Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İyi başladık öyle de devam ettireceğiz
Alt 15.08.2010, 16:13   #9
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İyi başladık öyle de devam ettireceğiz

Alıntı:
jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor ortasahası oynatmadıysa gs nin bundna önceki dandik rakipleri de
oynatmadı o zaman.Adamlar 3. sınıf bir takıma 5 attı bunun dışında bitikler.
Sivas gs nin anasını ağlattı dün akşam bunda gs nin çok köü olmasının da faktörü olmakla birlikte sivasın iyi oyunu da vardı tabiki.

Bu arada ts nin kadrosuna mükemmel demedim zaten.
Türkiyede mükemmel kadro yok türkiye şartlarında iyi kadrolar var bunlardan
birisi de ts kadrosu bjk ve fb de olduğu gibi.Gs kadrosu ise bozuldu.

Rakibin ürtmesine gelirsek bu işler ürkmeyle olsaydı 2 sene boyunca sivas kafaya oynamazdı, gs ve fb yanında daha mütevazi kadroya sahip bjk ve bursaspor şampiyon olmazdı.

Kadro ne kadar önemliyse takım oyunu da mücadele de teknik direktör de o kadar önemli.

bu tartışma uzar gider. forma önemli degil ürkütmez demişin bende diyorum ki hakemden tut rakip takıma rakip takım hocasına kadr ürkütür seni.. Atıyorum sen evinde anteple oynarsın antepin kadrosuda çok iyi ancak 1 gol bulursan psikolojik olarak defansa çekilmezsin 2 yi 3 ü ararsın. ama rakip bjk fb gs ise ona göre oynarsın aman gol yemiyim dersin. Ayrıca o dedigin 2 sene Sivassporun futbolcusunun üstünde Sivas forması yerine GS FB BJK forması olsa şampiyon olurdu. Bunda çok da iddialıyım.

Sen şimdide bursa dersin sen demeden ben cevaplıyım. Bursanın şampiyon olmasını cidden Anadolu takımları istedi. Trabzon hariç herkes o şampiyonlugu istiyordu. Ancak bizimkisi Bülent Uygundan olan antipati nedeniyle istenmiyordu. O dönemde Anadolu takımlarının bi bize karşı verdigi mücadeleye bakın birde beşiktaşa verdigi mücadeleye.. neyse herkesin dogrusu kendine...

Trabzon maçında bakacagız. Trabzondan Alanzinho yu aldıgında nerdeyse 1e 1 de adam geçen teknikte topcu yok (Yattaranın son halini bilmiyorum). koşuyolar mücadele ediyorlar Alanzinho da teknigiyle bitiriyor. Bizde en az onlar kadar koşarsak o maçın skorunu hep beraber takip ederiz..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alkışları, başladık, bile, ceyhun, devam, durduramadı, ettireceğiz, onu, tekmeler, topladı, İyi, Öyle