Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 27.02.2013, 11:09   #91
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sondan başlayayım, bir defa Trabzonspora Rıza hocan döşemedi... Sivasspor döşedi bu biiiirrr... İkincisi kimin ne kadar Sivassporlu olduğu, kimin ne kadar rızacı olduğu ve kimin ne kadar bülocu olduğu yazdığı mesajlardan anlaşılır. Mesajlarından anlaşılan sen ve senin gibi küçük bir zümre Rıza hocacı, çünkü rıza hoca'ya kim biri gözünün üstünde kaşı var dese sen zıplıyorsun. Hepimizin eleştirme hakkı var. Hele ki yanlış yapıldığından adımız gibi eminsek. Senin hocan değilmi antreman canavarı Doğa'yı Sivastan kovdurana kadar zoretti. sonunda da becerdi. Faturayı taraftara çıkardı. Hocanın Piech hazır değil zırvalamalarına da karınımız tok. O zaman hazır olmayan adamı oyuna almayacak ve maç sonunda da açıklama yapmayacak ''benim oyuna aldığım adam skoru değiştirecek '' diye. Neyse bundan sonra muhatabım değilsin. Ben Rıza Hocayı eleştriyorum. Sonuna kadar da eleştireceğim. Ne zaman ki forma adaleti - disiplin sağlanır. Heee birde şu bjk meselesi var. hakaret değil yazdıklarım. ben sözleşmeme madde koydurmadım Bjk ya isterse gider diye. Onun aklının ne kadar Sivas ta ne kadar bjk de olduğu bu maddesınden anlaşılır. Aklı başka yerde olan adamda takımı şuan ki halınden bır gram yukarı çıkaramaz. nasıl ki benım Rıza hocayı eleştirme hakkım var sende benım yazılarımı eleştirebilirsin. Fakat kendı fikrini soyle. Rıza hocanın adamı avukatı falanı fılanı degılsen avukatlıgına soyunma. ben fıkrımı yazıyorum dıyorum kı hocanın aklı sene basında istanbul dılberındeydı adam akıllı transferle bıle ılgılenmedı sende bana dekı boyle yazmıssın ama bak su adamı rıza hoca bu donemde aldı çok da faydalı oldu....

Hala utanmadan iftira atabiliyorsun, hocanın sözleşmesinde BJK isterse gider diye bir madde yok, bunu senin gibi vicdanı olmayanlar uydurdu, bunu Rıza Hoca açıkladı, ona inanmıyorsun o zaman başkan da açıkladı hatta Erdal Bey de açıkladı böyle bir madde yok diye ama siz insan karalamak adına iftira atıyorsunuz, hayır iftira değil diyorsan o zaman sözleşmeyi yayınla ve ispatla, herkes iddiasını ispatla mükelleftir.

Gelelim Rıza Hocanın avukatlığı meselesine, ben uzun zamandır bu siteye giremiyordum sen ve senin gibiler meydanı boş bulup iftiralar atmışsınız, ben şimdi bu haksızlığa dur diyorum ve bu da seni ve senin gibileri çok rahatsız etti anlaşılan, ben istediğim gibi eleştiririm, ne olacaktı sen suçsuz birine bir suç uydurup karalayacaktın biz de susacaktık öyle mi? Doğa'yı Sivas'tan hoca kovdurdu diyorsun ki çok saçma, ancak bu saçma mantığın bile çelişiyor, çünkü Piech i de hazır olmadan oynatıp onu da mı kovdursun senin mantığınla? Adam açıkça söyledi, Piech hazır olmaya başlıyor ve muhtemelen Perşembe günkü Bursa maçına kadar hazır olacak ve oynayacak, formayı hakeden alır kimse forma vermez, oyuncu formayı kendi alır.

TrabzonSpor'a bile Rıza hoca döşemedi diyorsun, Rıza Hoca bu takımın başında ve taktiği ile tekniği ile TrabzonSpor'a boru gibi döşedi bu her ne kadar senin zoruna gitse gerçek bu
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 11:14   #92
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı
Haa altyapıda tamamen ona teslim edilsin.
Altyapı ona teslim edilmesin de kimse teslim edilsin? Altyapın var mı? SivasSpor'a altyapı'dan 2 oyuncu dışında kim gelmiş, ortada altyapı yok, bırakın da bu adam bu işi yapsın, kaybedecek neyin var? Bir insana düşman olabilirsin ama Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin. Eminim sizler SivasSpor kazanınca bile Rıza Hoca bu takımın hocası diye sevinmiyorsunuz ve SivasSpor yenilsin diye dua ediyorsunuzdur. Rıza hoca olmasa şu an Süper ligde değildik bunu unutmayın.

Tamam biz de diyoruz ki zaten Sivas'lıysa alsın jokey klubünü gerçek bir altyapıya dönüstürsün.Ne duruyor 3 senedir.Takımı da çok güvendiğini belirttiği Hayrettin e hatta başına en kaliteli bir Alman hocayı koyarak bırakalım.Yine de yalnış birşey olursa ona danışalım.Haa bi de şu var ki Rıza beyin takım 2. liğde iken Sivasspora hep yardım yapmaya çalıştığını da bilenlerdeniz.Duruma baktığımızda diyoruz ki Rıza beyin burnu düşsün, Sivassporumuz düşeceğine.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2013, 11:16   #93
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Rıza hoca babasının hayrına orda oturmuyor. geldiği sene takımı kurtardı ama bunun kredısını daha ne kadar sure kullanacak. Düşürene kadar hakkı mı var bu adamın?
Bu takım düşmez, sen bir hesaplama yapsana, hakem hataları olmasa şu an Sivas ilk dört takımın içindeydi, buna da yalan deyin, Sivas hakem hataları yüzünden maç kaybetmedi deyin de ne kadar Sivas'lısınız göreyim
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2013, 11:19   #94
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı
Haa altyapıda tamamen ona teslim edilsin.
Altyapı ona teslim edilmesin de kimse teslim edilsin? Altyapın var mı? SivasSpor'a altyapı'dan 2 oyuncu dışında kim gelmiş, ortada altyapı yok, bırakın da bu adam bu işi yapsın, kaybedecek neyin var? Bir insana düşman olabilirsin ama Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin. Eminim sizler SivasSpor kazanınca bile Rıza Hoca bu takımın hocası diye sevinmiyorsunuz ve SivasSpor yenilsin diye dua ediyorsunuzdur. Rıza hoca olmasa şu an Süper ligde değildik bunu unutmayın.

Tamam biz de diyoruz ki zaten Sivas'lıysa alsın jokey klubünü gerçek bir altyapıya dönüstürsün.Ne duruyor 3 senedir.Takımı da çok güvendiğini belirttiği Hayrettin e hatta başına en kaliteli bir Alman hocayı koyarak bırakalım.Yine de yalnış birşey olursa ona danışalım.Haa bi de şu var ki Rıza beyin takım 2. liğde iken Sivasspora hep yardım yapmaya çalıştığını da bilenlerdeniz.Duruma baktığımızda diyoruz ki Rıza beyin burnu düşsün, Sivassporumuz düşeceğine.
Güzel kardeşim Rıza Hoca bunu canlı yayında açıkladı, ben altyapıyı alırsam herşeyiyle tam olarak alırım, başına da tecrübeli ekibimi getiririm dedi, ama bugüne kadar bu ortam sağlanmamış, yani hoca diyorki altyapıyı tamamen sıfırdan inşa edicem ona göre yetki istiyor, inanıyorum ki bu yetki ona verilecek ve uzun vadede kazan Sivas ve SivasSpor olacak.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2013, 12:05   #95
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Avukat efendi haddini aşan bir uslubun var. Burda senin seviyene inmmiyorum ve sana susarak cevap veriyorum. bu arada mesajlarımı oku. Doğayı ben kovdurdum.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2013, 12:27   #96
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Avukat efendi haddini aşan bir uslubun var. Burda senin seviyene inmmiyorum ve sana susarak cevap veriyorum. bu arada mesajlarımı oku. Doğayı ben kovdurdum.
Sen kimsin ki kimi kovduracaksın, sen git iftira listene yeni iftiralar eklemeye devam et
Alt 27.02.2013, 13:27   #97
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Rıza hocan bile topu taraftara attı Doğanın gitmesi konusunda. Avukatlığını yaptığın adamın sözlerine bile hakim değilsin. Birde kullandığın sıfatı bir defa daha kullanırsan seviyene inmek durumunda kalacağım. Birbirimizi kırmayalım.
Alt 27.02.2013, 13:46   #98
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Rıza hocan bile topu taraftara attı Doğanın gitmesi konusunda. Avukatlığını yaptığın adamın sözlerine bile hakim değilsin. Birde kullandığın sıfatı bir defa daha kullanırsan seviyene inmek durumunda kalacağım. Birbirimizi kırmayalım.
Kimin seviyeli kimin seviyesiz olduğu belli oluyor, kerkes okuyor bunları ve merak etme herşeyi anlıyorlar, kim mesnetsiz iddialarla birilerini karalamaya çalışıyor kim birlik beraberlik mesajlarıyla SivasSpor'a faydalı olmaya çalışıyor herşey belli oluyor. Doğa'ya küfür edildi, adam da çekti gitti, sana küfür edilse sen ne yapardın? Sindirip devam ederdim diyorsan o ayrı, profesyonel bir futbolcu gibi kulaklarını da tıkayabilirdi ama bu Doğa'nın tercihiydi, giden gider kalan sağlar bizimdir. Sen bana avukat diye hitap etmeye devam ettiğin sürece bana sana nasıl hitap etmem gerektiği konusunda uyarıda bulunamazsın, sen önce kendine bak, ondan sonra başkalarına konuş
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2013, 13:53   #99
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Doğa'ya küfür edilmeden 1 hafta önce Akhisar maçının 35.inci dakikasında dışarı diye ben ve yanımdaki üç beş genç üniversiteli arkadaş bağırdık. Hocan 45 de oyundan aldı. Sonraki hafta küfür edildi. Doğa oynamayacağım dedi ve gitti. Doğa'yı eski öğrencisi diye alıp Sivas'a getiren kim senin hocan. Doğanın gitmesinin Sivasa maliyeti 1 milyon diyen kim senin yöneticin. Şimdi soruyorum sana, Doğa'ya yarım sene için 1 milyon veriyorsun sonra nasıl bir anlaşma sözleşmeyse bu adam oynamayacağım ben diyor elini kolunu sallaya sallaya üç kuruş faydası olmadan çıkıyor gidiyor. Madem bu kadar kıymetli adam aldınız 1 milyon verdiniz satsaydınız ya. Doğa'ya sadece senin hocan para verdirip aldırır. gençlerde 3 senelik sözleşme yapar. maç başı para verir bir yere gitmek istiyorum dediğinde de getir bu parayı git der. sivasspor kimsenin çiftliği değildir.
Alt 27.02.2013, 14:04   #100
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 995 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbol analizdeki konuşmalarından sonra kafamdaki düşüncelerim değişti Takımla Taraftar arasında kopukluk yaşanıyor açıklama olmayınca gördüklerimizle eleştirdik Rıza hocaya haksızlık yapmıyalım
Konuyu açtık olayı tatlıya bağlıyamadık, Serdar63972 arkadaşım haklısın ama kırıcı vede acımasızsın. SİVAS58FOREVER her yazılanı eleştirmeyin, Eleştiri olacakki başarı gelsin. Hepimiz aynı geminin içindeyiz kırıcı olmayalım YİĞİDOLAR ımızI bırakında kendileri karar versin, kendi bildiğiniz doğruları dikta etmeyiniz. Son sözüm şuki şimdi birlik beraberlik zamanı.

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip