Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!
Alt 30.06.2008, 09:00   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!

Mustafa Yıldız / Sivasın Sesi Gazetesi

Yiğido’dan müthiş atak!

Sivasspor Yönetimi, yıllardır gündeme gelmesine rağmen gerçekleşmeyen Divriğispor birleşmesi için ciddi bir adım attı. Sivasspor Yönetim Kurulu, kapanmakla karşı karşıya kalan Divriğispor’a sahip çıkarak, Sivasspor bünyesine almak için girişimde bulundu. Söz artık Divriğispor Yönetimi’nde.

MUSTAFA YILDIZ / ÖZEL HABERİ

Sivasspor Yönetimi, Sivasspor’un geleceğini ışık tutacak bir projesini daha hayata geçirmek için düğmeye bastı. Yıllardır gerek spor kamuoyu tarafından, gerekse Sivaslılar tarafından, Divriğispor’un alınarak alt yapı olarak kullanılması önerisi için nihayet ciddi bir adım atıldı. Sivasspor Yönetimi Divriğispor Yönetimi ile görüşerek, Divriğispor’u almak istediklerini resmen bildirdi.

ALT YAPI İÇİN BULUNMAZ FIRSAT
Yönetimin başlattığı bu giriş Sivasspor’un geleceği için son derece büyük önem taşıyor. Çünkü Divriğispor’un alınması durumunda Sivas’ın yetiştirdiği futbol yetenekleri, Sivas’ta kalarak Sivasspor Kulübü’ne hizmet etme imkanı bulacak. Bununla birlikte ilimiz amatör kulüplerinde forma giyen futbolcularda kendilerini gösterme ve profesyonelliğe adım atma imkanı bulacak. Başarılı futbolcularda Sivasspor forması giyerek ciddi bir katkı sağlamış olacak.

ÜÇÜNCÜ SİVASSPOR YOLDA
Sivasspor Yönetimi’nin Divriğispor’u alma projesi gerçekleşmesi durumunda ise üçüncü profesyonel kulübümüze kavuşmuş olacağız. Çünkü Sivasspor Yönetimi, Sivasspor’un dışında Anadolu Üsküdar’ı alarak Sivasspor’un alt yapısı haline getirmişti.
Divriğispor’un da alınması durumunda Sivasspor için mücadele eden üçüncü profesyonel kulübümüzün olmasını sağlamış olacak.

KAPANMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA
Yıllardır Divriğispor’u alma isteği olmasına rağmen bir türlü bu talebine olumlu yanıt bulamayan Sivasspor Yönetimi’nin bu girişimini yeniden başlatmasının nedeninin ise Divriğispor’un kapanma tehlikesi yaşaması olduğu öğrenildi.
Yaşanan sıkıntılar nedeniyle Divriğispor Yönetimi kulübü kapatmayı düşünürken, bu noktada Sivasspor Yönetimi devreye girdi. Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz, Divriğispor Yönetimiyle temasa geçerek Kulübü almak istediklerini belirtti. Divriğispor Yönetimi ise gelen teklife son derece sıcak baktı.

ALT YAPI HAZIR
Sivasspor Yönetimi girişimler sonrası olumlu geçen görüşmeler nedeniyle şimdiden alt yapı hazırlıklarına başladı. Yönetim Kulübün devredilmesi durumunda, Genel Kurul yaparak, Divriğispor’un adını ve rengini değiştirecek. Kulübü Sivasspor Tesislerindeki yeni ek binaya taşıyacak olan Yönetim, maçlarıda Sivas’ta oynatacak. Yönetim, Paf takımı takviyeli yeni bir kadro oluşturarak, Sivas amatöründen de futbolcular alacak.
Heyecan uyandıran bu gelişmeler şimdiden sevinçle karşılanırken, yıllardır beklenen bu birleşme için artık söz sadece Divriğispor Yönetimi’nde.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
-->: YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!
Alt 30.06.2008, 10:35   #2
XXCakir58
Usta Yiğido

XXCakir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

574 Mesajına 790 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 932 XXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOKXXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!

Paylastigin icin ellerine, emegine saglik. yazar abimiz icin de agzina, yüregine saglik. yazdiklariyla dogru seyler yazmis düsünüyorum.
Alt 30.06.2008, 10:48   #3
Divriği58-
Usta Yiğido

Divriği58- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 464 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 Divriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekannt
Standart --->: YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!

BU BİRLEŞME SİVAS ANADOLU USKUDAR BIRLESMESI GIBI OLMALI DIVRIGI SPORUN RENKLERINI VE ADINI DEĞİŞTİRMEK DİVRİĞİ HALKINA HAKARETTİR BÖYLE BİR BİRLEŞME KABUL EDİLEMEZ

AMA EĞER ANADOLU ÜSKÜDAR LA YAPILAN BIRLEŞME GIBIYSE BENCEDE IYI OLUR
Divriği58- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!
Alt 30.06.2008, 11:09   #4
izmirliyigido
Gast

Fasulyeden bir haber gibi geldi. Hani ne oldu Üsküdar Anadolu'yu aldık, alt yapı takımı yaptıkta ne oldu. Onlardan futbolcumu aldık. Veya biraz pişsende tekrar alırız dediğimiz bir futbolcumu oldu? YOK !.

Divriğispor da öyle olacak. Altyapı oluşturacak deniliyor, dilerim öyle olur hem genç kardeşlerimiz süreklilik kazanır, tecrübe kazanır hemde Divriğispor kazanır. Aslında takımın adı, rengi değişmese çok daha iyi olurdu. Olaya biraz profesyonelce bakmak lazım.

.
--->: YİĞİDO`DAN MÜTHİŞ ATAK!!!
Alt 30.06.2008, 11:48   #5
svs_çapkın_58
Yiğido

svs_çapkın_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 svs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISI

inşallah satın alır ve divriğisporuda bir çukurdan çıkarmış olur.
svs_çapkın_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yiğido’dan müthiş atak!
Alt 30.06.2008, 16:29   #6
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 864 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK
Idee Yiğido’dan müthiş atak!

Yiğido’dan müthiş atak!

Sivasspor Yönetimi, yıllardır gündeme gelmesine rağmen gerçekleşmeyen Divriğispor birleşmesi için ciddi bir adım attı. Sivasspor Yönetim Kurulu, kapanmakla karşı karşıya kalan Divriğispor’a sahip çıkarak, Sivasspor bünyesine almak için girişimde bulundu. Söz artık Divriğispor Yönetimi’nde.

MUSTAFA YILDIZ;
‘ÖZEL HABERİ’

Sivasspor Yönetimi, Sivasspor’un geleceğini ışık tutacak bir projesini daha hayata geçirmek için düğmeye bastı. Yıllardır gerek spor kamuoyu tarafından, gerekse Sivaslılar tarafından, Divriğispor’un alınarak alt yapı olarak kullanılması önerisi için nihayet ciddi bir adım atıldı. Sivasspor Yönetimi Divriğispor Yönetimi ile görüşerek, Divriğispor’u almak istediklerini resmen bildirdi.

ALT YAPI İÇİN
BULUNMAZ FIRSAT

Yönetimin başlattığı bu giriş Sivasspor’un geleceği için son derece büyük önem taşıyor. Çünkü Divriğispor’un alınması durumunda Sivas’ın yetiştirdiği futbol yetenekleri, Sivas’ta kalarak Sivasspor Kulübü’ne hizmet etme imkanı bulacak. Bununla birlikte ilimiz amatör kulüplerinde forma giyen futbolcularda kendilerini gösterme ve profesyonelliğe adım atma imkanı bulacak. Başarılı futbolcularda Sivasspor forması giyerek ciddi bir katkı sağlamış olacak.

ÜÇÜNCÜ SİVASSPOR
YOLDA

Sivasspor Yönetimi’nin Divriğispor’u alma projesi gerçekleşmesi durumunda ise üçüncü profesyonel kulübümüze kavuşmuş olacağız. Çünkü Sivasspor Yönetimi, Sivasspor’un dışında Anadolu Üsküdar’ı alarak Sivasspor’un alt yapısı haline getirmişti.
Divriğispor’un da alınması durumunda Sivasspor için mücadele eden üçüncü profesyonel kulübümüzün olmasını sağlamış olacak.

KAPANMA
TEHLİKESİYLE
KARŞI KARŞIYA

Yıllardır Divriğispor’u alma isteği olmasına rağmen bir türlü bu talebine olumlu yanıt bulamayan Sivasspor Yönetimi’nin bu girişimini yeniden başlatmasının nedeninin ise Divriğispor’un kapanma tehlikesi yaşaması olduğu öğrenildi.
Yaşanan sıkıntılar nedeniyle Divriğispor Yönetimi kulübü kapatmayı düşünürken, bu noktada Sivasspor Yönetimi devreye girdi. Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz, Divriğispor Yönetimiyle temasa geçerek Kulübü almak istediklerini belirtti. Divriğispor Yönetimi ise gelen teklife son derece sıcak baktı.

ALT YAPI HAZIR

Sivasspor Yönetimi girişimler sonrası olumlu geçen görüşmeler nedeniyle şimdiden alt yapı hazırlıklarına başladı. Yönetim Kulübün devredilmesi durumunda, Genel Kurul yaparak, Divriğispor’un adını ve rengini değiştirecek. Kulübü Sivasspor Tesislerindeki yeni ek binaya taşıyacak olan Yönetim, maçlarıda Sivas’ta oynatacak. Yönetim, Paf takımı takviyeli yeni bir kadro oluşturarak, Sivas amatöründen de futbolcular alacak.
Heyecan uyandıran bu gelişmeler şimdiden sevinçle karşılanırken, yıllardır beklenen bu birleşme için artık söz sadece Divriğispor Yönetimi’nde.

30.06.2008

Kaynak: Sivas'ın Sesi
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dark Force'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Yiğido’dan müthiş atak!
Alt 30.06.2008, 16:32   #7
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein
Standart --->: Yiğido’dan müthiş atak!

ÇOK İYİ OLUR.SİVASIMIZIN GENÇ YETENEKLERİNİ ELİNDE TUTMUŞ OLURUZ BÖYLECE
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özgühertaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.06.2008, 16:40   #8
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1060 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

cok güsel olur..3 büyüklerin bile böle projeleri yokh..inş satın alırız..gencler daha cok forma sansı bulur
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.06.2008, 16:47   #9
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah olur böylece taransfere para harcamayız ve genç arkadaşlarımızda gün yüzüne çıkarlar
Alt 30.06.2008, 17:23   #10
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Cok mantikli bir hareket olur, fakat Divrigisporun maçlari Divrigi'de oynanmasi normal olurdu. Ama Kayseri Erciyespor gibide düsünmüs olabilirler
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil