Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mükemmel maç oldu
Alt 09.10.2012, 20:07   #41
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Mükemmel maç oldu

***rıza hocanın mükemmeli bumu ***takım 2 pas yapamıyor,şut çekemiyorsa ,doldur boşalt la gol arıyorsa,aynı şans oyunu gibi ya enaramou havadan topu yakalarsa,bu tür pozisyonlar binde birdir.kısacası takım futbol oynamıyor,coğu arkdş diyecek bu puanlar nasıl geldi.şans şans derim.erman,kadir ve uğur 3 yıldır her macta varlar,bunların yerine neden genc oyunculara maclarda son 15 dakika yer vermiyor hoca.5 yıldır bi tek ziya cıktı,o neden hayrtettin sakatlığı sonucu oldu.onun icin hoca kendini riske atmıyor.şu anda takım cok kotü oyununa mükemmel diyorsa.demekki hocanın en iyi derecesi buymuş özetle.....
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı savaş2'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2012, 20:15   #42
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yorumyapıyombenya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Borjan, Korcan ve Nihat kaleci için çok genç isimler satarsın kiralarsın kar eder zarar etmezsin, Senecky'nin transfer edilme amacı mecburiyetten, Atilla transfer ise bencede hata.

Transferde yüzde yüz başarılı teknik adam dünyada yok, şuan Dünyanın en iyisi olan mourinho'nun bile başarısız bir çok transfer var ilk aklıma gelenler ; Kezman, S,Muntari, Beşiktaştan tanıdığımız Qaresma, Adebayor, Hamit.Bunlar futbolun içerisinde olan ve olacak olan şeyler.
Borjan geçen sezon dahil bir çok maçta akıl almaz puanlar kaybettirdi bu takıma.Bize kazandırdığı ve kaybettiği maçları bir yan yana koyun bakalım.Hangisi fazla ise ona göre karar verin.

Lig tv de bjk ye göz kırpıp flört eden teknik trektör o dk allame cihan olsa bitmiştir.Teklif edeceklerse acele etsinler diyecek siz birde bu adamı kral padişah yapacaksınız.Bülenti de zamanında yaptık neler yaşadık gördünüz.Hala nereye giderse haberini yapıyorlar.Mesut bakkal muhsin ertğral pecze lorantı da yapsaydınız.

Mourinho nun yanlış transfer diye yaptığını söylediğin adamlar isimleri tek başına Sivasspor'un bedelinde.Bu isimleri alırsın kumaşı kalitelidir.Ama mayası tutmaz.Bu da transfer hatası değil bir çok etken vardır.Nuri Livepool da mükemmel oynuyor.Nuri aynı...Rıza çalımbay Arsen Wenger olsun demiyorum.Ama biraz da adam gibi adam alsın.son dk da eneramoyu almasalardı görecektik halini.Yatsın kalksın ona dua etsin.

Şu mesajlarımı alıntılayıp sallayan seyircilere de bir sözüm var.Umrumda değilsiniz.Kendi etrafınızda bir daire çizin.kendi çapınızda eğlenin...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.10.2012, 20:21   #43
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kendi sahanda berabere kalıyorsan mükemmel olmamıştır o maç.
Alt 09.10.2012, 22:09   #44
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Şu mesajlarımı alıntılayıp sallayan seyircilere de bir sözüm var.Umrumda değilsiniz.Kendi etrafınızda bir daire çizin.kendi çapınızda eğlenin...
Kardeşim yukarıda kalecilerle ilgili yorumuna ben de katılıyorum ama bu yaptığın yorum bence biraz ağır olmuş. Forum kelimesinin manası açık tartışmadır. Dolayısıyla yazdıklarımıza karşı cevaplar da verilebilir. İyi anlamda da alıntılar yapılabilir kötü anlamda da. Önemli olan herkesin fikirlerini savunmak ve karşıdakine saygı duymak. O nedenle kimse bana cevap vermesin demek veya ağır sözler söylemek doğru değil bence.

Kaleci konusuna gelecek olursak Petkoviç'ten sonra bu mevkinin dolmadığına inanıyorum. Hatta Akın bile bu kadroda bazen ilk 11'i zorlardı bana kalırsa.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2012, 22:20   #45
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim yukarıda kalecilerle ilgili yorumuna ben de katılıyorum ama bu yaptığın yorum bence biraz ağır olmuş. Forum kelimesinin manası açık tartışmadır. Dolayısıyla yazdıklarımıza karşı cevaplar da verilebilir. İyi anlamda da alıntılar yapılabilir kötü anlamda da. Önemli olan herkesin fikirlerini savunmak ve karşıdakine saygı duymak. O nedenle kimse bana cevap vermesin demek veya ağır sözler söylemek doğru değil bence.

Kaleci konusuna gelecek olursak Petkoviç'ten sonra bu mevkinin dolmadığına inanıyorum. Hatta Akın bile bu kadroda bazen ilk 11'i zorlardı bana kalırsa.
Adam gibi laftan anlayan...Bu takıma hakikaten gönül veren, sevdası Sivasspor olmuş herkesle münazara ederim.Ama bu sitedeki teknik direktörler benden uzak dursun kardeş.Alıntı yapacak diğer teknik direktör ler var.Onlar kendi aralarında tartışsınlar..
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2012, 17:45   #46
hotzi
Yeni Yiğido

hotzi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hotzi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tolle Moral von Sivas !!
hotzi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hotzi'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
maÇ, mükemmel, oldu