Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 03.05.2005, 20:27   #1
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben bugün aldigim habere göre, Basbakanizimiz sayin Recep Tayyip Erdogan Sivassporumuzu kutlama mesaji göndermis
Alıntı:
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Süper Lige çıkmayı garanti altına alan Sivasspor’da Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’a kutlama mesajı gönderdi.

Antalyaspor maçı ile Süper Lig turu atan Sivasspor’a kutlama mesajı yağıyor. Sivasspor’un Süper Lige çıkmasını kutlayanlar arasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan’da yer alıyor.

Sivasspor`un Süper Lig`e yükselmeyi garantilemesi nedeniyle Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz`a kutlama mesajı gönderen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kutlama mesajında Sivasspor’un Süper Lige çıkması nedeniyle büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Başbakanlık Basın Merkezi`nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’a gönderdiği açıklamasında "Sivasspor`un 2. Lig`de elde ettiği başarı sonucunda Süper Lig`e yükselmeyi garantilemesinden büyük mutluluk duydum. Özverili ve disiplinli çalışmalarıyla bu başarıyı elde eden, Sivasspor`un futbolcularını, tüm yönetici ve teknik ekibini kutlar, başarılarınızın devamını dilerim" şeklinde ifadelerine yer verdi.
Kaynak:Hakikat Gazetesi
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2005, 20:30   #2
RüStü ElmaS
Administrator

Sivas eski Valilerinden Gaziantep Valisi M. Lüfullah Bilgin

Alıntı:
Sivasspor’un Süper Lige çıkması nedeniyle Kutlama mesajı yayınlayanların başında Sivas eski Valilerinden Gaziantep Valisi M. Lüfullah Bilgin yer aldı.

İlimizde görev yaptığı süre içerisinde Sivasspor’a yaptığı maddi ve manevi destekler ile Yiğidoların gönlünde taht kuran Gaziantep Valisi Lütfullah Bilgin, Sivasspor’un Süper Ligi garantilemesi ile kutlama mesajı yayınladı. 38 Yıllık bir özlemden sonra Sivasspor’un Süper lige yükselmesini gerçek bir Azmin Zaferi olarak değerlendiren Bilgin, mesajında; “Sivas’ın medar-ı iftiharı Sivasspor’un Süper Lige çıkmasını büyük bir heyecanla takip ettim. Mutluluğunuzu can-ı gönülden paylaşıyorum. Sivasspor’un Süper Lige çıkmasında emeği geçen her kademedeki görevlileri, yöneticileri, futbolcuları, Sivas sevdalılarını ve tüm Sivaslı hemşehrilerimi kutluyorum. Süper Ligde Sivasspor’a başarılar diliyorum”dedi.

Lütfullah Bilgin ilimizde görev yaptığı dönemde Sivasspor’un çağ atlamasında büyük katkılarda bulunurken, Sivasspor’a verdiği desteğin en büyük örneği ise mevcut Sivasspor tesisleri olmuştu.
Alt 03.05.2005, 20:32   #3
türkçerap_yakup
Tecrübeli Yiğido

türkçerap_yakup - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 türkçerap_yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

gencturkhaber in sitesinde mecnun başkanın röportajı vardı...ve ondan sonrada sedat pekerin röportajı çıktı...gençturkhaber insanların sivasspor hakkında yanlış düşünmesini teşvik edio..başbakanın mesajıda bunlardan bitanesi.....
türkçerap_yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2005, 22:03   #4
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

TBMM Başkanı Bülent Arınç Sivasspor’un Süper Ligi garantilemesi nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’a gönderdiği kutlama mesajında Sivasspor’un gösterdiği başarılı performans sonucunda Süper Lige çıkmaya hak kazandığını belirten TBMM Başkanı Arınç, “Sivasspor’un Süper Lige çıkması nedeniyle büyük bir sevinç duydum. Bir Anadolu takımı olan Sivasspor`un başta şahsınız olmak üzere yöneticisinden, futbolcusuna kadar tüm mensuplarının gayretleri sonucunda 38 yıl aradan sonra kazandığı bu anlamlı başarıyı takdirle karşılıyorum. Başarı grafiğini Birinci Süper Lig`de yapacağı karşılaşmalarda da sürdüreceğine inanıyorum.Yönetiminiz de Sivasspor`un kazandığı bu başarının tüm kulüp camiasına ve değerli Sivaslılar`a hayırlı olmasını diliyorum”dedi.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2005, 22:08   #5
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

AKP Milletvekillerinden Ömer Kulaksız, Sivaspor’un Süper Lige çıkması ile Kutlama mesajı yayınladı.

Yıllardır özlemi çekilen Süper Lige çıkmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kulaksız, “Bizlere bu mutluluğu yaşatan Yönetim, futbolcu, Teknik heyet ve cefakar seyircimizi yürekten kutluyorum. Bu başarı azmin, sabrın ve birlikteliğin neticesidir. Takımımızın Süper Lige çıkması kadar kalıcı olması da önemlidir. Bunun için tüm Sivaslıların var gücü ile takımlarına sahip çıkmaları gerekiyor”dedi.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.05.2005, 19:15   #6
RüStü ElmaS
Administrator

BBP Genel Başkanı hemşehrimiz Muhsin Yazıcıoğlu Sivasspor`un Süper Lige çıkması nedeniyle büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Sivasspor için kutlama mesajı yayınlayan Yazıcıoğlu, "Sivasspor`un Süper Ligde kalıcı olmasını istiyorsak eğer destek vermeliyiz. Böyle olursa Süper Lig`de kalıcı olacağına inanıyorum. Hem bir siyasi parti lideri, hemde bir Sivaslı olarak Sivasspor`un bu başarısını heyecanla kutluyorum. Anadolu takımı olan Sivasspor`un başarılarının devamını diliyorum"dedi.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu`nun yanı sıra BBP Genel Sekreter Nevzat Yanmaz`da kutlama mesajı yayınlayarak, Sivasspor`un Süper Lige çıkması nedeniyle duyduğu mutluluğu ifade etti.
Alt 19.11.2005, 17:12   #7
yagci58
Yiğido

yagci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yagci58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
RüStüElmaS Nickli Üyeden Alıntı
BBP Genel Başkanı hemşehrimiz Muhsin Yazıcıoğlu Sivasspor`un Süper Lige çıkması nedeniyle büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Sivasspor için kutlama mesajı yayınlayan Yazıcıoğlu, "Sivasspor`un Süper Ligde kalıcı olmasını istiyorsak eğer destek vermeliyiz. Böyle olursa Süper Lig`de kalıcı olacağına inanıyorum. Hem bir siyasi parti lideri, hemde bir Sivaslı olarak Sivasspor`un bu başarısını heyecanla kutluyorum. Anadolu takımı olan Sivasspor`un başarılarının devamını diliyorum"dedi.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu`nun yanı sıra BBP Genel Sekreter Nevzat Yanmaz`da kutlama mesajı yayınlayarak, Sivasspor`un Süper Lige çıkması nedeniyle duyduğu mutluluğu ifade etti.
INSALLAH HERKES LAIK OLDUGU YERE GELIR
yagci58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır