Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Müsabaka Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspormuz Kazanır 102 45,54%
Berabere Biter 68 30,36%
Bursaspor Kazanır 54 24,11%
Katılımcı sayısı: 224. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Bursaspor maç tahminleri
Alt 25.09.2011, 08:32   #91
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Bursaspor maç tahminleri

Alıntı:
Ozan5858585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bende bursada yaşayan bir sivaslı ve sivassporluyum..bursa taraftarından yediğimiz küfürleri unutmadık biz kardeşim masal anlatma bize.. hem bursa taraftarı cezalı sivasa taraftar götüremeyecekler..
sen ne dıyosun ben ne dıyorum be kardesım bos yere gazel okuyorsun..ben bursa teksas trubununde sıvassor formasıyla macları rahat rahat ızlıyorum..maclarda herhangı bıze karsı bı husumetlerı olmadı olmaz da..ayrıca pozısyonlarda macların verdıgı gergınlıkten elbette bızlerde kufur edıyoruz ama bu kulüplere ve taraftarlara karsı degıldır..sen olayı nasıl algılamak ıstedıgın onemlı...ama sen hepp bu zıhnıyetle olursan zor gununde dostunda olmaz...
bır laf vardır :'' GÖLGE ETME BAŞKA BİŞEY İSTEMEM'' bak kendı ısıne..senın kulakların kufur duymak ıstıyosa bısey dıyemem..bizim kardeslıgımızı bole seyler zedelemez!!
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Sivasspor - Bursaspor maç tahminleri
Alt 25.09.2011, 08:45   #92
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Bursaspor maç tahminleri

Alıntı:
Ozan5858585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beşiktaşa puan kaybettirdiyiseniz bizede puan kaybettirdiniz yani bize herhangi bir yararınız olmadığını bilmeni isterim gelip bize artistlenme bu konuda ! Geçen sene bursada bize edilmeyen küfür kalmadı bütün stad tarafından oldu bu ben bizzat tribündeydim sivas tribünündeydim yok 60 kişiymiş yok 70 kişiymiş.. bütün ülke gördü zaten sizin ne olduğunuzu beşiktaş-bursa maçında kadın taraftara saldıran ezilmiş taraftarın tekisiniz.. herkes biliyor bunu şimdi gelip bana masal okuyorsun !
yok yok bu arkadasımız tamamen bır provakatıfcidir!! bursaspor gıbı ulkenın en guzıde kulüplerınden bırı olan sıvassporun arasına kın ve nefret tohumları ekmek ısteyenler amaclarına kesınlıkle ulasamayacaklar..bursada her mac oncesınde ve sonrasında uzerımızde sıvasspor formaları olmasına ragmen bızım gurubumuz gırıp teksaslıların arasında mac ızlıyor ve sorun yasamıyorsa bunu sorun varmıs gıbı gosteren sportmenlıkten uzak bazı sahsıyetler kendılerını sorgulamalıdırlar...ayrıca bız sıvasspor olarak kımseden yardım bekleyen bır kulüp de degılız,olmadıkta..kendı bılegımızın hakkıyla yener-yenılırız..ama dostluklar bakı kalır...ömrunde dostluk kavramının ne oldugunu bılmeyenler bazı anadolu kulüplerıyle aramızdakı yakınlasmayı cekememektedırler..tum aklıselım taraftarlarımıza saygılar sunar bu macın İNADINA DEGIL ALAYINA SİVASSPOR sloganı ıle takımımızın kazanmasını dılerım...
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bursaspor, maÇ, sivasspor, tahminleri