Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Yere fırlattığın senin onurundu !
Alt 19.01.2010, 09:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yere fırlattığın senin onurundu !

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Sivasspor’da tek Sivaslı olan, ancak şu ana kadar pekte Sivaslı gibi hareket etmeyen Hayrettin Yerlikaya’nın Sivassporla işi bitti!

Her profesyonel futbolcu gibi onunda başka takımlara gitme, yada uzun süre formasını giydiği takımdan ayrılma hakkı var.

Ancak böyle değil! Ben onun amatör futbolculuk zamanınıda biliyorum, Sivasspor Paf takımından Sivasspor A takımına yükseliş dönemlerinide biliyorum. Bundan tam 11 yıl önce Sivasspor’a ilk adımını atan bu arkadaş, O zamanlar, tipik bir Anadolu delikanlısı gibi, büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine şefkatli bir futbolcuydu. Fakat Sivasspor’da isim yapmaya başladıktan sonra, kısa sürede değişti ve tabir yerindeyse “havaya” girdi. Ne kadar iyi futbolcu olursan ol, ne kadar çok basında çıkarsan çık, bunları yapan hiçbir zaman insanlara sempatik gelmez, gelmedi de!
Şu işe bakın! Sivasspor sayesinde para kazanan, isim yapan insan, koluna taktığı kaptanlık pazubandını hocasına fırlatıp soyunma odasına gidiyor, maçtan kısa süre sonrada soluğu Ankara’da alıyor.
Beni ilgilendiren taraf, bu arkadaşın Ankara’ya veya da başka yere gitmesi değil, Sivasspor’un bir malzemesini hocasının yüzüne fırlatması.
Bu ağır hareketin bedelide ağır olmalı. Nitekim dün aldığım bilgiye göre, süresiz kadro dışı bırakılmış. Bravo Sivasspor yönetimine. Çok doğru ve birazda geç kalınmış bir karar aldı. Daha önceki maçlarda da Muhsin hocayla küçükte olsa sürtüşmeleri olmuştu. Ama Muhsin hoca belkide gençliğine verip bu durumu fazla ciddiye almamıştı.
Sivasspor’da kaptanlık yapan bir Sivaslı’nın sonu böyle olmamlıydı. Sivasspor’dan giderken alkışlanmalıydı.
Aslında bu konuda çok yazılıp çizilecek var ama, bu satırlara sığmaz!
Sadece şunu söylemek istiyorum. Sivasspor sayesinde bir yerlere gelen ve para kazanan futbolcunun, Sivasspor’un kaptanlık pazubantını hocasına fırlatması kabul edilemez. Sivasspor’un bu futbolcuyu kadro dışı bırakması yetmez, kendisininde tüm Sivasspor camiasından özür dilemesi gerekir.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
fırlattığın, onurundu, senin, yere