Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Üsküdaranadolu-Keçiören maçı
Alt 05.12.2010, 22:46   #11
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Üsküdaranadolu-Keçiören maçı

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yanılıyorsunuz.Üsküdar Anadolu Sivasspora futbolcu kazandırmıştır ve futbolcu yetiştirmiştir.Ziya alt yapımızda zayıfken Üsküdara gönderildi yetiştirin dediler.Geri alındı sonuç ortada.Ziya Sivassporda fırtına.
Şunu çözün arkadaşlar.Çok genç yaşta Sivasa alıyorlar Üsküdardan.Şuan Sivasspor tesislerinde yatan ne kadar genç var.Hepsi memnun.Çünkü sağlam yerdeler.

Maça gelecek olursak sabah çıkılacak yola.Bir terslik olmassa.Eğer gelinirse yardımcı olursunuz Üsküdarlılara.Kardeşlerimiz onlar bizim.Dayı bu iş senin.Sar meşhur atkını boynuna yap görevini.Allaha emanet olun.

NoT:Sivasspor yöneticisi Murat ŞAHİN, Ü.Anadolunun sorumlusudur.Atıp tutmayalım.Kulüp yarar sağlamaktadır.
Dediklerin doğru olmasına doğru da yalnız acaba Üsküdar Anadolu Sivasspora pilot takım oldu olalı sadece Ziya yı verimişse ben bu işte bir hata olduğunu düşünüyorum..Çünkü senin bilmediğin bir şey daha var;Ziya sadece Üsküdar Anadolu da değil Burdurspor da kiralık oynamış..2. olarak Sivasspor Üsküdar Anadolu'ya 4 yılda 1 tane oyuncu bana kazandır diye de pilot takım olmamıştır..Benim duyumum her yıl 1 oyuncu kazandırmak hedefiyle pilot takıma oyuncu verilmektedir...Yani kısace 4-5 yılda Sivassporun Üsküdar Anadolu'dan en az 4-5 tane oyuncuyu takıma kazandırılmalı diye düşünüyorum...İnşallah Rıza Hoca bu takımdan Sivasspora önümüzdeki dönemde birkaç tane oyuncu daha kazandırır...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Üsküdaranadolu-Keçiören maçı
Alt 06.12.2010, 00:25   #12
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Üsküdaranadolu-Keçiören maçı

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dediklerin doğru olmasına doğru da yalnız acaba Üsküdar Anadolu Sivasspora pilot takım oldu olalı sadece Ziya yı verimişse ben bu işte bir hata olduğunu düşünüyorum..Çünkü senin bilmediğin bir şey daha var;Ziya sadece Üsküdar Anadolu da değil Burdurspor da kiralık oynamış..2. olarak Sivasspor Üsküdar Anadolu'ya 4 yılda 1 tane oyuncu bana kazandır diye de pilot takım olmamıştır..Benim duyumum her yıl 1 oyuncu kazandırmak hedefiyle pilot takıma oyuncu verilmektedir...Yani kısace 4-5 yılda Sivassporun Üsküdar Anadolu'dan en az 4-5 tane oyuncuyu takıma kazandırılmalı diye düşünüyorum...İnşallah Rıza Hoca bu takımdan Sivasspora önümüzdeki dönemde birkaç tane oyuncu daha kazandırır...
Kardeşim.Ticaret ön planda.Üsküdar maç kazanır,reklam alır,deplasman taraftarından para kazanır... ama nereye girer bu paralar.Çanakkale Dadanelspora gitmiyor merak etme.Sivasspor yönetimi ve özelikle başkanımız güzel bir iş yapmış.Uzatmayalım ince düşünmek yeterli.İdman sahalarından paf ve genç takımımıza 10larca oyun geldi.Herşeyi A takımımız üzerine düşünmeyelim.Onlar paftan sonra ne olacak.Satılacak para kazandıracaklar bize.Yada iyi iseler takımda oynayacaklar heyecan katacaklar bize.

Ayrıca kendilerini aşsınlar diye Bursaya da göndeririz Vana da.Orasına teknik heyet karar verir.Çok güzel izliyoruz takımlarımızı bravo bize.

Etiketler
maçı, Üsküdaranadolukeçiören