Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Milli Takım Hakkında

Milli Takım Hakkında Milli Takım Hakkında Yorumlar

Anketimiz: Milli takım hocası sizce kim olmalı?
Abdullah Avcı 45 42,86%
Oğuz Çetin 1 0,95%
Okan Buruk 1 0,95%
Şenol Güneş 8 7,62%
Rıza Çalımbay 16 15,24%
Yılmaz Vural 6 5,71%
Ertuğrul Sağlam 13 12,38%
Mustafa Denizli 5 4,76%
Hikmet Karaman 4 3,81%
Hiddink İle Devam Edilmeli 2 1,90%
Tolunay Kafkas 2 1,90%
Yabancı 2 1,90%
Katılımcı sayısı: 105. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Milli Takım Hocası Kim Olmalı?
Alt 12.11.2011, 22:44   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Frage Milli Takım Hocası Kim Olmalı?

Malum Hırvatistan karşısında unutulmaz bir hezimet ve rezillik yaşadık...Büyük bir ihtimalle rövanş maçından sonra milli takımda Hiddink ve Oğuz dönemi bitecek...Milli takımı yerli hocalardan birisinin çalıştırmasının daha faydalı olacağına hep inanırım. Bu yüzden de gönlüm şu an yeniden yapılanmayı sağlayabilecek ve taktik bilgisine ve belli bir oyun sistemi olduğuna inandığım ve zamanın U-17 milli takımında da görev alarak Nuri Şahin gibi isimleri keşfeden Abdullah AVCI'dan yana...Ertuğrul Sağlam ismi de geçiyor ancak ben teknik ve taktik açıdan Abdullah Avcının Ertuğrul Sağlamdan daha iyi olduğunu düşünüyorum...Alt kademelerde de görev alan Abdullah Avcı hem fazla medayatik olmayan bir isim hem de kim iyiyse ona formayı hemen verecek akdar daha adil bir hoca...Zira Ertuğrul Sağlamın bazı takıntıları var...Bu yüzden ben Abdullah Avcı diyorum...Sizlerin görüşlerini de bekliyorum...(Adminler anket de ekleyebilirlerse sevinirim)

Etiketler
hocası, kim, milli, olmalı, takım