Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 21.12.2011, 21:34   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Son dakikaları korku flimi gibi geçen Samsun maçını değerlendirelim.
Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Maçta göze çarpanlar : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 21.12.2011, 21:37   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Böyle futbol terbiyesizliğini ancak bunlar gibi kendini futbolcu sayan adamlar yapar. Yazıktır, ayıptır, günahtır sizin şu yaptığınız. Yazıklar olsun size... Galip geldiniz diye taraftar çok mu memnun sanıyorsunuz. İşin tek güzel tarafı 3 puan almak. Onu da son dakikada yediğimiz buz gibi golü gerek haklı gerek haksız saymayarak Hüseyin GÖCEK hediye etti.

Ben 3-1 olduktan sonra yaptığınız laubalilikten ve vurduymazlıktan utanç duydum. Neden mi? Çünkü, başka takımlar bizi bulmuşken altı - altı atıyor. Bizde yakalamışız oyundan kopan bir takım, biraz daha ciddi oynasanız Samsunspor'un gardı zaten düşmüştü averaj düzelteceğiz derken, fark gelecek diye beklerken siz futbol şebekliği yaptınız. Top süren Mehmet Nas topu ortada bırakıyor Kadir gelip alacakmış gibi yapıyor almıyor Ziya gelip son anda yetişen Bance'nin önünden topa zorla dokunuyor o da rakibe gidiyor. Yav, tam bir komedi !..

Atağa kalkıyoruz Mehmet Nas, herkes ileri koşarken etrafına bakmadan oynamaya çalışıyor arkadan gelip Samsunsporlu topu alıyor.

Yav, say say bitmiyor ki? Ekran başında bizleri kanser ettiniz. Rıza hoca kenarda çıldırıyor. Palavra !...

Hocam bak yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum. Sen bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'a güveniyorsan ben SANA GÜVENMİYORUM o zaman. Mehmet Nas golün dışında ne yaptı? Pedriel sahada varmıydı? Yok yok yazmıyorum. 1 senedir aynısın.

Eğer son dakikada yan hakem ve Hüseyin GÖCEK olmasaydı şimdi hepiniz bavulunuzu topluyordunuz. Akıllanın, futbol 1 devrelik veya 1 yarı sezonluk değil. 2. yarıda tüm takımlar daha dişli olacak. Birde bizim 25 puan civarı puanımızın silineceğini düşünürseniz ligde kalamayacağımız aşikar. UYANIN BEYLER, UYANIN ARTIK !...

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? Futbolu böyle laubali oynarsan SON DAKİKADA adamın aklını böyle alırlar.

Maçın en iyisi kimdi : ? ZİYA, o da ilk yarıda ki oyunuyla..

Maçın en kötüsü kimdi : ? PEDRİEL, MEHMET NAS !..

Maçta göze çarpanlar : ? Laubalilik=Terbiyesizlik

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? İlk defa bir hakem bize 2 puan hediye etti..

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ? Hoca delirtecek bizi. Bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'ta ne bulmuş Allah aşkına biriniz öğreniverin !.. Hocam sen bu ikisine güveniyorsan halen ben sana GÜVENOYU vermiyorum ..

.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 09:48   #3
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle futbol terbiyesizliğini ancak bunlar gibi kendini futbolcu sayan adamlar yapar. Yazıktır, ayıptır, günahtır sizin şu yaptığınız. Yazıklar olsun size... Galip geldiniz diye taraftar çok mu memnun sanıyorsunuz. İşin tek güzel tarafı 3 puan almak. Onu da son dakikada yediğimiz buz gibi golü gerek haklı gerek haksız saymayarak Hüseyin GÖCEK hediye etti.

Ben 3-1 olduktan sonra yaptığınız laubalilikten ve vurduymazlıktan utanç duydum. Neden mi? Çünkü, başka takımlar bizi bulmuşken altı - altı atıyor. Bizde yakalamışız oyundan kopan bir takım, biraz daha ciddi oynasanız Samsunspor'un gardı zaten düşmüştü averaj düzelteceğiz derken, fark gelecek diye beklerken siz futbol şebekliği yaptınız. Top süren Mehmet Nas topu ortada bırakıyor Kadir gelip alacakmış gibi yapıyor almıyor Ziya gelip son anda yetişen Bance'nin önünden topa zorla dokunuyor o da rakibe gidiyor. Yav, tam bir komedi !..

Atağa kalkıyoruz Mehmet Nas, herkes ileri koşarken etrafına bakmadan oynamaya çalışıyor arkadan gelip Samsunsporlu topu alıyor.

Yav, say say bitmiyor ki? Ekran başında bizleri kanser ettiniz. Rıza hoca kenarda çıldırıyor. Palavra !...

Hocam bak yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum. Sen bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'a güveniyorsan ben SANA GÜVENMİYORUM o zaman. Mehmet Nas golün dışında ne yaptı? Pedriel sahada varmıydı? Yok yok yazmıyorum. 1 senedir aynısın.

Eğer son dakikada yan hakem ve Hüseyin GÖCEK olmasaydı şimdi hepiniz bavulunuzu topluyordunuz. Akıllanın, futbol 1 devrelik veya 1 yarı sezonluk değil. 2. yarıda tüm takımlar daha dişli olacak. Birde bizim 25 puan civarı puanımızın silineceğini düşünürseniz ligde kalamayacağımız aşikar. UYANIN BEYLER, UYANIN ARTIK !...

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? Futbolu böyle laubali oynarsan SON DAKİKADA adamın aklını böyle alırlar.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ? İlk defa bir hakem bize 2 puan hediye etti..

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ? Hoca delirtecek bizi. Bu PEDRİEL ile MEHMET NAS'ta ne bulmuş Allah aşkına biriniz öğreniverin !.. Hocam sen bu ikisine güveniyorsan halen ben sana GÜVENOYU vermiyorum ..

.
Bu şekilde bir yorum yazacağını tahmin ettiğim için dün oturdum dakika dakika not aldım ışte mehmet nasin samsun maçında yaptigi kişisel hareketler
Dakika1:top çalma
Dakika2:kamilin direkten dönen topuna iyi yer tuttu fakat defans daha önce davrandı
Dakika 32:faul aldı
Dakika35:top çalma
Dakika38:top çalma
Dakika40:ceza sahasına orta
Dakika48:top çalma
Dakika59:ceza sahasına orta
Dakika55:kaleye kafa vurusu
Dakika57:gol attı
Dakika69:faul aldı
Dakika71:top çalma
Dakika84:top calma
Burada sadece kendi bireysel hareketleri yazdın ve benim izlediğim mehmet burada yazanları hal etmiyor ben bu şekilde yorum yazan taraftara güvenmiyorum sıradaki maçta suarezi takip edecem turan59 a duyurulur
Alt 22.12.2011, 10:50   #4
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu şekilde bir yorum yazacağını tahmin ettiğim için dün oturdum dakika dakika not aldım ışte mehmet nasin samsun maçında yaptigi kişisel hareketler
Dakika1:top çalma
Dakika2:kamilin direkten dönen topuna iyi yer tuttu fakat defans daha önce davrandı
Dakika 32:faul aldı
Dakika35:top çalma
Dakika38:top çalma
Dakika40:ceza sahasına orta
Dakika48:top çalma
Dakika59:ceza sahasına orta
Dakika55:kaleye kafa vurusu
Dakika57:gol attı
Dakika69:faul aldı
Dakika71:top çalma
Dakika84:top calma
Burada sadece kendi bireysel hareketleri yazdın ve benim izlediğim mehmet burada yazanları hal etmiyor ben bu şekilde yorum yazan taraftara güvenmiyorum sıradaki maçta suarezi takip edecem turan59 a duyurulur
Akif kardeşim seninle Mehmet Nas ve Pedriel konusunda karşı karşıya gelsekte seni tebrik ediyorum. Bu denli araştırmacı ve takipçi olduğun için, sıkı bir Sivas'lı olduğun için. İnan bana, sana kızmıyorum aksine takdir ediyorum. Helal olsun sana, inan bana (İstanbul'dasın sanırım) bir maç için yolum İstanbul'a düşünce seninle tanışmak istiyorum. İnşallah yanyana beraber bir maçı izleme şansımız olur.

En sonunda seni spor gazetecisi ve araştırmacısı yapacağım bu gidişle..

Ssağlıcakla kal kardeşim.

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 11:13   #5
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Akif kardeşim seninle Mehmet Nas ve Pedriel konusunda karşı karşıya gelsekte seni tebrik ediyorum. Bu denli araştırmacı ve takipçi olduğun için, sıkı bir Sivas'lı olduğun için. İnan bana, sana kızmıyorum aksine takdir ediyorum. Helal olsun sana, inan bana (İstanbul'dasın sanırım) bir maç için yolum İstanbul'a düşünce seninle tanışmak istiyorum. İnşallah yanyana beraber bir maçı izleme şansımız olur.

En sonunda seni spor gazetecisi ve araştırmacısı yapacağım bu gidişle..

Ssağlıcakla kal kardeşim.

.
Benim amacım seninle tartışmaya girmek falan değil sadece insanların genel özellikleri birisinin hatasını gördükleri zaman ve bu olay çok kiritık bir zamanda olduğu zaman onun iyi işlerini kimse görmez bu olay bazen bende de oluyor şu zor dönemde destek olmak hataları görmemek gerekir bende senle tanışmak isterim belki birgün ızmire yolum düşer tanışırız
Alt 22.12.2011, 11:36   #6
wserr
Yeni Yiğido

wserr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 wserr isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:

.
Arkadaşım senin Mehmet NAS'la ne alıp veremediğin var. Her platformda adama söylemediğini bırakmıyorsun. Mehmet NAS'ı takımdan soğutmak mı istiyorsun anlamadım.
wserr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2011, 12:27   #7
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

beni en cok sevindire olay maci kazanmamiza ragmen cogu yigido kardesim macin kritigini vede yanlislarini yaziyorlar bende dahil ama bizim takima olan elestiriler sadece 20dklik bölüm icin geriye kalan 70 dk övgüsünüde yapalim takim bu oyunu konsatreyi 90 dk göstersin.

tesekkürler sivasspor
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.12.2011, 13:54   #8
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Alıntı:

.

Aynen abi sana katılıyorum.Yok böyle birşey.Kalecinin yine hataları,2. golü görmedim ancak çok basit yemişiz.Rıza hoca nın emir vermesi lazım.Oyuncular hemen şimardı.Mehmet nas dediğin gibi,adam bir gol attı hemen şimardı çalım atmaya çalışıyor,zaten cılız bir futbolcu bir omuzla yerde,ziyada şimardı.Baksanıza maç gidiyordu.Orda ofsayt olmasa rahat kazanabileceğimiz bir maçı vermiştik.

Hata Rıza hocada kardeş ben birşey demiyorum.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 21:39   #9
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

maçın özeti mi.iddaa da banko üst bitiyor maçlarımız her hafta tutturuyorum.ligin en çok gol atan ve en çok gol yiyen takımıyız.hakeme dua edelim 3 puan onun hediyesi.ilk defa hakem hatası bizden yana oldu.golü görünce tam küfrü basıyorum ki hakem ellerini salladı değil değil diye o zaman gol attığımızdan daha çok sevindim.savunmaya ve kaleye kesinlikle ama kesinlikle takviye şart.maçın hatası rıza hocadan geldi cerny i çıkarıp pedrieli alması çok büyük bir hata idi.faty atilla borjan murat akça pedriel bu takımın oyuncuları olamaz.murat akça yedek olarak kadroda tutulmalıdır.teşekkürler hüseyin göçek.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2011, 21:40   #10
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçta oyuncular arası küçük birkaç gerinlik oldu ama Samsun dost camia, taraftarlar arasında sorun olmaz asla. Son dakikalar heyecanlı geçti. Yine bol gollü maç oldu. Grosicki golü güzeldi. Oyundan düşmemiz ve kolay gol yememiz devam ediyor.

Gerçi bizim için bu sezon skorlar , maçlar biraz geri planda. Akıllar Etik Kurulu raporu ve soruşturma olayında. Açıkçası o konuda işimiz halen kolay değil. Umarım sonucunda aklanırız.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı