Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 23:01   #91
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

Alıntı:
hoLiGan Enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Var rahat ol sen ben yarin atarim sana suan tabletten yaziyorum iyiki bi ornek verdim suyunu cikardiniz bi kufur eden biziz saten bu turkiyenin sorunu isitip isitip ayni seyleri sacmalayip durun. Sanki biz kufur ediin diyoruz.
Hic duyamadik statta ondan sordum varsa yayacaksin tum gruba artik bize ozgu seylerin olmasi lazim , statta kufur yerine sov olsa kareografiler olsa canlilik olsa daha iyi disardan bakanlar bizi kufurle degil bunlarla tanimali bizim gruplarimizda goztepe karsiyaka teksas gibi parmakla gosterilmeli olmasi gereken bu.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 23:03   #92
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 472 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Grubuna sahip çıkamıyorsan ya grubu lağvedeceksin ya sahip çıkabilen birini lider yapacaksın...
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 23:46   #93
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Artık mecnun başkanın duruma el atması lazım.

Tribün grubunun önde geleni karaborsa bilet satıyorsa artık varın sizi düşünün.

Grupların ne hale geldiğini sade fener maçında değil ne hikmetse maratonda bulunan taraftar kisvesi altında bulunan kişilerin yaptıkları yüzünden ha bire ceza alıyoruz olası bir saha kapatma sahası ve para cezası aldığımız zaman o kişilerin vicdanı rahat edecekmi artık yeter sivasspor üzerinden nemalanmayı yönetim ve emniyet el ele verip bu insanları trübünden uzaklaştırması lazım
Alt 11.02.2014, 00:23   #94
Rallim58
Gast

Alıntı:
ivancrayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rallim bey nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Sivasta kongrenin yanındaki gişeden cumartesi bilet alan herkes asibabanın söylediği görüntüyü gördü şahsen bana bile fener bileti satıyorlardı benim yazdıklarım az bile aslında daha neler biliyorum da Sivasımızı kötülememek için yazmıyorum yoksa o geçen seneki Samsun maçı Kayseri deplasmanı çok şeyler gördük.
Anavatanda yaşıyorum, yiğidom...

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2014, 00:30   #95
dogan15
Yeni Yiğido

5 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 384 dogan15 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

daha çok ekmek yemek lazım gercek taraftar olmak içn kadır bekmezcı bıle. dıyorkı ne dedıklerını anlamıyoruz seyırcımısın tezavrat yaparken
dogan15 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda dogan15'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.02.2014, 01:02   #96
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

güzel kardeşim doğu-beyin direkt yiğido gençliği hedef aldığı yok, ortaya attığı yok..aç benim bu konudaki ilk yorumumu iyi oku, ben maratondaydım ve bu tezahürat ilk ordan başladı dedim...sonra diğer arkadaşlar da yiğido gençliğin de buna dahil olduğunu söylediler...bu ortak açıklama değil mi yani sadece yiğido gençlik ve 67 taraftarlar birlikte değil mi? ee ben o zaman ikisini de eleştirdim yiğido gençliği hedef falan göstermedim...şimdi sen beni hedef gösterip konuyu saptıracağına biraz düşün ya gerçekten bizim de şu hatalarımız oldu galiba diye öz eleştiri yap...ayrıca merak etme doğu_bey 11 yaşından beri 4 eylülde Sivassporun peşine düşen bir kişidir, takımın tek sahibi kendinizmiş gibi pozları da bırakın...bundan sonra da ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim çünkü senin amacın eleştirildiğiniz ve hatalı olduğunuz bu durumu başka yönlere çekerek kapatmaya çalışmak...

Doğubey izninle birkaç söz paylaşmak istiyorum

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim -İmam gazali

Ne kadar söylersen söyle,bütün bildiğin karşıdakinin anladığı kadardır -Mevlana

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına. -Mevlana
Alt 11.02.2014, 03:08   #97
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunlar yenilir yutulur şeyler değil... İnşaallah doğru değildir...
arkadaşla gitmiştim biletimiz yanyanaydı girişte o biletle taraftar grubunun gireceğini söylediği için verdim ve beni bedava soktu maça bilet yerime gittim oturdum daha sonra biri geldi biletini gösterdi ki benim yer !! dedim nerden aldın o bileti dışarıda amigo sattı dedi arada o amigoyu buldum benim biletimi başkasına satmak için mi aldın dedim hiç bişey demedi bana adama diyo gel kardeş sen başka yere otur diye tuttu başka yere götürdü....bizde sanıyoz ki taraftar grubundan girecekler götürüp satıyolarmış
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı svsli585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2014, 06:33   #98
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Umarim bu olay tribunlerimiz acisindan milat olur .
Hala bestesiz , ruhsuz , ne yaptigini bilmeyen , cift basliliktan bir an once kurtuluruz da tribunlerimize ruh ve canlilik gelir.Boyle bir takima bu taraftar yakismiyor kimse kusura bakmasın.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.02.2014, 07:02   #99
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

bedava giriş bunlarda, küfür bunlarda, karaborsa bilet satışı bunlarda, takıma onlarca milyar ceza aldırma olayı bunlarda, dengesizlik bunlarda, edepsizlik bunlarda, başkanını zor durumda bırakmak bunlarda, kendi kulübünü şikeci gibi göstermek bunlarda.

sonra çıkıp masum numarası yapan yine bunlar! hadi ordan! yemezler.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2014, 07:32   #100
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 720 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
ivancrayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bilmesem ne konuşcam gardaş ismi mesut sivasta bilmeyen adammı var araştırmaya gerek yok gördüklerim bunlar. araştırsam içinizdekilerden neler neler duyuyoruzda onlara aklımız ermiyor doğrulayamıyoruz.
Bak birader yarım yamalak bazı şeyler öğrenip burda gelip millete çamur atıp herkesi zan altında bırakıyorsun ben açık söylüyorum ne başkanımız ne grubumuz bilet satmamıştır sattı diyen varsa ve gözü ile bizi yani Yiğido Gençlik ten birini gördü ise namusu ve şerefi üzerine yemin etsin bizim bu yönden içimiz rahat başkaları yapmış olabilir onlara sözüm yok ama grubumuz olarak bu şekilde ki pis ve ahlaksız işlerle hiç işimiz olmaz haram lokma geçmez bizim kursağımızdan bu konuda bir daha iddiada bulunan olursa ispatla mükelleftir aksi takdir yasal yollara başvuracağız bu böyle bilinsin.

Ayrıca burda ağzı olan herkes konuşuyor yorum yazanlar arasında gerçek Sivasspor sevdalıları da var ama hiç maça gelmeyen stadın yolunu bilmeyenler daha çok var.Siz bizi eleştirene kadar biraz da başkalarını eleştirin.Biz bu takım için hep fedakarlık yaptık ama hep hor görülüp hep aşağılandık her zaman bize 2.sınıf muamelesi yapıldı.Bu çocukların yaptığı fedakarlığın 10 da 1 ini yapan var ise en büyük Sivassporlu odur.taraftarlık maçtan maça gelip maç izleyip çekirdek çıtlamak değildir bu sanal klavyeciler burda dürüstlük abidesi olup stadda bizden daha çok küfür edenlerdir.Biz toplu olarak yapıyorsak bu insanlarda münferit olarak yapıyor fark nedir, hiç bir fark yok hatta öyle aşşağılıklar varki kendi futbolcusuna küfür edebilecek kadar alçalabiliyor.Biz küfürü asla ve asla tasvip etmiyoruz ama maç içerisinde ister istemez bazı reaksiyonlar oluşup istenmedik şeyler ağızdan çıkabiliyor tıpkı bu hafta ki tezahuratta olduğu gibi maraton bir başladı sonra maçın havası ile kimse düşünmeden bu tezahurata katıldı bunu hiç bir stadda engelleyemiyorsun, ben adım gibi eminim sonradan tezahurata katılan hiç kimse ucunun bize değeceğini o anda düşünmemiştir çünkü aniden gelişen bir reaksiyon oldu, burda asıl suçlu bu tezahuratı başlatanlardır.Doğu_Bey maraton başlattı Yiğido gençlikte katıldı diyorsunya maraton başlattıktan sonra zaten bütün stad katıldı bizim katılmamız neyi değiştirecek ki.Burda bursa es-es taraftarını örnek gösterenler var bu adamlar hayatında bu takımların deplasmanına gitmemiştir, ya adamların maça başlarken ki yaptıkları 3 lü zaten küfürle başlıyor bunlar mı örnek taraftar bırakın bu işleri ya önce bi araştırın tv den de olsa bu takımların maçlarını bir seyredin küfür var mı yok mu görürsünüz.Bizim hatalarımız olmuyor mu elbette her insan gibi bizimde hatalarımız var ama bu hatalara yönelik eleştri yaparken biraz ölçülü ve seviyeli eleştri yapın.Burda kimsenin kimseye hakaret etmeye hiç mi hiç hakkı yok ben eminim yüzümüze karşı bunlara söyleyecek yürekte yok bu yorumları yazanlarda ama neyse..

Bu konuyu burda kapatıp modöratörden bu konuyu kilitlemesini talep ediyorum.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basın, bildirisi, ortak