Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim kazanır
Sivasspor 145 43,28%
Fenerbahçe 129 38,51%
Berabere biter 61 18,21%
Katılımcı sayısı: 335. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla
Alt 16.05.2011, 09:19   #111
<Sivasspor58>
Yiğido

<Sivasspor58> - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 109 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 <Sivasspor58> FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor-Fenerbahçe maçı tahmin ve yorumla

zor bir maç bizleri bekliyor işimiz çok zor ama yıllar önce denizlispor'n fb'ye yaptığını biz neden yapmayalım fb şampiyon lmuş ts olmuş çok da benimli değil benim için önemli olan sivas'ın prestiji
<Sivasspor58> isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda <Sivasspor58>'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.05.2011, 09:19   #112
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

Forumumuzda 3 tip yorum okudum
birincisi onursuzlar yorumu ... ikincisi yalakalar yorumu ... üçuncusu SİVASSPORLULAR(serefli, onurlu, namuslu, her maci sivassporun menfaati, namusu, serefi icin dusunenlerin ) yorumu
Alt 16.05.2011, 09:47   #113
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

2 defa şampiynluk kayıp etmedik mi?daha neyi tartışıyoruz ki!kazanmak için oynayıp kazanmak en doğrusu...hem fener-gs-bjk formasıyla gezen çocuklara iyi bir cevap olur...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı güneşyurdu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2011, 10:00   #114
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mesela karabük yedek kalecisi bülent ataman çıktı konuştu.. ben trabzonsporluyum dedi.. sizce sivasspor'da içten trabozonu tutan var mıdır?
trabzon ya da karadeniz doğumlu olan var mı?
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.05.2011, 10:57   #115
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVAS-FB DOSTLUĞUNDAN BAHSEDEN arkadaşlarıma bişey soracam ,bu nasıl dostluk ben bilmiyorum,fb heryıl bize bedavadan oyuncumu veriyor,bizim bilmediğimiz paramı veriyor,takımı sivaslılargibi atatürk hava limanındamı karşılıyor,sivas sadece fb nin enrahat deplasmanı ,taşlamıyoruz onlar gibi sahada futbolculara dayak atmıyoruz,trübünde küfretmiyoruz,,okadar,maçın sonucundan çok sivasporun kazanacağı para önemli benim için biletleri 250 tlden aşağı satmamalıyız,tahmine gelince bu maçta daha istekli olan taraf fb olacaktır zaten gücüde ortada,sivas ligi bitirdi,ben rıza hocanın fbye büyük birders vereceğine inanıyorum alacağı bir intikam var, bundan iyi fırsatda olamaz milyonlarca fb yalakasının hüngür hüngür zırlaması en büyük arzumdur belki ts taraftarıda sevinecektir olsun ,ikiside sevmediğm takımlar,son haftalarda oynadığımız oyunu görünce kazanacağımıza dair beklentim yok,yalnız eğer iyi konsantre olursak ,berabere kalabilecek gücümüz var.fbde balla kazanıyor ts de balla kazanıyor .
katılıyorum.hakkımızda ne dedikodular var. maçı çantada keklik gören fenerin yalakası diyen, arka bahçesi diyen.adamlar oynamadan kazanmış gibi konuşuyorlar. biz iki takımada aynı mesafedeyiz. her maça kazanmak için çıkıyoruz.eğer fener maçında kötü oynarsak emin olun sadece ts nin değil diğer 16 takımında hedefi oluruz. bizden fener gibi nefret ederler. o fenerliler değil mi biz bir taraf diğer takımlar bir taraf diyen. tersi bir durum olsaydı fener bize maçı verir miydi. yedek kadroyla mı çıkardı bunu iyi düşünün.hele bazı fener taraftarları gazetelere yorum yazmış kardeş takımımız diye yok kardeşim başkanımızın sizin kongre üyeniz olması bizi ilgilendirmez.ki oda ne diyor benim fb liliğim sivasspor başkanı olunca bitti.biz sivaslıyız.hile hurda olmaz bizde. çıkıp topumuzu oynarız. 3 ihtimalli maç .ne şaibeye karışırız nede adımızı kirletiriz. kişi karşındakini kendisi gibi sanırmış. biz onların bildiği dolap, dümen, kışkırtma, ikili oynama oyunlarını bilseydik 2 sene üst üste şampiyon olurduk. son iki yılda bu düşme korkusunu yaşamazdık.şöyle düşünsün herkes ligin son maçı. ts ile başabaş sivasspor girmiş potaya. maç istanbulda fener stadında. fenerin hiç bir iddiası yok. ne olurdu sizce maç.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.05.2011, 11:08   #116
sefilix
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
burakkova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mesela karabük yedek kalecisi bülent ataman çıktı konuştu.. ben trabzonsporluyum dedi.. sizce sivasspor'da içten trabozonu tutan var mıdır?
trabzon ya da karadeniz doğumlu olan var mı?
var. da nedemek bu..
dereli trabzonlu mesela... her takımda var ki.. aziz yıldırm diyarbakırlı.. abdurrahim albayrak trabzonlu...her takımda vardır. tff sitesinden hnagi sprocu nere doğumlu öğrenebilirsiniz. mesela ts basket takımında oynayan HADİ sivaslı.. :P
Alt 16.05.2011, 11:24   #117
sefilix
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
F&YİĞİDO&B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geldik ligin son macina...
Sivassporumuz sampiyonu belirleyecek. Bizim bu maci kazanmamiz halinde siralamada bile bir ust siraya cikamayacagiz. Hal boyleyken maca asilmamizi kimse beklemesin bizden.
Ben olsam Riza hoca yerinde, ozellikle A2 takiminda oynayan genc Sivasli futbolcularimizi oynatirim.. Onlari hazirlarim..
Kimin sampiyon olacagi bizi cok ilgilendirmez ama sundan eminim ki bu macta gencleri denemeliyiz..
Zaten bu mac fb icin zor olmaz. Biz istesek bile fenerden puan alamayiz, o yuzden cok kasipta fb camiasini karsimiza almamiza gerek yok. Dostumuz olarak devam edelim..
dost mu.. yahu şu dostluğu birde biz görsek. bakın bu maça asılmazsak adımız lekelenir.biliyorsunuz fenere şaibebahçe deniyor bize de derler. bazı yorumcu arkadaşlar çoktan yenilgiyi kabul etmiş. feneri karşımıza almaktan korkuyorsak bankasyada oynayalım daha iyi. seneye ya gs ya bjk ya ts ne oluyoruz beyler. biz bu ligde figiran mıyız. neden varız. biz değiştirmedik mi makus lig tarihinin seyrini. anadolunun çılgın sesi olmadık mi. üzerimizden eski takımların formalarını çıkartalım lütfen. bu sene fenerle dost kalacağız diye diğer rakipleri karşımıza almayalım.sonra haktan adaletten bahsedemeyiz. alavere dalavere lig sıralamamız değiştirilmedi mi. neredeydi o zaman kulüpler birliği başkanı. neden dost ve kardeş takımının haklarını savunmadı.2008 de şampiyonlar ligine gitmemiz engellenmedi mi. ts-bjk maçı sümen altı edilmedi mi? neredeydi o zman dost ve kardeş takımız. hadi fener olarak değil kulüpler birliği başkanı olarak biz savunsaydı ya.
Alt 16.05.2011, 11:30   #118
sefilix
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
burakkova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kim şampiyon olursa olsun beni ilgilendirmez. Fener'in elinden şampiyonluğu alırsak tarih bizi yazar. kaç sezon önceydi hatırlamıyorum. fener son hafta trabzonla berabere kalarak 2. bitirip şampiyonlar ligine gideceğimizi düşünürken birden 4. olduk uefa.ya gittik.. biz o zaman kusura bakmadık.. şimdi de onlar kusura bakmasın.. karabük de trabzonu yensin.. sonrasında ne oluyorsa olsun..
evet aynenkatılıyorum. hatta o zman denmişti ki kardeş takım. ts ye oynamadı fener. kendini ksamadı. ama biz balık hafızalıyız unutuk gitti. dost ve kardeş külüpmüş peh..
Alt 16.05.2011, 11:42   #119
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Haydi karabuk yen su tilabzonu, bitsin bu dedikodular...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.05.2011, 11:50   #120
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maça çıkıp Sivaaspor gibi oynamalılar. Sivas'a ne yakışıyorsa onu yapmalılıar. Yok ligde kaldık yok bizim için anlamı yok bunlar boş laflar. Biz ligden düşecek olsak ve son maça kalsak Fener de şampiyon olacak olsaydı bizim için şampiyonluğu verir miydi? Asla vermezdi ne trabzon ne fener bizi ilgilendirir. Tek takım ve tek sevdamız var o da Sivasspor'umuz. Kim şampiyon olur kim düşer bizi ilgilendirmez . Fener de çıksın hakkıyla oynası ve yenebiliyorsa çıksın hakkıyla şampiyon olsuın . Sohbet bölümünde bir arkadaş Aziz Yıldırım bize çok para verir mi diye yazmıştı öylesi parayı alacağına götür yak daha iyi. şerefinle haysiyetinle oynamadıktan sonra küme düş daha iyi...
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
maçı, sivassporfenerbahçe, tahmin, yorumları