Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

--->: UYANIN LİSELİLER...!
Alt 15.06.2008, 22:02   #31
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: UYANIN LİSELİLER...!

bu kadar uğraştıktan sonra kötü olmuş ya üzüldüm valla
titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda titizyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.06.2008, 23:24   #32
58_sivas_1987
Yiğido

58_sivas_1987 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58_sivas_1987 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tamamen birbirimizi tanımamızdan dolayı kaynaklanmış olabilir ben kardeşimle 1 saat bekledim hiç kimseyi göremedim bir daha böyle bir organizasyonda herkes formalarını giyip gelsin bu istanbulda bu kadar mı sivaslı var ya yazık çok yazıkkkkkkkkkk
bide ekilmişiniz diye dalga geçiyorlar ancak buradan yorum yapmayı biliyorlar icraata geldimi bişey yok
58_sivas_1987 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.06.2008, 23:34   #33
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58_sivas_1987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tamamen birbirimizi tanımamızdan dolayı kaynaklanmış olabilir ben kardeşimle 1 saat bekledim hiç kimseyi göremedim bir daha böyle bir organizasyonda herkes formalarını giyip gelsin bu istanbulda bu kadar mı sivaslı var ya yazık çok yazıkkkkkkkkkk
bide ekilmişiniz diye dalga geçiyorlar ancak buradan yorum yapmayı biliyorlar icraata geldimi bişey yok
kardeşim bayrak bile açtık daha ne yapalım formamızda vardı göz görmeyince...
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: AÇIKLAMA...!
Alt 16.06.2008, 00:08   #34
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 900 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch --->: AÇIKLAMA...!

Alıntı:
lise!mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
AÇIKLAMAYA ŞU SÖZLERLE BAŞLAMAK İSTİYORUM.''SİVASI SEVEBİLDİĞİM KADAR SİVASLILARIDA SEVEBİLSEYDİM''.

BİZ 09.05.2008 TARİHİNDE LİSELİ YİGİDOLAR ALTINDA BİR OLUŞUM BAŞLATTIK.HEP GEREKLİ KATILIMIN OLMAMASINDAN YAKINDIK.İSTEDİGİMİZ KATILIMDA OLMADI BUNUN EN AÇIK ÖRNEGİNİ BÜGÜN GÖRDÜK.ÖNCELİKLE BÜGÜN GELİPTE BULUŞAMADIGIMIZ ARKADAŞLARDAN VE ABİLERİMDEN ÖZÜR DİLERİM.YAKLAŞIK 1.30 SAAT CİVARI EYÜPHAN KARDEŞİMLE HAZIRLIK YAPIP EMİNÖNÜNE VARDIK. SAAT 12.10 SIRALARINDA TELOFUNUM ÇALDI VE KADIKÖYDEN BİRİ BENİ ARIYARAK PARAM YOK YANIMDA 3 KİŞİ VAR GELİN BENİ ALIN DEMESİNE KARŞIN KADIKÖYE GEÇTİM.KADIKÖYDE KİMSEYİ BULAMADIM.YENİDEN EMİNÖNÜNE GEÇTİM VE EYÜPHAN KARDEŞİMİ KADIKÖYDE BIRAKARAK GELENLERLE BİRLİKTE EMİNÖNÜNE GELMESİNİ RİCA ETTİM.EYÜPHAN SAAT 1 DE BENİ ARIYARAK KİMSENİN GELMEDİGİNİ SÖYLEDİ VE YANIMA GELDİ.SAAT 1.30 OLDUGUNDA KİMSENİN GELMEMESİYLE YENİDEN KADIKÖYE GEÇİP ARKADAŞ TOPLAMAYA GİTTİK.BUARADA GELENLER OLMUŞ.SADEDE GELMEK İSTİYORUM.BİZ BAŞTA EYÜPHAN KERDEŞİM, VELİ ABİM VE YİGİDOMUSTAFA KARDEŞİM ELİMİZDEN GELDİGİNCE ÇALIŞTIK.BUNDAN SONRADA KATILIM OLMADIGI İÇİN UGRAŞMANIN ANLAMI OLMADIGINI ANLADIK.EMEGİMİZE GÖSTERİLEN BU YÜKSEK SAYGISIZLIKTAN DOLAYI GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜYORUZ..BİZİ BEKLEYENLERDEN HAKKINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUZ.SESSİZ VE SAKİNCE ÇEKİLİYORUZ.HERKEZE İYİ AKŞAMLAR.

SAYGILARIMLA.

MUSTAFA PARLAK

Öncelikle şu kelimeyei değiştirin Sivası evdiğim kadar SİVASLIYI Sevseydim ben gelen gelmiyen destek veren vermiyen tüm Sivaslıları seviyorum bi kere kardeş ben gelecem dedim ve sözümde durmak için ailece yola çıkıp taksiye bindiğimde telefon geldi abi gelme boşa kimse yok dendi ve bende taksiden inmeden Bağcılara gittim ve özel sebeplerden dolayı gece 24.25 de eve geldim

şimdi kardeş sen hemen pes edenlerdensn galiba şimdi soruyorum ne kaybettin sen hiç bişey ne kazandın Sivas için çalışma devam edeceksiniz

ben deplasmanlara 15 kişyle gidiyorum bunun yarısıda benim tayfa ama olsun ben Yinede SİVASIDA SİVASLIYIDA SEVİYORUM Sevmemem için çok neden var ama bende onlar gibi yaparsam ne farkımız olur onlardan

1 -Sınav günü toplantı
2 -Babalar günü olması
3 -İstabul bazı yerlerine tam o sata de yağmur yağması

bunlar belki bahane belki değil ama yaz tatili millet okullardan yen çıkmış biraz sabırlı ol ve Sivaslıları sev SEVGİNİN OLMADIĞI YERDE DOSTLUKDA OLMAZ BİRLİKDE SAYGILARIMLA

VAR OLMAK İSTEDİĞİN YERİ HEDEFİNİ BELİRLE TEK KALSANDA O YOLDAN SAKIN DÖNME YENİLME VE YIKILMA SENİ ÖRNEK ALSINLAR UTANIPDA DESTEK VERSİNLER
--->: AÇIKLAMA...!
Alt 16.06.2008, 00:18   #35
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein
Standart --->: AÇIKLAMA...!

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle şu kelimeyei değiştirin Sivası evdiğim kadar SİVASLIYI Sevseydim ben gelen gelmiyen destek veren vermiyen tüm Sivaslıları seviyorum bi kere kardeş ben gelecem dedim ve sözümde durmak için ailece yola çıkıp taksiye bindiğimde telefon geldi abi gelme boşa kimse yok dendi ve bende taksiden inmeden Bağcılara gittim ve özel sebeplerden dolayı gece 24.25 de eve geldim

şimdi kardeş sen hemen pes edenlerdensn galiba şimdi soruyorum ne kaybettin sen hiç bişey ne kazandın Sivas için çalışma devam edeceksiniz

ben deplasmanlara 15 kişyle gidiyorum bunun yarısıda benim tayfa ama olsun ben Yinede SİVASIDA SİVASLIYIDA SEVİYORUM Sevmemem için çok neden var ama bende onlar gibi yaparsam ne farkımız olur onlardan

1 -Sınav günü toplantı
2 -Babalar günü olması
3 -İstabul bazı yerlerine tam o sata de yağmur yağması

bunlar belki bahane belki değil ama yaz tatili millet okullardan yen çıkmış biraz sabırlı ol ve Sivaslıları sev SEVGİNİN OLMADIĞI YERDE DOSTLUKDA OLMAZ BİRLİKDE SAYGILARIMLA

VAR OLMAK İSTEDİĞİN YERİ HEDEFİNİ BELİRLE TEK KALSANDA O YOLDAN SAKIN DÖNME YENİLME VE YIKILMA SENİ ÖRNEK ALSINLAR UTANIPDA DESTEK VERSİNLER
ABİ DEDİKLERİN DOGRU AMA BİZİM HATAMIZ NEY NEDEN BİRLİK OLAMIYORUZ Bİ ENGELMİ VAR.ABİ NASIL BİRŞEYDİR BU BÜTÜN ARKADAŞLARLA ORTAK KARARIMIZ BU BİZDE EMEKLERİMİZDEN VAZGEÇMEK İSTEMİYORUZ.KİMSE BİZE KATILMAK İÇİN BİR ÇAPA SARFETMİYOR GELİCEM DİYENDE GELMİYOR BİZ NERDE HATA YAPIYORUZ ABİ
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.06.2008, 08:44   #36
58memo58
Acemi Yiğido

58memo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 58memo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gercekten cok üzüldüm. Bu kardeslerimiz böyle organizyasyon icin gendilerini yirttilar ama ne yazikki kimse gelmemis. COk üzücü bir olay, insallah bir dahaki sefere katilim cok olur.
58memo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: UYANIN LİSELİLER...!
Alt 16.06.2008, 10:20   #37
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1503 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: UYANIN LİSELİLER...!

Alıntı:
lise!mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İSTANBULDAKİ GENÇ YİGİDOLAR.

BULUŞUYORUZ ARTIK BİZDE UYANALIM.

SİVASA VE SİVASSPORA YAKIŞANI YAPALIM.

YARIN EMİNÖNÜNE AKALIM.

BİZDE UYANALIM BİZDE KENDİMİZİ TRİBÜNLERDE GÖSTERELİM.

HAYDİ LİSELİ YİGİDOLAR.

YER:İSTANBUL/EMİNÖNÜ/CAMİNİN ÖNÜ

SAAT:13.00

TARİH:15 HAZİRAN ||

GÜN: PAZAR

TÜM GENÇLERİ VE ABİLERİMİZİ BEKLİYORUZ.

' İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OLANLAR KADİKÖYDE BULUŞUYOR '

İstanbul Anadolu Yakasında Olanlar İçin Çok Kolay Bir Fırsat

Kadiköy'de Balonun Önünde Buluşuyoruz..

Toplu Halde Karşı Yakaya Geçilecektir.

Eminönüne

Yer:KADİKÖY İSKELESİ BALONUN ÖNÜ

SAAT:11.45

ULAŞABİLECEĞİNİZ MSN ADRESLERİ :

EyüphanAydın: eyuphanaydin058@hotmail.com
Lisel!Mustafa: mustafaparlak@hotmail.com
zaralı_sansar: sivasspor_bircan@hotmail.com
liseliyigidolar@hotmail.com
BU ORGANİZASYONUN OLMAMASINA ÜZÜLDÜM ŞAHSEN DEMEKKİ KİMİNLE BİRŞEYLER YAPACAĞINI İYİ BİLECEKSİN
NEYSE İNŞALLAH BAŞKA ZAMANA YAPARSINIZ ÖNCELİKLE Bİ KAYNAŞIN SİVASTAKİ 2 ORGANİZASYONUMUZADA KATILIM TAMDI HATTA EKSİK YOK FAZLA OLUR BİZİM KATILIMLARDA

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.06.2008, 10:39   #38
ATGEÇMEZLİ
YASAKLI ÜYE

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ATGEÇMEZLİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fener maçı var haydi izlemeye deseniz herkes gelirdi sivasspor denilince olmuyor. Böyle sivaslının canı cehenneme
ATGEÇMEZLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.08.2008, 14:14   #39
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

LİSELİ YİĞİDOLAR HAYDI BAKALIM

DESTEKLERİNİZİ BEKLIYORUZ..

SEVINCIMIZI SIZLERLE PAYLASMAK ICIN...

Seçenekler Arama
Stil