Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Futbolcularin sözleşme bitiş tarihleri
Alt 24.05.2016, 01:56   #31
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Futbolcularin sözleşme bitiş tarihleri

Açıkcası nasıl bir kadro kurarız soru işareti..Bu yeni yönetim ile şekillenecek gibi duruyor..Yeni gelecek hoca da acaba nasıl bir kadro ile çalışmak isteyecek?....Ben bu bir çok arkadaşın aksine sivassporun bu yıl yeni bir yapılanmaya gideceğini;takımda bir çok oyuncunun gitmek isteyeceğini ,gönderileceğini düşünüyorum..Sivasspora aynı Başakşehir ve Kayserisporun yaptığı gibi aynı oyuncularla ptt ye başlayıp süper lige dönmeyi ister mi acaba? Ya da sivassporun daha önce süper lig de oynamamış bir çok oyuncusu ptt de oynamak ister mi acaba?..Sivassporun kadrosundaki bir çok oyuncunun sözleşmelerinde takım küme düşerse serbest kalırım maddesi var mı acaba?Geçen yıl küme düşen Karabüksporun bir çok oyuncunun sözleşmesinde bu maddenin olduğunu;takım küme düşünce bu oyuncuların takımdan ayrıldığını basından okumuştum...Tam bilmiyorum ama 3 yıl önce Mersin küme düşünce o yıl bizi tercih etmeyip Eskişehir den Mersin e giden Burhan ın takımda kalmayıp bize geldiğini de gazetelerden okumuştum..Bu aşamada kimseye güvenmemek gerekiyor..Sivassporun yapacağı en iyi şeyin gerekirse sil baştan bir kadro yapılıp,başarıya aç ,genç yerli yabancı oyuncularla ptt liginden süper lige çıkma mücadelesinin verilmesi gerektiğini düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bitiş, futbolcularin, sÖzleŞme, tarihleri