Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer Çalışmaları
Alt 01.01.2013, 16:37   #91
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Transfer Çalışmaları

Alıntı:
stutgart58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş bak senin daha yaşın ufak sanırm..geçnsin fevri davranıyorsun anllıyorum seni...Bak canım kardeşim burası sivasspor sevdalıların gelip olumlu yada olumsuz bir şekilde görüşlerini paylaştığı bir platformdur..sen gelip te öyle senin düşüncene aykırı olan yorumları eleştirme hakkına sahip değilsin..herkes saygı çerçevesinde istediği yorum yapar..bu senin haddine değil benim düşünceme katılıp yada katılmamak..dediğim gibi yaşından dolayı yadırgamıyorum ama başkarlının dşüncelerine saygı göstermeyi öğreneceksin...borjan konusuna gelince sana çok basit bi örnek veriym..bütün yediği hatalı golleri geçtim hadi senin hatrına sadece burdaki GS maçını aklına getir bi...şimdi maçın daha ilk dakikasını düşün.UMUTUN attğı golü...orada defansın ne gibi hatası olabilir dahamaç yeni başlamış..bütün defans oyuncuları yerli yerinde duruyor...ortasaha desen öyle..ZİYA solbekte yerinde stoopperler yerinde..yerinde olmayab tek insan var kaleci bozuntusu BORJAN..adam kapattığı köşeden bin de bir görülecek belki de süperlig seviyesinde bir tek bu kalcenin yiyebileceği bir gol yiyor..aslında o an UMUTUN yerinde olan hiç bir oyuncu o açıdan kaleyi düşünmez.(MESSİ,RONALDO,FALCAO ) gibi ekstra oyuncular hariç tabiki..kmse kaleyi düşünemz .peki UMUT neden düşnyor...çünkü bilyor ki kaleci hatalı gollerin kalecisi..adı çıktı adamın bi kere..yediği saçma sapan gollerin hattı hesabı yok..ya geçen yıl burdaki TRABZON maçında yediğie gole ne diycen..bütün takım çok iiyi oynuyor defans yerli yerinde .soldan çok basit bi orta geliyorbu kaelci bozuntusu yine elinden kaçırıyor VOLKAN ŞEN yada HENRİQE ydi sanırm boş kaleye yuvarlıyor....RIZA HOCAM bile aldığna bin pişman..DERHALL YOLLANMALI...!!
23 yaşındayım hocam.Karar verebilicek eleştiri yapabilecek ve neyin ne olduğunu bilecek kapasitem var üniversite mezunuyum. Yaşınız kaç bilmiyorum hocam.Siz eleştirebilirsin gayet normal olarak bende gitmesini istemeyebilirim. Buraya siz kendi eleştirilerini yazabilirsin bende karşılık verebilirim saygı çerçevesi içinde burası eleştirilerin yapıldığı biryer. Şu ana kadar kimseye saygısızlık yapmadım yapmamda. Burada anlaşamadığımız bir nokta sezon ortasında kimse tutupda iyi olan kalecisini vermez zaten bu yüzden gündemde kaleci transferi yok ve ben Borjan iyi kaleci demiyorum dikkatinizi çekerim.Ben Borjan gitmesin o golleri yemedi felanda demiyorum ki. Şuan o kadar yoğun transfer gündemi var ve iyi kaleciyi ucuza alamayız.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.Yaşınız benden büyük olabilir ben saygısızlık yapma niyetinde değilim.
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı cenk5821'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.01.2013, 16:41   #92
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
cenk5821 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu arada benozgur abi sana arkadaş demedim yanlış anlama stutgart58'e söylemiştim.
Onemli deil kardesim saol
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda benozgurr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2013, 16:54   #93
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
cenk5821 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
23 yaşındayım hocam.Karar verebilicek eleştiri yapabilecek ve neyin ne olduğunu bilecek kapasitem var üniversite mezunuyum. Yaşınız kaç bilmiyorum hocam.Siz eleştirebilirsin gayet normal olarak bende gitmesini istemeyebilirim. Buraya siz kendi eleştirilerini yazabilirsin bende karşılık verebilirim saygı çerçevesi içinde burası eleştirilerin yapıldığı biryer. Şu ana kadar kimseye saygısızlık yapmadım yapmamda. Burada anlaşamadığımız bir nokta sezon ortasında kimse tutupda iyi olan kalecisini vermez zaten bu yüzden gündemde kaleci transferi yok ve ben Borjan iyi kaleci demiyorum dikkatinizi çekerim.Ben Borjan gitmesin o golleri yemedi felanda demiyorum ki. Şuan o kadar yoğun transfer gündemi var ve iyi kaleciyi ucuza alamayız.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.Yaşınız benden büyük olabilir ben saygısızlık yapma niyetinde değilim.
tmam bu kalecinin yeterli olmadığı konusunda hemfikirsek sorun yok demektir..Transfer konusnda haklsın tabiki....hele ki şu devre arası döneimnde iyi kaleci bulmak çok zor..piyango gibi bişy...ama madem ATİLLAYI yolladık yerli bir oyuncu almamız lazım
Alt 01.01.2013, 16:57   #94
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Riza Hoca ve yönetici Mehmet Oflaz , ikinci yarida Korcan Celikay ile Nihat Sahin'nin takimdaki yerlerini alacaklarini söylemisti.

Eger bulabilirsek belki Kaleci Transferide yapabiliriz demisti , bakalim sonuc ne olacak.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.01.2013, 16:58   #95
atomkarınca
Yeni Yiğido

14 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 atomkarınca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Riza Hoca ve yönetici Mehmet Oflaz , ikinci yarida Korcan Celikay ile Nihat Sahin'nin takimdaki yerlerini alacaklarini söylemisti.

Eger bulabilirsek belki Kaleci Transferide yapabiliriz demisti , bakalim sonuc ne olacak.
inşallah bulurlar
atomkarınca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2013, 17:20   #96
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

umarım uzun süreli sakatlıklar olmaz en azından kalede rekabet ortamı olur, yoksa senecky le olacak iş değil yedek de olsa bile strese giriyor insan
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.01.2013, 21:10   #97
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

MiY Bosnak kalecisi bence fena degildi , kulüp bulmasini istemisler. Senecky den iyidir (gecen sene bizden 5 yemisti ama o baska bir durumdu).
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Has Sivas`li'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.01.2013, 00:54   #98
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir kaleci bir takımın bence özeti gibidir..bi kalecinin kalitesi takmın kalitesini gösterir..(BARCELONA istisna orada altyapdan yetiştirme durumu var).....ligimizde de bakabilrisniz...VOLKAN,MUSLERA ,CENK,ONUR,TOLGA,SCOT CARSON,ISAKSSON,EDUARDO bunlar hep maç kazandıran tipde kaleciler..böyle bi adam lazım..güven veren bi adam lazm..
Alt 02.01.2013, 07:04   #99
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivasspor Asbaskanı Erdal Sarılar ın tv 58 e yaptıgı açıklamalardan satırbasları;
Transfer gundemımızdekı oyuncular Hapoel Tel Aviv den Toto Tamuz, Olympique Safi'den Abderrazak Hamdallah,Kayserispor dan Emir Kujovic,Samsunspor dan Hakan Aslan,Ankaragücü nden Bilal Gülden,Fenerbahçe den Özgür Çek
Bugün ıtıbariyle Antalya da toplanan takımımıza Ankaragucu nden transferimiz Ümit Kurt da katıldı.
Kulubü borclandırıp futbolcu transfer etmeyi düsünmüyoruz
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
Çalışmaları, sivassporda, transfer