Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Kale Arkasında Toplan SİVAS
Alt 08.10.2014, 14:25   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Kale Arkasında Toplan SİVAS

Bugün Facebook'ta çok güzel bir organizasyon yapıldığını gördüm. Burada duyurulmamış zaman kaybetmeden bende sizlere iletmek istedim. Malum Passolig ile boşalan ve sessizliğe gömülen tribünlerimizi Yiğido Gençlik önderliğinde yepyeni bir yapılanma ile yeniden canlandırmayı hedefleyen bu güzel çağrıya tüm Yiğidolarımızın kulak vermesini rica ediyorum.

Sivasspor için kombineli tüm Yiğidolara çağrımdır lütfen yanınıza bir genç daha almadan maça gelmeyin. Ben zaten oğlumu götürüyorum daha gerek yok demeyin tribünlerimize bir kişi daha kazandırın. 3 kişi geliyorsanız 4 kişi olun, bu zincir böyle devam ederse Passolig belasını da yenmiş oluruz. Passolig karta para veremeyecek durumdaki liseli gençlere destek olun alın yanınıza gidin gişeye 5 dakikada bir Passolig kart hediye edin. Bu takım hepimizin TFF'ye yem etmeyelim!

Sivasspor Caps adlı Facebook sayfasında yayınlanan fotoğraf ve duyuruyu sizlere iletiyorum. Bu güzel organizasyonu başlatan ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum.

Tam burada taraftar bütünlüğünü sağlıyoruz. Amacımız şimdiden alt yapıyı oluşturup yeni statla birlikte oturmuş bir taraftar kitlesi oluşturmak. Çünkü bu gidişle gayserispordan bile beter olacağız. Maratondakiler işaretli yere (D bloğa), Kale arkası gar tarafındaki Yiğidolar ise Yiğido Gençlik grubumuza!

-Bu son fırsat arkadaşlar birlik olduk olduk, olamadık yine klasik ''Sivas Sivas Sivas Sivas'' tezahüratlarını dinlemeye kendinizi ufaktan alıştırın.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
arkasında, kale, sİvas, toplan