün kültürü olmadığından hala bu sıkıntıları çekiyoruz millet kafayı yemiş kayseriye kardeş diyorlar bizi suçluyorlar ama bir gün bu şehrede tribün kültürü yerleşecek kendilerine köpek diyenleri değil bizi destekleyecekler

zgR 16.03.2011 16:12

konu cok degisiklige ugramis.YENICERI grubumuza tesekkurler hersey icin.

ReFRaCToRY 16.03.2011 16:55

[QUOTE=serhatcan;701595]Evet. bak yavaş yavaş kendi resmini deşifre etmeye başladın.Meselaa daha fazla sert tepkiler alma gibi,meselaa bize yakışmayan yorumlar yapmak zorunda bırakma gibi:))).BAK YAZINDA MEMLEKET DAVASI DEMİŞSİN. Hadi sana bir(1 ) tek soru soracağım ve cevaplamanı istiyorum. Memleket DAVASI ndan neyi anlayalım,memleket davası nedir yada nelerdir. lütfen bana cevap verirmisin.[/QUOTE]

[B][FONT="Arial Black"]Memleket davası meleketini her platformda geliştirmek, büyütmek ve memleketine gelebilecek zararları elinden geldiği kadar önlemek ayrıca memleketine yapılan her türlü saldırıyı (söylem veya eylem farketmez) bertaraf etmek, saldırmaya çalışanın da dersini (her platformda) vermektir. Biz endüstride şöyle iyiyiz, insanımızın hepsi mükemmel vs vs gibi ütopik şeyler söylemiyoruz burda, biz diyoruz ki şehrimize her platformda yapılacak aşağılayıcı söylemleri kimsenin yanına bırakmayız ki şuan bulunduğumuz site SİVASSPOR adını taşıdığı için sahalarda bize yapılan saldıryı, bize yapılan yerici söylemleri kimsenin yanına bırakmadığımızı gösteriyor ve göstermeye devam edeceğimizi söylüyoruz.. Biz sizin yaptığınız gibi bizim insanımız ezik vs gibi yorumlar yapmak yerine SİVAS'ın SİVASSPOR'un (sizin gibi ezilmişliğini tüm SİVAS'a mâl etmeye çalışanlar da dahil) sahipsiz olmadıklarını haykırıyor ve gösteriyoruz. Bu tabi içimizdeki İrlandalıların zoruna gidiyor olabilir ve bunu şuan gayet normal karşılıyorum...[/FONT][/B] ;)

kadirkck 16.03.2011 17:12

kayseriyi savunan kayseriye toz kondurmayan arkadaşlar şu linke tıklayında bakın kayserili dostlarınızın yazdıklarına komşu şehrimiz dost şehirmiş adamlar forum sitesinde ''sivasa yenildik konyaya kötülük ettik'' yazmış yani adamların bütün derdi sivası küme düşürmek ama başaramayacaklar seneye inşallah onları gidip gayseridede kenecez.

SİVASIN SİVASTAN BAŞKA DOZTU YOK

poolat58 16.03.2011 20:28

[QUOTE=kadirkck;701677]kayseriyi savunan kayseriye toz kondurmayan arkadaşlar şu linke tıklayında bakın kayserili dostlarınızın yazdıklarına komşu şehrimiz dost şehirmiş adamlar forum sitesinde ''sivasa yenildik konyaya kötülük ettik'' yazmış yani adamların bütün derdi sivası küme düşürmek ama başaramayacaklar seneye inşallah onları gidip gayseridede kenecez.

SİVASIN SİVASTAN BAŞKA DOZTU YOK

ARKADAŞIM SANA TAMAMEN KATILIYORUM.ADAMLAR FORUMLARINDA BİZE DEMEDİKLERİNİ BIRAKMIYOR.SİZ HALA KAYSERİLİLERİ SAVUNUYORSUNUZ.HELE HELE TÜRK POLİSİNE ETTİKLERİ LAFLARI Bİ OKUSANIZ BUNLAR YA YUNAN YA DA ERMENİ DERSİNİZ.BURSA DA DA İSTİKLAL MARŞINI ISLIKLAMIŞ BU HERİFLER.LÜTFEN O KAYSERİYİ HAKLI BULAN SİVASLILIĞINDAN ŞÜPHE DUYDUĞUM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM.Bİ TİTREYİN VE KENDİNİZE GELİN.TAMAM BÜTÜN KAYSERİLİLER KÖTÜ DEĞİL TABİ BİZ BURADA O STADTA OLAY ÇIKARAN DENGESİZLERİ VE SİVASI SİVASLIYI BİR DÜŞMAN GİBİ GÖRENLERE LAF EDİYORUZ.BEN KAYSERİDE OKUYORUM VE HİÇBİR KÖTÜLÜKLERİNİ GÖRMEDİM AMA KAYSERİSPOR TARAFTARININ YÜZDE DOKSANI BİZİ DÜŞMAN OLARAK GÖRÜYOR.GEÇEN SENE KAYSERİ DEPLASMANINDA MAÇIN BAŞINDA BİZ ŞAMPİYOM KAYSERİ, CENTİLMEN KAYSERİ DİYE BAĞIRIYORUZ.KAYSERİLER İSE SİVAS KÜMEYE DİYE BAĞIRIYOR.DİYARBAKIR LEHİNE TEZAHÜRAT YAPIYORLAR BU NASIL İŞTİR.ADAMLAR BU MAÇTA ''YİĞİ-DOG(türkçe anlamı köpektir)-LAR''YAZAN PANKART AÇIYOR VE BUNU HOŞ GÖRMEMİZİ BEKLİYOR BAZI ARKADAŞLAR. ONLAR YA DOG KELİMESİNİ İNGİLİZCEDE KÖPEK ANLAMINA GELDİĞİNİ BİLMEYECEK KADAR CAHİL YA DA MEZHEPLERİ ÇOK GENİŞ OLDUĞU İÇİN BU LAFI KALDIRABİLİYORLAR.BU KAYSERLİLERİN BİZLE DAVASI NE ÇÖZEMEDİM AMA BELASINI ARAYANA DA CEVABINI HERZAMAN VERİRİZ VERMELİYİZ.

NAUGHTYBOY58 16.03.2011 23:35

[QUOTE=serhatcan;701586]sANA GELİNCE. Saten başkasından alıntı yapıpta yorum yapmadan tek bir kelime yazanın dünyası noktalanmıştır. yani sen bırak çevrene kendine bile faydası olmayan bir dünyaa kurmuşsun kendine farkında değilsin.çünkü söylemi olmayanın eylemide olmaz.- ben bikaçtane nokta koyayım da dervamının olduğunu anla.......................::)[/QUOTE]

[B]uhauhshuahahhsuashha :D kardeş çay koydum qeLde Püsküüt Felan Yiyelim[/B]

izmirliyiğido35 17.03.2011 11:26

TEŞEKKÜRLER YENİÇERİ...
SİZİ İZLEDİĞİMDE İZMİRİMİZİN GÖZBEBEĞİ YALI GRUBU AKLIMA GELİYO
BAŞARILAR...

HERŞEY SENİN UĞRUNA
Sana vuruldum diye düşman oldular bana
Tanımıyorlar beni canım koydum yoluna

Çarelerim tükenmez böyle sevdam oldukça
Kanım çekiyor seni asilik var soyumda

Herşey senin uğruna katlanmak boyun borcum
Helalim olacaksın başka yolu yok bunun

Sen yarim olacaksın başka yolu yok bunun

Geceler hayırsızdır görünmüyor tuzaklar
Yolu duman bürümüş seçilmiyor uzaklar

Bin dereden su gelse temelinden yıksalar
Yine vazgeçmem gülüm incelen yerden kopar

Efsane Yeniceri 17.03.2011 17:20

[QUOTE=izmirliyiğido35;701823]TEŞEKKÜRLER YENİÇERİ...
SİZİ İZLEDİĞİMDE İZMİRİMİZİN GÖZBEBEĞİ YALI GRUBU AKLIMA GELİYO
BAŞARILAR...
[/QUOTE]

[B]Sivas'ın gözbebeği Ve herşeyide
YENİÇERİLER[/B]

ReFRaCToRY 17.03.2011 18:00

[img]http://i52.tinypic.com/2j4skxy.jpg[/img]

[img]http://i54.tinypic.com/mcequf.jpg[/img]

[img]http://i52.tinypic.com/11gkjua.jpg[/img]

[img]http://i56.tinypic.com/30djqed.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/2le2pvk.jpg[/img]

[img]http://i56.tinypic.com/2dgmk9v.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/bi9o2u.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/2z6vv4j.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/2ry4xmo.jpg[/img]

[img]http://i52.tinypic.com/2nbvbbm.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/2pqjt43.jpg[/img]

[img]http://i51.tinypic.com/2vmzk49.jpg[/img]

[COLOR="DarkRed"][B][FONT="Arial Black"]Bu da GAYseriler jopu görüp "R" yaparken =)[/FONT][/B][/COLOR]

[img]http://i51.tinypic.com/i3vxb5.jpg[/img]

[FONT="Arial Black"][COLOR="darkred"][B]Resimleri çeken Ordulu kardeşimiz Osman'a ve bizimle birlikte tribünde bağıran tüm Üniversiteli kardeşlerimize TEŞEKKÜR EDİYORUM...[/B][/COLOR][/FONT]

[img]http://i56.tinypic.com/aot75j.jpg[/img]

[img]http://i54.tinypic.com/16kdq3a.jpg[/img]

yener_sahin 17.03.2011 20:13

Son fotoda ankaragücü logosu da görünse daha güzel olurmuş :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:17.