Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 15.03.2011, 14:04   #111
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

Wayyyyy ki Wayyyyy. formda yazdıklarıma karşılık yazılanlara bakın. Herkes nefret,kinnn,düşmanlık,hakaret kusuyorrr.Bu ne sevgisizlik,bu ne duygusuzluk,Saldırmışsınız ha saldırmışsınız.Ama farkında değilsinizkikendi kendinizi vuruyorsunuz bu nefretle,bu sevgisizlikle,bu düşman duygularla.Neyi saklamaya çalışıyorsunuz( ben biliyorum).Allah için söyleyin,kaçınız işgüç sahibisiniz,kaçınız ticaret yapıyorsunuz,kaçınız ünüversiteyi okumuşta sivasta yaşayıp sivaslılar sivasiçin bişeyler yapıyorsunuz,kaçınız çalışıp ailenize yardımcı oluyorsunuz,yada kaçınız okula giden çocuğunuzun masraflarını eksiksiz tamamlıyorsunuz(hepniz demiyorum dikkat edin kaçınız diyorum)Babanızdan sigara parası alıyormusunuz,,kahvehanede çay paranız olmadığında yazdırıyormusunuz,daha doğrusu kahvehaneleri dolduruyormusunuz.ve çalışan insanlarada kötü gözle bakıyormusunuz.yazılarımdaki pankart ve düşmanlık kısmına gösterdiğiniz özeni,o yazımda tembellikten,işsizlikten,siyas i yelpaze gözetmeksizin haklarınızı savunamadığınızdan bahsettim. kimse bu konular hakkındada bana saldırmamış hayret.işyerleriniz kapandı kaçınız sivasspor konusunda birlikolduğunuz gibi işyerlerinizin kapanması konusundabirlik olup kime tepki gösterdiniz,daha doğrusu bana saldırdığınız gibi saldırdınızmı(ki ben sadece düşüncelerimi söyledim,başkalarıysa ellerinizden ekmeğinizi ladılar ),Nefreti,k,n,,düşmanlığı bırakın beylerr.çalışıyorsanız ,eve ekmek götürüyorsanız en büyük yiğidoluk budur.siz kendi içinizde bilebirbirinizi yiyorsunuz kii tarih bıyunca da sivasta böyle olmuştur. galyana gelip birbirinizi kırıyorsunuz,düşmanı dışarda aramayın beyler.Bir gerçek yiğidoda çıkıp yiğidoluğun tarifini yapamadı gitti yawwwww.hadi okada yiğidoyum diyen arkadaşlar. biriniz yiğidoluğun tarifini yaparmısınız. gerçekten bilmekisdtiyorum.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 15:49   #112
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Wayyyyy ki Wayyyyy. formda yazdıklarıma karşılık yazılanlara bakın. Herkes nefret,kinnn,düşmanlık,hakaret kusuyorrr.Bu ne sevgisizlik,bu ne duygusuzluk,Saldırmışsınız ha saldırmışsınız.Ama farkında değilsinizkikendi kendinizi vuruyorsunuz bu nefretle,bu sevgisizlikle,bu düşman duygularla.Neyi saklamaya çalışıyorsunuz( ben biliyorum).Allah için söyleyin,kaçınız işgüç sahibisiniz,kaçınız ticaret yapıyorsunuz,kaçınız ünüversiteyi okumuşta sivasta yaşayıp sivaslılar sivasiçin bişeyler yapıyorsunuz,kaçınız çalışıp ailenize yardımcı oluyorsunuz,yada kaçınız okula giden çocuğunuzun masraflarını eksiksiz tamamlıyorsunuz(hepniz demiyorum dikkat edin kaçınız diyorum)Babanızdan sigara parası alıyormusunuz,,kahvehanede çay paranız olmadığında yazdırıyormusunuz,daha doğrusu kahvehaneleri dolduruyormusunuz.ve çalışan insanlarada kötü gözle bakıyormusunuz.yazılarımdaki pankart ve düşmanlık kısmına gösterdiğiniz özeni,o yazımda tembellikten,işsizlikten,siyas i yelpaze gözetmeksizin haklarınızı savunamadığınızdan bahsettim. kimse bu konular hakkındada bana saldırmamış hayret.işyerleriniz kapandı kaçınız sivasspor konusunda birlikolduğunuz gibi işyerlerinizin kapanması konusundabirlik olup kime tepki gösterdiniz,daha doğrusu bana saldırdığınız gibi saldırdınızmı(ki ben sadece düşüncelerimi söyledim,başkalarıysa ellerinizden ekmeğinizi ladılar ),Nefreti,k,n,,düşmanlığı bırakın beylerr.çalışıyorsanız ,eve ekmek götürüyorsanız en büyük yiğidoluk budur.siz kendi içinizde bilebirbirinizi yiyorsunuz kii tarih bıyunca da sivasta böyle olmuştur. galyana gelip birbirinizi kırıyorsunuz,düşmanı dışarda aramayın beyler.Bir gerçek yiğidoda çıkıp yiğidoluğun tarifini yapamadı gitti yawwwww.hadi okada yiğidoyum diyen arkadaşlar. biriniz yiğidoluğun tarifini yaparmısınız. gerçekten bilmekisdtiyorum.
Of ooof off off arkadaşa bak bayağı dallandırmış olayı, bu ne ya Bak güzel kardeşim ben üni de okudum çalışıyorum da sigara paramı da kendim kazanıyorum kahvehaneyle de işim olmaz kriterlerine uydum mu mesaj yazabilir miyim bilmiyorum ama artık hadsizlik ettiysem affet(!)

Burası SİVASSPOR TARAFTAR sitesi, burda herkes konuşur ama futboldan spordan bunu önce aklına iyice bir sok.. Yani senin gibi konuyu saptırmadan sadece futbol ve tribün... Forum kullanmayı bilip buralara yazı yazabilen kitledinin çok ama çok bir kısmı da bunları yapabiliyorsa buna aklı yetebiliyorsa kültürlü ve gelişmiş insanlardır.. Yok kahveyi doldururlarmış, yok tembelmişler falan filan bunlar işin hikaye kısmı burası siyaset ekonomi vsayfası değil.. GAYserililer bizim davamıza laf attılar biz de hem GAYseri de hem burda verdik cevaplarını yani sindiremediğimiz bir şey oldu ve stadda tribünde başlayan sindiremediğimiz bu mevzuda stadlarda tribünlerde her fırsatta tepkimizi en sert biçimde ortaya koyduk!! Eğer senin de ekonomik siyasi vs alanlarda sindiremediğin mevzular varsa bizim gibi yap bul bulabildiğin kadar senle aynı kafada adam git kimeyse tepkin kimleyse derdin koy tepkini! ama gelip burda "Tüm Sivaslıların" anasına, bacısına küfreden adamlara derslerini verdik diye bu ezilmişliktir falandır filandır triplerine girme! Ezik olan sensin ki ezilmiş hissediyorsun kendini... Senin gibilerden her zaman her yerde 1 adet numunelik bulunur buna şaşırmıyorum ama edilen onca küfürlere rağmen hala kayseriyi çekemediğimizi düşünerek bunu yaptığımızı düşünüyorsun ona çok şaşırıyorum!
Alt 15.03.2011, 16:19   #113
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığı mızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcili kle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.
Alıntı:
[B]
Memleketinin peşine koşan insanlara EZİK demek midir Yiğidoluk?

Bu arada bende üniversite öğrencisiyim. Allah nasip ederse mezun olduktan sonra o dediklerin gerçekleşcek. Yoksa senin çizdiğin Yiğido profilinde üniversite öğrencisine de mi yer yok? Öğrenciyiz ailemizden para alıyoruz diye bizde EZİK miyiz?

Çalışan insana kötü bakan senin gibi olsun ! Bizim bişey sakladığımız, bişeyleri örtmeye çalıştığımız yok!

Kendi memleketinin insanlarına, gençlerine EZİK diyen EZİĞİN ta kendisidir!!

Hiç boşa naval okuma. Madem biz tembeliz madem bizlerden utanırcasına ifadeler kullanıyosun burda, Sivas'lıyım demezsin olur biter. Çözüm budur. Çok sevdiğin ekonomisi, sanayisi gelişmiş kayserine gidersin. Ben çalışkan, ekonomik açıdan durumu çok iyi olan kayseriliyim dersin. Bizde senin gibilerden kurtuluruz. Buraya yazıp daha fazla tepki çekme. Gelen tepkileri görünce daha fena saçmalıyosun yaşına başına bakmadan. En iyisi terket bu forumları bak şimdi link veriyorum bundan sonra burda takıl bizi bunlara kötüle bize değil. OK?
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı inadınayeniceri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.03.2011, 18:40   #114
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:

sen yiğidomusun asıl buna bakmak lazım gel ben kendimden örnek vereyeim.Ben üniversite okudum ve ailecek bursada oturyoruz işimde var parada kazanıyorum.Sivaslı olmak kendi kulübune sahip çıkmaktır.burda klavye başında konuşmakla olamaz yani bunuda bil bursada sivassporu sahip çıkacağım çıkmayada devam ediyoruz......
Alt 15.03.2011, 19:53   #115
YeniceriEmRe
Acemi Yiğido

YeniceriEmRe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 YeniceriEmRe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Nefretimsin GAYseri !

Yeniçeri Ürünlerimiz
YeniceriEmRe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 20:16   #116
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:

dayııı dayııı bizim grubumuzu sen biliyormusun içinde ne var bılıyormusunda gelmiş kacınız soyle boyle dıye yazıp çiziyorsun bırak allah askına bırak kemik elemanlarımızın (burdaki kemik kasaplardaki et kemiği değildir) çoğu üniversite öğrencisidir ki bunların içerisinde hukuk okuyandan işletme okuyandan matematik bölümünden vs vs bir çok arkadasımız var...kendi açımdan cevap vereyim

Ben Emre yıldırım sitenin eskilerinin çoğu hemen hemen tanır sağolsunlar sever sayarlar...6 sene Sivassporun Altyapısında futbol oynadım...Yani Futbolu bilenlerden toprak sahanın tozunu yutanlardanım....

Eğitime gelelim (Bu benim okudum 3. bölüm) Cumhuriyet üni. Beden eğitmi Myo " FUTBOL ANTRENÖRLÜĞÜ " bölümü 3. sınıf öğrenciyim...yani Bir sporcunun a dan z ye tekniğinden taktiğine mental çalışmasına Anatomisinden Fizyolojisine Antreman bilgisine 3 senedir bir fiil eğitim görmekteyim....

Amaaaaaa hem 6 senelik futbolculuk sürecim 3 senelik antrenörlük bilgisi sonucunda bu sitede bir güne bir gün antrenörlerimizin oyun anlayışına karşı bir tane mesajım varsa Sivas ı terketmeye hazırım...Sonra gördüm ki Hayatında ayağına top almamış dünya kadar insan burda hocalara atıp tutuyor tv den duyduklarıyla cahilce eleştirilerde bulunuyor yaklasık 6 7 senelik ( ceşitli nicklerde) üyeliğimi sildirdim...

yaşın 45 midir bilmem amcam ama kusura bakma gerek futbol gerekse de tribün konusunda kimseyle münakaşaya girmek istemiyorum...Hani hep derler ya Türkler Her işin her şeyini bilirler diye bu kadar bilenin arasında ben birşey bilmiyorum... Sizler yorumlara devam edin ama biraz da olsa bize saygı gösterin...

Sürci kisan ettiysek affola Emre yıldırım....
Bu Konuda velibircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2011, 20:30   #117
58VoLkAn58
Yiğido

54 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58VoLkAn58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel pankartlar .

Elinize sağlık .
58VoLkAn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 22:26   #118
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yav relaxssss. bana yiğidoluğun tarifini yapın dedim. ne bu saldırganlık,hatta defol git diyenler bile oldu,bu siteyede yazma diyenler) eee işin çekirdek yanı bu işte,ben sivaslıyım ama sizden farklı düşündüğüm için linç edildim bu sitede. ve beni yanıltmadınız sağolun. ( yıllarca birbirinizi kırdınız düşmanı dışarda aramayın demiştim hatırlarsanız) şimdi siz beni eleştirdiğim için düşmanda görürsünüz. Ama şunu askıl edemezsiniz. Asıl düşman cahillik,tembellik,sevgisizlik ,tahammülsüzlük. yıllarca sivaslılar bunu göremedi bundan sonrada görürlermi bilmiyorum. Ama ben yinede umutlutyum))Ben yazımda hepiniz demedim kii) sazan gibi hemen atlayanlar oldu. kaçınız dedim. bakın beni yerden yere vuranlar,şunu iddaa ediyorum( çünküü sivasın sosyoekonomik yapısını biliyorumj) eğer iddaa ettiğimden az ise ben burada eşşek gibi bağırırım. ben eşşeğim derim. gelin trübünde tek tek o ahkam kesen yiğidolarla konuşalım araştıralım. eğer %80 i benim çizdiğim profile uymuyorsa ben burada eşşek gibi bağırırım.biriniz çıkmışsınız bide ünv tede öğrenci olacak ne demiş. ben öğrenciyim babamdan para alamammı demiş. vayy ki vayyy. bir ünüvertite öğrencisi yazdığım yazıyı anlamadan okuyupta yorum yapıyorsa vay benim ülkemin geleceğini emanet edeceğim öğrencilere vayy. ben kaçınız okuyan çocuğunuzun okul masraflarını eksiksiz tamamlıyor diye soruyorum. o diyorki ben öğrenciyim babamdan para alamammı diyor)))). beylerr kayseriyi yada bursayı yada gaziantepi yakalamanız imkansız,istanbul takımlarını saten yakalayamazsınız. nedenide sanayiidir,ekonomidir,.bir bursa sanayiisinin yarısı,bir antep sanayyiinin yarısı,bir kayseri sanayyiinin yarısı sivasta olsa inanın sivassporda başarılı olacaktır.haa sosyal kültürel dengelerde önemli unutmayınız. bakın sivasspor şampiyonluğa oynadığı seneler( o iğrenç futbolu izlemeyi hiç istemememe ramen) istanbuldan kalkıp sırf maç için hafta sonu 3-4 maçına gittim. ve trübünlere baktım. 7 enfazla 8000 seyirci.düşündümmneden diye. ama inanın yadırgamadım. işsizliğin kol gezdiği,gençlerin aylak aylak gezdiği,esnafın iş yapamadığı,sanayyiinin oolmadığı bir şehirde insanların kalkıp maça gelmelerini beklemek ahmaklık olur diyede düşündüm.adam çalışmıyuor vereceği 5 lira onun için çok büyük paradır ( çalışmayan genç arkadaşlarımız bunu anlayamazlar)benim genelde anlatmak istediğim budur. siz nekadar yiğidoyum desenizde ben gülerim. çünküü sizin isşyerlerinizi ellerinizden aldılar gıkınız çıkmadı,kapattılar gene guk demediniz,gelip trübünde burada yiğidoluk naraları atıyorsunuz.size bülent uygun gibi bir adam gelecek,milliyetcilikten,camid en,asker selamından dem vuracak,geçici başarılarla uyutacak ve sizde övüneceksiniz. ama uyandığınızda bi baktınız s,ibvasspor kümmede kalmaya oynuyor.keşke hep uyanık olsanız,soyal kültürel anlamdada olsanız,sizi uyutanları şakşaklayacağınıza tanısanız. dedim yaa kral çıplak. takımın bu halde olmasının nedeni bülent uygun ve onun zihniyetindekilerdir ona destek verenlerdir. yaww offff çok yazacak şeyler var spora dair de zaman ve yer önemli. neyse yinede siz benim yazdıklarımı irdeleyerek okuyun dedim. sövsenizde,,tehdit etsenizde ))))))))))))))),yazma bidaha desenizde yinede irdeleyerek okuyun.Haa buarada futboluda çok iyi bilirim bilginize. hemde çok çok iyi bilirim))
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 22:40   #119
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Yav relaxssss. bana yiğidoluğun tarifini yapın dedim. ne bu saldırganlık,hatta defol git diyenler bile oldu,bu siteyede yazma diyenler) eee işin çekirdek yanı bu işte,ben sivaslıyım ama sizden farklı düşündüğüm için linç edildim bu sitede. ve beni yanıltmadınız sağolun. ( yıllarca birbirinizi kırdınız düşmanı dışarda aramayın demiştim hatırlarsanız) şimdi siz beni eleştirdiğim için düşmanda görürsünüz. Ama şunu askıl edemezsiniz. Asıl düşman cahillik,tembellik,sevgisizlik ,tahammülsüzlük. yıllarca sivaslılar bunu göremedi bundan sonrada görürlermi bilmiyorum. Ama ben yinede umutlutyum))Ben yazımda hepiniz demedim kii) sazan gibi hemen atlayanlar oldu. kaçınız dedim. bakın beni yerden yere vuranlar,şunu iddaa ediyorum( çünküü sivasın sosyoekonomik yapısını biliyorumj) eğer iddaa ettiğimden az ise ben burada eşşek gibi bağırırım. ben eşşeğim derim. gelin trübünde tek tek o ahkam kesen yiğidolarla konuşalım araştıralım. eğer %80 i benim çizdiğim profile uymuyorsa ben burada eşşek gibi bağırırım.biriniz çıkmışsınız bide ünv tede öğrenci olacak ne demiş. ben öğrenciyim babamdan para alamammı demiş. vayy ki vayyy. bir ünüvertite öğrencisi yazdığım yazıyı anlamadan okuyupta yorum yapıyorsa vay benim ülkemin geleceğini emanet edeceğim öğrencilere vayy. ben kaçınız okuyan çocuğunuzun okul masraflarını eksiksiz tamamlıyor diye soruyorum. o diyorki ben öğrenciyim babamdan para alamammı diyor)))). beylerr kayseriyi yada bursayı yada gaziantepi yakalamanız imkansız,istanbul takımlarını saten yakalayamazsınız. nedenide sanayiidir,ekonomidir,.bir bursa sanayiisinin yarısı,bir antep sanayyiinin yarısı,bir kayseri sanayyiinin yarısı sivasta olsa inanın sivassporda başarılı olacaktır.haa sosyal kültürel dengelerde önemli unutmayınız. bakın sivasspor şampiyonluğa oynadığı seneler( o iğrenç futbolu izlemeyi hiç istemememe ramen) istanbuldan kalkıp sırf maç için hafta sonu 3-4 maçına gittim. ve trübünlere baktım. 7 enfazla 8000 seyirci.düşündümmneden diye. ama inanın yadırgamadım. işsizliğin kol gezdiği,gençlerin aylak aylak gezdiği,esnafın iş yapamadığı,sanayyiinin oolmadığı bir şehirde insanların kalkıp maça gelmelerini beklemek ahmaklık olur diyede düşündüm.adam çalışmıyuor vereceği 5 lira onun için çok büyük paradır ( çalışmayan genç arkadaşlarımız bunu anlayamazlar)benim genelde anlatmak istediğim budur. siz nekadar yiğidoyum desenizde ben gülerim. çünküü sizin isşyerlerinizi ellerinizden aldılar gıkınız çıkmadı,kapattılar gene guk demediniz,gelip trübünde burada yiğidoluk naraları atıyorsunuz.size bülent uygun gibi bir adam gelecek,milliyetcilikten,camid en,asker selamından dem vuracak,geçici başarılarla uyutacak ve sizde övüneceksiniz. ama uyandığınızda bi baktınız s,ibvasspor kümmede kalmaya oynuyor.keşke hep uyanık olsanız,soyal kültürel anlamdada olsanız,sizi uyutanları şakşaklayacağınıza tanısanız. dedim yaa kral çıplak. takımın bu halde olmasının nedeni bülent uygun ve onun zihniyetindekilerdir ona destek verenlerdir. yaww offff çok yazacak şeyler var spora dair de zaman ve yer önemli. neyse yinede siz benim yazdıklarımı irdeleyerek okuyun dedim. sövsenizde,,tehdit etsenizde ))))))))))))))),yazma bidaha desenizde yinede irdeleyerek okuyun.Haa buarada futboluda çok iyi bilirim bilginize. hemde çok çok iyi bilirim))
serhat sen hangi ülkede yaşıyorsun söyler misin tamam sivasta işsizlik az onun için taşındık ama şehrimize yatırım yapıyoruz yapacağız sivasta gelişiyor gelişmeye de devam edecek sen siyasi yöne çekiyorsun biz burda futbolla ilgili konuşuyoruz sen ne diyorsun biz ne diyoruz ilk onu anlar mısın
Alt 15.03.2011, 22:51   #120
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EN AZINDANşu zor dönemde birlik olduğunuz gösterin takıma büyük güç katacaktır

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler