Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

RECEP YÜKSEL
Alt 13.05.2008, 16:57   #1
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart RECEP YÜKSEL

RECEP YÜKSEL;
Evet konu başlığı Recep YÜKSEL,
Saygı değer, abim kadar sevdiğim Recep YÜKSEL yazacaklarıma nerden başlasam bilmiyorum ama inşallah bu yazdıklarımı bazı gruplar kendi üzerine almasın. Çünkü burda yazacaklarım ve bahsedeceklerim gerçek bir taraftar, gerçek bir SİVASSPOR sevdalısı olan,sözde değil özde SİVASSPOR'lu olan abimin öyküsüdür. Şöyle bir geriye dönelim üç yıl önce takımımız 2. ligdeydi 3 yıl içinde inanılması güç başarılara imza atıyor, milyon dolarlık takımlarla aynı puanda ligi tamamlıyoruz, tabiki bu başarı büyük başkan ve ekibinin eseri yönetim ve teknik heyet futbolcular elinden gelenin en iyisini yaptı. Peki biz ne yapdık;yapacağım yoruma, boş boş yorum diyceksiniz, hani Recep YÜKSEL'den bahsdecekdin, valla konuya girince dağılıyor bende boş yorum yapıyorum hissine kapıldım, fakat bu söyledeiklerim hiçde boş değil.Recep YÜKSEL abimize gelelim, adam konu açıyor bursaya otbüs kaldıracaz, kontenjana ve talabe göre arabayı çoğaltabiliriz diye, yazılara bakıyorum beni yaz-beni yaz, doldu daha ilk gün arıyorum abi geliyonuzmu? =''geliyoruz''. Kaç kişi? ...:''17 KİŞİ''.Alla ALLAH, tamam abi zaten biri Recep abi, biri de küçük yigido oğlu yani. Eeee 15 kişide çıkar 2 milyonuzya İstanbulda 15 kişi gelsin demi.Ondan sonrada 11 demeyin, ertesi gün vaybe güzel resimlermiş tebrikler falan filan lafı. Uzatmayacağım SİVAS'daki gruplar yanlış anlamasın İstanbul'da 40 tane recep yüksel olsun bu takım seneye şampiyon olur. 40 recep yüksel dedim, yani 40 taneside 15 tane adam getirse deplasmanlarda yapılacak desdeği siz düşünün.Bülent UYGUN demedimi, ''seneye taraftar belirleyecek nereye oynayacağımızı.''SİVASSPOR türübünleri için bu yıl yapdığın çalışmalardan dolayı teşekkrürler RECEP YÜKSEL.

Seçenekler Arama
Stil