Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad 25 bin...
Alt 07.04.2012, 17:05   #101
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Stad 25 bin...

gönül ister ki 33 bin kişilik modern sivas şartlarına uygun bir stadımız olsun.ama size söylüyorum bırkaın 33 bini 25 bin kişilik bile yapmazlar yapamazlar bir adliye sarayını 10 senede anca yaptılar hala bitmedide gerçi hastaneyi 5 senedir yer bulamadılar buda en az bir 10 sene sürer.bunu yapacaksa belediye yapmalı.stadın yerini belediye alıp Sivas'a daha büyük ve modern bir stat yapmalı.stadın yerine de Sivas'ın en büyük ihtiyacı olan avm ve hiltin gibi bir marjaya izin vermelidir.Artık Sivas bunları hakediyor.belediyemizde bunları yapacak güç yok mu?
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mühendisburak58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2012, 18:00   #102
joke58
Acemi Yiğido

joke58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 joke58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yakışır sivaSımaaa
joke58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2012, 21:59   #103
srkntrn
Yeni Yiğido

srkntrn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 srkntrn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim stadimiza dokunmayin sizden stat filan isteyen yok bizim stadin yeri heryere yurume mesafesinde biz sizen stat istemiyoruz cekin elinizi sivastan ee nede olsa statin arazisi carsinin ici bir airenin 140 milyar oldugu bir semt altin gibi kiymetli arazi
srkntrn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2012, 22:53   #104
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili arkadaslar daha heüz kesin birsey yok bunlar farazi sonra 25000 olsada degisenbirsey olmaz ben avrupada bircok sehirin stadyumlarini biliyorum buralarda bir cok avrupa maclari devletler arasi müsabakalar rahat oynaniyor su bir gercekki sivasimizda alt yapi eksikligi cok bariz bir sekilde kendini gösteriyor bu sitede okumusdum sivas cumhuriyet üni de rayli sistem projesi cizmislerdi kimseye kabul ettiremediler ve ÜNIVERSITENIN önünde yakacagiz dediler bilmiyorum ne oldu.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2012, 23:13   #105
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BİZİM STADIMIZ BİZE YETER İSTEMİYORUZ SİZDEN STAD YIKTIRMAYIZ STADIMIZI GİDİN HAKKARİYE YAPIN 25 BİN KİŞİLİK STADI ONLAR BİZDEN ÇOK HAKEDİYORDUR A K P HÜKÜMETİ GÜN GELECEK SEÇİM ZAMANI GELECEK O ZAMAN GÖRÜRÜM BEN SİZİ SİVASLI SAĞ DUYULU DAVRAN MİLLET VEKİLİ ÇIKARMA ARTIK YETER BU NEDİR YA YE KÜRKÜM YE SİVASA FAYDAN YOK NE İŞE YARARSIN EYYYY SİVAS MİLLET VEKİLİİİİİ
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kara'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2012, 03:04   #106
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaslar stad konusu cok onemli,bu konuyu hemen kapatmayalim,surekli yorumlara acik tutalim.Eger asagi yukari 100.000 taraftar bu sitede bir araya gelmissek,bu gelis sivasspor taratarligi ise sivasspora en guzel ve en modern stad icin surekli 30.000 kisilik stad icin sesimizi duyurmaliyiz. Hedefini buyuk tutanlar yukselirler. Dunyanin en buyuk takimi olmak icin inanmak,mucadele etmek gerek. 1967 de takimi kuran degerli insanlara, sivasspor sampiyonlar ligi on elemelerinde oynayacak denseydi, diyen kisiyi deli sanirlardi,onlar bu takimi kurdu,mucadele etti bizlere teslim etti,bizlerde gelecek nesillere iyi bir sivasspor birakmaliyiz.Allahim insallah gun gelir, bugunlerde tartistigimiz 30.000 kisilik stad sivasspora yetmez,daha buyugunu yapmak zorunda kalinir.
Alt 08.04.2012, 11:00   #107
İbrahim58070
Yiğido

İbrahim58070 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 İbrahim58070 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar, bu konu artık bunalltı. Dilimizde tüy bitti.Söyleyecek çok şey var aslında, ancak tarafsız olmayı tercih ediyorum.
Alt 09.04.2012, 03:50   #108
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Stad konusunu surekli gundemde tutalim,bizim icin herseyden onemli.
Alt 09.04.2012, 08:25   #109
Rallim58
Gast

Alıntı:
Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar stad konusu cok onemli,bu konuyu hemen kapatmayalim,surekli yorumlara acik tutalim.Eger asagi yukari 100.000 taraftar bu sitede bir araya gelmissek,bu gelis sivasspor taratarligi ise sivasspora en guzel ve en modern stad icin surekli 30.000 kisilik stad icin sesimizi duyurmaliyiz. Hedefini buyuk tutanlar yukselirler. Dunyanin en buyuk takimi olmak icin inanmak,mucadele etmek gerek. 1967 de takimi kuran degerli insanlara, sivasspor sampiyonlar ligi on elemelerinde oynayacak denseydi, diyen kisiyi deli sanirlardi,onlar bu takimi kurdu,mucadele etti bizlere teslim etti,bizlerde gelecek nesillere iyi bir sivasspor birakmaliyiz.Allahim insallah gun gelir, bugunlerde tartistigimiz 30.000 kisilik stad sivasspora yetmez,daha buyugunu yapmak zorunda kalinir.
Sitenin, 100 bine yakın üyesi olduğundan dem vuruyoruz. Siteye üyenin yüzde 10 kadarı veya Sivas'ta yaşayanların yüzde 3 oranında stadda Sivassporumuza destek olunsa idi, hiç tartışmasız bu stad kapasitesi konusunda, "33 bin yeter mi?" tartışması yapıyor olacaktık.

Stadyum kapasitesinin 25.000 olduğu bilgisi gelince, sakal-bıyık misali aklıma gelmedi değil.

Önce bizler davamıza sahip çıkmak zorundayız, başkalarından özveri beklemeden önce özverimizi bizler göstermeliyiz. Ama malesef, malesef, malesef...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.04.2012, 09:46   #110
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yorumları okumaktan bıktım ve yorum yapmayacağım dedim ama hala içimizde at gözlüğü ile bakanlar var, ilerisini düşünmeyenler var. Ben hemen şunu söyleyeyim 35 000 kişilik istiyorum yoksa yapmasınlar. Çünkü; iki kulvarda Avrupa kupasına koşuyoruz. 5 ve 8. sıralarda play off ve akabinde ilk 4'ün 4. ile uefa kupası ikinci kulvarımız ise Türkiye Ziraat Kupasında koşuyoruz iki kulvardan birinde uefa kupalarına katılırsak şu anki stadımız kritelere uygun mu bence hayır. Fazla değil 10 sene önce SİVASSPOR'un böyle bir konuma geleceğini kim biliyordu ortaya çıksın. Peki bir 10-15 sene sonra ne durumlarda olacağını bilen var mı ortaya çıksın. Yine yok değil mi o zaman abuk subuk konuşmaları bırakın ve verilen sözü tutmaları için yorumlar yapın. Yorum yapanların yorumlarına cevap verip de birbirinizi rencide etmeyin. İleride yapılacak olası bir organizasyonda 35 000 kişilik stad ile ev sahipliği varken 25 000 kişilik stadla kedinin ciğere baktığı gibi bakıp da keşke 2012 de 35 000 kişilik stad yapsalardı demeyelim. Öyle bir organizasyonda SİVAS halkı da, ekonomisi de kazanır. Yeter artık bitsin bu iş 35 000 kişilik stad ile.

Etiketler
bin, stad